Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 08:42:49 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncu kim sizce ?
afrasyap
BALTA_ZAR
BEN_MEN
catwalk
dartanyan
imperialis
0guzh@n
Oxygen
airman01
ömer
ottoman664
devilkiss
motaro
sertan1973
pears
styks

Sayfa: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: EN İYİ TÜRK OYUNCU KİM (ANKET)  (Okunma Sayısı 57702 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #255 : Kasım 28, 2011, 12:15:49 ÖÖ »

tabikide ben

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #256 : Kasım 28, 2011, 01:09:30 ÖS »

Evet o kadar iyi oyuncuydu ki int diyarda o önde 1. iken bende hemen arkasından geliyordum. Hesabımı iyi oyuncudur tanıdığı iyi oynayan türkler vardır diye ona bıraktım al ver birine ben oyunu bırakıyorum dedim. Benim hesabı kullanarak tüm rakiplerine yağma atmış ardından ban yedi ve bunu forumda savunuyordu ne var diyerekten Grin

Ama bana çok iyi örnek olmuş birisidir. O gün bu gündür hesabımı kimseye devretmemeyi öğrendim Grin Grin

arkadaş yanlış anladı sanırım .

biz en iyi kim hile hurda biliyor diye sormadık .

anket hile üzerine oluyorsa  beni en başa yazın  . *rose*

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* ;D

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #257 : Kasım 28, 2011, 01:34:18 ÖS »

Bu arkadaş Justus un kendimisidir diye de merak ettim doğrusu  *freak*
arwen
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben mevlana değilim önce adam ol sonra gel

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #258 : Kasım 28, 2011, 01:45:29 ÖS »

justusun oyunculuğuna bilememde enteresan biri olduğu doğru Smiley

İyi yaşlısı olmayan yerde iyi genç olmaz
Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #259 : Kasım 29, 2011, 02:23:39 ÖÖ »

Evet o kadar iyi oyuncuydu ki int diyarda o önde 1. iken bende hemen arkasından geliyordum. Hesabımı iyi oyuncudur tanıdığı iyi oynayan türkler vardır diye ona bıraktım al ver birine ben oyunu bırakıyorum dedim. Benim hesabı kullanarak tüm rakiplerine yağma atmış ardından ban yedi ve bunu forumda savunuyordu ne var diyerekten Grin

Ama bana çok iyi örnek olmuş birisidir. O gün bu gündür hesabımı kimseye devretmemeyi öğrendim Grin Grin

Justus  un türk oldğundan şüpheliyim.. Smiley 
D63 de kendisine rakip olduğumu anlayınca tüm ittifakıyla bana saldıran bi oyuncuydu sonuçta rakip olamadı oyunu bıraktı Grin 

stratejisi ve oyun bilgisine gelince kısa süreli diyarlarda stratejisi iyiydi fakat uzun süren diyarları kaldıramadı bu yüzden çoğu diyara başlayıp ilk sıralardayken devamını getiremeyip oyunu bırakanlardandır Smiley 

kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #260 : Kasım 29, 2011, 10:18:53 ÖÖ »

yav boşa anket yapıyonuz oynadıgım tüm diyarlarda en iyi oyuncu benim en inat kafaya taktıgının peşini bırakmayan tüm diyarları sonuna kadar oynayan td5 hariç orda ısrarlar yüzünden arkadaşa devrettim.hiç bi zaman ittifakını bırakmayan gerekirse kami olan düşmanın gücüne bakmadan ya ALLAH diyip saldıran.kesilen askeri hiç kafaya takmayan hakkıyla kesildiyse tabii sizin en iyi dediğiniz adamlardan cok asker basan ama bu askerleri bi arada tutamadıgım için bi o kadarda kestiren diyarın analizini en iyi yapan tek oyuncuyum varmı ötesi puan muan hikaye asıl olan oyundan zevk almak onun için oynamıyozmu zaten varmı benden iyisi askerimide kestiririm oyunumuda oynarım kendi gönlümün rakipsiz tek oyuncusuyum acılın kenara karto geliyo
guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #261 : Kasım 29, 2011, 12:15:02 ÖS »

yok justus değilim Wink bence en iyi oyuncu oydu sonuçta oyun bilgisi olarak konuşuyorsak benim fikrim.kişiliğine diyecek lafım yok enteresandı doğrudur.ama hileye gelince vala bence kimse temiz değil bu oyunda bilen mutlaka yapmıştır.ayrıca heralde bu oyunda onun kadar nam salmış adamda yoktur diyorum(tüm özellikleriyle)

kar beyazı temiz değildir!!!
arwen
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben mevlana değilim önce adam ol sonra gel

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #262 : Kasım 29, 2011, 12:24:38 ÖS »

bu oyunda nam salmak çok kolay önemli olan nasıl nam salındığı

İyi yaşlısı olmayan yerde iyi genç olmaz
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #263 : Kasım 29, 2011, 12:26:03 ÖS »

yok justus değilim Wink bence en iyi oyuncu oydu sonuçta oyun bilgisi olarak konuşuyorsak benim fikrim.kişiliğine diyecek lafım yok enteresandı doğrudur.ama hileye gelince vala bence kimse temiz değil bu oyunda bilen mutlaka yapmıştır.ayrıca heralde bu oyunda onun kadar nam salmış adamda yoktur diyorum(tüm özellikleriyle)

Şu kafadan ne zaman kurtulacağız acaba Huh? Birisi bir başarı yaptıysa mutlaka hile yapmıştır mantığından çıkalım . Herkes iftira atıyorsun bu lafınla haberin yok !!!
guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #264 : Kasım 29, 2011, 12:30:59 ÖS »

Arkadaşlar merak ettim Zer0 isimli oyuncuyu duyan tanıyan varmı? oyuna ilk başladığımda (2007)Amerika'da öğrenci olarak oynardı ve muhteşem savaşırdı  *rose*
ben bilirim kardeş zer0 eski türkguardın elemanlarındandı.dediğin gibi bi oyuncuydu

guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #265 : Kasım 29, 2011, 12:35:19 ÖS »

Şu kafadan ne zaman kurtulacağız acaba Huh? Birisi bir başarı yaptıysa mutlaka hile yapmıştır mantığından çıkalım . Herkes iftira atıyorsun bu lafınla haberin yok !!!
başarılı olan kişi hilecidir demedimki illaki herkes bi şekilde hileye bulaşmıştır.başarısının sebebi hile yapmasıdır demiyorum yanlış anlaşılmasın.kimsenin hakkını yemiyelim *rose*

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #266 : Kasım 29, 2011, 12:37:46 ÖS »

başarılı olan kişi hilecidir demedimki illaki herkes bi şekilde hileye bulaşmıştır.başarısının sebebi hile yapmasıdır demiyorum yanlış anlaşılmasın.kimsenin hakkını yemiyelim *rose*

;D
guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #267 : Kasım 29, 2011, 12:38:17 ÖS »

bu oyunda nam salmak çok kolay önemli olan nasıl nam salındığı
kişiliğine söylediğim bişi yok ben oyun bilgisi olarak söyledim eski versiyondan çoğu şeyi ondan öğrendim hakkını vermeliyim.ondan daha iyisi olabilir ama benim tanıma şansım olmadı maalesef

freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #268 : Kasım 29, 2011, 12:39:08 ÖS »

Ben hiç hile yapmadım bu oyunda, 4 sene önce bir kere 6 saat kuralından dolayı ban yedim o kadar. Ben hala buradayım ama hileciler birer birer ayrılıyorlar. Bir sürü oyuncu tanıdım, dürüst oynayıp çok başarılı olan. İnanıyorum ki, dürüst oynayan oyuncu sayısı hile yapanlardan çok daha fazladır.

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #269 : Kasım 29, 2011, 12:42:09 ÖS »

Ben hiç hile yapmadım bu oyunda, 4 sene önce bir kere 6 saat kuralından dolayı ban yedim o kadar. Ben hala buradayım ama hileciler birer birer ayrılıyorlar. Bir sürü oyuncu tanıdım, dürüst oynayıp çok başarılı olan. İnanıyorum ki, dürüst oynayan oyuncu sayısı hile yapanlardan çok daha fazladır.
ozaman inş bi diyarda rakip oluruz da şu oyundan daha fazla tad alırım(tabi rakip olabilirsem  Smiley ).benim düşmanlar genelde şifremi çalıp bide bununla gurur duyan oyuncular oluyor.

Sayfa: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!