Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 09:04:00 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncu kim sizce ?
afrasyap
BALTA_ZAR
BEN_MEN
catwalk
dartanyan
imperialis
0guzh@n
Oxygen
airman01
ömer
ottoman664
devilkiss
motaro
sertan1973
pears
styks

Sayfa: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: EN İYİ TÜRK OYUNCU KİM (ANKET)  (Okunma Sayısı 57980 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
airman_02
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #210 : Kasım 08, 2011, 02:49:39 ÖS »

Önemli olan türk diyarlarında ki başarılar değil yurt dışı başarılarıdır. Hatırımda 3 kişi var 1. oguz 2.savaştur 3.engin
Birde leblebi var leblebi takibin desin unutma seneye gene yanındayım...

öncelıkle  herkesın mubarek kurban bayramını kutlar saglık ve mutluluklar dılerım
Hunter arkadasım senı cıkaramadım ama tesekkur ederım benı hatırladıgın ıcın

Ben bu oyunu yıllarca airman_01 nkı ıle oynadım fakat son  ıkı senedır oyundakı versıyon degısıkllıklerı olsun  kurallardakı degısıkler olsun benı tatmın etmedıgı ıcın oyundanda uzaklasamadıgım ıcın son ıkı sezondur leblebı nıkı ıle arap dıyarında oynuyorum aslında oynamakta sayılmaz sadece takılıyorum ama forumuda yakından takıp edıyorum .
 burdan benı tanıyan tanımıyan herkese selamlarımı  ve saygılarımı sunarım
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #211 : Kasım 08, 2011, 02:53:41 ÖS »

öncelıkle  herkesın mubarek kurban bayramını kutlar saglık ve mutluluklar dılerım
Hunter arkadasım senı cıkaramadım ama tesekkur ederım benı hatırladıgın ıcın

Ben bu oyunu yıllarca airman_01 nkı ıle oynadım fakat son  ıkı senedır oyundakı versıyon degısıkllıklerı olsun  kurallardakı degısıkler olsun benı tatmın etmedıgı ıcın oyundanda uzaklasamadıgım ıcın son ıkı sezondur leblebı nıkı ıle arap dıyarında oynuyorum aslında oynamakta sayılmaz sadece takılıyorum ama forumuda yakından takıp edıyorum .
 burdan benı tanıyan tanımıyan herkese selamlarımı  ve saygılarımı sunarım

abi nbr ben aykut Smiley aaaykut diye hatırlarsın özlettin valla kendini

bugS_bUnny
airman_02
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #212 : Kasım 08, 2011, 02:55:39 ÖS »

abi nbr ben aykut Smiley aaaykut diye hatırlarsın özlettin valla kendini

dur o kadar ıhtıyarlamadım elbette hatırlıyorum   selamlar saygılar
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #213 : Kasım 08, 2011, 02:57:03 ÖS »

dur o kadar ıhtıyarlamadım elbette hatırlıyorum   selamlar saygılar
ali abi saygılar üstüne oyuncu tanımam özletin endini ben buruf burak *rose*
airman_02
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #214 : Kasım 08, 2011, 03:01:02 ÖS »

ali abi saygılar üstüne oyuncu tanımam özletin endini ben buruf burak *rose*
Estafurullah   o sızlerın buyuklugu 
AYrıca hepiniz bu oyunda usta sınız  hepinizin yerı ayrı hepinizin kendıne has stıllerı var 
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #215 : Kasım 08, 2011, 03:03:03 ÖS »

sağolasın abi eğer v5 filan oymaya karar verirsen geniş ortak çeviririz Grin
airman_02
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #216 : Kasım 08, 2011, 03:12:25 ÖS »

Aslında en buyuk oyuncuyu atlamıssınız
Hem yaş itibarı ıle ( imperianın en ıhtıyarıdır kendısı )
hemde bır oyuncuda bulunması gereken tum özelıkelrı tasıdıgı ıcın ( DÜŞMANA GİZLICE YAKLASMAK,DÜŞMANIN ZAYIF NOKTALARINI YAKALAMAK,DÜŞMANIN ZAAFLARINDAN FAYDALANMAK VE SINCICE DUSMANINI BOĞMAK)

Kim dersenız bu oyuncu

kesinlıkle 

*hihi*ARWEN, ARWEN.ARWEN  Grin
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #217 : Kasım 08, 2011, 03:15:59 ÖS »

Abi sen bunları aldıgın terlik darbelerinden dolayı mı söylüyorsun yoksa hiç bir baskı altında kalmadan mı Grin
airman_02
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #218 : Kasım 08, 2011, 03:18:28 ÖS »

çok ihtiyarladıgı ıcın artık terlık atamıyor ben ona baston hedıye etmeyı dusunuyorum nede olsa buyugumuz  saygımız sonsuzdur kendısıne Smiley)
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #219 : Kasım 08, 2011, 03:19:42 ÖS »

çok ihtiyarladıgı ıcın artık terlık atamıyor ben ona baston hedıye etmeyı dusunuyorum nede olsa buyugumuz  saygımız sonsuzdur kendısıne Smiley)

Grin
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #220 : Kasım 15, 2011, 10:51:49 ÖS »

wertizm şinasiydi sanırım ismi oyuna iyi asıldı hak etti zaten eski raporlarına baktıgınızda anlarsınız o kadar orduyu kestirip tekrardan bu seviyeye gelmek çok zor  seyit bunu yapacak bi oyuncu degil büyütmeyin derim

teşekkürler.. *heart* *heart*

2011 - TRD-6 NET DEĞER 1.si
wertizm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #221 : Kasım 15, 2011, 11:02:53 ÖS »

wertizimin tekrardan nsl toparlandığını ve mimari ile ünileri nsl bastığını bize açıklamıştı daha önce ticaretten uçurulan malları satarak ayağa kalktı hileye bulaşmadım diyemez Smiley

sen beni ne kadar tanıyorsun kii.. beni pears a sor dartanyana sor benmen e sor .. sor da sor.. ben sen gibi boş oyuncu değilim.. oynamak istememle alakalı..

benim hakkım da biraz daha atıp tutarsan bırakacam yabancıları seni düm-düz edicem o olacak..

2011 - TRD-6 NET DEĞER 1.si
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #222 : Kasım 15, 2011, 11:12:56 ÖS »

sen beni ne kadar tanıyorsun kii.. beni pears a sor dartanyana sor benmen e sor .. sor da sor.. ben sen gibi boş oyuncu değilim.. oynamak istememle alakalı..

benim hakkım da biraz daha atıp tutarsan bırakacam yabancıları seni düm-düz edicem o olacak..

sakin olun beyler
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #223 : Kasım 15, 2011, 11:42:01 ÖS »

Şinasi böyle seyler söylemesen daha iyi olcak. Herkesin düşüncesi farklı olabilir ondan büyütme.

Bu yeni diyarda çok hile dönmeye başladı burdanda söylüyorum kim oldugunu az cok tahmin ediyorum takip edicem sürekli. Eninde sonunda belli olcak. Çok gördüm böyle boş oynamayı bilmeyen adamları.Bunuı yapanlar gerçek hayatta amaçsız karaktersiz boş zamanı cok olan gereksiz insanlardır.Burda kendini yukarı cıkarıp oyunu bilmeyen adamlardan tebrik alınca adam oldugunu zannedecek bir süre ve mutlu olcak ondan böyle basit işlere başvuruyorlar. Ne diyim elbet görüşürz onlarlada herşeyin bir zamanı var.

Pears gibi bi dipnotta biz yazalım : Yazdıgım kötü sözler için özürdilerim. Ama damarıma bastılar. Smiley

bugS_bUnny
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #224 : Kasım 15, 2011, 11:49:50 ÖS »

Şinasi böyle seyler söylemesen daha iyi olcak. Herkesin düşüncesi farklı olabilir ondan büyütme.

Bu yeni diyarda çok hile dönmeye başladı burdanda söylüyorum kim oldugunu az cok tahmin ediyorum takip edicem sürekli. Eninde sonunda belli olcak. Çok gördüm böyle boş oynamayı bilmeyen adamları.Bunuı yapanlar gerçek hayatta amaçsız karaktersiz boş zamanı cok olan gereksiz insanlardır.Burda kendini yukarı cıkarıp oyunu bilmeyen adamlardan tebrik alınca adam oldugunu zannedecek bir süre ve mutlu olcak ondan böyle basit işlere başvuruyorlar. Ne diyim elbet görüşürz onlarlada herşeyin bir zamanı var.

Pears gibi bi dipnotta biz yazalım : Yazdıgım kötü sözler için özürdilerim. Ama damarıma bastılar. Smiley
(+) Hilecilerle savaşma dernegi açacam  Grin

YOZGAT'LI
Sayfa: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 22   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!