Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 06:57:04 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncu kim sizce ?
afrasyap
BALTA_ZAR
BEN_MEN
catwalk
dartanyan
imperialis
0guzh@n
Oxygen
airman01
ömer
ottoman664
devilkiss
motaro
sertan1973
pears
styks

Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: EN İYİ TÜRK OYUNCU KİM (ANKET)  (Okunma Sayısı 57701 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #180 : Kasım 04, 2011, 05:00:17 ÖS »

şimdi dostum bu konuyu açmışsın iyi güzel ama buradaki anketi senin hazırlaman lazım bunun için her diyarı bilmen gerek buda imkansız  mesela bu ankette  battal,spirit, srius,attacer,savaştur  algorist  ironpuch gibi oyuncular varken sen  gdip bunlardan daha düşük seviyede oyuncuları yazmışsın bence bu anket çok başarısız

Ben konuyu açtıgım gün anketi başlatmadım , konuya 100 mesaj atıldıktan sonra konuda en fazla zikredilen oyuncuları koydum oraya  *rose*
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #181 : Kasım 04, 2011, 05:06:29 ÖS »

Rica etsem anketten adımı çıkarır mısınız?
Böyle bir yarışta ben yokum
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #182 : Kasım 04, 2011, 05:12:14 ÖS »

Ben konuyu açtıgım gün anketi başlatmadım , konuya 100 mesaj atıldıktan sonra konuda en fazla zikredilen oyuncuları koydum oraya  *rose*
dostum amacım seni rencide etmek degil yanlış anlama ama böyle  bi anket yapmk için önce araştrma ypmk lazım
arwen
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben mevlana değilim önce adam ol sonra gel

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #183 : Kasım 04, 2011, 05:17:05 ÖS »

arkadaşlar a.g.e.m kendine göre bir anket yapmış bunu devlet sorunu haline getirmeye gerek yok
zaten ilk başta yazmış kendi aklıma gelenleri yazıyorum sizin adaylarınız kim demiş
sonuçta en iyi oyuncu herkese diyarına göre değişir bence büyütmeye gerek yok

İyi yaşlısı olmayan yerde iyi genç olmaz
xlest_
Ziyaretçi
« Yanıtla #184 : Kasım 04, 2011, 05:24:52 ÖS »

şimdi dostum bu konuyu açmışsın iyi güzel ama buradaki anketi senin hazırlaman lazım bunun için her diyarı bilmen gerek buda imkansız  mesela bu ankette  battal,spirit, srius,attacer,savaştur  algorist  ironpuch gibi oyuncular varken sen  gdip bunlardan daha düşük seviyede oyuncuları yazmışsın bence bu anket çok başarısız
Mesela ben varken  *freak* *freak*  Maksat gırgır şaka diom  Grin  Ama evet saydığın oyuncular varken. Bence saçma bir konu burda kimin çok arkadaşı varsa o  alır oyu  Grin  En ii Türk die de bişey yoktur çok iyi oyuncular var eskilerden olup da yazılmayan...
« Son Düzenleme: Kasım 04, 2011, 05:26:31 ÖS Gönderen: xlest_ » Kayıtlı
mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #185 : Kasım 04, 2011, 05:27:41 ÖS »

Mesela ben varken  *freak* *freak*  Maksat gırgır şaka diom  Grin
sen olsan sen le oguzh@n arasında gider gelirdim..ama ankette sende olmalıydın Wink

aynen kimin arkadası varsa o alır hem eskisi gibi türk oyuncu kalmadı nowaya katılıyorum

İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #186 : Kasım 04, 2011, 10:57:41 ÖS »

benim oynadığım diyar belli. o diyardada gücümü herkes biliyor..sana burda bişeyler anlatmama gerek yok orda oynuyor olsaydın zaten anlatmış olurdum sana. bu oyunu çok bilen çok ahkam kesen senelerdir bu diyarı biz yönetiriz diyen oyunculara oldugu gıbı!!  bunu pears için yazdım kardeşim. üzerine alınma sakın.

Ben hiç bir zaman ahkam kesmedim. Ve hiç bir diyarında eskisi olmadım Smiley Hatta hiç bir diyarada iddalarla başlamadım. Sen beni birileriyle karıştırdın herhal Smiley

Dip Not : Konunun asker dizilimine gelmesine neden olan başkaları ama sende devam ettirmişsin Smiley O yüzden kızdım sana . Bırak seni başkaları anlatsın sen değil ...

Dip Not 2 : En iyi oyuncu anketini bazı arkadaşlar yanlış anlamış. Buraya kendi ittifak arkadaşlarını falan yazıyorlar Smiley Ya düşmanınız da olsa diyara damgasını vuran adamları yazın. Yiğidi öldürün hakkını verin. Bana göre en iyi oyuncu oxygendir ama Şöyle baktığım zaman Net değer rekoru yapan oğuzhan onur rekoru yapan afrasyap ve askeri puan rekoru yapan ottoman664 bu listede önde gitmeliydi Smiley

« Son Düzenleme: Kasım 04, 2011, 11:01:05 ÖS Gönderen: pears » Kayıtlı
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #187 : Kasım 04, 2011, 11:04:50 ÖS »

aydın abiye katııyorumottoman664ün askeri puanı yapmasında bizm baya katkımız olmuştu 15 kamili savaş raporları eski açılmıyo ne günlerdi ya:D
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #188 : Kasım 04, 2011, 11:12:32 ÖS »

zagor vardı bi aralar noldu o Smiley
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #189 : Kasım 05, 2011, 01:06:15 ÖÖ »

Uzun yıllardır devam eden bir oyunda elbette iyi oyuncular var olur ve kimisi devam eder kimisi ara verir yada bırakır.Burada arkadaşımız şuanki forum müdavimlerinin hafızasına göre bir anket oluşturmuş.Bu oyunu 3 senedir oynayan kişinin bildiği iyi oyuncularla 5 yıldır oynayanların bildiği kişiler aynı olamaz ...Bu nedenlede kimsenin alınmasına gücenmesine hiç gerek yok..Zamanın da versiyonlar bu kadar bol değilken bu oyunda adını her foruma yazdıran birsürü kişi odu.Hepsine selam olsun  *rose* Şuan ben oyunda aktif değilim bu nedenle şimdiki oyuncular için yorum yapamam..Fakat eskilerden atıl(catwalk) bence bu oyunun en iyilerindendi..

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #190 : Kasım 05, 2011, 01:54:31 ÖÖ »

Uzun yıllardır devam eden bir oyunda elbette iyi oyuncular var olur ve kimisi devam eder kimisi ara verir yada bırakır.Burada arkadaşımız şuanki forum müdavimlerinin hafızasına göre bir anket oluşturmuş.Bu oyunu 3 senedir oynayan kişinin bildiği iyi oyuncularla 5 yıldır oynayanların bildiği kişiler aynı olamaz ...Bu nedenlede kimsenin alınmasına gücenmesine hiç gerek yok..Zamanın da versiyonlar bu kadar bol değilken bu oyunda adını her foruma yazdıran birsürü kişi odu.Hepsine selam olsun  *rose* Şuan ben oyunda aktif değilim bu nedenle şimdiki oyuncular için yorum yapamam..Fakat eskilerden atıl(catwalk) bence bu oyunun en iyilerindendi..

Zaten bu konunun asıl amacı da bu sanırım. Eski zamanını domine etmiş kişileri saygıyla anmak Smiley
morkuzu
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #191 : Kasım 05, 2011, 09:23:12 ÖÖ »

TD 11 Diyarının kaderini değiştiren. Tek başına slayer  ccc gibi  psikopat ittifakları bitiren bir adam var. patriot__  listede onun olmaması büyük bir eksiklik. TD11 diyarında imkansızı başardı. Ankette onun da ismi olması gerek.
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #192 : Kasım 05, 2011, 09:26:47 ÖÖ »

Gereksiz yazılan mesajlar tarafımdan silinecektir !!!!

Dip Not : anketi sıfırlayan ben değilim kouyu açan kişidir ... Bilip bilmeden yorum yazmayın...

...
  (pears)
« Son Düzenleme: Kasım 05, 2011, 11:10:14 ÖÖ Gönderen: Edessa » Kayıtlı

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #193 : Kasım 05, 2011, 09:47:16 ÖÖ »

Önemli olan türk diyarlarında ki başarılar değil yurt dışı başarılarıdır. Hatırımda 3 kişi var 1. oguz 2.savaştur 3.engin
Birde leblebi var leblebi takibin desin unutma seneye gene yanındayım...
« Son Düzenleme: Kasım 05, 2011, 09:50:22 ÖÖ Gönderen: hunter » Kayıtlı
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #194 : Kasım 05, 2011, 11:40:11 ÖÖ »

yakısan olmus yine silinmiş yorum Grin Grin Grin

yorumsuz : Zayıf karekter, bir günah değildir ama, insanı günaha götürür.
yorumsuz 2 : Neredeyse herkes zorluğa göğüs gerebilir. Ama eğer bir adamın karakterini gerçekten öğrenmek istiyorsanız, ona güç ya da yetki verin.

« Son Düzenleme: Kasım 05, 2011, 11:42:06 ÖÖ Gönderen: yıldırım58 » Kayıtlı

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 22   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!