Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 04:52:15 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncu kim sizce ?
afrasyap
BALTA_ZAR
BEN_MEN
catwalk
dartanyan
imperialis
0guzh@n
Oxygen
airman01
ömer
ottoman664
devilkiss
motaro
sertan1973
pears
styks

Sayfa: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: EN İYİ TÜRK OYUNCU KİM (ANKET)  (Okunma Sayısı 57876 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #165 : Kasım 04, 2011, 03:19:44 ÖS »

Hafif kılıçlı saldırıda iyidir  muhafız savunmada fakat 150k dan fazla muhafız basan adamın oyundan haberi yoktur Smiley

Dip Not: Savaşta eksiliyor diye 200k basılabilir ama fazlasını basan acemidir...
o zaman 150 yıde basmayın arkadaşlar. hafıf kılıçlı kullanın. hatta ıdareye soyleyelim kaldırsınlar muhafızı. hafıf ve agır kılıçlı kalsın. Grin savunmada muhafız iyi diyorsun 150 k muhafız yeter dıyorsun. gelen hangi orduya karsı 150 K muhafız yeter. 1 M 2 M 3 M 4 M 5 M Huh?? benim hazırda 4.4 M ordum var bunun 300 K sı muhafız..demekki baya bi acemiyim ben. ögrenecek cok sey var daha Smiley
« Son Düzenleme: Kasım 04, 2011, 03:23:05 ÖS Gönderen: GÖLGE_10 » Kayıtlı
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #166 : Kasım 04, 2011, 03:25:55 ÖS »

o zaman 150 yıde basmayın arkadaşlar. hafıf kılıçlı kullanın. hatta ıdareye soyleyelim kaldırsınlar muhafızı. hafıf ve agır kılıçlı kalsın. Grin savunmada muhafız iyi diyorsun 150 k muhafız yeter dıyorsun. gelen hangi orduya karsı 150 K muhafız yeter. 1 M 2 M 3 M 4 M 5 M Huh?? benim hazırda 4.4 M ordum var bunun 300 K sı muhafız..demekki baya bi acemiyim ben. ögrenecek cok sey var daha Smiley

evet öğreneceğin çok şey var Smiley  her şeyi biliyorum diyorsan zaten bitmişsindir Smiley

Senin ne asker diziliminden haberim var ne de seni tanırım ama doğru bildiğimi söylerim sen takıl muhafızlarınla ne diyeyim Smiley
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #167 : Kasım 04, 2011, 03:27:02 ÖS »

Kimin yerine koyacaz ki Smiley

Hayatımda ilk defa ismini duyduğum dede yerine koy mesela Smiley
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #168 : Kasım 04, 2011, 03:35:57 ÖS »

Hayatımda ilk defa ismini duyduğum dede yerine koy mesela Smiley

Bende ilk defa duydum ama bu konuda çok seveni ve iyi oyuncu oldugunu iddia eden oldugu için koydum Wink
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #169 : Kasım 04, 2011, 03:36:48 ÖS »

muhafız kılıçlıya göre çok pahalı oldugundan ve cok uzun sure savaştıgından bu yuzdende moral düşüklüğüne sebeb oldugu için bir çok oyuncuya savaş kaybettiren bir asker oldugundan oyuncular tarafından pek sıcak bakılmadıgı kanaatindeyim. muhafızla kılıçlıyı aynı kefeye koymak ve daha kötüsü kılıçlıyı daha üstün görmenin bir hata olacagını düşünüyorum.
ben ordumu seçkin asker üzerine kurarım. hafifleri orduyu dengelemekte kullanırım. özelliklede sovları kanata yerleştirmek için. o savasa hazırlıklı olarak gitmedim o dönem sürekli savastığımdan hafiflerim baya bi eksilmişti. özellikle defansda muhafıza çok güvenirim. onur puanımın 5000 ın uzerıne oldugundan saldırıda muhafızın savaşı uzatması herhangi bir handikap yaratmaz bana. ama suan dengeli bir ordum var kılıçlının %75 i hafif %25 i muhafız.  hamza tesekkur ederim kardeşim evet çok güzel bi savaş oldu. daha iyilerini yapmaya hazırlandım ama gittiğim her yerden boş dönüyorum. karşılayan yok. o yüzden canım biraz sıkkın.
golgeye savaşı kazandıran s.okçular olmuş  ilk tur akıncıları biçince karşı tarafın gardı düşmüş...iyi savaş ama o kadar  muhafz basacagına hafif kılıçlı bassaydın keşke
bu muhafız konusu bu konusmaların uzerine mevzusu gectı. yukardaki dizilim karısmış olabilir. sen 150 basarsın ben 300. sen mızraklı basarsın ben basmam akıncı basarım herkesin kendi çapında oyun bilgisi ve görüşü varır. buna ne kimse müdahale edebilir nede acemi veya usta diye sınıflandırabilir.
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #170 : Kasım 04, 2011, 03:41:14 ÖS »

heyyt be acılın karto geldi.tüm arkadaşları tebrik ederim.hepsi iyi oyuncudur şüphem yok ama bir kaç tanesini tanımam bilmem nedenide her oyuncu oynadıgı diyarlardaki kişileri bilir.onun için bu anket pek başarılı olmaz.ben bu listede dedeyi tek gecerim.ayrıca oynadıgım tüm diyarlarda en elit oyuncularla aynı ittifakta oynadım.hepside mükemmmel oyunculardı.içlerinde en az bilgiyle ve vasat oyuncu olarak hep ben vardım onun için benim ittifakımdaki arkadaşların en iyi olması lazımdı olmasalar bile benim zorumla onları en iyi oyuncu yaptım durmadan asker kestirip ittifaka kızdım adamlar beni kesiyolar siz yatıp göbek büyütüyonuz diye benim laflarıma dayanamayıp savaşmak zorunda kaldılar ve en iyi oyuncu oldular. yani anlayacagınız benim olmadıgım ittifaktan iyi oyuncu cıkmaz cıksada istisnalar kaideyi bozmaz.ama td10 daki aldıgım zevki hiç bi diyarda almadım.ordaki ekipde mükemmeldi düşmanda.7 8 ay savaştıgımız kişilerle bile sonradan bi araya gelip başkalarıyla savaşabildik o diyarda nedenine gelince hiç kalp kırılmadı hakaret olmadı.oyunu oyun gibi oynadık.özledim o ekibi dedeyi cihanı barbarosu wiçhking ği carsbergi  yedivereni balyozu tayfunu umutu nerdesiniz be kayboldunuz
Kariyer_istiklal
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #171 : Kasım 04, 2011, 03:41:29 ÖS »

Benim sıralamamda

3sss
matador
hakikat
zyzapin
pears
tugberk
beyazülkem

Tanıdığım en iyi oyuncular Smiley

_İsTikLaL_
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #172 : Kasım 04, 2011, 03:47:54 ÖS »

bu muhafız konusu bu konusmaların uzerine mevzusu gectı. yukardaki dizilim karısmış olabilir. sen 150 basarsın ben 300. sen mızraklı basarsın ben basmam akıncı basarım herkesin kendi çapında oyun bilgisi ve görüşü varır. buna ne kimse müdahale edebilir nede acemi veya usta diye sınıflandırabilir.

Sen en iyi oyuncu kim konusuna gereksiz yere hafifkılıç falan filan diye muhabbet yaparsan bende seni tii ye alırım Smiley

Gerek yok bu mesajlara canım kardeşim...
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #173 : Kasım 04, 2011, 03:52:47 ÖS »

Tartışmaya devam ederseniz konuyu kitlemek zorunda kalacam  *hahaha* *hahaha*
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #174 : Kasım 04, 2011, 04:07:32 ÖS »

konuyu kilitlemene gerek yok kardeşim. pears sanırım en son konuyu okuyup cevap verme geregi hissediyor. bir üye muhafızım hakkında yorum yapmış bende onun üstüne konuyla alakalı cevap verme gereği hissettim. açılan konuyla alakasız konuştuğumuz konusunda hem fikirim. ama bu mod arkadaşın seni tii ye alırım gibi kelimeler kullanmasınada müsade etmem. hariçten gazel okuyor derim sadece. benim oynadığım diyar belli. o diyardada gücümü herkes biliyor..sana burda bişeyler anlatmama gerek yok orda oynuyor olsaydın zaten anlatmış olurdum sana. bu oyunu çok bilen çok ahkam kesen senelerdir bu diyarı biz yönetiriz diyen oyunculara oldugu gıbı!!
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #175 : Kasım 04, 2011, 04:08:51 ÖS »

Ben şakasına dedim kitlemicem konuyu Smiley

Hani hep modlar kitlerim diyor ya bende konu benim oldugu için öyle dedim şakasına yani Grin
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #176 : Kasım 04, 2011, 04:11:52 ÖS »

benim oynadığım diyar belli. o diyardada gücümü herkes biliyor..sana burda bişeyler anlatmama gerek yok orda oynuyor olsaydın zaten anlatmış olurdum sana. bu oyunu çok bilen çok ahkam kesen senelerdir bu diyarı biz yönetiriz diyen oyunculara oldugu gıbı!!  bunu pears için yazdım kardeşim. üzerine alınma sakın.
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #177 : Kasım 04, 2011, 04:43:49 ÖS »

benim oynadığım diyar belli. o diyardada gücümü herkes biliyor..sana burda bişeyler anlatmama gerek yok orda oynuyor olsaydın zaten anlatmış olurdum sana. bu oyunu çok bilen çok ahkam kesen senelerdir bu diyarı biz yönetiriz diyen oyunculara oldugu gıbı!!  bunu pears için yazdım kardeşim. üzerine alınma sakın.
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #178 : Kasım 04, 2011, 04:56:24 ÖS »

Hafif kılıçlı saldırıda iyidir  muhafız savunmada fakat 150k dan fazla muhafız basan adamın oyundan haberi yoktur Smiley

Dip Not: Savaşta eksiliyor diye 200k basılabilir ama fazlasını basan acemidir...

Dip Not 2 : Bence bu ankette  kesinlikle ottoman664 olmalıydı adam askeri puan rekorukırmış ankette yok Smiley
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=11669.0
Aynen ottoman664 kesinlikle olmalıydı gerçekten cok iyi oyuncuydu

bugS_bUnny
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #179 : Kasım 04, 2011, 04:58:21 ÖS »

şimdi dostum bu konuyu açmışsın iyi güzel ama buradaki anketi senin hazırlaman lazım bunun için her diyarı bilmen gerek buda imkansız  mesela bu ankette  battal,spirit, srius,attacer,savaştur  algorist  ironpuch gibi oyuncular varken sen  gdip bunlardan daha düşük seviyede oyuncuları yazmışsın bence bu anket çok başarısız
Sayfa: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!