Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 05:47:34 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncu kim sizce ?
afrasyap
BALTA_ZAR
BEN_MEN
catwalk
dartanyan
imperialis
0guzh@n
Oxygen
airman01
ömer
ottoman664
devilkiss
motaro
sertan1973
pears
styks

Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: EN İYİ TÜRK OYUNCU KİM (ANKET)  (Okunma Sayısı 57890 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #105 : Kasım 03, 2011, 10:33:50 ÖS »

en iyi kimmi şimdi bunun kavgasını edeceginize yeni açılacak olan diyara konsantre olun
Oyundaki açıklar kapandı bu açıklarla kafaya oynayanlar  rant elde edenler bu diyarın sonunda kendilerini diplerde görürlerse şaşırmasınlar.
Özzellikle bi kaç kişiyi çok merak ediyorum diyarı nerede bitireceklerini ama emin olun bulgar ekibi çok saglm olacak  on süresi az olanların hiç şansı yok
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #106 : Kasım 03, 2011, 10:36:28 ÖS »

en iyi kimmi şimdi bunun kavgasını edeceginize yeni açılacak olan diyara konsantre olun
Oyundaki açıklar kapandı bu açıklarla kafaya oynayanlar  rant elde edenler bu diyarın sonunda kendilerini diplerde görürlerse şaşırmasınlar.
Özzellikle bi kaç kişiyi çok merak ediyorum diyarı nerede bitireceklerini ama emin olun bulgar ekibi çok saglm olacak  on süresi az olanların hiç şansı yok
hangi konuda oyunun açıkları kapandı?

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #107 : Kasım 03, 2011, 10:37:21 ÖS »

wertizm şinasiydi sanırım ismi oyuna iyi asıldı hak etti zaten eski raporlarına baktıgınızda anlarsınız o kadar orduyu kestirip tekrardan bu seviyeye gelmek çok zor  seyit bunu yapacak bi oyuncu degil büyütmeyin derim

wertizimin tekrardan nsl toparlandığını ve mimari ile ünileri nsl bastığını bize açıklamıştı daha önce ticaretten uçurulan malları satarak ayağa kalktı hileye bulaşmadım diyemez Smiley

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #108 : Kasım 03, 2011, 10:38:02 ÖS »

aaa OYUNUN açıklarımı varmış... Grin Grin Grin Grin   Hiç duymadımç *hahaha* *hahaha*
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #109 : Kasım 03, 2011, 10:39:30 ÖS »

saldırı programı hariç tüm açıklar kapatılacak tabi ticaret yine aynı ama ua da kolay degil tcretten mal kaldırmak
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #110 : Kasım 03, 2011, 10:41:58 ÖS »

valla ben hasanla td3 te birlikte oynadım ve ondan gercek anlamda cok sey ögrendim.td10 ve td6 yı sadece  arada hesabına girerek baktım oda en cok 3-5 kez olmustur.td10 da srknkryzgn dı td6 da crisangel.td3 ten tanıdıgım hasan su ana kadar gördüğüm en iyi oyuncudur.yeterki birini indirmeyi taksın kafasına Grin

hasanda kural yoktur.karsıdaki grup eger hile yapıyorsa oda ona göre hareket eder. su 6 saat cıkmasa eminim dogru dürüst uyumazdı amacını gerceklestirene dek.bana ters gelen tarafı cok olsada istemedende olsa bazeen ona hakvermiyorda degilim.

dedim ya suana kadar iki oyuncu gördüm gercekten iyi oyuncu anlamında biri hasan diğeri KARA_HAN . eger bu ikisi ile aynı ittifakta olayım diyarda hiç kimseden cekinmem Grin

tek aksi tarafı hasan kesinlikle net puana oynamaktan hoslanmıyor yoksa td6 da beni dinlese net puanda rekor kırabilirdi Grin

yorumsuz: neyse herkesin kendine göre örnek aldıgı yada takdir ettiği oyuncular vardır.ama gördüğüm kadarı ile gecen yıl td10 bu yılda td6 ya damga vuran oyuncudur.ki diyarı 3-5 ay ncesi bırakmıs sonrasında bana devretmiştir.ona ragmen karsı grup saydıgı kişilerden biçmediği kalmamıs Grin keske ikna edebilsemde yeni diyarda olabilse ama inadını kıramadım Sad

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #111 : Kasım 03, 2011, 10:45:07 ÖS »

saldırı programı hariç tüm açıklar kapatılacak tabi ticaret yine aynı ama ua da kolay degil tcretten mal kaldırmak

d-79 basayev hesabının her merkez basacağında 0 kaynağı varken 40 multiden nsl kaynak geçiriyordu bir bilsen görürdün u.arasının da bir farkının olmadığını  *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #112 : Kasım 03, 2011, 10:53:25 ÖS »

Forumda en çok adı geçen , en popüler üyelerden ve bu konuda da ismi öne çıkan üyelerden 10tanesini ankete ekledim ve açtım,buyrun oylama başlamıştır Smiley

Not:İsimler alfabetik sıraya göre yukardan aşağı sıralanmıştır , yanlış anlaşılma olmasın Smiley
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 10:58:16 ÖS Gönderen: _A_E_G_M_ » Kayıtlı
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #113 : Kasım 03, 2011, 10:55:14 ÖS »

ya hile yapmanın diyarı olmadıgı kanısındayım ki bu hile istenmezse engellenebilir.kapatırsın ticaret serbestisini sabitlersin fiyatları olur biter.yada mal alısında ıp aramazsın olur biter.( 2 pc ve iki modem  olması yeterli ceza yememen için ) gerisi sana kalmıs.ve istersen övünürüsnde ben hile yapmıyorum cünkü hiç ceza yemedim diye Grin ki bunu yapan cok oyuncu oldugunu görmekteyim.yani hileyi kapatacaksan suan ticarette serbestliği kapatacaksın.ticaret = hile suanki sistemde...
ticaret sabitlenmedigi sürece bunlar devam edecek..
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #114 : Kasım 03, 2011, 10:55:35 ÖS »

ticaret sabitlenmedigi sürece bunlar devam edecek..
aynen

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #115 : Kasım 03, 2011, 10:59:20 ÖS »

peki yakLaşık 3 senedir bukadar oyuncunun degiştirilmesi yönünde ısrarcı oldugu ticaret sistemi neden degişmiyor.
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #116 : Kasım 03, 2011, 11:00:04 ÖS »

dede nickli kişi önde gidiyor şuan da....Hastasıyız DEDEEEE  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #117 : Kasım 03, 2011, 11:05:40 ÖS »

dede nickli kişi önde gidiyor şuan da....Hastasıyız DEDEEEE  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
emre tanırsın sen dedeyi. gecen sene td10 da beraberdik onla TUGRA da.bu senede td6 da. demqn de oynuyor suan. lakabı dede.Smiley
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #118 : Kasım 03, 2011, 11:12:07 ÖS »

emre tanırsın sen dedeyi. gecen sene td10 da beraberdik onla TUGRA da.bu senede td6 da. demqn de oynuyor suan. lakabı dede.Smiley
Geçen yıl td10 da nicki neydi?
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #119 : Kasım 03, 2011, 11:15:22 ÖS »

kuzey_1999 değil mi?
dede dede dediğiniz cihan abi mi yoksa?
Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!