Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 10:00:58 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncu kim sizce ?
afrasyap
BALTA_ZAR
BEN_MEN
catwalk
dartanyan
imperialis
0guzh@n
Oxygen
airman01
ömer
ottoman664
devilkiss
motaro
sertan1973
pears
styks

Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: EN İYİ TÜRK OYUNCU KİM (ANKET)  (Okunma Sayısı 57879 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #90 : Kasım 03, 2011, 09:47:11 ÖS »

sowlar kalmadı yanlıs anlasılmasın Grin

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #91 : Kasım 03, 2011, 09:48:20 ÖS »

1 dk 1dk seyit oynamadımı oynatmadılar mı k.bakma ama burda cok buyuk haksızsın diyar 10 daki cogu adam td 6 da senin haberin yok cris yetmezmi? hasan abi bırakmasaydı o cok olurdu sen kafanı yorma (alanları kotulemiyorum Grin ) seyite yaptırmadılar eko oda bıraktı bak seyahatte td 6 da eskiler var osmanlı var sowlar vardı ama sagolsun hasan abi bitirdi teker teker kalmadılar bende  diyorum ki seyit td 6 yı 1.ci bitirsin bende kafamı keserim  kalıbımı basmam  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*
aynen srkn işte Grin

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #92 : Kasım 03, 2011, 09:49:02 ÖS »

bak forum da neler var..ben bunları buldum.."seyitgazini savas istemesi üzerine savas oldu " 9 ay bayrak çekmiş..
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=21650.0
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=16295.15 (wolfstouch)

ben cevap yazmıyorum anlatmıs pasam orda zaten

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #93 : Kasım 03, 2011, 09:49:29 ÖS »

aynen srkn işte Grin
Grin

mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #94 : Kasım 03, 2011, 09:49:59 ÖS »

bak forum da neler var..ben bunları buldum.."seyitgazini savas istemesi üzerine savas oldu " 9 ay bayrak çekmiş..
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=21650.0
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=16295.15 (wolfstouch)

dostum ilki nacoela ile benim bahsettiğim 2 yıl önceki..wolf un raporlara bakma adam eko yaparken saldırdı..sıralamadan haberim var ama diyar sonunda apocayps yıldız ittifakı açık ara savas farkı ile yenildiler

İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #95 : Kasım 03, 2011, 09:51:51 ÖS »

srkn gezgin geçen seneydi kardeş ben 2 yıl öncekinden bahsediyorum neyse konuyu kapatalım alakasız yorumlar yazmıyalım bunada bakamyı unutmayın
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=16295.0
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 10:06:09 ÖS Gönderen: mataraj » Kayıtlı

umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #96 : Kasım 03, 2011, 09:53:28 ÖS »

pasam peki gecen sene seyit oynamadımı ? ordakide seyit ordakide allahım Grin

mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #97 : Kasım 03, 2011, 09:55:35 ÖS »

pasam peki gecen sene seyit oynamadımı ? ordakide seyit ordakide allahım Grin
ben 2 yıl önceden bahsediyorum sen oradakide seyit oradakide seyit diyorsun..he bide dedinya cris oynasaydı daha çok olurdu diye madem öle niye oynamadı demekki oynuyamadı bende diyorumki seyitgazi(netpoint)oynasaydı 1.ci olurdu diyorum..herkese iyi akşamlar..
« Son Düzenleme: Temmuz 21, 2012, 02:30:21 ÖÖ Gönderen: mataraj » Kayıtlı

bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #98 : Kasım 03, 2011, 09:55:44 ÖS »

wertizm şinasiydi sanırım ismi oyuna iyi asıldı hak etti zaten eski raporlarına baktıgınızda anlarsınız o kadar orduyu kestirip tekrardan bu seviyeye gelmek çok zor  seyit bunu yapacak bi oyuncu degil büyütmeyin derim
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #99 : Kasım 03, 2011, 09:56:41 ÖS »

dostum ilki nacoela ile benim bahsettiğim 2 yıl önceki..wolf un raporlara bakma adam eko yaparken saldırdı..sıralamadan haberim var ama diyar sonunda apocayps yıldız ittifakı açık ara savas farkı ile yenildiler
yaw nacolea seyitgazi zaten Grin geçen sene nickini nacolea olarak değiştirdi..nette araştır nacolea seyitgazi demek.
geçen sene de aynıydı..ayrıca seyitgazi savaşdı mı ki 2 sene önce??gönderdiğim linkleri okumanı tavsiye ederim
Ya srkn gezgin geçen seneydi kardeş ben 2 yıl öncekinden bahsediyorum neyse konuyu kapatalım alakasız yorumlar yazmıyalım bunada bakamyı unutmayın
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=16295.0
bak ben de seyitgazi için kötü demiyorum  ama srkn bana göre ondan daha iyi bir oyuncu.

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #100 : Kasım 03, 2011, 09:58:58 ÖS »

yaw nacolea seyitgazi zaten Grin geçen sene nickini nacolea olarak değiştirdi..nette araştır nacolea seyitgazi demek.
geçen sene de aynıydı..ayrıca seyitgazi savaşdı mı ki 2 sene önce??gönderdiğim linkleri okumanı tavsiye ederimbak ben de seyitgazi için kötü demiyorum  ama srkn bana göre ondan daha iyi bir oyuncu.
Kardeş biliyorum ama dediğin apocayps lord wolf adlı oyuncular 2 yıl önce vardı biliyorum seyitgazinin nacolea olduhunu...sana göre o daha iyi bi oyuncu olabilir bende srkn a akötü oyuncu demiyorum ama srkn geçen sene vardı bahsettiim 2 yıl önce...ayrıca geçen sene 6.5 m e yakın bir net puanla 1.oldu:)Smiley

Dip Not=Son Mesajdır birazdaha mesaj atarsak konu kilitlenicek Grin
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 10:27:07 ÖS Gönderen: mataraj » Kayıtlı

umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #101 : Kasım 03, 2011, 10:00:19 ÖS »

bende kotu demiyorum ama crisin neden oynamadıgını bilmiyorsun crisi kestilermide gitti hayır ee sorun ne seyite eko yaptırmadılar ondan gitti

umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #102 : Kasım 03, 2011, 10:00:57 ÖS »

aynen konuyu kitlicez hepsi iyi oyuncular Grin

Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #103 : Kasım 03, 2011, 10:01:36 ÖS »

Kardeş biliyorum ama dediğin apocayps lord wolf adlı oyuncular 2 yıl önce vardı biliyorum seyitgazinin nacolea olduhunu...sana göre o daha iyi bi oyuncu olabilir herkesin kararı farklıdır...

Dip Not=Son Mesajdır birazdaha mesaj atarsak konu kilitlenicek Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha*

HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #104 : Kasım 03, 2011, 10:23:44 ÖS »

ben 2 yıl önceden bahsediyorum sen oradakide seyit oradakide seyit diyorsun..he bide dedinya cris oynasaydı daha çok olurdu diye madem öle niye oynamadı demekki oynuyamadı bende diyorumki seyitgazi(netpoint)oynasaydı 1.ci olurdu diyorum..herkese iyi akşamlar..daha yorum yazmıyıcahım

netpoint oynasaydıda oynamasaydı da bişey değişmezdi aga benim tam dibimdeydi işin kötü yanı bana teslim olunca __M__ dalıordu 1 k içinde 3 ümüz vardık çok altın kaldırdım ondan haa şunu desen doğru bulaşmasaydık almasaydık façasını 1. olurdu yalan yok  *hahaha* *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
Sayfa: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!