Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 03:29:42 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncu kim sizce ?
afrasyap
BALTA_ZAR
BEN_MEN
catwalk
dartanyan
imperialis
0guzh@n
Oxygen
airman01
ömer
ottoman664
devilkiss
motaro
sertan1973
pears
styks

Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: EN İYİ TÜRK OYUNCU KİM (ANKET)  (Okunma Sayısı 57854 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #75 : Kasım 03, 2011, 07:21:20 ÖS »

Ya eşim başıma dikildi çocuğa bak diye dip nota fırsatım kalmadı  *hahaha*

*hahaha* *hahaha* şu an nişanlıyım usta henüz başındayız işin yoksa evlenmesek mi  *SCRATCH*

yorumun konuyla alakasını sağlayacak dipnot: belki şuan değil ama bu bekarlıkla gelecek yıl en iyi ben olacam geleceğim için seçim yapmam lazım  *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
c4nsu
Asii(cadıı) - Kontes Dracula
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

ya sen...?

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #76 : Kasım 03, 2011, 07:30:52 ÖS »

oxygen reis imperialis reis Grin birde gravelot

harikalar. Smiley imperialis ve gravelot tek iyi oldukları gibi ittifak ruhunu da fena benimsemiş kişiler Smiley

Ama ne yazik ki oğuzhan'a ulaşamıyorum. Özledim .

Oxygen'i görmüyorum.

Uğur la evvelsi gün konuştuk Smiley) [sanırım her bakımdan kalite diye buna denir. ] ilk 3. Smiley

"Kişi başına düşen 'insan' sayısı her geçen gün azalıyor."
FORUM HEPİMİZİNN...!

'Bana göre bir ceset, canlı bir bedenin taşıyamayacağı bir güzellik ve saygınlık taşır.'
J
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #77 : Kasım 03, 2011, 07:53:15 ÖS »

Burda sayabileceğim o kadar çok oyuncu varki kimden başliyim bilemedim walla Smiley  Ama SAnırım bende  DEDE diyorum Smiley   Bekir dedeee KRalsın kralll =))    Hasan abi , bekir dede , ismail abi , osman abi ,burak başkan , hakan , tayfun , okan , mehmet abi  vs.vs.vs.  ben çok iyi oyuncu tanıyorum ama aralarından  dede' yi seçiyorum.  Her yönüyle Benim  İlk tercihim =)  Ama çok isterdim seçilmiş arkadaşlarla oynamayı takımlar kurup..
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 07:56:54 ÖS Gönderen: kuzey_1999 » Kayıtlı

Uploaded with ImageShack.us
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #78 : Kasım 03, 2011, 08:28:27 ÖS »

dostum 2 sene önce senin nick neydi aynı zamanda srkn ın nicki neydi??..o sağlam dediğin oyuncuların hepsi 2 sene önce teker teker indirildide:)..ondan nicklerini merak ettim
sallama yaa hepsi indirilmişmiş..adamlar diyarda ittifak birincisi oldu.rakip ittifaktan bayrak çekmeyen kalmadı..en sonunda ikiye bölünüp birbirleri ile savaştılar(dikkat:dostca)..
lord_25 ve wolftouch en son, diyarın en kanlı savaşını yaptı..(yetkili birinden 2 sene öncesine ait raporları isteyebilirsin,bu konuda yardımcı olabilirlerse..net değer askeri puan felan ile ilgili)..hem 2 sene önce sen var mıydın ki?
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 08:31:47 ÖS Gönderen: Armorking » Kayıtlı

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #79 : Kasım 03, 2011, 08:37:20 ÖS »

MERTADAM

mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #80 : Kasım 03, 2011, 09:15:10 ÖS »

sallama yaa hepsi indirilmişmiş..adamlar diyarda ittifak birincisi oldu.rakip ittifaktan bayrak çekmeyen kalmadı..en sonunda ikiye bölünüp birbirleri ile savaştılar(dikkat:dostca)..
lord_25 ve wolftouch en son, diyarın en kanlı savaşını yaptı..(yetkili birinden 2 sene öncesine ait raporları isteyebilirsin,bu konuda yardımcı olabilirlerse..net değer askeri puan felan ile ilgili)..hem 2 sene önce sen var mıydın ki?
Diyarı bilmediğin nereden belli..lord_25 ve wofsouch diyarın en kanlı savasını yaptı diyorsun apocalyps ittifak birincisi diyorsun...ben istila diplomatıyım seyitgazinin ittifakına yapılan savaslarda apocalyps ittifakını 20 bin puan farkı ile yendik yıldız ittifakını(1.ittifakdı) 50bini aşkın fark ile yendik sonra dahıldı zaten masters çokdan dahıldı yani anlıyıcahın hepsi indirildi foruma seyitgazi yazarsan görürsün apocalyps yıldız masters i nasıl yendiğini...ben orada fazla oynadım sayılmaz sadece anlasmalara baktım...
 http://www9.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/77/2009_12_13/77000329_77005581_329708&lang=en

Dip Not=Apocalyps ittifakındaki oyuncular bir çok kere banlandılar..

Sıralamayı biliyorum ama tek bi kişiye karşı 3 ittifak not=bu üç ittifakın biri 1. biri 3. biri 4.

« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 09:27:20 ÖS Gönderen: mataraj » Kayıtlı

İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #81 : Kasım 03, 2011, 09:27:23 ÖS »

Diyarı bilmediğin nereden belli..lord_25 ve wofsouch diyarın en kanlı savasını yaptı diyorsun apocalyps ittifak birincisi diyorsun...ben istila diplomatıyım seyitgazinin ittifakına yapılan savaslarda apocalyps ittifakını 20 bin puan farkı ile yendik yıldız ittifakını(1.ittifakdı) 50bini aşkın fark ile yendik sonra dahıldı zaten masters çokdan dahıldı yani anlıyıcahın hepsi indirildi foruma seyitgazi yazarsan görürsün apocalyps yıldız masters i nasıl yendiğini...ben orada fazla oynadım sayılmaz sadece anlasmalara baktım...
 http://www9.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/77/2009_12_13/77000329_77005581_329708&lang=en

Dip Not=Apocalyps ittifakındaki oyuncular bir çok kere banlandılar..

yapma gözünü seveyim istila da ahmet diye biri vardı..sadece o asılıyordu..seyitgaziyi lord_25 kaç kere indirdi?..oyunun ortalarında  lord_25 i Dhan indirmişti.
sonra seyitgazi vurdu..Dhan ban yeyince yalnız kaldı..ondan sonra lord_25 ve wolfstouch osmangazi srkn hepsini biçti..diyarın sonralarına doğru seyitgazi tatil modunda değil miydi?..sen sadece savaş raporunu yayınlıyorsun.ben de diyorum ki o zamana ait net değer, askeri puan tablosunu bul,olay kapansın.
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 09:29:39 ÖS Gönderen: Armorking » Kayıtlı

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #82 : Kasım 03, 2011, 09:34:16 ÖS »

yapma gözünü seveyim istila da ahmet diye biri vardı..sadece o asılıyordu..seyitgaziyi lord_25 kaç kere indirdi?..oyunun ortalarında  lord_25 i Dhan indirmişti.
sonra seyitgazi vurdu..Dhan ban yeyince yalnız kaldı..ondan sonra lord_25 ve wolfstouch osmangazi srkn hepsini biçti..diyarın sonralarına doğru seyitgazi tatil modunda değil miydi?..sen sadece savaş raporunu yayınlıyorsun.ben de diyorum ki o zamana ait net değer, askeri puan tablosunu bul,olay kapansın.
dostum yapma ahmett mi asılıyordu??..batuhan nerde??..bak kendin söylüyorsun bir tek ahmet vardı diye istilada ahmet seyitgazi batuhan vardı diyarın ortalarına doğru sadakatla birleşildi..daha güçlü olduk..
Dhan nın ban yemesi vurulması çok önceki mesele dhan ban yedikden sonra seyitgazi republicen çıktı ondan sonra istila ya geldi diyar sonuna kadar eko yaptı...diyarın sonlarına doğru republic apocayps ile birleşti 1.ci sıraya geldiler biz 5 deydik ondan sonra seyitgazini savas istemesi üzerine savas oldu yukarıda dediğim gibi apocal ı 20 yıldız 50 binle yendik sen diyarın ortalarından bahsediyorsun sıralamadan haberim var ama emin ol bir adama 3 ittifak dalsa ben türk oyunculardan ayakda durucak adam tanımam daha yazılıcak çok şey var ama konu ile alakalı deil..

Dip Not=apocaypsden 3 4 kişi seyitgaziye bayrak çekti(isimleri hatırmıyorum 1 yıl geçmiş)
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 09:37:50 ÖS Gönderen: mataraj » Kayıtlı

umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #83 : Kasım 03, 2011, 09:37:44 ÖS »

yapma mataraj 3 ittifagın dalıpta bitiremedigi cok turk oyuncu var sen kafanı yorma seyitte iyi oyuncu ona suphe yok ama sadece o degil 3 ittifaga dayanan td 6 ta kac kisi var haberin varmı bak td 6 diyorum bunun pearsı var varda var..cok oyuncu var td 6 yıda seyitide cebinden cıkaran turk oyuncular var

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #84 : Kasım 03, 2011, 09:39:55 ÖS »

oyun bilgisi tecrübeisyle kara_han darkswords mustang zmx ve sharbon aynı ender arkadaşımız bıraktı ama o.başka bildiğim madalya canavarı srburak  dahada yok.
mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #85 : Kasım 03, 2011, 09:41:21 ÖS »

yapma mataraj 3 ittifagın dalıpta bitiremedigi cok turk oyuncu var sen kafanı yorma seyitte iyi oyuncu ona suphe yok ama sadece o degil 3 ittifaga dayanan td 6 ta kac kisi var haberin varmı bak td 6 diyorum bunun pearsı var varda var..cok oyuncu var td 6 yıda seyitide cebinden cıkaran turk oyuncular var
asıl sen yapma tr6da seyitgazi gibi bi oyuncu varmı sence sen inanıyormusun??..kim cebinden çıkarıyor??..eğer oynasaydı 1.ci olurdu buna kalıbımı basarım...tr6da kime 3 ittifak kime dalınmış dalınsa bile o ittifakalr apocal yıldız master gibi güçlü deil..
ayrıca o dediğin adamların askeri puanları kaç td6 as puan birincisi criss diyarın bitmesine 7 gün kaldı 370 bin tr 10 daki adamın asker puanı 608 binD
« Son Düzenleme: Kasım 05, 2011, 08:46:30 ÖS Gönderen: mataraj » Kayıtlı

bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #86 : Kasım 03, 2011, 09:44:43 ÖS »

netpointle oynadı seyitdt6 da hatta oynatmamışlar   kalıbını bas bakem:)Smiley
mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #87 : Kasım 03, 2011, 09:45:56 ÖS »

netpointle oynadı seyitdt6 da hatta oynatmamışlar   kalıbını bas bakem:)Smiley
dostum ondan haberim var oynayamamıstır deil yoğunlukdan bırakmıstı.. bak adam 4 5 aydır oynamıyor hala 40 sırada bi aralar oynamaya basladı direk 20 ye yükseldi yalanmı??

Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #88 : Kasım 03, 2011, 09:46:02 ÖS »

dostum yapma ahmett mi asılıyordu??..batuhan nerde??..bak kendin söylüyorsun bir tek ahmet vardı diye istilada ahmet seyitgazi batuhan vardı diyarın ortalarına doğru sadakatla birleşildi..
Dhan nın ban yemesi vurulması çok önceki mesele dhan ban yedikden sonra seyitgazi republicen çıktı ondan sonra istila ya geldi diyar sonuna kadar eko yaptı...diyarın sonlarına doğru republic apocayps ile birleşti 1.ci sıraya geldiler biz 5 deydik ondan sonra seyitgazini savas istemesi üzerine savas oldu yukarıda dediğim gibi apocal ı 20 yıldız 50 binle yendik sen diyarın ortalarından bahsediyorsun sıralamadan haberim var ama emin ol bir adama 3 ittifak dalsa ben türk oyunculardan ayakda durucak adam tanımam daha yazılıcak çok şey var ama konu ile alakalı deil..
bak forum da neler var..ben bunları buldum.."seyitgazini savas istemesi üzerine savas oldu " 9 ay bayrak çekmiş..
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=21650.0
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=16295.15 (wolfstouch)

umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #89 : Kasım 03, 2011, 09:46:09 ÖS »

asıl sen yapma tr6 seyitgazi gibi bi oyuncu varmı sence sen inanıyormusun??..kim cebinden çıkarıyor??..eğer oynasaydı 1.ci olurdu buna kalıbımı basarım...tr6da kime 3 ittifak kime dalınmış dalınsa bile o ittifakalr apocal yıldız master gibi güçlü deil..
diyar bitimine 7 gün kaldı askeri puanları kaç o oyuncuların en fazla cris angel diye birinin 370 bin mi ney tr10 da as puan birincisi 608 bin di
1 dk 1dk seyit oynamadımı oynatmadılar mı k.bakma ama burda cok buyuk haksızsın diyar 10 daki cogu adam td 6 da senin haberin yok cris yetmezmi? hasan abi bırakmasaydı o cok olurdu sen kafanı yorma (alanları kotulemiyorum Grin ) seyite yaptırmadılar eko oda bıraktı bak seyahatte td 6 da eskiler var osmanlı var sowlar vardı ama sagolsun hasan abi bitirdi teker teker kalmadılar bende  diyorum ki seyit td 6 yı 1.ci bitirsin bende kafamı keserim  kalıbımı basmam  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
Sayfa: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!