Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 07:11:57 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncu kim sizce ?
afrasyap
BALTA_ZAR
BEN_MEN
catwalk
dartanyan
imperialis
0guzh@n
Oxygen
airman01
ömer
ottoman664
devilkiss
motaro
sertan1973
pears
styks

Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: EN İYİ TÜRK OYUNCU KİM (ANKET)  (Okunma Sayısı 57713 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Kasım 03, 2011, 04:53:43 ÖS »

hadi beni geçtikte!  imperia tarihinde görülmemiş onur puan yani 18 bin küsür onur puanla ve rekor askeri puanla zirve yapan bir oyuncu hi-tack(afrasyap) ve mustang'i de yazmalısın(hatta en başa  Grin )  Wink

afrasyap benim top 10 da var kardeş Smiley ayrıca yıldırım38 de solemiş _m_ de listemde Smiley
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Kasım 03, 2011, 05:17:42 ÖS »

Srknkryzgn, seyitgazi, dartanyan, kara-han, gravelot, klostrofob, pears, edessa...
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Kasım 03, 2011, 05:28:20 ÖS »

Srknkryzgn, seyitgazi, dartanyan, kara-han, gravelot, klostrofob, pears, edessa...

srknkryzgn derken hasandanmı bahsediyorsun . bu yıl td6 daki crisangel  den ?
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 05:33:10 ÖS Gönderen: yıldırım58 » Kayıtlı

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
edirneli
Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : Kasım 03, 2011, 05:39:43 ÖS »

en iyi oyuncuyu nasıl tespit edebilirizki bu imkansız.bütün diyarlarda oynamıyoruz ki herkesi tanıyalım.kimsenin hakkı yenmesin.evet iyi oyuncular vardı bize imperia yı öğrettiler ve sevdirdiler. ONLAR KENDİLERİNİ BİLİR.hepsine teşekkür ederiz.
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Kasım 03, 2011, 05:52:11 ÖS »

srknkryzgn derken hasandanmı bahsediyorsun . bu yıl td6 daki crisangel  den ?
evet ondan bahsedıyorum, gecen sene td10 da tanıdım onu gayet ıyı oyuncudur.. Ayrıca td6 dan demqn gecen yıl td10da kuzey_1999 adlı oyuncu yani cihan da çok iyi oyuncudur bence..
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Kasım 03, 2011, 05:56:18 ÖS »

evet ondan bahsedıyorum, gecen sene td10 da tanıdım onu gayet ıyı oyuncudur.. Ayrıca td6 dan demqn gecen yıl td10da kuzey_1999 adlı oyuncu yani cihan da çok iyi oyuncudur bence..

okk valla ikna etmeye ugrastım gel su diyarı salla diye ama oynamayıp kafamı dinleyecem dedi Grin

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Kasım 03, 2011, 06:01:55 ÖS »

Diyara baslıycak olanları bılse kesın oynardı ama bılmıyor sanırım Smiley oyuncuları gorunce benım bıle oynayasım geldı aslında ama olmaz tabı bu yıl Smiley
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Kasım 03, 2011, 06:03:27 ÖS »

Diyara baslıycak olanları bılse kesın oynardı ama bılmıyor sanırım Smiley oyuncuları gorunce benım bıle oynayasım geldı aslında ama olmaz tabı bu yıl Smiley

iknaya ugrasacagım ama bu yıl kafa dinlemede kararlı Grin

carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Kasım 03, 2011, 06:05:37 ÖS »

O zaman yapıcak bısey yok ama cok saglam bır dıyarı kacırmıs olur Smiley
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Kasım 03, 2011, 06:41:32 ÖS »

srkn'yi tek geçerim.. şuana kadar gördüğüm en iyi oyunculardan biri.. 2 sene aynı diyardaydık(td-10)..
ilk senem de onların ittifakı apocalypse idi .geçen sene tuğra'ydı ittifak isimleri. onların ekip çok sağlamdı...wolfstouch, osmangazi felan da vardı..

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #70 : Kasım 03, 2011, 06:47:48 ÖS »

Peki en iyi türk diyarı hangisi idi..Buda önemli td5 ve td6 daki oynayanlar bence hep en iyi oyunculardı...
mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Kasım 03, 2011, 06:51:06 ÖS »

srkn'yi tek geçerim.. şuana kadar gördüğüm en iyi oyunculardan biri.. 2 sene aynı diyardaydık(td-10)..
ilk senem de onların ittifakı apocalypse idi .geçen sene tuğra'ydı ittifak isimleri. onların ekip çok sağlamdı...wolfstouch, osmangazi felan da vardı..
dostum 2 sene önce senin nick neydi aynı zamanda srkn ın nicki neydi??..o sağlam dediğin oyuncuların hepsi 2 sene önce teker teker indirildide:)..ondan nicklerini merak ettim
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 06:55:26 ÖS Gönderen: mataraj » Kayıtlı

İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #72 : Kasım 03, 2011, 07:08:08 ÖS »

Konu en iyi oyuncu olduğu için ben oxygen i söyledim. Zira bilgi bazında gördüğüm en iyi oyuncudur. Yoksa en iyi oyuncu yapılan başarıyla ölçülmez diye düşünenlerdenim. Çünkü;

Bu oyunun %30 u bilgi %40 on olmaksa  %30 u da şanstır. Diyarın şekli senin yanında çıkan oyunculardan tutta oyun başında sana gelecek olan saldırılara kadar her şey yapacağınız başarıyı etkiler. Bir önceki diyarda rekor kırsanız dahi şans faktörü denk gelmediğinde o başarıyı yakalayamazsınız.
Türk diyarları ve int diyarlarının farkı ise oyuncu sayısıdır. İnt diyarları da gözde fazla büyütmemek lazım. Türk diyarlarında çok on olan ve elmasla oynayan her oyuncu (oyuncu azlığından dolayı) her türlü ilk 20 yi görür. İsterse oyunu ilk defa oynuyor olsun Smiley İnt diyarlarda da oyun bilgisi varsa her türlü ilk 20 yi görür. Yeterki on olsun Smiley

Ama dediğim gibi diyarın şekli çok çönemlidir. Bir diyarda 5m puanla açık ara birinici olursun başka diyarda aynı puanla 5. olursun Smiley
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Kasım 03, 2011, 07:13:33 ÖS »

Konu en iyi oyuncu olduğu için ben oxygen i söyledim. Zira bilgi bazında gördüğüm en iyi oyuncudur. Yoksa en iyi oyuncu yapılan başarıyla ölçülmez diye düşünenlerdenim. Çünkü;

Bu oyunun %30 u bilgi %40 on olmaksa  %30 u da şanstır. Diyarın şekli senin yanında çıkan oyunculardan tutta oyun başında sana gelecek olan saldırılara kadar her şey yapacağınız başarıyı etkiler. Bir önceki diyarda rekor kırsanız dahi şans faktörü denk gelmediğinde o başarıyı yakalayamazsınız.
Türk diyarları ve int diyarlarının farkı ise oyuncu sayısıdır. İnt diyarları da gözde fazla büyütmemek lazım. Türk diyarlarında çok on olan ve elmasla oynayan her oyuncu (oyuncu azlığından dolayı) her türlü ilk 20 yi görür. İsterse oyunu ilk defa oynuyor olsun Smiley İnt diyarlarda da oyun bilgisi varsa her türlü ilk 20 yi görür. Yeterki on olsun Smiley

Ama dediğim gibi diyarın şekli çok çönemlidir. Bir diyarda 5m puanla açık ara birinici olursun başka diyarda aynı puanla 5. olursun Smiley

ve nadir görülen dipnotsuz bir yorum  *hahaha*  usta artık yorumda bitiriyorsun işi dipnota gerek kalmıyor sanırım Smiley

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Kasım 03, 2011, 07:17:43 ÖS »

ve nadir görülen dipnotsuz bir yorum  *hahaha*  usta artık yorumda bitiriyorsun işi dipnota gerek kalmıyor sanırım Smiley

Ya eşim başıma dikildi çocuğa bak diye dip nota fırsatım kalmadı  *hahaha*
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!