Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 09:45:18 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncu kim sizce ?
afrasyap
BALTA_ZAR
BEN_MEN
catwalk
dartanyan
imperialis
0guzh@n
Oxygen
airman01
ömer
ottoman664
devilkiss
motaro
sertan1973
pears
styks

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: EN İYİ TÜRK OYUNCU KİM (ANKET)  (Okunma Sayısı 57844 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Kasım 03, 2011, 11:25:27 ÖÖ »

şimdi bende yaklasık 4 yıl öncesinden basladım ve td3 te dönen bazı hileler yüzüne 1 yıl ara verdim sonrasında bana göre bu oyunda tanıdıgım iyi oyuncu listesinde tepeden kolay kolay inmeyen hasan ın ricası üzerine geri döndüm ama diyarda dönen haksızlıklar yüzüne sonrasında oyunu bıraktım.bu oyunda iyi oyuncu bence onli saati iyi olan oyuncudur.tabiki sadece onli saatiyle olmamaktadır iş ama onli saatin ne kadar cok ise o kadar iyi oyuncu olursun.

ben td3 te basladıgımda görüdğüm oyuncular suan burada ankette dahi görünmüyor .sanırım eski oyuncular yeni güçlerin farkında degil Grin Grin Grin
 örnegin quewadis , alengirli , ceza vs...
td6 dan gördüğüm iyi oyuncu listesi ( savas gecmişlerini inceleyerek ve arkadaslardan aldıgım bilgielr ısıgında ) gölge yani ismail kesinlikle bu listede olmalı , td6 ya damga vuran ( elbet hata yapmıs ) yani yiğidi öldür hakkını ver kısmına giren crisangel namı diger hasan Grin olmalı , aldıgım bilgiler ve incelemelerim sonucunda demgn , _M_ de olmalı bu listede olmalı , ve hamza onli süresi olarak gördüğüm iyi oyuncualardan biri.

birde KARA_HAN var ki burda oyuncuyum diye ahkam kesen bir cok kişiyi cebinden cıkaracak bilgiye sahip ve gercekten suana kadar gördüğüm en seviyeli ve en kaliteli oyuncu diyebilirim.oyunu çift yönlü oynayan biridir.suan sanırım v5 te devam ediyor ama v4 te olmus olsa kesinlikle diyarda ilk 5 te bulunur.

ama iş iyi oyunculukta degil hileye göz yumulursa ve çözüm üretilmezse hileyi kim daha fazla yaparsa o iyi oyuncu konumuna ulastı artık işler...

yorumsuz: unutugum arkadaslar olursa hatırladıklarımı yazarım şimdilik aklıma gelenler bunlar Grin
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 11:29:33 ÖÖ Gönderen: yıldırım58 » Kayıtlı

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #46 : Kasım 03, 2011, 11:48:11 ÖÖ »

bizden cok daha iyi oyuncular varmış Smiley kimse kimseden üstün degil önemli olan  en şanslı kim  Smiley
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Kasım 03, 2011, 12:09:07 ÖS »

Emre td6 da biz yokuz sen gel eskilerden bri olsun kardeşim
Oynamayı düşünmüyorum kardeşim mecburiyetten yoksa zaten gelicektim özlemişim imperiayı foruma geliyorum arada bir işte Smiley

GALATASARAY  ...
silici...
Klostrofob
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Benm gibi olmayacak..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Kasım 03, 2011, 12:09:56 ÖS »

Smiley Böyle komik mesajlar atmayın Smiley 1.5-2 ay kala bırakmıstım.Neden bıraktıgımıda bilr çogu kişi. Diyarın son günü yada ondan bir önceki gün idi sanırım gittigimde. 1.5-2 ay önceki ordumla gittim gitmese idim yine ben 1. bitircektim bunuda bilirler Smiley Keyfime gittigimide yanımdakiler bilir Smiley sen kendi bilmen gerektigi kadarın biliyorsun ve çok azını biliyorsun ondan tavsiyem tam bilmedigin konular hakkında yorum yapmasan daha iyi olur Smiley 1.5-2 ay oynamadık hülya abla ile ben 2 ayda anca oyuncular yetişti bize ve saldırıyı yapmasam yine 1. oluyordum yani düşün aradaki farkı Smiley
Grin  Hertürlü   Angry

GALATASARAY  ...
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Kasım 03, 2011, 12:54:42 ÖS »

peki sizce bu saydığınız isimlerin hepsi bu yeni açılacak diyara başlasa ve içlerinden biri 1. olsa hepinizin ortak kararı olacak mı en iyi Türk oyuncu o diye  Wink

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Kasım 03, 2011, 01:18:53 ÖS »

peki sizce bu saydığınız isimlerin hepsi bu yeni açılacak diyara başlasa ve içlerinden biri 1. olsa hepinizin ortak kararı olacak mı en iyi Türk oyuncu o diye  Wink

Tabiki olmaz , bu oyun birazda şans iş... Smiley
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Kasım 03, 2011, 01:21:00 ÖS »

peki sizce bu saydığınız isimlerin hepsi bu yeni açılacak diyara başlasa ve içlerinden biri 1. olsa hepinizin ortak kararı olacak mı en iyi Türk oyuncu o diye  Wink
iyi oyuncuyu net degerde 1 oldu diye  degerlendiremezsin .. Mesela yeni diyarda benim hesaba 1000 kusur saldırı gelmiş o halde ilk 5 teyim sana 15-20  saldırı gelmiş ve sen  1 sin  şimdi sen söyle hangisi daha iyidir???
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Kasım 03, 2011, 01:24:09 ÖS »

hamza benim oyum belli. ama listede yok. 2 senedir beraber oynadığım suan demqn de oynayan bekir usta..namı değer DEDE. üstüne oyuncu tanımam birader  *stop* ama oda bırakıyor oyunu..dede eksideyim de hemen alır ticaretteki malını dede saldırı atıyorum yanlara çık de. hemen atar saldırıyı. dede su oyuncuya yagma at de hiç sormaz neden atıyorum diye. hesap kitap yapıpta kesemıycegımız bı oyuncuyu dıle getırsek hemen der ben kami olayım diye. 2 senedir her  gün güldürür bizi illa makara yapıcak bi konu bulur az cok tanıyorsun. ve iş savaşa geldimide gördüğüm en usta oyunculardan bir tanesidir. benim oyum dede'ye *hahaha*
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Kasım 03, 2011, 01:32:51 ÖS »

iyi oyuncuyu net degerde 1 oldu diye  degerlendiremezsin .. Mesela yeni diyarda benim hesaba 1000 kusur saldırı gelmiş o halde ilk 5 teyim sana 15-20  saldırı gelmiş ve sen  1 sin  şimdi sen söyle hangisi daha iyidir???

sana göre öyledir iyi oyuncu ama bu oyunda diplomatlık ittifak denen olgular varsa geleceğin için diplomaside yapacaksın yanlışmıyım Wink sen milletle dalaşıp delikanlılık naraları atıp diplomasiyi hiçe sayarken 1000 saldırı alırken o adam diplomatik oynar saldırı almadan diyarı hem net değer de hem onurda hemde askeri de 1. bitirebilir haksız mıyım Smiley yani marifet 1000 saldırı alıp ilk 5 deyim demekte değil Smiley

bak oyunun girişinde ne yazıyor her gün milyonkez milletin gözünün önünde bu yazı Smiley

Çoklu Oyuncu Online Strateji Oyunu

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
mataraj
WAZİR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #54 : Kasım 03, 2011, 01:43:06 ÖS »

Çok Önemli bi oyuncuyu unutmussunuz.. Nowayout kendisini tanımam ama çok iyi bi oyuncu olduhunu biliyorum:))..bide seyitgazi kendisi çok iyidir
« Son Düzenleme: Kasım 03, 2011, 05:33:07 ÖS Gönderen: mataraj » Kayıtlı

İnsanları tanıdıkça hayvanları daha çok seviyorum.
oluklu
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Kasım 03, 2011, 02:21:43 ÖS »

En iyi oyuncu Dürüst oyuncudur..
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Kasım 03, 2011, 02:57:20 ÖS »

abi bu iş anketle felan olmaz..
bi turnuva yapsınlar herkes tek olsun.o zaman kimin iyi olduğu belirlenir.hatta yazdığınız isimler olsa yeter Smiley
 ;D ;D ;D

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
xlest_
Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Kasım 03, 2011, 04:36:05 ÖS »

Çok Önemli bi oyuncuyu unutmussunuz.. Nowayout kendisini tanımam ama çok iyi bi oyuncu olduhunu biliyorum:))
estağfirullah ben mütevazi bir oyuncuyum  Grin Grin
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Kasım 03, 2011, 04:43:59 ÖS »

hamza benim oyum belli. ama listede yok. 2 senedir beraber oynadığım suan demqn de oynayan bekir usta..namı değer DEDE. üstüne oyuncu tanımam birader  *stop* ama oda bırakıyor oyunu..dede eksideyim de hemen alır ticaretteki malını dede saldırı atıyorum yanlara çık de. hemen atar saldırıyı. dede su oyuncuya yagma at de hiç sormaz neden atıyorum diye. hesap kitap yapıpta kesemıycegımız bı oyuncuyu dıle getırsek hemen der ben kami olayım diye. 2 senedir her  gün güldürür bizi illa makara yapıcak bi konu bulur az cok tanıyorsun. ve iş savaşa geldimide gördüğüm en usta oyunculardan bir tanesidir. benim oyum dede'ye *hahaha*
Dede tam benim kkafama göre birisiymiş yaww tanımak isterdim Smiley)) Bırakmasada yeni diyara gelse

YOZGAT'LI
sinatron
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Kasım 03, 2011, 04:51:41 ÖS »

Smiley Böyle komik mesajlar atmayın Smiley 1.5-2 ay kala bırakmıstım.Neden bıraktıgımıda bilr çogu kişi. Diyarın son günü yada ondan bir önceki gün idi sanırım gittigimde. 1.5-2 ay önceki ordumla gittim gitmese idim yine ben 1. bitircektim bunuda bilirler Smiley Keyfime gittigimide yanımdakiler bilir Smiley sen kendi bilmen gerektigi kadarın biliyorsun ve çok azını biliyorsun ondan tavsiyem tam bilmedigin konular hakkında yorum yapmasan daha iyi olur Smiley 1.5-2 ay oynamadık hülya abla ile ben 2 ayda anca oyuncular yetişti bize ve saldırıyı yapmasam yine 1. oluyordum yani düşün aradaki farkı Smiley

aykut kardeşim ben biliyorum aslıdna sizin olayı seni de az çok biliorum td5 ten sezarıın hakkını sezara verdim zaten onu atlamıssın Smiley ama diyar tarihinde o savas gibi bi savaşta bi daha olur mu bilmiorum rekorunuz kolay kolay kırılamaz gibi görünüyor Grin
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!