Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 07:27:31 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Şu ana kadar gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncu kim sizce ?
afrasyap
BALTA_ZAR
BEN_MEN
catwalk
dartanyan
imperialis
0guzh@n
Oxygen
airman01
ömer
ottoman664
devilkiss
motaro
sertan1973
pears
styks

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: EN İYİ TÜRK OYUNCU KİM (ANKET)  (Okunma Sayısı 57825 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #30 : Kasım 03, 2011, 02:22:14 ÖÖ »

zeybek ve benmaske yi unutmamak lazım bence Smiley

___z
ZELİHA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Kasım 03, 2011, 02:50:45 ÖÖ »

en iyi oyuncu benim:)))

Uploaded with ImageShack.us
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Kasım 03, 2011, 07:53:42 ÖÖ »

2 yıl onceki td 5 i son 3 4 ay kala bırakmıstı galiba sonlara dogru elindeki buyuk bi orduyu diyar boyu eko yapan meleksss e kestirerek İ.0 tarihinin en büyük yenilgilerinden birine imzasını atmıştı Grin ama çok iyi oyuncu olduğu konusuna bende katılıyorum..
Smiley Böyle komik mesajlar atmayın Smiley 1.5-2 ay kala bırakmıstım.Neden bıraktıgımıda bilr çogu kişi. Diyarın son günü yada ondan bir önceki gün idi sanırım gittigimde. 1.5-2 ay önceki ordumla gittim gitmese idim yine ben 1. bitircektim bunuda bilirler Smiley Keyfime gittigimide yanımdakiler bilir Smiley sen kendi bilmen gerektigi kadarın biliyorsun ve çok azını biliyorsun ondan tavsiyem tam bilmedigin konular hakkında yorum yapmasan daha iyi olur Smiley 1.5-2 ay oynamadık hülya abla ile ben 2 ayda anca oyuncular yetişti bize ve saldırıyı yapmasam yine 1. oluyordum yani düşün aradaki farkı Smiley

bugS_bUnny
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Kasım 03, 2011, 09:43:13 ÖÖ »

İyi oyuncu arkadaşında para görüp barış anlaşmasını bozup arkadaşının parasına dalmayandır...İyi oyuncu bir eyalette 400 000 nufus yapması bilebilendir.İyi oyuncu hesap makinesi kullanma ihtiyacı olmadan dalmasını bilendir.İyi oyuncu kale8i mancınıksız yıkıldığını bilebilen kişidir.İyi oyuncu sowları defanta veya savunmada tümünü kanatlara yayabilendir.
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Kasım 03, 2011, 09:45:50 ÖÖ »

Diğer ince konulara girmedim.Sonra öğrenip bizi yenersiniz diye: Grin Grin
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Kasım 03, 2011, 09:50:36 ÖÖ »

İyi Oyuncu 5 m Şovalye hayali Kurandır  Grin

5 m şovu kanatlara almak için de 20 m piyade olacak tabi  Grin

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Kasım 03, 2011, 10:26:36 ÖÖ »

ben 2 yıllık sizlere göre acemi bir oyuncuyum. ama bu 2 sene içerisinde gerçekten çok bilinçli oyuncular gördüm hakkettikleri sıralamada olmayan veya diyarı bitiremeden bırakan buna keza gerçekten bu oyundan anlamayan sadece bina basarak diyar 1.liği elde etmiş oyuncularda gördüm,bayrak çeke çeke diyarın sonunu getiren. çok iyi oyuncu olabilirsin ama zaman ayıramazsın veya bir yerde bi hata yaparsın biri gelir yıkar gecer. ben iyiyim diye kibirlenmemek gerektiğini düşünüyorum.mesela suan oynadıgım diyarda çok usta oyuncular var 1 m puanda bile olmayan gunde 1-2 saat girip 1-2 saldırı atıp çıkan. biz bu diyarda 4-5 senedir söz sahibiyiz asarız keseriz diye kibirlenip şimdi surekli asker kaçıran oyuncularda var. veya bir çok diyarda söz sahibi olmuş nick lerde var maden olmuş düşük puanlarda. lafın kısası bu bır oyun. ve burda kendine göre herkes iyi oyuncu. her kaybedenin bir mazereti vardır her kazananında haklı olarak bir gururu vardır. bugun kaybedersin yarın kazanırsın veya kazanmışsındır ama yarın kaybedebilirsin asıl önemli olan bunu bilebilmektir.. en iyi oyuncu oynadığı oyundan kendine göre zevk alan her oyuncudur..
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : Kasım 03, 2011, 10:37:03 ÖÖ »

hahaha  bünyo beni hala takip edyn peki yan basacgm km dedi nerdn ckardn:)
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Kasım 03, 2011, 10:40:15 ÖÖ »

hahaha  bünyo beni hala takip edyn peki yan basacgm km dedi nerdn ckardn:)

Uslubuna Dikkat edersen sevinirim Kimseye karşı ismini ne yanlış yazarım nede farklı Hitap ederim  Özen gösterelim  Wink

Not: Benim kimseyi Takip Ettiğim Felan yok O senin Kuruntun Sen kendin oyuncu nicklerini yazıyorsun çiziyorsun Benden Hiç İsim Telafuz  ettiğimi duydun mu  Huh?

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Kasım 03, 2011, 10:40:33 ÖÖ »

en iyi oyuncu oynadığı oyundan kendine göre zevk alan her oyuncudur..

*rose*
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #40 : Kasım 03, 2011, 10:41:35 ÖÖ »

ben 2 yıllık sizlere göre acemi bir oyuncuyum. ama bu 2 sene içerisinde gerçekten çok bilinçli oyuncular gördüm hakkettikleri sıralamada olmayan veya diyarı bitiremeden bırakan buna keza gerçekten bu oyundan anlamayan sadece bina basarak diyar 1.liği elde etmiş oyuncularda gördüm,bayrak çeke çeke diyarın sonunu getiren. çok iyi oyuncu olabilirsin ama zaman ayıramazsın veya bir yerde bi hata yaparsın biri gelir yıkar gecer. ben iyiyim diye kibirlenmemek gerektiğini düşünüyorum.mesela suan oynadıgım diyarda çok usta oyuncular var 1 m puanda bile olmayan gunde 1-2 saat girip 1-2 saldırı atıp çıkan. biz bu diyarda 4-5 senedir söz sahibiyiz asarız keseriz diye kibirlenip şimdi surekli asker kaçıran oyuncularda var. veya bir çok diyarda söz sahibi olmuş nick lerde var maden olmuş düşük puanlarda. lafın kısası bu bır oyun. ve burda kendine göre herkes iyi oyuncu. her kaybedenin bir mazereti vardır her kazananında haklı olarak bir gururu vardır. bugun kaybedersin yarın kazanırsın veya kazanmışsındır ama yarın kaybedebilirsin asıl önemli olan bunu bilebilmektir.. en iyi oyuncu oynadığı oyundan kendine göre zevk alan her oyuncudur..
şiir gibi konuşmuşun  Smiley

hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Kasım 03, 2011, 10:54:02 ÖÖ »

Çok haklısın.Benim için oyun yeni arkadaşlar tanımaktır.Bu oyun zaten çok basit öğrenmek için akademi kariyerin olmasına gerek yok her aklı olan bu oyunda başarılı olur.Maksat dostluk bence.İyi olmuşsun kötü olmuşsun bir önemi yok.Çünkü bu oyunda herşey eşit değil Grin Grin Grin örnek::satranç gibi
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Kasım 03, 2011, 11:11:33 ÖÖ »

+++ *rose*  abi seni tanımama sebep oldu diye bu d6 da benim kazancımdır  *rose*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
GÖLGE_10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Kasım 03, 2011, 11:22:46 ÖÖ »

+++ *rose*  abi seni tanımama sebep oldu diye bu d6 da benim kazancımdır  *rose*
sgl hamza. bende aynı düşüncedeyim. yeni diyarda oynamıycam küçük bi hesap acıcam muhabbet etmeye gelirim akşamları. size basarılar kardeşim.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Kasım 03, 2011, 11:25:23 ÖÖ »

sgl hamza. bende aynı düşüncedeyim. yeni diyarda oynamıycam küçük bi hesap acıcam muhabbet etmeye gelirim akşamları. size basarılar kardeşim.

eyw abim Smiley

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!