Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 08:32:49 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD6 DA BUGÜN KIYIM OLDU (TAZE RAPORLAR)  (Okunma Sayısı 16793 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
XXTHYXX
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Kasım 08, 2011, 11:57:54 ÖS »

ben awcıthy OSMANLILARA laf edenlere dedim başta sen ama boşver pişman oldum bugün bayram kimseye bişey demiycem
FIRTINA_61
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Aralık 03, 2011, 08:45:24 ÖS »

VAY   ESLİ DOSTUM  İTTİFAK  ARKADAŞIM KAZANOVA Smiley)  HALA   YILLAR ESKİTEMEMİŞ SENİ..DEMEK  HALA  DEVAM EDİYORSUN  MİLLETİN CANINI YAKMAYA...BEN  sizden  sonra  bir defa  uluslararası  diyar   oynadım.orayıda  15.  bitirdim..ondan sonrada   oynamadım  daha.şimdi bebekte  olduktan  sonra  bi daha  oyuna   giremedim..ama  bi  foruma  gireyim dedim..sen  hala  buralardasın..sana iyi oyunlar  dilerim,  başarılar dostum  Smiley  *crazy*
NEFES10
Kazanova-Selim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Aralık 06, 2011, 12:20:07 ÖS »

VAY   ESLİ DOSTUM  İTTİFAK  ARKADAŞIM KAZANOVA Smiley)  HALA   YILLAR ESKİTEMEMİŞ SENİ..DEMEK  HALA  DEVAM EDİYORSUN  MİLLETİN CANINI YAKMAYA...BEN  sizden  sonra  bir defa  uluslararası  diyar   oynadım.orayıda  15.  bitirdim..ondan sonrada   oynamadım  daha.şimdi bebekte  olduktan  sonra  bi daha  oyuna   giremedim..ama  bi  foruma  gireyim dedim..sen  hala  buralardasın..sana iyi oyunlar  dilerim,  başarılar dostum  Smiley  *crazy*

Dostum seni görmek ne güzel vay be oynadında bizi cağırmadın he:) eyüple berabar diyarı salladık biraz diyar sıralaması adlı konuya bakabilirsin o bıraktı bende bırakmıiştım ama muhabbet için bi hesap actım d13 de

Fazla Söze GereL yOK
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Aralık 07, 2011, 09:42:39 ÖS »

Güzel savunma..  Smiley

Aklıma eski bir küçük savaşım geldi.Kale yarısı dolu 1m'lik ordu ile gelmişti biri, çakılmıştı..  Grin

Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!