Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 08:35:22 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 90 dakikada +7  (Okunma Sayısı 11650 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Aralık 07, 2011, 07:49:22 ÖÖ »

Her ne kadar Galatasaray'ı tutsam da aykuta katılıyorum bu kez. Ben dogdugumdan berı fenerbahce karsısında rahat oynadıgımız tek mac hatırlıyorum kı o da 2005 yılında olmustu. Illa bu maca oynıcaksan  0/1 oyna, handikaplı 0 oyna, kg var oyna, kırmızı kart cıkar oyna. Ama gidipte bu maça handikaplı 1 oynama yani arkadaş Smiley
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Aralık 07, 2011, 10:24:13 ÖÖ »

3-1   ya da 2-0  skor düşünüyorum ben.. yani anlıycağınız handikap 1 bence güzel oran 6.00

anlamadıgım gs ne zaman fenere karşı öyle rahat olmuş Smiley böyle mesajlar atmayın sonra mahçup oluyorsunuz her zamanki gibi yazık sizede üzülüyorum Smiley

Her ne kadar Galatasaray'ı tutsam da aykuta katılıyorum bu kez. Ben dogdugumdan berı fenerbahce karsısında rahat oynadıgımız tek mac hatırlıyorum kı o da 2005 yılında olmustu. Illa bu maca oynıcaksan  0/1 oyna, handikaplı 0 oyna, kg var oyna, kırmızı kart cıkar oyna. Ama gidipte bu maça handikaplı 1 oynama yani arkadaş Smiley

iddaacılık bir maçın sonucunu bilmek değil güzel oranı tutturmaktır dostlarım siz iddaaya yanlış anlamlar yüklemişsiniz Smiley

ben maç handi 1 bitecek diye birşey demedim yazdıklarımda göremiyorum Smiley ben sadece oran kovaladım ve handikap 1 oranı bence güzel bi oran Smiley ya da 3-1 veya 2-0 skor benim için güzel oran Smiley

benim iddia ettiğim şeye karşı çıkacak kimse yoktur bence 6.00 güzel bir oran Smiley ben kesin şu sonuçla biter demediğim içinde ortada mahçup olmam gereken bir konu göremiyorum Smiley

son olarak para benim cebimden çıktığı için ve keyf de benim keyfim olduğu için kimseden izin alma gereksinimim yok yanlış mıyım Smiley

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Aralık 07, 2011, 09:25:56 ÖS »

BİENVENU + BLİCA 3-1 FENERBAHCE Smiley 2 tane gerizekalıyı koyarsan alıcagı bu Smiley Babamız yine attı ama Smiley))

bugS_bUnny
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Aralık 07, 2011, 10:17:05 ÖS »

son zamnların en güzel maçıydı maçın yıldızı gs den ebue fb den volkan  bence volkan çok iyi 3 kurtarış yaptı eger o dakikalar  golü bulsaydık 5 olurdu bence çok rahat
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Aralık 07, 2011, 10:19:21 ÖS »

keyfine oynadığım 2 kupon temiz para 3-1 skor 20.00 oran misli 2 eder 40.00  oran Smiley

handikap 1 verdiğimiz 6.00 misli 3 eder 18 lira daha ne olsun Smiley

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Aralık 07, 2011, 10:25:22 ÖS »

BJK:4-3:FB maçından sonraki dönemde Türk futbolunun en iyi maçıydı..

açıkcası 2000 yılından sonra gördüğüm en iyi galatasaraydı Smiley

ve buda işin esprisi olacak..sniper   1 ay uğramaz daha foruma  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Aralık 07, 2011, 10:28:03 ÖS »

anlamadıgım gs ne zaman fenere karşı öyle rahat olmuş Smiley böyle mesajlar atmayın sonra mahçup oluyorsunuz her zamanki gibi yazık sizede üzülüyorum Smiley

Grin
sülüman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Aralık 08, 2011, 01:11:32 ÖÖ »

3-1   ya da 2-0  skor düşünüyorum ben.. yani anlıycağınız handikap 1 bence güzel oran 6.00

helal dostum Smiley keşke yazını daha önce görseydim Smiley gittim 0/0 i.yarı maç sonucu oynadım.  yanay yanay paralarım yanay  Cry  *WALL*
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Aralık 08, 2011, 01:17:59 ÖÖ »

sıkıntı yok dostum ben hep buralardayım ve her gün biçok maç var Smiley

sülüman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Aralık 08, 2011, 01:22:34 ÖS »

sıkıntı yok dostum ben hep buralardayım ve her gün biçok maç var Smiley

ama daha oynamayacam dünkü maçtan sonra Smiley kaybetmekten bıktım. şike olaylarınıda abarttılar zaten. lyon dün 2. yarıda 6 tane gol attı. göz göre şike kokuyo maç. hakem kırmızı gösterdi son adam olmamasına ragmen. rakip takımın defans ve kalecesinin yavaş hareketleri... daha atılan golün tekrarını gösterirken gol atıyo lyon Smiley suyu çıktı iyice..
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Ocak 08, 2012, 03:18:43 ÖS »

şansında böylesi m.city'e iy 1 girdim daha ilk 10 dk. da 1 kırmızı birde gol yedi vay arkadaş yaaaa  Smiley

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Ocak 08, 2012, 03:20:44 ÖS »

şansında böylesi m.city'e iy 1 girdim daha ilk 10 dk. da 1 kırmızı birde gol yedi vay arkadaş yaaaa  Smiley

Aşkta kazanırsın kanka Smiley
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #72 : Ocak 08, 2012, 03:22:12 ÖS »

Aşkta kazanırsın kanka Smiley

kırmızı yedikleri pozisyonun aynısını şimdi ryan gigs yaptı adam sarı bile vermedi Smiley

o kadar maçta yazdığımız maça bak yawf Smiley

2 yide attılar  *suicide*

kimse bizim hakemlere laf atmasın şu maçı izleseniz hakem nasıl olunmaz tüm örneklerini görürdünüz Smiley
« Son Düzenleme: Ocak 08, 2012, 03:37:16 ÖS Gönderen: HamMer » Kayıtlı

HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Mart 18, 2012, 02:21:48 ÖÖ »

bugünkü psv ya da alkmaar maçlarından bi tanesi +7 olacak tahminim Smiley

HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Ekim 05, 2012, 11:35:04 ÖS »

Gaz Metan Severin   vs   Rapid Bucuresti    ----- 2
Lokeren                   vs   Lierse             ------- üst
Manchester City           vs   Sunderland     ---------üst
AIK Stockholm           vs   Gefle            ----------üst    (+7 denenebilir.)
Mallorca                   vs   Granada        ----------üst

Toplam Oran                                          :          9.94356       misli serbest Smiley

Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!