Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 09:07:32 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: kasımda dönüyorum  (Okunma Sayısı 9274 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Kasım 02, 2011, 06:45:26 ÖS »

evet o dönem bi efsaneydi zaten bidaha öyle bi dyarda olmaz.. Bünyamin kafayı warwolf a takmış adam buna ne yaptı çözemedim ismi neydi savaş mı baarışmı ne vallaha soracam denk gelirse bu bünyamine ne yaptın diye içine oturmuş heryerde senin ismini anıyo dcem:)SmileySmileySmiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Kasım 02, 2011, 06:49:48 ÖS »

Pardon ?  Benim Kimseyi Felan arayıp sorduğum yok  Sana sordum Hangi Dönem Hangi Nickle oynadın diye söylemedin  

Dediğin Hesap ile O donemden bir mesaj bile yollamışlığım yoktur Sad  Ne bana saldıra bildi Nede bir başarısı oldu Neden bahsettiğini de anlamış değilim işin doğrusu  Hafızam iyidir sadece yanlış anlaşılmaları düzelttim  Hangi Dönemde Hangi İttifaklar Td 5 de oynadı çok iyi bilirim  Wink

Not: Savaş Bahsettiğin Kişi ile benim bir sıkıntım olamaz  Geçen dönem oynadığı hesaptan ( genc42 )  4 tane madalya aldım  Wink  Varsa onun sıkıntısı vardır  Grin
« Son Düzenleme: Kasım 02, 2011, 06:53:07 ÖS Gönderen: Edessa » Kayıtlı

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Kasım 02, 2011, 06:53:09 ÖS »

Arkadaşın bir sıkıntısı var bende anlamış değilim  Wink
aslında seni pek bilmem anladgım kadarıyla onlin oyuncususun benim seninle bi alıp veremedgim olmaz görecez ne kadar iyi oyuncusun 
Pardon ?  Benim Kimseyi Felan arayıp sorduğum yok  Sana sordum Hangi Dönem Hangi Nickle oynadın diye söylemedin 

Dediğin Hesap ile O donemden bir mesaj bile yollamışlığım yoktur Sad  Ne bana saldıra bildi Nede bir başarısı oldu Neden bahsettiğini de anlamış değilim işin doğrusu  Hafızam iyidir sadece yanlış anlaşılmaları düzelttim  Hangi Dönemde Hangi İttifaklar Td 5 de oynadı çok iyi bilirim  Wink
sen m&m ittifakını bilmiyosun yani  yeniçeri yani savaşturlu zamn  gerçi sen o zamnlar oyuna yeni başlamıştın sanırım SmileySmiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Kasım 02, 2011, 06:55:08 ÖS »

aslında seni pek bilmem anladgım kadarıyla onlin oyuncususun benim seninle bi alıp veremedgim olmaz görecez ne kadar iyi oyuncusun  sen m&m ittifakını bilmiyosun yani  yeniçeri yani savaşturlu zamn  gerçi sen o zamnlar oyuna yeni başlamıştın sanırım SmileySmiley

Ben o Dönemde Td 5 de  oynamadım  Wink  Kimlerden bahsettiğini bile bilmiyorum

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Kasım 02, 2011, 07:02:42 ÖS »

Ben o Dönemde Td 5 de  oynamadım  Wink  Kimlerden bahsettiğini bile bilmiyorum
o zamn bi konuda bilgin yoksa konuşmıcan  modum diye her konuya msj atma zorunlulugu yok diye biliyorum ...
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Kasım 02, 2011, 07:04:43 ÖS »

o zamn bi konuda bilgin yoksa konuşmıcan  modum diye her konuya msj atma zorunlulugu yok diye biliyorum ...

Sana diyarları karıştırdığını Söylüyorum  Neden anlamak İstemiyorsun ?  swift ile aynı dönemde ben oynadım  swift İllegal deydi benimle beraber  sonra bugs a geçtik  Wink   senin bahsettiğin dönem ondan önceki dönem  Wink  

amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Kasım 02, 2011, 07:17:40 ÖS »

kavga etmeye ne gerek var anlamadık hala dönen dönsün arkadas ne güzel işte bu kadar yetenekli işi bilen uzman oyunda çok iyi bu oyunun inceliklerini yazmış kişileri görmek oyunda zevk verir  Grin
klostrofob
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Kasım 02, 2011, 07:24:48 ÖS »

yaw M&M i biliyorum .. yanlış yazmışım mesajın başına .. M&M bilirim hepsi sağlam oyunculardı yeniçeride öğleydi.. zaten mesajımın gidişatına bakarsanız tanıdığım ı yazmışım
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Kasım 02, 2011, 07:27:51 ÖS »

8 kasım dogum gunum anlasılan bir kez daha dogacagım  Wink

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : Kasım 02, 2011, 07:31:07 ÖS »

8 kasım dogum gunum anlasılan bir kez daha dogacagım  Wink

gelecek dogum günün kutlu olsun ozaman  Smiley
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Kasım 02, 2011, 07:33:59 ÖS »

gelecek dogum günün kutlu olsun ozaman  Smiley
eyw pasam  Wink

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Kasım 02, 2011, 07:55:52 ÖS »

Zorunda degilsin ama tanıyacaksın eninde sonunda kaçarın yok yani he bugune kadar tanımıs olmamanda en büyük eksiğin bence Smiley En basit şekilde söylim gördügün en iyi türk oyuncuların çoğu (%70 kadarı bana göre) ya bugS_bUnnyden geçmiştir yada bugS_bUnnye karşı oynamıstır. Emin olabilirsin Smiley

o kadar yabancı varken nie ben asla demem merak etme Smiley ayrıca benim surlarım çok misafirperverdir *hahaha*

benim bu oyundaki tek eksiğim üni ve mimariye önem vermemektir benle oynayanlarda bilir 25 eyalet hiçbir zaman hedefim olmaz gerisi de benim işim
Smiley

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_ceelO
_WitchKing ( v5 )
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Kasım 02, 2011, 08:01:50 ÖS »

Valla kim ne derse Desiinn az once de soylemiisttim bu gune Kdrr tanidiiim en iyi Itttifak Buggs tirr Baska da bisey yook  Tongue Smiley
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : Kasım 02, 2011, 09:18:22 ÖS »

Sana diyarları karıştırdığını Söylüyorum  Neden anlamak İstemiyorsun ?  swift ile aynı dönemde ben oynadım  swift İllegal deydi benimle beraber  sonra bugs a geçtik  Wink   senin bahsettiğin dönem ondan önceki dönem  Wink 
tamm bünyamin  yazdıgını yanlış anladım  k.kalma
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Kasım 02, 2011, 10:09:15 ÖS »

tamm bünyamin  yazdıgını yanlış anladım  k.kalma

*rose*

Sorun çözüldüyse mesele kalmadı  Wink

Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!