Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 02:12:26 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: YETER ARTIK !  (Okunma Sayısı 9131 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Ekim 19, 2011, 08:48:46 ÖS »

1998 de terörist başının hapis cezası başladı.
1999 da pkk kendini fesh etme kararı aldı.
2000 de 0 şehit.
2001 de 0 şehit.
(a.k.p. hükümeti kurdu)
2002 de 13 şehit.
2003 de 21 şehit.
2004 te 73 şehit.
2005 te 95 şehit.
2006 da 121 şehit.
(a.k.p.'nin kalfalık dönemi)
2007 de 118 şehit.
2008 de 150 şehit.
2009 da 135 şehit.
2010 da 141 şehit.
(a.k.p.'nin ustalık dönemi)
son 1,5 ayda 108 şehit HAYALDİ GERÇEK OLDU..

Alıntı: NFS

Şimdi sen akıllı adamsın , bi düşün , sana zarar vermeyen , her dediğini yapan senin kölen olan bi adamı döver misin ?

AKP den önceki hükümetler PKK nın her türlü isteğini kabul ettiler , gümrüklerde giren cıkan belli değildi her türlü kıyagı yaptılar tabiri caizse...

Şimdi ki hükümet sürekli bunların kuyruguna basıyor , bu yüzdende bu itler bunları yapıyor.... Diyorsun ya , önce akıllar temizlenmeli falan , beyine mermi işlemez.. Bu adamlar bunu yapmaya çalışıyo , şuan tüm teroristler temizlense yine bu mantık oldugu sürece bunlar bitmez.

Ben AKP nin savunucusu falan değilim avukatıda değilim , olacak kadar da siyasi bilgim yok...

Ama bu kadar yüklenmeyin , bundan öncekilerin ne halt ettiğini biliyoruz , elalemin önünde el pençe divan duruyolardı TÜRKİYE yi adam yerine koymuyolardı... Şimdi öyle mi ?

Bu itlerde elbet temizlenecek ama bunu bir an önce yapmaları lazım...

Ben AKP nin gidişatını doğru buluyorum ama yavaş ilerleme kaydediliyor...

Bunu hızlandırmaları lazım , ha geç gelen adalet adalet olmaz buda bir gerçek , verilen bu kadar şehidin hesabını ne AKP verebilir ne CHP nede MHP...
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Ekim 19, 2011, 10:36:45 ÖS »

yaklaşık 1 senedir formda yazı yazmıyorum bu konuda bi kaç kelamda ben edeyim...öncelikle türk ve kürt kardeştir. Pkk örgütü arkasında ermeni yahudi ve american para babalarının türkiyeyi içten yıkmak için kurulan bir örgüttür apo americada mesut yılmazla aynı üniversitede okumuş ve sırf istedigi mertebeye ulaşamadıgı için bize düşman devletlerle bir olup kurdu bu örgütü.ben aşırı milliyetçi biri olarak türkiyeyi silselerde bu p...  acı çektirilerek ölmesinden yanayım gelelim asıl mevzuya hani kürt kardeşlerimizin aklına soktukları kürdistan devleti varya o şimdi yerini büyük israil devleti olma yolunda ilerliyor .ayrıca tüm dünyadaki uyuşturucu piyasası bunların elinde yani o kdar geniş çaplı ve büyük bir örgüt bu örgütü yok etmemiz zor ama imkansız degil olan bizim kardeşlerimize ve analarımıza oluyor ayrıca hiçbir bakan vekil brökrat çocıgu doguda askerlik yapmışmı araştırıjması gereken bi konu?Huh?
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Ekim 19, 2011, 10:40:21 ÖS »

Katılıyorum...
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : Ekim 21, 2011, 10:00:34 ÖÖ »

olayı siyasete cekmissiniz die cevap yazmak istemedim lakin gercekten inanılmaz seyler yazmıssınız 10 senedir tek basına hükümettesin sonra ilk okul cocugu gibi cıkmıs yüzsüzce sıranın altında kalan çöpü ''sabahçılar bırakmış öğretmenim'' diye üzerinden atmaya calısıyorsun ....biz napalım bizden öncekilerin sucu diorsun ey insaf be adem oglum bu kadar mı yüzsüz bu kadarmı şerefinde kuşgu duyulan insanlar haline gelmişşiniz 1 milyon insan ölse siz yine peygamberinize ulu önder recep tayyip sultanı yerlere göklere sıgdıramazsınız evet terörü akepe bitircektir ama ülke bittikten sonra....... *rose*
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Ekim 21, 2011, 10:28:54 ÖÖ »

bir arkadaşımın tweet olarak attığı mesajı paylaşmak istiyorum doğruluk payı varmıdır bilmiyorum.  *pardon*

''TV8'de yayına bağlanan bir kadın, oğlunun Çukurca'da asker olduğunu ve onun şehit olanların 86 kişi olduğunu söylediğini, söyledi ve hattan alındı.
Neden? Çünkü; Anayasa'da bir madde de şehitlerin sayısı 50'yi geçerse ülkeyi yöneten hükümetin düşürüleceği ve istifa ettirileceği yazıyordu..''

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]
[██████████████████] 100%

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #35 : Ekim 21, 2011, 03:39:18 ÖS »

Peki neden böyle bir haber hiç bir haber kanalında veya ajansta yer almıyor türkiyedeki sosyal medya yane sivil halkın kurtarıcılarından biri akepe elindedir korku imp kurmuslar hiç bir kus ucmuyor onlar istemezse asparagas haber olabilir die haber yapmama mantıgı ne arkdasım yaptıgınız tüm haberler gercek olsaydı türkiyede cok sey degismişdi suan   *rose*
can_emre
Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : Ekim 22, 2011, 01:30:41 ÖÖ »

olayı siyasete cekmissiniz die cevap yazmak istemedim lakin gercekten inanılmaz seyler yazmıssınız 10 senedir tek basına hükümettesin sonra ilk okul cocugu gibi cıkmıs yüzsüzce sıranın altında kalan çöpü ''sabahçılar bırakmış öğretmenim'' diye üzerinden atmaya calısıyorsun ....biz napalım bizden öncekilerin sucu diorsun ey insaf be adem oglum bu kadar mı yüzsüz bu kadarmı şerefinde kuşgu duyulan insanlar haline gelmişşiniz 1 milyon insan ölse siz yine peygamberinize ulu önder recep tayyip sultanı yerlere göklere sıgdıramazsınız evet terörü akepe bitircektir ama ülke bittikten sonra....... *rose*
Arkadasım biraz kırıcı şeyler yazmışsın bence anlatım dilini biraz daha yumşatmalısın.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Ekim 22, 2011, 10:13:31 ÖÖ »

Dikkat cekmek istedigimiz bir konu var.

Sosyal medyada halki birbirine dusurmek icin oyunlar duzenleniyor. Bu oyunların baş aktörü terör örgütü siteleri.. Daha önce yaptıkları gibi yine yalan yanlış bilgi vermekteler..
Resmi sehit sayisi 24'tur. Ayrica bu rakamlari hukumet degil TSK tarafindan belirtiliyor.

Toplam 87 sehit var diye profesyonel mesajlar yazarak ve Ak Parti hukumeti bunu milletten gizliyor diye milleti kiskirtiyorlar. Boylece milletin yarasina tuz basmak, olaylar cikarip Ak Parti karsiti propagandalar yapiyorlar.

Bu tip haberlere itibar etmeyelim.

Ayrıca sehit sayısında bile tam olarak emin değiller.. sayı 24' ten fazla olsun da onlar için yeterli..
Bu tip yorumların amacı Başbakan'a olan güvenin zedelenmesi içindir.

Varsayalım ki 87 Şehit var..

87-24=63 kayıp..

63 Şehit muazzam bir rakam... Peki ne oldu bunlara ?

(Tamam sallıyorsunuz da biraz usturuplu sallayın..)

63 Şehit, 63 Aile demek, Şehit cenazeleri sıradan bir şekilde mi kaldırılıyor..? Tabiki hayır..!

Bir Şehirde olan şehit cenazesine binlerce kişi katılıyor...
Nasıl saklıyorlar? biri bunu bana acıklasın..

Ayrıca Mason Medyada mı görmüyor.. (Hükümetin en ufak bir hareketinde karalama kampanyası baslatan, yalan dolan haber yapan medya..)

Saçmalamayın arkadaslar.. Bir Şehit için Binlerce kişi ayaklanıyorken 63 Şehit nasıl gizleniyor?

Bunlara inanmayın..!

[Alıntı]
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Ekim 23, 2011, 05:07:20 ÖS »

pasam eger sehit sayısı 24 ten fazla olsaydı 1 gunde  nereye gomduler bu kadar askeri neden kimsenin haberi yok muhalefet varya anında bunu kullanırdı hukumeti dusurmek için ama boyle birsey yok sadece ortalıgı karıstırmaya calısıyorlar

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Ekim 25, 2011, 01:44:31 ÖS »

''Van'da enkaz çalışmalarında çalışan Mehmetçik'lere uzun namlulu silahlarla saldırdılar 4 Aslanımız Ağır yaralı...''
« Son Düzenleme: Ekim 25, 2011, 01:46:37 ÖS Gönderen: _A_E_G_M_ » Kayıtlı
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Ekim 25, 2011, 02:42:54 ÖS »

...
AKP den önceki hükümetler PKK nın her türlü isteğini kabul ettiler , gümrüklerde giren cıkan belli değildi her türlü kıyagı yaptılar tabiri caizse...

Şimdi ki hükümet sürekli bunların kuyruguna basıyor , bu yüzdende bu itler bunları yapıyor.... Diyorsun ya , önce akıllar temizlenmeli falan , beyine mermi işlemez.. Bu adamlar bunu yapmaya çalışıyo , şuan tüm teroristler temizlense yine bu mantık oldugu sürece bunlar bitmez.

Ciddi şekilde yanılıyorsun ama bundan önce şu tespitleri bildirmekte fayda var:
1) Karşılaştığımız bir isyan ya da başkaldırı değil; öyle olsaydı Türk/Kürt ayrımını iliklerimize kadar hisseder, birbirimizi her fırsatta boğazlamaya çalışırdık. Oysa doğu/güneydoğuda veya diğer yerlerde pkk dan bağımsız halk eylemleri yok
2) pkk nın üstünlüğü teröre dayalı; pek çoğunuzun yaşamadığı 1980 öncesi olaylarda Türk Türke kan kusturuyordu ve heran devrim bekleniyordu oysa o zamanda bütün örgütlerin gücü kontrol altındaydı ve bir günde hepsi bitti
3) Terör istense ve izin verilse şimdi de çok kısa sürede bitirilir; PKK ısmarlama şekilde geliştirildi ve öyle kullanılıyor yani gücünü kendinden almıyor, siyasi ve askeri iradenin buluşması onu bitirmeye yeter
4) Doğu/güneydoğunun sorunu feodal benzeri yapıdır. Bu yapı ortadan kalktığında ve insanlar birey olduğunda asıl sorun biter.
5) PKK yı kullanan var, bu iktidar da Amerikanın BOP uygulaması için görevlendirdiği kişilerden oluşuyor. Sırf kuzey afrika bile durumun vehametini göstermeye yeter. Resmen uzaktan kumandalı hareketler, halk hareketleri gibi gösteriliyor ve bizim iktidar kendi inançlarını çiğneyerek batıya destek veriyor ve daha pekçok şey

Gelelim senin dediklerine:
imzana katılırım ama inançların seni yanlış yola sevketmiş diye düşünüyorum; şöyle ki;
ben 1987/1993 arası doğu ve güneydoğudaydım
benim gözlemim şu Çiller dönemine kadar kimse pkkya dokunmadı ve pkk kırsalı ele geçirdi
Çiller iktidarı döneminde doğu/güneydoğuda doğru veya yanlış öyle şeyler oldu ki
pkk oralarda bir daha asla kırsal hakimiyeti kuramayacak şekilde geriledi
ben Çilleri siyasi olarak desteklemedim
Ama onun dönemini rastladığın bütün polis/askerden sor
yapılanlar herneyse bahsettiğim gibi sonuç olduğunu söyleyeceklerdir
sonra apar topar alaşağı edildi
arkasından şimdiki hükümet dönemine girildi
ve pkk istihbarat servisleri gibi eylem yapmaya başladı
uzaktan kumandalı saldırılar vs
onları kim eğittiyse veya aralarına kimler katıldıysa

yani özetle Türk-Kürt düşmanlığı gibi bir düşmanlık yok
ama idarecilerimiz mütareke zamanındaki bazı yurtseverlerimiz gibi batıyı kullandığını düşünüyorsa çok yanılıyor
karşılarında ulus-devlet yok
amerikanın reel/finans sektöründen zengin aileler var
onların dini imanı para
adamlar güney amerikaya silah satmak için ordan gelecek uyuşturucuya bile yol veriyor
insanlar ölmüş umurlarında mı
insanlar şeytanla anlaşma yapabilir mi?

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!