Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 09:10:43 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: YETER ARTIK !  (Okunma Sayısı 9126 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ekim 19, 2011, 05:45:50 ÖS »

carlsberg tebrik ediyorum pasam paylasımı birinden almıssın heralde yazanı bu konuya ilgi duyanı tebrik ediyorum... anlamıyorum o kadar helikopter var,silah var, teknoloji var, ama nasıl oluyorsa sehit biz veriyoruz o adilerden olen kimse yok  anlamıyorum... Huh?

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ekim 19, 2011, 05:54:26 ÖS »

Utanıyorum Şehidim,
Utanıyorum,
Yemekten,
... İçmekten,
Senin annen ağlarken
... Gülmekten Utanıyorum!
Sanma ki;
Unutuyor,
Unutturuyoruz.
Unutanları barındırmaktan utanıyorum.
SEN; vatan için bizim için şehit olurken,
Seni Görmezden Gelenlerden Utanıyorum

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Ekim 19, 2011, 05:57:49 ÖS »

anlamaman cok normal hala gidelim keselim katliam yapalım kafalarını sallandıralım mantıgıyla hareket ediyorsun toplar tüfekler beyinlerdeki düşüncelere işlemiyor yada ac karınlar doymuyor ne yazikki mermilerle  Smiley
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ekim 19, 2011, 06:04:02 ÖS »

ne yapalım pasam akp nin yaptıgı gibi amerikanın kolesi olup onlarımı dinleyelim iyi o zman dinle sen pasam askerler sehit olur biz amerikayı dinleriz yapma pasam yapma ...
apo yasasın it, hergun 1 sehit yeter artık bumu konusarak halledilecek sorun __?(k.bakma)

carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ekim 19, 2011, 06:04:27 ÖS »

... Nasıl ki vakti zmanında hepimiz Ermeniyiz Sloganları atılıp bu faşist cinayete karşı tepki koyan onbinler, şimdi de kat ve kat fazlası olarak bir araya gelmeli ve Hepimiz KARDEŞİZ sloganları atarak, Barıştan yana olarak hepbirlikte tepkimizi koymalıyız.

Besbellidir ki, Halkın kafasını çeşitli vaat ve açılımlarla uyuşturan, insanları oyalayan, barıştan kaçan hükümet, Bu Kayıpların en Büyük Sorumlusudur! Artık Tepki koyma vaktidir.İsyan Vaktidir...

(Alıntı)

umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ekim 19, 2011, 06:07:29 ÖS »

pasam sonuna kadar haklısın, ama bunun sonucu ne olcak halkımız oyle narkozun etkisindeki bu kadar kotu yonetime ragmen turkiyenin neredeyse yarı oyunu alıyor, bu nasıl oluyor istedigin kadar tepki goster pasam bu devleti yonetenler duzelmez neden mi hiç birinin oglu dagda degilde ondan...

carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Ekim 19, 2011, 06:11:40 ÖS »

Kolay olmadığını biliyorum ama hükümet değişikliği için illa seçimleri beklemek gerekmez değil mi? Paylaştığım istatistiklere bakarsanız bu hükümet döneminde terör olaylarında çok büyük bir artış olduğunu görebilirsiniz zaten. Onlar biterse terör de biter, öyle ya da böyle biter...
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ekim 19, 2011, 06:18:32 ÖS »

evt pasam haklısın beklememiz gerekmez ama merak etme onu yapsak bizi vururlar.. ama terore birsey yapmazlar  *pardon*

carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Ekim 19, 2011, 06:22:44 ÖS »

Vursunlar çok da sorun değil, bu ülkeyi bu *** çukurundan çıkarmaya yeticekse bizim canımız, feda olsun ne diyim.. Eğer bu ülke için ölüceksem ben gidip kim olduğu belli olmayan pkk ile savaşarak değil pkknın ve abilerinin köpeği olan bu hükümet ile savaşarak ölmeyi tercih ederim. Bu adamlar bizim başımızdan gitmedikçe ben askere falan da gitmicem açık açık söylüyorum, ben canımı sokakta bulmadım, ne idüğü belirsiz birşey için feda etmem bu canı...
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Ekim 19, 2011, 06:22:50 ÖS »

ne yapalım pasam akp nin yaptıgı gibi amerikanın kolesi olup onlarımı dinleyelim iyi o zman dinle sen pasam askerler sehit olur biz amerikayı dinleriz yapma pasam yapma ...
apo yasasın it, hergun 1 sehit yeter artık bumu konusarak halledilecek sorun __?(k.bakma)

hümanist bir insanımdır lakin aponun ilaçla öldürülmesi yane acı vermeden öldürülmesini mantıklı karsılardım ama acı cektircem diosan işkence yaparakta öldür oda umrumda degil benim icin aponun yasayıp yasamamasının önemi yok o ölür baska apo gelir önemli olan baska apoların gelmemesini saglamak  ..... şehit olmuş veya hiç ugruna ölmüş önemli olan ne olarak öldügünden cok arkasında gözü yaslı bir anne bırakmıs olması benimiçin.... tabiki yazıktır 20 yasındada gencecik bir insanın ölmesi ama bazılarının emellerine araç olmaktan baska bir sey olmamıstır ......ama söyle bir düsünürsen herkez bence kendi menfati için calısıyor devlet asker pkk amerika hepsi kanın durmaması için calısıyor onlarında işine geliyor bırakalım şu koyun muhabbetlerini şehitler ölmez vatan bölünmez ...bir oglum daha olsa askere yollarım ....vatan sagolsun.....vatan borcu namus borcu......bunların hepsi yalan şehitler ölür.... vatan bölünmeye gider ....bir oglum olsa askere yollamam bu durumda ...vatan benim yasamam için sagolsun ölmem için degil..... vatan borcunu %80 90 vergilerle ödüyorum zaten birde canınımı vercem .... ama buda yaraya tuz basmaktır orda ölen insanların sucu ne tek sucları alt ve orta zümre insanlarının cocukları olmaları....bırakalım sucluları dısarda aramayı asıl suclu devlet asker pkk ückeninde tabi dış odaklı gücler vardır tabi lakin asıl suclular icerde  *rose*
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : Ekim 19, 2011, 06:24:55 ÖS »

ve milleti unutmus asıl suclu Gözü kör kulagı duymaz balık hafızalı olan millettir  *rose*
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ekim 19, 2011, 06:28:40 ÖS »

İKİNİZDE SUPER SOYLEDİNİZ... askere gidicegim bir kere degil 1000 kere olucegimi bilsem yine gidecegim pasalar ben askere bu devlete saygımdan veya husumetimden gitmiyorum ki ben asker vatanımı korumak için gidiyorum, varsın anlasmalı olsun karısıklıklar varsın kendileri yapsın ben bugun aglayan analar için bugune kadar aglamıs analar için gidicegim...

umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Ekim 19, 2011, 06:29:54 ÖS »

biz gitmezsek onlar gitmezse kim gidicek pasalar ? *SCRATCH*

amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Ekim 19, 2011, 06:36:55 ÖS »

herkez aynı kosullarda yapıcaksa neden gitmeyelim lakin aynı kosullar yerine bilakis daha anlamsız sartlar var orda bile parayı  veren düdügü calar kürküne yediren kazanır  mantıgı hakim ne yazikki benim vatana borcum yok neden vatana borcum olsun vatan benden aldıklarının karsılıgını veriyormuda devlet üniversitesinde  bile harç parasını her yıl cebimden alıyorlar devlet hastaneleri devlet okulları devlete ait olan her sey para özel gibi bu devlet sadece benden aldıklarıyla geciniyor ama ben ondan hic bir sey alamıyorum benim kimseye borcum yok varsada aileme hocalarıma yakınlarıma olur  *rose*
« Son Düzenleme: Ekim 19, 2011, 06:40:21 ÖS Gönderen: amasyaimp34 » Kayıtlı
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Ekim 19, 2011, 07:22:30 ÖS »

dediklerinizde dogru pasalar ne diyeyim ...

Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!