Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 04:11:13 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Yıl Sonu Sonunana Kadar..  (Okunma Sayısı 6641 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ekim 08, 2011, 01:17:04 ÖS »

yok emekçileri kastettim sabah 6 akşam 10 çalışan fabrika işçilerini.. maden ocaklarında gece gunduz calısan ıscılerı devlet memurlarını ... sen anca sırıtırsın ole  Wink

Sen çok geride kalmısın be hocam Grin
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ekim 08, 2011, 01:17:07 ÖS »

ben rte yi savunan açıklamalarda bulunmadım engin dostum sanırım yanlı tutumun objektif yorumlarıda taraf olarak görüyor.

ama şunu hatırlayın bence salatalığın boyu bu kadar karpuzun kilosu şu kadar olacak yoksa ab bizi almaz diye dalga geçilen 13-15 yıl öncesi şuan ab bize gıkını çıkaramıyor. neden çünkü dünyanın kalbinin attığı bir noktada bölgesel gücüz.

tüm anlaşmalar askıya alındı israille füze kalkanı dahil ve tazminat ödenmediği ve özür dilenmediği sürece durum bu şekilde devam edecek dendi..

ortada bir tırsaklık yok rte nin her yaptığı doğru demem ama şu süreçte türkiye emin adımlarla ilerliyor.
heh hıc gulecegım yoktu.  bısey dıcem rte 13-15 yıl onceden bu gune ulkenın bolgesel yerını mı degıştırdı amerıka kıtasındaydıkda asya kıtasına mı getırdı bızı  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ekim 08, 2011, 01:18:59 ÖS »

heh hıc gulecegım yoktu.  bısey dıcem rte 13-15 yıl onceden bu gune ulkenın bolgesel yerını mı degıştırdı amerıka kıtasındaydıkda asya kıtasına mı getırdı bızı  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Dünya üzerindeki yeri hala aynı Türkiyenin , ama diğer ülkelerin gözünde ki itibarın yeri değişti... Wink

Senin savundugun adamlar iktidardayken ülkeyi ne hale soktular geçmişini unutma
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Ekim 08, 2011, 01:21:02 ÖS »

15 yıl önce ortadoğuya sırtını dönmüş ab nin kapısında yatan şuan rahmetli olan bir başbakana sahiptik...

şuan bölgenin hiç olmadığı kadar karışmasına rağmen türkiye ilişkilerini arttırmış durumda..

vee ab ye giremezsek biteriz düşüncesi şuan hiçbir beyinde yer bulmuyor Grin
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ekim 08, 2011, 01:21:30 ÖS »

Siyasi Düşünceleriniz varsa Özelden Tartışın Siyasetin Yeri Burası Değil  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Ekim 08, 2011, 01:23:36 ÖS »

15 yıl önce ortadoğuya sırtını dönmüş ab nin kapısında yatan şuan rahmetli olan bir başbakana sahiptik...

şuan bölgenin hiç olmadığı kadar karışmasına rağmen türkiye ilişkilerini arttırmış durumda..

Bulanlar var ama onlarda beyin yok zaten , yine aynı yere cıkıyor  *hahaha*
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Ekim 08, 2011, 01:25:32 ÖS »

Bulanlar var ama onlarda beyin yok zaten , yine aynı yere cıkıyor  *hahaha*

(+) Grin Grin
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ekim 08, 2011, 01:40:40 ÖS »

alim ile sohbet etmek lalü mercan incidir cahil ile sohbet etmek günde bir can incitir

İran, Rusya ve Çin büyükelçilerinden Suriye'ye destek

http://turkish.irib.ir/haberler/iran/item/250115-iran-rusya-ve-cin-büyükelcilerinden-suriyeye-destek

türkiyenin tavrını bilmeyen yok ''gerekirse savaşırız''...

Ve o ab nin kapısında yatan dediğin ADAM'ın adını ağzına alamazsın .!

İran Fars Haber Ajansı, anlamlı bir tespitte bulunuyor.
 “Bu Siyonist oyuna Müslümanlar yerine solcuların direnmesi Türkiye adına daha da şaşırtıcı ve acı bulunuyor.”

ilişkiler nasıl düzeliyor yahu diye sormak en doğal hakkım değil midir ?
« Son Düzenleme: Ekim 08, 2011, 01:43:43 ÖS Gönderen: engiinn » Kayıtlı
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Ekim 08, 2011, 01:59:09 ÖS »

engin sen suriyeyi sadece hafız esad lübnanı kaddafi mi sandın?  biz halklardan söz ediyoruz halklardan.şuan türkiye suriye halkını esad'dan daha çok düşünüyor.

ayrıca bahsettiğin o ağzıma alamadığım adam 2 kez iktidar olmuştur.
1. sine ben yetişmedim ama babam anlatıyor gaz yok benzin için 1 hafta kuyruk beklerdik ekmek almak için karne vardı diyor.
2.sine yetiştik esnaf yazar kasasını başbakanlığın önüne atıyordu işsizlikten millet intihar ediyordu engin sen hangi Türkiye de yaşıyorsun birader güldürme milleti Grin Grin Grin Grin
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ekim 08, 2011, 02:42:05 ÖS »

engin sen suriyeyi sadece hafız esad lübnanı kaddafi mi sandın?  biz halklardan söz ediyoruz halklardan.şuan türkiye suriye halkını esad'dan daha çok düşünüyor.

ayrıca bahsettiğin o ağzıma alamadığım adam 2 kez iktidar olmuştur.
1. sine ben yetişmedim ama babam anlatıyor gaz yok benzin için 1 hafta kuyruk beklerdik ekmek almak için karne vardı diyor.
2.sine yetiştik esnaf yazar kasasını başbakanlığın önüne atıyordu işsizlikten millet intihar ediyordu engin sen hangi Türkiye de yaşıyorsun birader güldürme milleti Grin Grin Grin Grin
baban sana o 1 hafta kuyruk beklıyorduk kısmını soylemış ama neden oyle 1 hafta bekledıgını soylememış.. yunanlılar KKTC'de turk halkına işkence yapıyordu. barış harekatı neden yapıldı zannedıyorsun ?.. barış harekatı sonucunda abd ve avrupa ulkelerı ambargo uyguladı.. kısacası 1 hafta kuyrukda beklendi ama o kadar ınsanın acı cekmesi önlendi. ve topraklarımız genişledi.
2. si ise ben krız yok demedim. ama sen yanı babası koylu olup sehırde buyudugu ıcın kendısını sehırlı sanan cocuk fındık o bahsettıgın adam zamanında 7 mılyondu rte geldı 2 bucuk mılyona düştü cok fazla geçmeden fiskobirlik battı. zeytinyağı tenekesi 5 liradan 25 liraları gördü şuan 22 lira. köylü soğanları denize boşalttı. giresun merkezde bir kamyon fındık yakıldı. köylü rtenin karşısına geçti derdini anlattı alel acele.. ananıda al git dedi. sen neyin derdindesin ? ve şunu belırteyım o zamanki işsizlik oranıyla şimdiki işsizlik oranı bir mi zannediyorsun ? dur tabloyu atayım

http://turkbase.be/tb/forum/thread.php?id=46946&forum=2&start=0

ve sen hala bana bunu savunuyorsan benim sana diyecek sözüm yok Yaratandan bul.
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Ekim 08, 2011, 02:50:04 ÖS »

_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Ekim 08, 2011, 02:53:14 ÖS »

ben rte yi savunan açıklamalarda bulunmadım engin dostum sanırım yanlı tutumun objektif yorumlarıda taraf olarak görüyor.
ama şunu hatırlayın bence salatalığın boyu bu kadar karpuzun kilosu şu kadar olacak yoksa ab bizi almaz diye dalga geçilen 13-15 yıl öncesi şuan ab bize gıkını çıkaramıyor. neden çünkü dünyanın kalbinin attığı bir noktada bölgesel gücüz.

tüm anlaşmalar askıya alındı israille füze kalkanı dahil ve tazminat ödenmediği ve özür dilenmediği sürece durum bu şekilde devam edecek dendi..

ortada bir tırsaklık yok rte nin her yaptığı doğru demem ama şu süreçte türkiye emin adımlarla ilerliyor.

kırmızılı yeri iyi oku engin ben rte yi savunmam sadece senin savunduğun adamların zamanından alıntılar yaptım Smiley
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Ekim 08, 2011, 02:58:10 ÖS »

kırmızılı yeri iyi oku engin ben rte yi savunmam sadece senin savunduğun adamların zamanından alıntılar yaptım Smiley
altlarınıda okursan o yazının yanı devamını o zaman kendin ile çelişiyorsun. dediğin şey aynen bu o zamanlar 1 hafta sıra bekliyorduk ban neydik ne olduk ha ha ha .. bende sana neydik ne olduk onu gosterdım sende ısın kolayına kaçtın .. Wink yiğidi öldür ama hakkın yeme.
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Ekim 08, 2011, 03:02:20 ÖS »

işin kolayı değil dostum ben Türkiyenin şuan hoşnut olduğum durumunu gösterdim örgüt hakkında başarısız işsizlik hakkında başarısız rte nin her yaptığına tabiki doğru demem.ama şuan dış politika çok dengeli ve olabileceğinin en iyisi bence.eğitime verdiği desteğide savunurum rte nin ve unutmaki sadece verilen bedava kitaplar için oy veren insanlar var rte ye Smiley
engiinn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Ekim 08, 2011, 03:35:54 ÖS »

işin kolayı değil dostum ben Türkiyenin şuan hoşnut olduğum durumunu gösterdim örgüt hakkında başarısız işsizlik hakkında başarısız rte nin her yaptığına tabiki doğru demem.ama şuan dış politika çok dengeli ve olabileceğinin en iyisi bence.eğitime verdiği desteğide savunurum rte nin ve unutmaki sadece verilen bedava kitaplar için oy veren insanlar var rte ye Smiley
kitap bedava öyle mi  Grin şöyle diyim benım babam devlet memuru.. yılda bır kere kıtaba para werıyordu ya hanı o zamanlar yanı kıtaba para verdıgı donemler biz daha iyi geçiniyorduk. bilmem anlatabıldım mı  *rose* sonra dış polıtıka cok ıyı cok super dıyorsun ? israil ile ilişkiler bozuldu ıran ıle ılışkıler bozuldu surıye ıle ılışkıler bozuldu azerbaycan ıle ılışkıler bozuldu ayıptır sorması hangı dış polıtıka bu ? amerıkanın uşağı olduk o konuda hakkını yıyemem.
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!