Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 08:57:06 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD6 DA ESKİLER ve OSMANLI(Lar) Savaşları  (Okunma Sayısı 11646 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
NEFES10
Kazanova-Selim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Ekim 22, 2011, 02:53:08 ÖÖ »

Türk diyarları hala eskisi gibi mi ?

anlamadım AEGM eskisi gibi derken ?(senle alakalı değil konu başlığı içinde olan yorumlar yapılsın)

Fazla Söze GereL yOK
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Ekim 22, 2011, 10:16:56 ÖÖ »

anlamadım AEGM eskisi gibi derken ?(senle alakalı değil konu başlığı içinde olan yorumlar yapılsın)

Yani hala alavere dalavere dönüyor mu dedim , oynayan arkadaşlardan da cevabı aldım , konuyu kirletme amacında değilim Smiley
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Ekim 22, 2011, 10:42:18 ÖÖ »

selim zaten böyledir aga bakalım yeni diyara gelecek mi ya da gelsede kimliğini açık edecek mi Grin
Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Ekim 23, 2011, 01:34:56 ÖÖ »

hun_turkkk oynayan bendim tek bir amacim vardi zor ve artvinliyi indirmekti artvinliye kami oldukdan sonra zoru vurdukdan sonra zaten ardindan hemen oyunu biraktim ben bu oyunda online oldugum zamanlar ameliyatli halimle emek verdim ama hile yapipda bir yere gelenlerin halide belli oldu o yüzden oynamaninda bir anlami kalmadi cünkü benim felsefem savasacagim kisilerin yani kisacasi düsmaniminda sereflisini isterdim......ben anlimin hakkiyla ayrildim cok sükür ismimle anildim her zaman baska seylerlen anilmadim savasan yada savasmayan arkadaslara sivil hayatlarinda bsarilar dilerim bilmeyerekde olsa birilerinin kalbini kirdiysamda özür dilerim...buda bana bir ders oldu daha atik türk diyarlarinda oynamayacam burya ayiracagim vaktimi artik aileme ayirmak istiyorum her gece kafama terlik yemekden biktim Grin Grin herkeze basarilar uluslar arasindaki basarilarinizi bekliyorum tüm arkadaslarin..... *rose*

⎛ℂ✫⎞ Ecdat Tarih Yazmis Evlat Okumaktan Aciz! ⎛ℂ✫⎞
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

oяιgιиαℓ ρяσfιℓє ® ║▌│█│║▌║││█║▌║▌||||||║

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Ekim 23, 2011, 12:45:38 ÖS »

hun_turkkk oynayan bendim tek bir amacim vardi zor ve artvinliyi indirmekti artvinliye kami oldukdan sonra zoru vurdukdan sonra zaten ardindan hemen oyunu biraktim ben bu oyunda online oldugum zamanlar ameliyatli halimle emek verdim ama hile yapipda bir yere gelenlerin halide belli oldu o yüzden oynamaninda bir anlami kalmadi cünkü benim felsefem savasacagim kisilerin yani kisacasi düsmaniminda sereflisini isterdim......ben anlimin hakkiyla ayrildim cok sükür ismimle anildim her zaman baska seylerlen anilmadim savasan yada savasmayan arkadaslara sivil hayatlarinda bsarilar dilerim bilmeyerekde olsa birilerinin kalbini kirdiysamda özür dilerim...buda bana bir ders oldu daha atik türk diyarlarinda oynamayacam burya ayiracagim vaktimi artik aileme ayirmak istiyorum her gece kafama terlik yemekden biktim Grin Grin herkeze basarilar uluslar arasindaki basarilarinizi bekliyorum tüm arkadaslarin..... *rose*
bu artvinli dediğin kişi 3 sene önce td2'deki oyundaki düşmanımız olan arkadaş mı ? nickini unuttum ama artvin'liydi hatırladığım kadarı ile memleketi  Wink

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku
[██████████████████] 100%

Romantik [ Sadece Birine ]

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Ekim 23, 2011, 12:56:05 ÖS »

bu artvinli dediğin kişi 3 sene önce td2'deki oyundaki düşmanımız olan arkadaş mı ? nickini unuttum ama artvin'liydi hatırladığım kadarı ile memleketi  Wink

valla kardes bizde kimin ne oldugunu daha cözemedik Grin Grin Grin indirilen hop diğer hesapta Grin Grin  artvinlimi ankaralımı isatnbullumu daha çözemedik rus bile cıkma ihtimali var Grin Grin Grin Grin

kardesim sonradan tanıstık ama tanıdıgım degerli kişiler arasında yer aldın.eger oyuna devam edersem zaten harbi adamlarla devam edecegim ve bu kişielr içinde olacak kişiden birisin.ama bırakma kararı aldıysanda ısrar etmem hayatında basarılar dilerim...

Yani hala alavere dalavere dönüyor mu dedim , oynayan arkadaşlardan da cevabı aldım , konuyu kirletme amacında değilim Smiley

kardes sen hiç bir yeri kirletmedin asıl kirletenler kafasını gömdüğü için kimin ne oldugunu malesef görememekte Sad

selim zaten böyledir aga bakalım yeni diyara gelecek mi ya da gelsede kimliğini açık edecek mi Grin

ben bu kişiler hakkında artık yorum yapmayacagım elimden geldiğince.ne olduklarını önce td6 sonrada çok şükür tüm form alemi öğrendi.ve bu kişiler gercek anlamda oyundan anlamayan kişiler.tek bildikleri nasıl haksızlıkla basarı saglanır o.ona ragmen hala sıradan oyuncu olmakta ayrı bir meziyet olsa gerek Grin Grin
« Son Düzenleme: Ekim 23, 2011, 12:59:35 ÖS Gönderen: yıldırım58 » Kayıtlı

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Ekim 23, 2011, 01:08:44 ÖS »

valla kardes bizde kimin ne oldugunu daha cözemedik Grin Grin Grin indirilen hop diğer hesapta Grin Grin  artvinlimi ankaralımı isatnbullumu daha çözemedik rus bile cıkma ihtimali var Grin Grin Grin Grin
Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Ekim 23, 2011, 01:31:13 ÖS »

kardes sen hiç bir yeri kirletmedin asıl kirletenler kafasını gömdüğü için kimin ne oldugunu malesef görememekte Sad

Tamam Smiley
Espena
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Ekim 23, 2011, 05:07:46 ÖS »

bu artvinli dediğin kişi 3 sene önce td2'deki oyundaki düşmanımız olan arkadaş mı ? nickini unuttum ama artvin'liydi hatırladığım kadarı ile memleketi  Wink

aynen o kisi:)))

kardesim sonradan tanıstık ama tanıdıgım degerli kişiler arasında yer aldın.eger oyuna devam edersem zaten harbi adamlarla devam edecegim ve bu kişielr içinde olacak kişiden birisin.ama bırakma kararı aldıysanda ısrar etmem hayatında basarılar dilerim...

sadece türk diyarlarinda oynamiyacam..ama dostlarimida yanliz birakmayacam:)

⎛ℂ✫⎞ Ecdat Tarih Yazmis Evlat Okumaktan Aciz! ⎛ℂ✫⎞
sniper
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Ekim 23, 2011, 05:15:00 ÖS »

aynen o kisi:)))

Grin vay beee demek devam ediyor hala oyuna, 2 tane hesabı vardı onun biri gfb idi diğeri derbeder'di  Grin ne günlerdi yaf onur ağacı yapmıştık  Grin o kadar yıkmıştık ama hiç küfür etmemişti ona selamlarımı söyle mutlaka, güzel günlerdi  Grin
mustang,on-line,bysie,golge,hüseyinsah,hi-tack ve ben,yasink çok sağlam oyuncular vardı unutulmaz diyarlardan biriydi  Grin

Her Hakkı Saklıdır ®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Tutku

Sevmek [Ölümüne]
[██████████████
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Ekim 23, 2011, 05:21:58 ÖS »

sadece türk diyarlarinda oynamiyacam..ama dostlarimida yanliz birakmayacam:)

insallah kardesim zaten oynarsam canımı sıkan kişilerinde ulusalda olsa karsısında olacagım.
« Son Düzenleme: Ekim 23, 2011, 05:23:29 ÖS Gönderen: yıldırım58 » Kayıtlı

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!