Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 12:45:21 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: TD6 DA ESKİLER ve OSMANLI(Lar) Savaşları  (Okunma Sayısı 11651 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Ekim 18, 2011, 02:04:43 ÖS »

eyvalah ortak...ve edessa yanı bunyamın abınınde destegıyle kızı cok sukur etkıledım hersey yolunda...Wink sızede kolay gelsın...

Allah Mesut etsin  *rose*

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ekim 18, 2011, 03:39:29 ÖS »

allah mesut etsin pasam sagol..  Wink

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
NEFES10
Kazanova-Selim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ekim 18, 2011, 03:50:18 ÖS »

eyvalah ortak...ve edessa yanı bunyamın abınınde destegıyle kızı cok sukur etkıledım hersey yolunda...Wink sızede kolay gelsın...

Mustafam burda kazanova selim varken başkasına mı danışıyosun:) boşunamı bu ismi aldık aşkolsun:)

Fazla Söze GereL yOK
ATLASIM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Saygıda kusur ettiysem elbet vardır bir bildiğim..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ekim 18, 2011, 10:06:19 ÖS »

arkadaşlar az önce oyundan düştüm. oyuna tekrar girdim. yine düştüm. şifremi patlattılar bence. anında değiştirdim şifremi. Bunun tesadüf olacağını sanmıyorum. td6 puan 1.si f_cker adlı oyuncu ceza aldı. rakip olarak vurabilecek tek ben olduğum için şifremi kırıp askerimi terhis edecekler akıllarınca. Bu kadar hileye başvurabilecekleri aklıma dahi gelmezdi. Sonucta bir oyun bu.

Yanlış Bildiğim Yolda Herkesle Yürüyeceğime, Doğru Bildiğim Yolda Tek Başıma Yürümeyi tercih ederim...
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ekim 18, 2011, 10:11:42 ÖS »

arkadaşlar az önce oyundan düştüm. oyuna tekrar girdim. yine düştüm. şifremi patlattılar bence. anında değiştirdim şifremi. Bunun tesadüf olacağını sanmıyorum. td6 puan 1.si f_cker adlı oyuncu ceza aldı. rakip olarak vurabilecek tek ben olduğum için şifremi kırıp askerimi terhis edecekler akıllarınca. Bu kadar hileye başvurabilecekleri aklıma dahi gelmezdi. Sonucta bir oyun bu.

Öyle Düşünme 15 dk önce bende oyundan düştüm Ve şifremi 50 yıl arasa kimse bulamaz Sad Genel bir sorun oluşmuştur  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #20 : Ekim 18, 2011, 11:37:10 ÖS »

oyunun crisangel adlı hesapsa oyunu ben geri aldım oyunun asıl sahibi benim adı kötü olaylarla çok anıldığı geri almak zorunda kaldım o diyarda o oyun birdaha oynanmıcak

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Ekim 18, 2011, 11:43:43 ÖS »

oyunun crisangel adlı hesapsa oyunu ben geri aldım oyunun asıl sahibi benim adı kötü olaylarla çok anıldığı geri almak zorunda kaldım o diyarda o oyun birdaha oynanmıcak

Hayır Senin Hesap Değil  Wink

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #22 : Ekim 19, 2011, 05:39:29 ÖÖ »

Hayır Senin Hesap Değil  Wink
iyi o zmn sevindim (:

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Ekim 20, 2011, 10:31:48 ÖÖ »

konu ile ilğisi olmayan  yorumlar kaldırılmıştır.  Raporlar Hakkında yorumlarınız var ise paylaşın

Karşılıklı Tartışmalar devam ettiği Taktirde Bu Konunun da akibeti Diğer konulardan Farksız olucak Sad  

;D

NEFES10
Kazanova-Selim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ekim 21, 2011, 12:07:26 ÖS »

tebrikler..

Teşekkürler her gecen gün 1rapor daha yayınlıyorum Smiley

Fazla Söze GereL yOK
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Ekim 21, 2011, 12:38:45 ÖS »

Teşekkürler her gecen gün 1rapor daha yayınlıyorum Smiley

Türk diyarları hala eskisi gibi mi ?
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Ekim 21, 2011, 12:39:48 ÖS »

ewet 10 saniyede 50 m altın yapabilme oyunun son ayında birini 1. etmek için onlarca hesabın telef edilmesi vs. vs. vs.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Ekim 21, 2011, 12:44:54 ÖS »

Diyar sonunda birinci olanın bi tarafı tavana vuruyor sanki hayret yaw Smiley

Türk diyarları bitik zaten de bide uluslar arasında bakalım bakalım ne olacak... Orasıda aynıysa eğer bu açılacak diyar jübilem olabilir Grin
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Ekim 21, 2011, 12:47:19 ÖS »

u.arasında da oyundan soğutturacak kadar saldırı atıyorlar yawf Grin 10 k nüfusun olduğu eyalete yağma mı atılır arkadaş yaa Grin
yıldırım58
__MEHMET__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

TÜRK'ÜN BAŞI ANCAK SECDEDE EĞİLİR !!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Ekim 21, 2011, 01:09:35 ÖS »

Diyar sonunda birinci olanın bi tarafı tavana vuruyor sanki hayret yaw Smiley

Türk diyarları bitik zaten de bide uluslar arasında bakalım bakalım ne olacak... Orasıda aynıysa eğer bu açılacak diyar jübilem olabilir Grin
malesef bazı kişilerin ( bu kişiler td6 da cok sayıda mevcut) aklı dediğin bi tarafında olunca hakıszlıkla elde ettiği 1. ğin basarı oldugunu sanıyor.

Biz, Tuna nehrinde Abdest alıp, Viyana önlerinde Namaz kılan Ecdadın Torunlarıyız..Varolsun YÜCE ECDADIMIZ, yeniden BÜYÜK OSMANLI !.
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!