Imperia Online Turkey  
Nisan 23, 2024, 08:50:21 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 297 298 [299] 300 301 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 537461 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4470 : Temmuz 04, 2012, 12:22:39 ÖS »

Buhala buralarda mı???  Shocked

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4471 : Temmuz 04, 2012, 02:04:57 ÖS »

Oyuna ne zamandır girmiyorum bakmıyorum da  savaş raporunda  CLOXS  BASTARDS  yazıyor ?  şakamı bu ?  yoksa cloxs Cİdden BASTARD mı ?

Uploaded with ImageShack.us
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4472 : Temmuz 04, 2012, 09:37:24 ÖS »

Oyuna ne zamandır girmiyorum bakmıyorum da  savaş raporunda  CLOXS  BASTARDS  yazıyor ?  şakamı bu ?  yoksa cloxs Cİdden BASTARD mı ?
[/quote
Evet Bastard da ve gayet ciddi Smiley Geçen hafta bana da mesaj atmış oyunuma bir arkadaş bakarken, ittifakınızda yer var mı diye. Bizim Apo şu an için olmaz demiş galiba, yani almamışız. Bizim ittifakımızda herkes eskiden tanıdık olduğu için yeni oyuncu pek kabul etmiyoruz. Sonuçta o da kendisini çağıran ittifaka katılmış, bana göre yanlış olsada kendisi için doğru karar vermiştir umarım..

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4473 : Temmuz 06, 2012, 10:07:47 ÖS »

Helal olsun  HELAAALLLL   ...   *bravo* *bravo* *bravo*   Diyar birincisi bir bastard olucak yani.. oda güzel ..

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4474 : Temmuz 06, 2012, 10:13:56 ÖS »

Helal olsun  HELAAALLLL   ...   *bravo* *bravo* *bravo*   Diyar birincisi bir bastard olucak yani.. oda güzel ..
kardeş bi forumu gez dolaş. İttifaktan attı senin o arkadaşların. Sonra da saldırdılar defalarca. Senin baktığın aslanbaba yaptı bunu. Brave banlandı benden bildiler saldırdılar. Forumu gez biraz d13 kamera şakası adlı konuyu falan incele sonra yaz  Wink
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4475 : Temmuz 06, 2012, 10:18:53 ÖS »

Oyuna ne zamandır girmiyorum bakmıyorum da  savaş raporunda  CLOXS  BASTARDS  yazıyor ?  şakamı bu ?  yoksa cloxs Cİdden BASTARD mı ?
[/quote
Evet Bastard da ve gayet ciddi Smiley Geçen hafta bana da mesaj atmış oyunuma bir arkadaş bakarken, ittifakınızda yer var mı diye. Bizim Apo şu an için olmaz demiş galiba, yani almamışız. Bizim ittifakımızda herkes eskiden tanıdık olduğu için yeni oyuncu pek kabul etmiyoruz. Sonuçta o da kendisini çağıran ittifaka katılmış, bana göre yanlış olsada kendisi için doğru karar vermiştir umarım..
artı adam turk itifanada gecmeyı denemiş daha ne yapsın

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4476 : Temmuz 07, 2012, 12:28:38 ÖS »

kardeş bi forumu gez dolaş. İttifaktan attı senin o arkadaşların. Sonra da saldırdılar defalarca. Senin baktığın aslanbaba yaptı bunu. Brave banlandı benden bildiler saldırdılar. Forumu gez biraz d13 kamera şakası adlı konuyu falan incele sonra yaz  Wink

Ben çok araştırdım ondan sonra neler olup bittiğini ...  Hakkında da hiç iyi şeyler duymadım hemde çok sağlam kaynaklardan..  Senin kesinlikle geçmemen gereken yerdi orası.. Sen o adamlarla dalaştın , onların nasıl olduğunu iyi biliyordun..  Türklerde sence kötü olsada Orası  sonuçta  BASTARD ların yeri sana yakışmamış Wink  Hani diyordun ya bastardslara ; ne yaparsanız yapın diyar birincisi bir türk olacak diye bizde arkandaydık hani.. Şimdi kendini bizede güldürdün onlarada güldürdün..  Allah ta seni güldürsün..

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4477 : Temmuz 07, 2012, 12:34:23 ÖS »

Ben çok araştırdım ondan sonra neler olup bittiğini ...  Hakkında da hiç iyi şeyler duymadım hemde çok sağlam kaynaklardan..  Senin kesinlikle geçmemen gereken yerdi orası.. Sen o adamlarla dalaştın , onların nasıl olduğunu iyi biliyordun..  Türklerde sence kötü olsada Orası  sonuçta  BASTARD ların yeri sana yakışmamış Wink  Hani diyordun ya bastardslara ; ne yaparsanız yapın diyar birincisi bir türk olacak diye bizde arkandaydık hani.. Şimdi kendini bizede güldürdün onlarada güldürdün..  Allah ta seni güldürsün..

Siz adamı atın ortada bırakın .... bastardsa geçti diye vır vır edin sonra .... Asıl ortada bırakılması gereken arkamızdan kuyular kazan ali cengiz oyunları oynayan adam ortaya çıkmış ona kimse laf etmiyor varsa yoks cloxa yükleniyorsunuz ....
omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4478 : Temmuz 07, 2012, 12:49:13 ÖS »

kuzey sen kimsinde bizim nereye gececegimize karar veriyon Wink sizin ittifaka geldik attiniz olay bu
size mi sorcaz hangi ittifaka geccez diye
siz yine en iyi yaptiginiz isi yapin Wink
siz aglanacak halinize guluyorsunuz Grin
o kadar hile yaptiniz hicbir ordu vuramadiniz bastardlarda hile yapti belki ama adamlar diyarin anasini aglatti Grin
siz aleme madara oldunuz hile ile asker bas Grin ban ye kestir askeri Grin
bastardlar sizin sayenizde askeri puanda birinci olcak Grin

bana 138 sadiri geldi ama bir tane asker bile kestirmedim Grin
samar oglanina dondunuz yaw

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4479 : Temmuz 07, 2012, 12:55:43 ÖS »

Siz adamı atın ortada bırakın .... bastardsa geçti diye vır vır edin sonra .... Asıl ortada bırakılması gereken arkamızdan kuyular kazan ali cengiz oyunları oynayan adam ortaya çıkmış ona kimse laf etmiyor varsa yoks cloxa yükleniyorsunuz ....

Aydın hayırdır ?  vır vır derken ?  adaplı konuş canımı sıkma...  Düşündüğümü yazamayacakmıyım ben burda ?  Sanane arkadaş asıl sen vır vır yapma bana gelipte !!  BEn burda düşündüğümü yazıyorum..  Senin bilmediğin çok şey biliyorum bu arada...

Bu arada senin adını vermeden söylediğin adama söz söylemeye gerek duymuyorum.. Birinciliği alamayıp diyarı ( türk cephesinde karıştırdı ) karman çorman etti..  Ben söylenecek söz bulamıyorum..

omerr
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4480 : Temmuz 07, 2012, 12:58:35 ÖS »

Aydın hayırdır ?  vır vır derken ?  adaplı konuş canımı sıkma...  Düşündüğümü yazamayacakmıyım ben burda ?  Sanane arkadaş asıl sen vır vır yapma bana gelipte !!  BEn burda düşündüğümü yazıyorum..  Senin bilmediğin çok şey biliyorum bu arada...

Bu arada senin adını vermeden söylediğin adama söz söylemeye gerek duymuyorum.. Birinciliği alamayıp diyarı ( türk cephesinde karıştırdı ) karman çorman etti..  Ben söylenecek söz bulamıyorum..
len asil siz ve sizin gibiler turk diyarina cevirdi diyari Grin
sarpedon gitsin messiye pearsi ispiyonlasin Grin su vakitte git kes desin bugarlar italyanlar ile anlassin 6 saldiri yesin tum diyar oyunca Grin
Allaha askina sizde akil var mi Grin hangi mantikla hala spy73 u savunuyonuz Grin adam bildigin herkezi satmis hala vr vr vr
Bak git Grin Grin
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4481 : Temmuz 07, 2012, 01:01:10 ÖS »

Herkes sağlam kaynak dio. Kim bu kaynak Allah aşkına ya  *hahaha* *hahaha* Artı arkamdaydınız da neden atıldım ben o ittifaktan. Sen önce arkadaşlarına sor onu sonra karar ver. Arkamda olan adam ittifaktan atmaz. Sonrasında da saldırmaz. Neyse herkes işine baksın bundan sonrasında
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4482 : Temmuz 07, 2012, 01:03:45 ÖS »

kuzey sen kimsinde bizim nereye gececegimize karar veriyon Wink sizin ittifaka geldik attiniz olay bu
size mi sorcaz hangi ittifaka geccez diye
siz yine en iyi yaptiginiz isi yapin Wink
siz aglanacak halinize guluyorsunuz Grin
o kadar hile yaptiniz hicbir ordu vuramadiniz bastardlarda hile yapti belki ama adamlar diyarin anasini aglatti Grin
siz aleme madara oldunuz hile ile asker bas Grin ban ye kestir askeri Grin
bastardlar sizin sayenizde askeri puanda birinci olcak Grin

bana 138 sadiri geldi ama bir tane asker bile kestirmedim Grin
samar oglanina dondunuz yaw

Şimdi sana gelelim ömer paşa..  KÜFÜRBAZ OLAN hanginizsiniz ?  senmisin gökhan mı ??  
BAstardslara küfür ettiniz , neler dediniz sonunda oraya geçtiniz..  BEn buna korkaklık derim..  Yahu aslanlar gibi  tek başınıza takılıp birinciliğe yürümek varken neden kendinize laf söylettiniz hala anlamıyorum..  Hani diyorsun ya benin nereye geçiceğime senmi karar vereceksin diye  Sen gidipte ittfak ismi ''PİÇLER'' olan bir ittifağı kendine yakıştırıyorsan allah çarşına göre pazar versin  Selametle Wink
Bu arada siz aleme madara oldunuz derken bu lafa gelelim...    yazdıklarımı iyi okuyun bakalım...
Bu diyar başlarken en iyiler başlıyor dediler..  Türklerin en iyileri ...
De bakayım şimdi  hangi en iyi türk bastard vurabilmiş..  hangi en iyi türk Bastardslara bizim kadar zarar verebilmiş ??  Söyle..
Sen ittifak arkadaşlarına sor madem bastardsınız aynı dili konuşuyorsunuzdur Wink   Onlara bizim kadar kim zarar vermiş ??  Neden bir tek bize ittifak savaşı açamamışlar ??  tatilden tatile kimler kaçmış Huh?  
Haaa şuna kesinlikle kuşku yok onlar bize daha çok zarar verdi kesinlikle öyle..  Ama Dünya kupasını kazanmış böyle sağlam rakipler karşısında ( program zengini rakipler ) elimizden bu kadarı geldi üzgünüz..

Beğenmediğiniz BRAVELER  ,  hileci dediğiniz BRAVELER  ''TÜRKLERİN'' üstün olması için hile yaptı..  TÜrkler vurulmasın diye uğraştık ama beceremedik..

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4483 : Temmuz 07, 2012, 01:04:47 ÖS »

len asil siz ve sizin gibiler turk diyarina cevirdi diyari Grin
sarpedon gitsin messiye pearsi ispiyonlasin Grin su vakitte git kes desin bugarlar italyanlar ile anlassin 6 saldiri yesin tum diyar oyunca Grin
Allaha askina sizde akil var mi Grin hangi mantikla hala spy73 u savunuyonuz Grin adam bildigin herkezi satmis hala vr vr vr
Bak git Grin Grin

Spy73 ü  savunan senin gibi çocuk olsun emi !!!!!!!!!

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4484 : Temmuz 07, 2012, 01:07:02 ÖS »

Herkes sağlam kaynak dio. Kim bu kaynak Allah aşkına ya  *hahaha* *hahaha* Artı arkamdaydınız da neden atıldım ben o ittifaktan. Sen önce arkadaşlarına sor onu sonra karar ver. Arkamda olan adam ittifaktan atmaz. Sonrasında da saldırmaz. Neyse herkes işine baksın bundan sonrasında

Dİyar biterken senle msnde bişey görüşücem..  Sağlam kaynağı görüceksin gökhan .. Ben seni atmadım, arkasından saldırmadım.. Senin birinci olmanı ne kadar istediğimi sana söylemiştim ama bana birşey gösterdiler şok oldum..  Yani sen ( eğer o yazan ömerse bilmem ) yazdıysan cidden atılmayıda saldırı yemeyide hakeymişsin.. 

Sayfa: 1 ... 297 298 [299] 300 301 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!