Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 01:04:30 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539834 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4350 : Mayıs 20, 2012, 01:17:49 ÖS »

arkadaslar 5 dk once mesiye çakıldım ittifaktan kendim çıkmadıgım halde ittifaktan atıldım kimsede atamaz beni liderim nasıl bi iş bu son dk ittifaktan atmaları?
schutzstaffel
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Aç köpekle sürü beklenmez

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4351 : Mayıs 20, 2012, 01:37:54 ÖS »

arkadaslar 5 dk once mesiye çakıldım ittifaktan kendim çıkmadıgım halde ittifaktan atıldım kimsede atamaz beni liderim nasıl bi iş bu son dk ittifaktan atmaları?

Artik bu kadarda olmaz. Bu adamlarin hepsi sistem o zaman. Demek ki basindan beri sisteme karsi oynuyorduk. Verdigimiz paralar, emeklerimiz Haram zikkim olsun, esinizden cocuklarinizdan ciksin hepsi ! INSALLAH
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4352 : Mayıs 20, 2012, 01:51:03 ÖS »

Yazıklar olsun bu oyuna , allah binbir kere belalarını verir inşallah...   Kusura bakmayın ağır konuşuyorum canımız yanıyor !!  bu kadar emek böyle heba olamaz ....  verdiğimiz paralar ,  şu bastardslara gereken cezayı gösterelim diye oyunda geçirdiğimiz abartısız günde 18 saat... 
Yıkıcı  lider olduğu ittifaktan  atılıyor Huh? böyle birşey olabilirmi ??  bu kadarmı kaçak dövüşür bu lanet olası pis herifler.... 
Yav o kadar korkaksınız ki , .ötünüz sıkışınca  barış önerdiniz geçen hafta ,   köy baskını atılmiycak diye anlaşma yaptınız ama şuan benim blokedeki hesabım a  köy atıyorsunuz !!!!   siz varya siz lanet olası toplum , korkak tavuklarsınız... 
SİZ TÜRKLERİN ELİNE SU DÖKEMİYECEK PİS İNSANLAR !!!   Zaten allah size gereken belayı vermiş !!!   

Uploaded with ImageShack.us
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4353 : Mayıs 20, 2012, 02:23:07 ÖS »

Biz  BRAVETURK olarak  bırakıyoruz oyunu!!!   Şimdi .ötlerine kına yaksın bulgar bastardsları ...!!   
Arkadaşlar bu oyunu hala oynarım diyen insanların aklından şüphe edicem bu olanlardan sonra ( braveler adına kendi adımıza konuşuyorum )
Baktılar biz sıkıştırıyoruz , vuruyoruz , sehayatlere kaçıyorlar yediremediler bu oyunuda oynadılar bize... 
Neyse onlar kazandı biz bırakıyoruz Wink 

schutzstaffel
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4354 : Mayıs 20, 2012, 02:28:37 ÖS »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

0guzh@n n'oldu koçum hosuna mi gitti olanlar.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4355 : Mayıs 20, 2012, 02:34:59 ÖS »

0guzh@n n'oldu koçum hosuna mi gitti olanlar.
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

schutzstaffel
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4356 : Mayıs 20, 2012, 02:56:02 ÖS »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Maldini mode : ON   Grin
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4357 : Mayıs 20, 2012, 03:01:49 ÖS »

adamlar nasıl bi iş yaptıysa beni kendi ittifağımdan attılar bu ittifaktan daha önce yine çıkmıstım 3ncu kez gırmıs oldum aynı ittifağa.gerçekten çok aşağılık insanlarmış bide mesaj atıyolar dalga geçiyolar bu derece insanlar ama helal olsun bize yinede.o kadar programlarla baş edemediler blokesi yaklaşan tatile alıyodu bizde tatilden çıkanı baskı yapıp tekrar tatile göndermeye karar verdik ve adamlar baş edemeyince son çağre olarak bu kadar adileştiler bu olaydan sonra yönetim  zararımı karşılasada artık dönmem bu oyuna.
« Son Düzenleme: Mayıs 20, 2012, 03:03:40 ÖS Gönderen: player » Kayıtlı
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #4358 : Mayıs 20, 2012, 03:04:51 ÖS »

ben yaklaşık 2 senedir bu oyun oynanmaz diyorum 1 sene önce tamamen ben bırakmıştım  Smiley oynuyanda boşuna oynamasın altarnetif oyunlar var onlara baksınlar
« Son Düzenleme: Mayıs 20, 2012, 03:10:34 ÖS Gönderen: Gio » Kayıtlı

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4359 : Mayıs 20, 2012, 03:05:10 ÖS »

adamlar nasıl bi iş yaptıysa beni kendi ittifağımdan attılar bu ittifaktan daha önce yine çıkmıstım 3ncu kez gırmıs oldum aynı ittifağa.gerçekten çok aşağılık insanlarmış bide mesaj atıyolar dalga geçiyolar bu derece insanlar ama helal olsun bize yinede.o kadar programlarla baş edemediler blokesi yaklaşan tatile alıyodu bizde tatilden çıkanı baskı yapıp tekrar tatile göndermeye karar verdik ve adamlar baş edemeyince son çağre olarak bu kadar adileştiler bu olaydan sonra yönetim  zararımı karşılasada artık dönmem bu oyuna.

Savaş raporunu atarmısın bana özelden
maviş321
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4360 : Mayıs 20, 2012, 03:08:15 ÖS »

ben yaklaşık 2 senedir bu oyun oynanmaz diyorum 1 sene önce tamamen ben burakmıştım  Smiley oynuyanda boşuna oynamasın altarnetif oyunlar var onlara baksınlar
burak kim ben tanıyormuyum  Huh?
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4361 : Mayıs 20, 2012, 03:10:19 ÖS »

savaşı kaybeden arkadaşa gelsin.. gerçekten üzüldüm ama belli etmiyorum o ayrı  *hahaha* *hahaha*

http://www.swfcabin.com/swf-files/1302803070.swf

Sen devrimcisin sanırım..  güzel kardeşim biz burnumuzdan soluyoruz senin yaptığın işmi ?  yok burak kim ? yok linkler..   Ayıptır ayıp...

tarhan1982
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4362 : Mayıs 20, 2012, 03:10:48 ÖS »

Bende aynı diyardayım 1975 denilen kişi şu anda diyarın 1. liğine kadar yükselti uzun zamndır 11 eyaletle oynuyor nüfusları göçük durumda ancak adam savaş ganimetinden değil ortalamada günde iyi puan kasıyor merkezde altın miktarı devamlı askeri gelirden gelemez, ciddi bir hile yapıldığı belli, bastars isimli ittifakta ki herkes çok fazla hile yapıyor diyebilirim sadece bununla kalınmıyor çeşitli programlarda kullanıyor olmalılar, ofa zamanında gelen saldırıyı nasıl görebilirsin ancak programlarla, ofa değilken of saatini nasıl doldurabilirsin, ancak programla, adama 7 yirmidört saldır yapıldı adam hepsinden karşına ordu çekebildi toplam 32 saat saldırı yapıldı bayrak teslim alır gibi adam of saati kullanmadı,   ticaretle ilgili bir program kullanıyor,  aldığımız bilgilere göre programın içeriği şu şekilde, bir değer yazıyorsun oyun açık olduğu sürece o değerin altından satışa sunulan (mesela 0.9 dan demir ) kaynağı program sayesinde  otomatik olarak alıyor,  bu şekilde kaynak  sorunu ortadan kalkmış oluyor.Neticeye gelince adamlarda her türlü teknoloji var.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #4363 : Mayıs 20, 2012, 03:11:32 ÖS »

Sen devrimcisin sanırım..  güzel kardeşim biz burnumuzdan soluyoruz senin yaptığın işmi ?  yok burak kim ? yok linkler..   Ayıptır ayıp...
o ban yemeyeli çok oldu ondan böyle  Smiley

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4364 : Mayıs 20, 2012, 03:12:11 ÖS »

tamam sen git googleye flash oyun yaz onları oyna sanda uygun olur  *YAHOO*

yaav dogru duzgun anlatıyoz karsımızdakı adam gibi konusmayı bilmezse böyle olur  ben sana bi oyun sectim onu oyna

http://www.oyungezgini.com/sinema-kiyafeti.html

sana iyi eğlenceler

Mask sen çok iyi anlıyorsun biliyorsun bu oyunu bu kadar insanın hiçbiri bir şeyden anlamıyor  Smiley

Boşuna uğraşmışsın  resimlemeyle falan.... V4 versiyonda bildiğim kadarıyla savaş gelirini 2 ay bekltemezsin ..(hadi beklettin diyelim 2 ay ) 2 ay öncenin savaş gelirinden ne olur Huh?  Daha diyarın ortasındayız ....

Kaldı ki savaş gelirini yüklü alabilecek adam o savaş geliri miktarının en az yarısını kaybetmiştir.... Bırak  gereksiz hikaye anlatmayı insanlara ...

Dip Not : Daha diyarda olmayan , diyarda olup bitenden haberi olmayan arkadaşlar gereksiz yere konuya dahil olup ahkam kesmesinler ....  Merak etmeyin burada oynayan oyuncular da sizin kadar bilgi sahibidir ...
Sayfa: 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!