Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 05:06:51 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 537511 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4320 : Mayıs 15, 2012, 08:11:09 ÖS »

Neyse Oğuzhan fikrini belirtti ona saygı duyarım ama sen konuyu sulandırıp kilitletmeye çalışma...
schutzstaffel
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Aç köpekle sürü beklenmez

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4321 : Mayıs 15, 2012, 08:15:17 ÖS »

ortaya lafı atıyorsun ve bu son yorum olur inşallah diyorsun bu nasıl birşeydir anlıyamadım. neyse gelelim kurduğun cümlelere.. oguzhan'ın bu forumdaki itibarı ve tanınma oranını senin tartacak aşamaya geldiğini sanmıyorum.Oguzhan daha önceki konuları kıyaslıyarak bu cümleleri haklı olarak sarf etti.Bir çok konu silinmiş veya kitlenmiştir hakaret ve küfür yok iken. sırf tartışma var diye. benim şahsi görüşümde bu konunun truster memberin konusu olduğu için göz yumuluyor yönünde..  Wink

Yahu arkadas lütfen, sanal alem burasi bana itibardan falan bahsetmeyin, daha yeniyim ben bu forumda psikolog gibi karsima çikip çocukluguma inmeye çalisma. Arkadasin yorumu eski hatiralar ise beni alakadar etmez. Herkes sahsi problemini özelde halletsin. Misal benimde mesi ile bir problemim yok ama biz diyar 13 hakkinda konusuyoruz, konunun amacida bu zaten. Bu arada mesi tenhada kistiricam seni  *black_eye*  Smiley
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4322 : Mayıs 15, 2012, 08:30:02 ÖS »

ortaya lafı atıyorsun ve bu son yorum olur inşallah diyorsun bu nasıl birşeydir anlıyamadım. neyse gelelim kurduğun cümlelere.. oguzhan'ın bu forumdaki itibarı ve tanınma oranını senin tartacak aşamaya geldiğini sanmıyorum.Oguzhan daha önceki konuları kıyaslıyarak bu cümleleri haklı olarak sarf etti.Bir çok konu silinmiş veya kitlenmiştir hakaret ve küfür yok iken. sırf tartışma var diye. benim şahsi görüşümde bu konunun truster memberin konusu olduğu için göz yumuluyor yönünde..  Wink

tunahan iyiden iyiye saçmalamaya başladın artık şiştim senden yeter ya ...!!!!  ne alakası var trusted member konusuymuş falan adam konuyu açtığında trusted bile değildi .... Çocukça ve ergence görüşlerini kendine sakla .....!!!!

Oğuzhan ne demek istediğimi gayet iyi anlamıştır... Senin oğuzhanı savunmana oğuzhanın ihtiyacının olduğunu sanmıyorum ....
lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #4323 : Mayıs 15, 2012, 08:42:57 ÖS »

tunahan iyiden iyiye saçmalamaya başladın artık şiştim senden yeter ya ...!!!!  ne alakası var trusted member konusuymuş falan adam konuyu açtığında trusted bile değildi .... Çocukça ve ergence görüşlerini kendine sakla .....!!!!

Oğuzhan ne demek istediğimi gayet iyi anlamıştır... Senin oğuzhanı savunmana oğuzhanın ihtiyacının olduğunu sanmıyorum ....

sakin ol şampiyon sadece fikrimi belirttim  Grin bide üyeliği banlamayım cıkıcam 1 saate bidaha girmicem buna.. şu bluese hala ulaşamadım ben ? senin dediğin yer v.4 muydu v.5 mı ? ıkısınde de ara tara bulamadım  Undecided
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4324 : Mayıs 15, 2012, 08:43:33 ÖS »

Bu arada mesi tenhada kistiricam seni  *black_eye*  Smiley

Arkadaş, yeter artık sanırım bu tür yazılardan üzeri konun kilitlenmesi veya silinmesi istendi. Ben artık türk forumunda yazmayacam, 
umarım konunuzu da silmezsiniz. 
Eyer biri benim yazdığım birşeyi hakaret gibi de alındıysa, özür dilemek istiyorum.  *rose* İyi oyunlar dilerim hepinize.  *beer* *beer* *beer*
schutzstaffel
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Aç köpekle sürü beklenmez

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4325 : Mayıs 15, 2012, 09:14:58 ÖS »

Arkadaş, yeter artık sanırım bu tür yazılardan üzeri konun kilitlenmesi veya silinmesi istendi. Ben artık türk forumunda yazmayacam, 
umarım konunuzu da silmezsiniz. 
Eyer biri benim yazdığım birşeyi hakaret gibi de alındıysa, özür dilemek istiyorum.  *rose* İyi oyunlar dilerim hepinize.  *beer* *beer* *beer*

Valla mesi ne yapsan burdaki insanlarin emeginin, kaçirdiginiz oyun zevkinin karsiligini veremezsin. çünkü hileli bir ittifaktasin, bunu kendinde biliyorsun. Senelerdir oynuyoruz bu oyunu, kimin ne oldugunu herkes çok iyi biliyor artik bu diyarda.  Benim 5. senem ve aldigim tek ceza ilk senemde bir arkadasa küfür etmekti.

Yaptiginiz is dogru degil, bunu sende bilmene ragmen yapiyorsun, ki cezada aldin. Ama görünüyor ki hala ayni yoldasiniz. Bunun bir oyun oldugunun bilincine sok vede yaptigin hile ile bir kac adam vurup gelip burda anlatma, kimseden tebrik alamazsin cünkü karalisin sen. -Simdi sabahki mevzuya döneceksin, 'ben kimin ticaret hilesi yaptigini tespit edip print screen yaptim falan' diyeceksin, dönme sabaha! kimde hile gördüysen yaz 2 satir mail bulsun cezasini.
Hani bile bile lades derler ya suan o diyari oynuyoruz, anladiniz siz durumu. Neyse arkadaslar rahatsizlik verdiysem kusuruma bakmayin.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4326 : Mayıs 15, 2012, 09:19:47 ÖS »

hm.. buna göre hammer sohbet odası diye bir konu açsam senin ile ilgili her türlü dedikoduyu yapabiliriz ? düzmantıkterk  *pardon*

makara yapabileceğin bir konu açıp yazarsan neden olmasın  *hahaha*

düzmantığı bizim söylememiz lazım bu doğrultuda Grin

yeter ki izlediğin yol mütemadi daniskalar olmasın Smiley
« Son Düzenleme: Mayıs 15, 2012, 10:18:40 ÖS Gönderen: HamMer » Kayıtlı

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4327 : Mayıs 15, 2012, 11:48:17 ÖS »

İyi geceler D13 ve forum sakinleri..  Smiley

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4328 : Mayıs 15, 2012, 11:59:53 ÖS »

İyi geceler D13 ve forum sakinleri..  Smiley

Sanada Üstadım  *rose*

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4329 : Mayıs 16, 2012, 06:51:48 ÖÖ »

Söylenecek çok şey var ama bende kalsın!!
Özet: Daha önceki mesajlarımda az bile yazmışım..
  *offtopic*

emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4330 : Mayıs 16, 2012, 09:45:38 ÖÖ »

Konunun silinmesini bırak kitlenmesini gerektirecek bir durum yok....!!!
Konuda hakaret , küfür gibi herhangi bir durum olmuyor olanı da zaten siliyoruz. Konudan sıkılan arkadaşlar konuyu okumayı versinler   Okundu say butonu mevcuttur  Wink Diyarda oynamayan birisi için saçma sapan muhabbetler gibi görünebilir, Fakat diyarda oynayanlar için saçma sapan değildir. Unutma senin yemek yapma konunda başkalarına göre saçma sapan olabilir  Wink  İnsanlar ister oyunda kozlarını paylaşır ister burada geyik yapar (diyar hakkında) sonuçta konu da d13 konusudur ve genel sohbettedir. Mahalle kadınları yakıştırman ise hiç hoş değil  Sad

Flood olayına gelince; Flood üstüste mesaj kasmakla olur. d13 konusu ile ilgili burada bir çok insan konuşuyor ve bu insanlara flood yapıyorsunuz demek  yanlış kanımca...

Konunun bu kadar uzun sürmesinin ve rağbet görmesinin nedeni ise türk diyarlarının kalmayışı ve tüm eski v4 oyuncularının tek diyarda toplanmasıdır.. Konuşulacak diyar kalmadı çünkü  Wink

Bulgar arkadaşlarla tartışırken de konuşmalarımıza dikkat eder ve alay ve hakaretten kaçınırsak güzel bir muhabbet devam eder diye düşünüyorum...

Bu yüzden konunun kilidini kaldırıyorum...

Dip Not : Konuyu saçma bulan . Okunmuş say butonuna tıklayıversin ...

*rose* *rose* *rose* olay budur

YOZGAT'LI
marcel
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4331 : Mayıs 16, 2012, 11:50:13 ÖÖ »

cloxs arkadasimiza ben braveheart yanan koyleri icin sezen aksudan (sen aglama) sarkisini armagan ediyorum. bastardslar nufus birakmamislar. *xxx* *xxx* *xxx*
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4332 : Mayıs 16, 2012, 02:04:52 ÖS »

cloxs arkadasimiza ben braveheart yanan koyleri icin sezen aksudan (sen aglama) sarkisini armagan ediyorum. bastardslar nufus birakmamislar. *xxx* *xxx* *xxx*
eyvallah teşekkür ettim de ağlayan falan yok  Grin Grin
marcel
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4333 : Mayıs 16, 2012, 02:51:44 ÖS »

yok ya agliyorsun demedim sarkinin ismi o sen aglama sarkisi sezen aksu  ;)nun.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4334 : Mayıs 18, 2012, 09:10:07 ÖÖ »

sözün bittiği yerdeyiz . *rose*

bunu da gördüm ya  bu oyundan başka bir beklentim kalmadı artık .

kendini dev aynasında görenlere soruyorum kim oyuncu ?

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Sayfa: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!