Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 01:21:45 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 537337 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4305 : Mayıs 15, 2012, 04:34:06 ÖS »

messi gel etme debelenip duruyom sizin malları kapacam diye ver şu programı biliyom sende yoksa buhalada var, hz ademden kardeş sayılırız gel etme.. Smiley Smiley Smiley
ben bir türlü anlamadım ben mi anlatamıyorum, siz mi anlamıyorsunuz.
tüccar olan arkadaş türk ve Bastardstan değil, daha nasıl programdan bastediyorsun. Git ona sor, belki verir.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4306 : Mayıs 15, 2012, 04:39:39 ÖS »

Yöneticilerden bu konunun kilitlenmesi hatta silinmesini rica ediyorum...Yeter artık bıkkınlık geldi yemin ederim..
Her gün aynı saçmasapan muhabbetler dönüyor konuda....
Oyunda kozlarını paylaşamayanlar,mahalle kadınları gibi forumda kapışıyor..
Flood yapmak yasak ise,bu konunun kendisi flood zaten..Kurallara aykırı!!
;D ;D ;D

mesajı yenileyimde arada kaynamasın...Modlar'dan hatta bu konunun sahibi trusted memberdan ricam gereğininin yapılması...
Bir sürü konu gereksiz sebepten  kitlenirken,trusted member'ın kendi konusu diye göz yumması hoş olmuyor..(dost acı söyler)

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4307 : Mayıs 15, 2012, 04:42:23 ÖS »

Tamam oğuzhan konuyu kilitliyorum , silinmesi gerekirse de modlar gelince silsinler.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4308 : Mayıs 15, 2012, 06:27:08 ÖS »

Yöneticilerden bu konunun kilitlenmesi hatta silinmesini rica ediyorum...Yeter artık bıkkınlık geldi yemin ederim..
Her gün aynı saçmasapan muhabbetler dönüyor konuda....
Oyunda kozlarını paylaşamayanlar,mahalle kadınları gibi forumda kapışıyor..
Flood yapmak yasak ise,bu konunun kendisi flood zaten..Kurallara aykırı!!

Konunun silinmesini bırak kitlenmesini gerektirecek bir durum yok....!!!
Konuda hakaret , küfür gibi herhangi bir durum olmuyor olanı da zaten siliyoruz. Konudan sıkılan arkadaşlar konuyu okumayı versinler   Okundu say butonu mevcuttur  Wink Diyarda oynamayan birisi için saçma sapan muhabbetler gibi görünebilir, Fakat diyarda oynayanlar için saçma sapan değildir. Unutma senin yemek yapma konunda başkalarına göre saçma sapan olabilir  Wink  İnsanlar ister oyunda kozlarını paylaşır ister burada geyik yapar (diyar hakkında) sonuçta konu da d13 konusudur ve genel sohbettedir. Mahalle kadınları yakıştırman ise hiç hoş değil  Sad

Flood olayına gelince; Flood üstüste mesaj kasmakla olur. d13 konusu ile ilgili burada bir çok insan konuşuyor ve bu insanlara flood yapıyorsunuz demek  yanlış kanımca...

Konunun bu kadar uzun sürmesinin ve rağbet görmesinin nedeni ise türk diyarlarının kalmayışı ve tüm eski v4 oyuncularının tek diyarda toplanmasıdır.. Konuşulacak diyar kalmadı çünkü  Wink

Bulgar arkadaşlarla tartışırken de konuşmalarımıza dikkat eder ve alay ve hakaretten kaçınırsak güzel bir muhabbet devam eder diye düşünüyorum...

Bu yüzden konunun kilidini kaldırıyorum...

Dip Not : Konuyu saçma bulan . Okunmuş say butonuna tıklayıversin ...
lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #4309 : Mayıs 15, 2012, 06:35:08 ÖS »

ezilenlerin yeri diyar 13 sohbet odasıda kitlenirse ezilen kısım nerede çene yoracak  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #4310 : Mayıs 15, 2012, 06:42:24 ÖS »

Konunun silinmesini bırak kitlenmesini gerektirecek bir durum yok....!!!
Konuda hakaret , küfür gibi herhangi bir durum olmuyor olanı da zaten siliyoruz. Konudan sıkılan arkadaşlar konuyu okumayı versinler   Okundu say butonu mevcuttur  Wink Diyarda oynamayan birisi için saçma sapan muhabbetler gibi görünebilir, Fakat diyarda oynayanlar için saçma sapan değildir. Unutma senin yemek yapma konunda başkalarına göre saçma sapan olabilir  Wink  İnsanlar ister oyunda kozlarını paylaşır ister burada geyik yapar (diyar hakkında) sonuçta konu da d13 konusudur ve genel sohbettedir. Mahalle kadınları yakıştırman ise hiç hoş değil  Sad

Flood olayına gelince; Flood üstüste mesaj kasmakla olur. d13 konusu ile ilgili burada bir çok insan konuşuyor ve bu insanlara flood yapıyorsunuz demek  yanlış kanımca...

Konunun bu kadar uzun sürmesinin ve rağbet görmesinin nedeni ise türk diyarlarının kalmayışı ve tüm eski v4 oyuncularının tek diyarda toplanmasıdır.. Konuşulacak diyar kalmadı çünkü  Wink

Bulgar arkadaşlarla tartışırken de konuşmalarımıza dikkat eder ve alay ve hakaretten kaçınırsak güzel bir muhabbet devam eder diye düşünüyorum...

Bu yüzden konunun kilidini kaldırıyorum...

Dip Not : Konuyu saçma bulan . Okunmuş say butonuna tıklayıversin ...

ilk türk diyarı 2008 in sonlarına doğru mu açılmıştı yanlış mı hatırlıyorum ?.. o günden geçtiğimiz 6-7 ay öncesine kadar türk diyarları mevcuttu. ama yinede 100 sayfayı geçen bir diyar konusuna rastlamış değilim(bundan başka.) hatta 100e yaklaşanına bıle rastlamadım.. Tahsinin tek başına yürüttüğü blits savaşları konusu bile kaç yılda sadece 88 sayfa oldu..  *rose*
schutzstaffel
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Aç köpekle sürü beklenmez

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4311 : Mayıs 15, 2012, 07:37:47 ÖS »

ilgin için tesekkür ediyorum pears, konu kapatilsaydi sebepsiz yere kapatilmis olacakti. Smiley Bende bu forumda bu konudan baska yere yazmiyorum ve takip etmiyorum. Herkes kendi ilgilendigi konuyla alakadar olursa hiç bir sorun olmaz. Dedigin gibi diyar 13'ü oynamayan adama saçma gelebilir ama bizim için güzel bir mekan. Wink
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4312 : Mayıs 15, 2012, 07:49:01 ÖS »

bende pek memnun değilim bu şekilde hep aynı kısır döngüde dönmesinden muhabbetin.
ama ben napıyorum hepsini okumuyorum olup bitiyor.
beğenmeyen okumaz olur biter o kadar.
kimse halatla bağlanmıyor konuya gayet relax d13 ismini gören es geçer gider.

konunun silinmesine gelince bu konu silinirse zannediyor musunuz ki forum kirliliği bitecek.
tam tersine konu sayısı artacak ama muhabbet hep aynı kalacak....

öneri yapmak tabi ki güzel ama sonunun nereye gideceğini de düşünmek lazım...

herkese bol muhabbetler iyi oyunlar...

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #4313 : Mayıs 15, 2012, 07:52:51 ÖS »

oguzhan iyi en azından muhabbetin bir müddette olsa d13 hakkında değilde konu silinmesi hakkında dönmesini sağladın  *hahaha*
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4314 : Mayıs 15, 2012, 07:58:54 ÖS »

Ynt: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI

zaten muhabbet için açılan bi konu yanlış mıyım  ;D
yani demek oluyor ki d13 ile ilgili herşey konuşulabilir  *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
schutzstaffel
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Aç köpekle sürü beklenmez

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4315 : Mayıs 15, 2012, 08:00:12 ÖS »

oguzhan iyi en azından muhabbetin bir müddette olsa d13 hakkında değilde konu silinmesi hakkında dönmesini sağladın  *hahaha*

Oguzhan'in bi kere söyledigi kurdugu cümle yanlis. Trusted Member'in konusu diye silinmiyormus falan. O arkadasi tanimiyorum bile ve cogu kiside tanimiyordur büyük ihtimal. Kimse kimsenin keyfinin kahyasi degil, kim nereye isterse oraya konu ile alakali ve seviyesini koruyarak yazabilir. Bu yorumum insallah son yorum olur konunun kapatilmasi ile ilgili.  Smiley
lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #4316 : Mayıs 15, 2012, 08:00:17 ÖS »

Ynt: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI

zaten muhabbet için açılan bi konu yanlış mıyım  ;D
yani demek oluyor ki d13 ile ilgili herşey konuşulabilir  *hahaha*
hm.. buna göre hammer sohbet odası diye bir konu açsam senin ile ilgili her türlü dedikoduyu yapabiliriz ? düzmantıkterk  *pardon*
lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #4317 : Mayıs 15, 2012, 08:05:41 ÖS »

Oguzhan'in bi kere söyledigi kurdugu cümle yanlis. Trusted Member'in konusu diye silinmiyormus falan. O arkadasi tanimiyorum bile ve cogu kiside tanimiyordur büyük ihtimal. Kimse kimsenin keyfinin kahyasi degil, kim nereye isterse oraya konu ile alakali ve seviyesini koruyarak yazabilir. Bu yorumum insallah son yorum olur konunun kapatilmasi ile ilgili.  Smiley
ortaya lafı atıyorsun ve bu son yorum olur inşallah diyorsun bu nasıl birşeydir anlıyamadım. neyse gelelim kurduğun cümlelere.. oguzhan'ın bu forumdaki itibarı ve tanınma oranını senin tartacak aşamaya geldiğini sanmıyorum.Oguzhan daha önceki konuları kıyaslıyarak bu cümleleri haklı olarak sarf etti.Bir çok konu silinmiş veya kitlenmiştir hakaret ve küfür yok iken. sırf tartışma var diye. benim şahsi görüşümde bu konunun truster memberin konusu olduğu için göz yumuluyor yönünde..  Wink
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4318 : Mayıs 15, 2012, 08:07:26 ÖS »

Şahsi görüş şahsiyeti olan kişiler tarafından belirtilir sanıyordum  *SCRATCH*
lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #4319 : Mayıs 15, 2012, 08:09:56 ÖS »

Şahsi görüş şahsiyeti olan kişiler tarafından belirtilir sanıyordum  *SCRATCH*
şahsiyet şahsiyet dediğin nedir ki gülüm ben seni şahsiyetsiz sevdim  Grin Grin
Sayfa: 1 ... 286 287 [288] 289 290 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!