Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 11:27:24 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 537598 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3615 : Mart 25, 2012, 11:09:21 ÖÖ »

yeter bu masallarla "hile diye" artık komik olmaya başladın, istiyormusun seyahat modunu aktif edeyim ve görüceksin kı gene yarı fiyattan alış veriş yapılıcak, boyle satışlar olur her zaman ve her kez bakar satın almaya yoksa yanılıyor mıyım ? bunu hile demen komik, her kez satın alabildiği zaman, kim isterse günün her zamanında alış veriş yapa bilir, ama sizin demeniz oluyor aptalın zeki ye demesi gibi - sen benden daha çok başarmısın hilecı olduğuna.
ve sana sormak istiyorum, sence köy baskını çok mu büyük savaştır? nedense şimdiye kadar senden serdece korkak köy bastınları gördüm ve çoğunu da karşıladım.
benim birkaç kalemi yıkıp, birkaç ta köy bastını yapıp ta beni dövdük diyörsanız demek kı "büyük oyuncusınız" hatırladayım mı artık siznle köy baskınları yapmayalım diyen sendin diye.

Köy baskınıda bu oyunda var olan bir unsurdur,  baktım ticaretten geçiniyorsun bari üretimini zayıflatayım dedim..  köy baskını korkaklık ise neden ilk sen benim köyümü yaktın yapalak Grin  Sen benim bir kerecik köy baskınımı karşıladın ondada tebrik etmeyi bildim Wink çoğunda karşıladım yazmışsında şaşırdın yine sanırım ?

NOT :  SANA KÖY BASKINI YAPMAYALIM DİYEN BEN DEĞİLDİM !! BEN OYUNU DEVRETTİM YAPALAK  Cool  

Ayrıca sen gitsene kendi forumunda takıl , arkadaşların ve sen ne güzel hile yaptığınızı anlatırsınız birbirinize..  TUPA-LUPA hariç hepiniz hilecinin önde gidenisiniz..

birde demişsinki komik olmaya başladın vs.. asıl sen komiksin..  Seni resimledim diyorum , saniye ile alışverişlerini gördüm.. hemde 1 değil 10 değil çok daha fazla... yahu madem herkes yapıyor bunu ??  sen nasıl 1 saniyede alıyorsun ??
Sana diyorum ki seninle kafayı bozmuştum 10 k puandan beri tüm hilelerini biliyorum.. SEN BAN YİYİNCEDE GEL FORUMUMUZA EMİ ? SURATINI GÖRMEK İSTİYORUM!!

Arkadaşlar forum sakinleri sizdende özür diliyorum bu kakalak ile tartışıp durduğum için , emin olun reelde görsem bi kaşık suda boğucam , göremediğimden böyle cvp verip duruyorum rahatlıyorum Grin  

Uploaded with ImageShack.us
üffsnnebeslk.s.s
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3616 : Mart 25, 2012, 11:14:05 ÖÖ »

Arkadaşlar forum sakinleri sizdende özür diliyorum bu kakalak ile tartışıp durduğum için , emin olun reelde görsem bi kaşık suda boğucam , göremediğimden böyle cvp verip duruyorum rahatlıyorum Grin  
aynen kendini tatmin ediyorsun tartışınca dimi  Grin insana bi rahatlama duygusu geliyo  Smiley
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3617 : Mart 25, 2012, 11:25:33 ÖÖ »

offff ne saydırmışşsın kardeşim Grin Grin buhala bulgaristanda minare arıyordur atlamak için türk usulü olsun diye  Grin Grin

Grin
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3618 : Mart 25, 2012, 10:04:55 ÖS »

Yahu arkadaş , senin ne yaptığını tüm diyar biliyor , böyle de devam edersen belki de tüm diyarı döveceksin.Ama hileyle yaptıgın için savaştan tatmin olamıyorsun , buraya gelip vurduğun oyuncuları kızdırıp tatmin olmaya çalışıyorsun.Eğer bileğinin hakkıyla yaptığın bir ordu ile savaşıp bu savaşları yapsan orda burda lay lay yapma gereği hissetmeyeceksin.Bu senin acizliğinin göstergesi , kendini daha da düşürme git oyununu oyna kasa mı vurcan oyuncu mu dövecen ne yapacaksan yap...

benim yaptığımı her kişi yapıyor - hile nerede? xxx-men türk ve benim kadar ordusu var -hileci mı?
Bana hileyle dövüyorum sizi demeniz rahatlatıyorsa sizi devam edin, bana problem deyıl, bana ne istiyorasnız deye bilirsiniz,
sezarın dediği gibi tartışmak rahatlatıyor bizi
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3619 : Mart 25, 2012, 10:08:12 ÖS »

offff ne saydırmışşsın kardeşim Grin Grin buhala bulgaristanda minare arıyordur atlamak için türk usulü olsun diye  Grin Grin
Grin Grin Grin
 Cry   *WALL*  *suicide*
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3620 : Mart 25, 2012, 10:11:04 ÖS »

yaw şu adriana lima'nın  resmini değiştirde , kendi resmini koy Smiley
bi abim de, seni gerçekten resimdeki kişi zanneti  Grin Grin Grin

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3621 : Mart 25, 2012, 10:16:04 ÖS »

benim yaptığımı her kişi yapıyor - hile nerede? xxx-men türk ve benim kadar ordusu var -hileci mı?
Bana hileyle dövüyorum sizi demeniz rahatlatıyorsa sizi devam edin, bana problem deyıl, bana ne istiyorasnız deye bilirsiniz,
sezarın dediği gibi tartışmak rahatlatıyor bizi

Tamam sen kralsın canım benim takıl şimdilik kendi halinde Smiley
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3622 : Mart 25, 2012, 10:24:15 ÖS »

senin ağzına layik kaşık değilim  Tongue çok "küçüksün" realde karşılaşırsak başka şarkı söyleyeceksin  *YAHOO*  ama dans edebilirsin  *dance*  Grin
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3623 : Mart 25, 2012, 10:46:54 ÖS »

yaw şu adriana lima'nın  resmini değiştirde , kendi resmini koy Smiley
bi abim de, seni gerçekten resimdeki kişi zanneti  Grin Grin Grin

aide benden geçsin, benim resmimi koycam, şimdi facebookta arkadaşlık teklif ettmeye başlamayın  *kissgirl*
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3624 : Mart 25, 2012, 10:49:14 ÖS »

aide benden geçsin, benim resmimi koycam, şimdi facebookta arkadaşlık teklif ettmeye başlamayın  *kissgirl*

Sana teklif etmemiz için baya bi ( ama öyle böyle değil ) yokluğa düşmemiz lazım Grin
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3625 : Mart 25, 2012, 11:11:02 ÖS »

ALLAH o tür şeylerin yokluğunu aratmasın  *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3626 : Mart 25, 2012, 11:11:41 ÖS »

ALLAH o tür şeylerin yokluğunu aratmasın  *hahaha*

*friends*   Grin
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3627 : Mart 25, 2012, 11:16:17 ÖS »

ezcükde ben cevap vereyim bari Grin

asker sayısı demişsin xxx-men ile aynı hileci mi diye önemli olan o askeri basabilmek değil

max işçi sayısı 200 k olan eyaletlerle o kadar askere bakabiliyorsan hergün anormallik mevcuttur Smiley

bu arada çaktırmadan hile yapmayı ilk kez bulmuş biri  gibi  davranmana gerek yok Smiley

tartışma yaşadığın insanların ilk oynadığı diyar bu değil senin gibi yüzlerce hesap görmüşlerdir emin ol  *hahaha*

herkes herkesin ve herşeyin farkında  *rose*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3628 : Mart 25, 2012, 11:21:48 ÖS »

100lerce hileci gördüm de buhala gibisini görmedim , çok iyi rol kesiyor Grin
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3629 : Mart 25, 2012, 11:24:19 ÖS »

100lerce hileci gördüm de buhala gibisini görmedim , çok iyi rol kesiyor Grin

hüseyin zam ile dalyan topatan arasında gidip gidip geliyorum kime benzediğini az kaldı bulacam  *hahaha*

Sayfa: 1 ... 240 241 [242] 243 244 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!