Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 03:04:43 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 537504 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3600 : Mart 24, 2012, 11:29:02 ÖÖ »

Uploaded with ImageShack.us

Kiss geç oldu çocuğum  Tongue  kasa dövmeye kadar asker kaldı, günde 50 kasa dövüyordu  *hihi*
buda teslim olmayan ..... senin hilenle ben başedemem, sendeki askeri başka türlü besleyemezsin, sen hile yapmıyorum diye benim kulahıma anlat, birde admin lere anlat. başkası inanmaz sana
kartal057
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3601 : Mart 24, 2012, 11:36:07 ÖÖ »

Kiss geç oldu çocuğum  Tongue  kasa dövmeye kadar asker kaldı, günde 50 kasa dövüyordu  *hihi*
fazla sevinme seninde icabına bakarlar, buraya yazıyorum  bir aya kalmaz  ne hale düştüğünü göreceksiniz..

Bir cümLe yeter sözden anLayana. Destan yazsanda farketmez Laftan anLamayana
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
!
« Yanıtla #3602 : Mart 24, 2012, 11:39:09 ÖÖ »

nasıl hıle diye anlatıyorsun?   Shocked  hıle yok   Angry - doru uçmayan rokete evrende eğridir dıye bir deyımiz vardır  Grin

Eğer senin oynadığın oyun hilesizse ben galatasaraylı olacağım !!!  Sen varya kendini çok zeki sanıyorsun , bu konu üzerinde eski msjlarıma bak araştır.. sen daha 10 k puandayken ben burda bas bas bağırıyordum  BUHALA hile yapıyor çok kez yakaladım diye.. Ağaç yaşken eğilir beyler toplu saldırı yapalım dedim ve beni kimse takmadı..  cvp bile atan olmadı msjlarıma nerdeyse..  Ben seninle kafayı bozmuştum.. Emin ol şartlar eşit olsun ( hilesiz oyun ) sen şuan ilk 100 ün dışındaydın.. Senin tüm köylerini yakıp kalelerini yıktığım zaman ( oyunun başlarında ) ilk 100 ün dışına çıkmıştın hatırlarsan.. Neden ?? çünki yan hesapların daha gelişmemiş ve sana maden sağlamıyor , hemde ekon çökmüş nüfus gitmişti.. Ama şimdi isterse nüfusun 300k olsun sen kafadan inmezsin çünki hilenin ATASI sensin... Ama sana söyliyim son 3 ayda ceza alacaksın.. buda bir oyun eminim buna..  oyuncuları hırslandırmak için yapılan bir oyun aynısını geçen sene yaşadık çünki Smiley   bu arada sana beyaz açan SEZAR ben değilim , benim kardeşim oynuyor oyunumu ben bakmıyorum bile ..  AMa kardeşimide çook büyük tbrk ediyorum ben de olsam beyaz açardım sana çünki hile ile oynayan bir buhala nın beni vurmasına izin vermezdim..  Sen hile ile bizi vurup sevinmeye devam et SANADA BU YAKIŞIR !!

Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3603 : Mart 24, 2012, 11:51:21 ÖÖ »

abovv yoluşmuşlar mı nolmuş Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3604 : Mart 24, 2012, 12:18:05 ÖS »

Eğer senin oynadığın oyun hilesizse ben galatasaraylı olacağım !!!  Sen varya kendini çok zeki sanıyorsun , bu konu üzerinde eski msjlarıma bak araştır.. sen daha 10 k puandayken ben burda bas bas bağırıyordum  BUHALA hile yapıyor çok kez yakaladım diye.. Ağaç yaşken eğilir beyler toplu saldırı yapalım dedim ve beni kimse takmadı..  cvp bile atan olmadı msjlarıma nerdeyse..  Ben seninle kafayı bozmuştum.. Emin ol şartlar eşit olsun ( hilesiz oyun ) sen şuan ilk 100 ün dışındaydın.. Senin tüm köylerini yakıp kalelerini yıktığım zaman ( oyunun başlarında ) ilk 100 ün dışına çıkmıştın hatırlarsan.. Neden ?? çünki yan hesapların daha gelişmemiş ve sana maden sağlamıyor , hemde ekon çökmüş nüfus gitmişti.. Ama şimdi isterse nüfusun 300k olsun sen kafadan inmezsin çünki hilenin ATASI sensin... Ama sana söyliyim son 3 ayda ceza alacaksın.. buda bir oyun eminim buna..  oyuncuları hırslandırmak için yapılan bir oyun aynısını geçen sene yaşadık çünki Smiley   bu arada sana beyaz açan SEZAR ben değilim , benim kardeşim oynuyor oyunumu ben bakmıyorum bile ..  AMa kardeşimide çook büyük tbrk ediyorum ben de olsam beyaz açardım sana çünki hile ile oynayan bir buhala nın beni vurmasına izin vermezdim..  Sen hile ile bizi vurup sevinmeye devam et SANADA BU YAKIŞIR !!

nasıl hile be arkadaş, ne yaptığımı söylesen de hepimiz anlayalım, oyunun başından beri aylıyorsun, ben seni gördüm nasıl 4 saat ordunu çeviriyordun 10 dakikada 1 saniyede yoluyodrun, bunu hilesiz yaparmışsın deresen bende galatasarylı olurum. seni anlıyorum bana madalya da taktın, ama bu senin çabaladığın gibi olmaz, evet benim ordum vardır ama ekonomı yok. ve oyunun kuralları vardır, orada yazar ki senin yerine başkası oynayamaz, kardeş dahil, demek ki sen hılecı sın. beni dovücen diye de konuşma artık, çünkü bizim aramızda sen daha çok kaybettin  *black_eye*
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3605 : Mart 24, 2012, 12:27:05 ÖS »

nasıl hile be arkadaş, ne yaptığımı söylesen de hepimiz anlayalım, oyunun başından beri aylıyorsun, ben seni gördüm nasıl 4 saat ordunu çeviriyordun 10 dakikada 1 saniyede yoluyodrun, bunu hilesiz yaparmışsın deresen bende galatasarylı olurum. seni anlıyorum bana madalya da taktın, ama bu senin çabaladığın gibi olmaz, evet benim ordum vardır ama ekonomı yok. ve oyunun kuralları vardır, orada yazar ki senin yerine başkası oynayamaz, kardeş dahil, demek ki sen hılecı sın. beni dovücen diye de konuşma artık, çünkü bizim aramızda sen daha çok kaybettin  *black_eye*
bak buhala kardeş,ağılda oğlak doğsa ovada otu biter.boşuna dememişler ahmak gelin yengeyi halayığı sanır diye.sen var git işine rahvan at kendini yorar.

GEZGINBORS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3606 : Mart 24, 2012, 12:28:43 ÖS »

bak buhala kardeş,ağılda oğlak doğsa ovada otu biter.boşuna dememişler ahmak gelin yengeyi halayığı sanır diye.sen var git işine rahvan at kendini yorar.
eğer turk değilse çözemez bunu Grin hahaahha
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3607 : Mart 24, 2012, 12:32:50 ÖS »

bunu da çözerse zaten bildiğin çorumludur bu arkadaş Grin

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3608 : Mart 24, 2012, 12:34:01 ÖS »

nasıl hile be arkadaş, ne yaptığımı söylesen de hepimiz anlayalım, oyunun başından beri aylıyorsun, ben seni gördüm nasıl 4 saat ordunu çeviriyordun 10 dakikada 1 saniyede yoluyodrun, bunu hilesiz yaparmışsın deresen bende galatasarylı olurum. seni anlıyorum bana madalya da taktın, ama bu senin çabaladığın gibi olmaz, evet benim ordum vardır ama ekonomı yok. ve oyunun kuralları vardır, orada yazar ki senin yerine başkası oynayamaz, kardeş dahil, demek ki sen hılecı sın. beni dovücen diye de konuşma artık, çünkü bizim aramızda sen daha çok kaybettin  *black_eye*

Bak şimdi sana kural öğreteyim.. KURAL 1 :  ben oyunu bırakalı 2 ay oldu  2 aydır sevdiğim bir kardeşim, arkadaşım oynuyor oyunu ARTIK ONUN hesap ok ? yani imperiada oyunu açan devam edecek diye bir kural yok Smiley
KURAL 2 : 4 saat ordumu çevirdim evet güzel takip etmişsin bravo .. BElki anlamazsında gelirsin seni döverim diye uğraştım 4 saat ama uyanmışsın tebrikler o konuda laf yok sana ..  FAKAT 4 saat ordu çeviren adam hileylemi çevirir sence ?  bana bir hesap ver 8 saat çevireyim orduyu 10 dk da bir olurmu ?  Yanıma gelirsen beni ziyarete öğretirim sana nasıl yaptığımı oldumu  Cool
KURAL 3 :  sana taktığım madalya senin hilen sayesindedir.. diyarın o zamanı kale 5 i yıkacak ordu yoktu millet ağırları açalı 5 gün olmamıştı ki sende 30k ağır vardı ( HİLELErin ile ) O YÜZDEN ÖVÜNME BENCE KÜÇÜK DÜŞME !! sana karşı tek mağlubiyetim sana çakılmamdır , o konudada seni tebrik ediyorum diycek laf yok..
KURAL 4 : Seni elimle 6 saate soktuklarımı , bana blöfler attığını ama bir kere yediğimi sonrasındada ne kaleni ne köyünü bıraktığımı..  hilesiz oynasan seninle çok sıkı ve güzel düşmanlar olucağımızı bilseydin keşke..
Oyunculuğuna laf söylemiyorum güzel oyuncusun çok şey biliyorsun ama keşke hilesiz oynasaydın da canım feda olaydı sana ama şuan gözümde hilecinin ve küçülmüş bir insanın ta kendisi var..

NOT :  demişsinki nasıl hile be arkadaş ? söylede bileyim ..  kale 7 yi basarken 2m taşı 0.57 den çekmeni unutamam.. kasanda 6 m varken 12 k puan kasıp 11m e çıkmanı unutamam..  HEsabında 1.2m odun varken 0.3 ten odunu görmemle gitmesi ve seni casuslayıp odununun 9m olduğunu unutamam !!  bunların resimlerini çekip gerekli yerlere yollamama rağmen aynı ıpden olmadığı için ceza almaman SAÇMALIĞINI UNUTAMAM !!!  

üffsnnebeslk.s.s
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3609 : Mart 24, 2012, 12:34:56 ÖS »

bunu da çözerse zaten bildiğin çorumludur bu arkadaş Grin
Grin Grin Grin şuku tuşunu çalmış hırsızlar  Grin
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3610 : Mart 25, 2012, 12:11:45 ÖÖ »

Bak şimdi sana kural öğreteyim.. KURAL 1 :  ben oyunu bırakalı 2 ay oldu  2 aydır sevdiğim bir kardeşim, arkadaşım oynuyor oyunu ARTIK ONUN hesap ok ? yani imperiada oyunu açan devam edecek diye bir kural yok Smiley
KURAL 2 : 4 saat ordumu çevirdim evet güzel takip etmişsin bravo .. BElki anlamazsında gelirsin seni döverim diye uğraştım 4 saat ama uyanmışsın tebrikler o konuda laf yok sana ..  FAKAT 4 saat ordu çeviren adam hileylemi çevirir sence ?  bana bir hesap ver 8 saat çevireyim orduyu 10 dk da bir olurmu ?  Yanıma gelirsen beni ziyarete öğretirim sana nasıl yaptığımı oldumu  Cool
KURAL 3 :  sana taktığım madalya senin hilen sayesindedir.. diyarın o zamanı kale 5 i yıkacak ordu yoktu millet ağırları açalı 5 gün olmamıştı ki sende 30k ağır vardı ( HİLELErin ile ) O YÜZDEN ÖVÜNME BENCE KÜÇÜK DÜŞME !! sana karşı tek mağlubiyetim sana çakılmamdır , o konudada seni tebrik ediyorum diycek laf yok..
KURAL 4 : Seni elimle 6 saate soktuklarımı , bana blöfler attığını ama bir kere yediğimi sonrasındada ne kaleni ne köyünü bıraktığımı..  hilesiz oynasan seninle çok sıkı ve güzel düşmanlar olucağımızı bilseydin keşke..
Oyunculuğuna laf söylemiyorum güzel oyuncusun çok şey biliyorsun ama keşke hilesiz oynasaydın da canım feda olaydı sana ama şuan gözümde hilecinin ve küçülmüş bir insanın ta kendisi var..

NOT :  demişsinki nasıl hile be arkadaş ? söylede bileyim ..  kale 7 yi basarken 2m taşı 0.57 den çekmeni unutamam.. kasanda 6 m varken 12 k puan kasıp 11m e çıkmanı unutamam..  HEsabında 1.2m odun varken 0.3 ten odunu görmemle gitmesi ve seni casuslayıp odununun 9m olduğunu unutamam !!  bunların resimlerini çekip gerekli yerlere yollamama rağmen aynı ıpden olmadığı için ceza almaman SAÇMALIĞINI UNUTAMAM !!!  

yeter bu masallarla "hile diye" artık komik olmaya başladın, istiyormusun seyahat modunu aktif edeyim ve görüceksin kı gene yarı fiyattan alış veriş yapılıcak, boyle satışlar olur her zaman ve her kez bakar satın almaya yoksa yanılıyor mıyım ? bunu hile demen komik, her kez satın alabildiği zaman, kim isterse günün her zamanında alış veriş yapa bilir, ama sizin demeniz oluyor aptalın zeki ye demesi gibi - sen benden daha çok başarmısın hilecı olduğuna.
ve sana sormak istiyorum, sence köy baskını çok mu büyük savaştır? nedense şimdiye kadar senden serdece korkak köy bastınları gördüm ve çoğunu da karşıladım.
benim birkaç kalemi yıkıp, birkaç ta köy bastını yapıp ta beni dövdük diyörsanız demek kı "büyük oyuncusınız" hatırladayım mı artık siznle köy baskınları yapmayalım diyen sendin diye.
_Buhala_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3611 : Mart 25, 2012, 12:15:52 ÖÖ »

kardeş bilmem nereye bakıyorsun, bak savaş geçmişine kı bu güne kadar kimse bir tek süvarimı vuramamış
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3612 : Mart 25, 2012, 12:19:23 ÖÖ »

kardeş bilmem nereye bakıyorsun, bak savaş geçmişine kı bu güne kadar kimse bir tek süvarimı vuramamış

Yahu arkadaş , senin ne yaptığını tüm diyar biliyor , böyle de devam edersen belki de tüm diyarı döveceksin.Ama hileyle yaptıgın için savaştan tatmin olamıyorsun , buraya gelip vurduğun oyuncuları kızdırıp tatmin olmaya çalışıyorsun.Eğer bileğinin hakkıyla yaptığın bir ordu ile savaşıp bu savaşları yapsan orda burda lay lay yapma gereği hissetmeyeceksin.Bu senin acizliğinin göstergesi , kendini daha da düşürme git oyununu oyna kasa mı vurcan oyuncu mu dövecen ne yapacaksan yap...
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3613 : Mart 25, 2012, 09:31:51 ÖÖ »

Yahu arkadaş , senin ne yaptığını tüm diyar biliyor , böyle de devam edersen belki de tüm diyarı döveceksin.Ama hileyle yaptıgın için savaştan tatmin olamıyorsun , buraya gelip vurduğun oyuncuları kızdırıp tatmin olmaya çalışıyorsun.Eğer bileğinin hakkıyla yaptığın bir ordu ile savaşıp bu savaşları yapsan orda burda lay lay yapma gereği hissetmeyeceksin.Bu senin acizliğinin göstergesi , kendini daha da düşürme git oyununu oyna kasa mı vurcan oyuncu mu dövecen ne yapacaksan yap...
offff ne saydırmışşsın kardeşim Grin Grin buhala bulgaristanda minare arıyordur atlamak için türk usulü olsun diye  Grin Grin

YOZGAT'LI
üffsnnebeslk.s.s
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3614 : Mart 25, 2012, 11:08:17 ÖÖ »

anlaşılamayan yazıya anlaşılamayan cevap   Grin Grin
Sayfa: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!