Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 06:10:23 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 537289 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
benyorulmam.d
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3540 : Mart 11, 2012, 01:28:07 ÖS »

ırkçı küfür ve hakaret yoktu !!!  senin sivri zekan bunu anlıyor oradan Smiley  Dedelerimiz iyi öğretmiş lafına kızdım ben lafı derken nereye gittiğini bilmeden söylüyor arkadaşlar bende uyardım..........

Şimdi ben sana bir soru sormak istiyorum ?

Sizin oralar rakım olarak biraz yüksek mi? Yani oksijen azlığı mı mevcut  ?

Siz Bir moderatör olarak nasıl olurda hakaret edersiniz anlamıyorum ben. Karşıdaki kişi ne yaparsa yapsın Hakaret etme hakkına Sahip olmamanız gerek. Ama Dün bir karikatür gördüm Resmen Beni Mest etti. Adeta Türkiye Ve bu Forum için çizilmiş bir karikatür. bulursam ekleyeceğim  Wink
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3541 : Mart 11, 2012, 01:47:41 ÖS »

Siz Bir moderatör olarak nasıl olurda hakaret edersiniz anlamıyorum ben. Karşıdaki kişi ne yaparsa yapsın Hakaret etme hakkına Sahip olmamanız gerek. Ama Dün bir karikatür gördüm Resmen Beni Mest etti. Adeta Türkiye Ve bu Forum için çizilmiş bir karikatür. bulursam ekleyeceğim  Wink

ben hakaret etmiyorum adamın günlerdir yazdıklarından bu sonuç çıkıyor Huh? acaba sebep bu mu diye soruyorum ?? Smiley dikkat edersen sormuşum yok der geçer Smiley

Dip Not : Sana da malzeme lazım ille eleştirecen ya Smiley
benyorulmam.d
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3542 : Mart 11, 2012, 01:58:51 ÖS »

ben hakaret etmiyorum adamın günlerdir yazdıklarından bu sonuç çıkıyor Huh? acaba sebep bu mu diye soruyorum ?? Smiley dikkat edersen sormuşum yok der geçer Smiley

Dip Not : Sana da malzeme lazım ille eleştirecen ya Smiley
Benimde anlatmak istediğim karşıdaki ne yazarsa yazsın hakaret edemezsiniz.Forum yöneticileri size gerekli yetkiyi vermiştir . gereğini yaparsınız. Yok beynine oksijen gitmiyomu kardeş ? rakım baya yüksek heralde '' gibisinden cümleleri yazıpta biraz da tahrik ediyorsunuz.Sonra vay efendim spy3 neden sövüyo. dikkat edersen sormuşum diye de eklemişsiniz. Peki ben size babanızın zamanında şapka yokmuydu diye soruyormuyum ?

Dip not : Ben malzeme arama çabasında değilim. Zaten ortada yeterince malzeme var. Bu tarz polemiklere ne zaman girsem sonu '' Devrimci Was Banned ..! '' oluyor. Zaten benim bu foruma girme yasağımında sertan abiyle en son girdiğim polemikle ilgisi yok. Edessa nickli admine Bayağı sert bir eleştiri yapmıştım. Sindirim yollarını zorladı herhal  *rose*
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3543 : Mart 11, 2012, 02:03:00 ÖS »

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=24640.30

onun sorunu bu sanırım  . *hahaha* *hahaha* *hahaha*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3544 : Mart 11, 2012, 02:03:31 ÖS »

Benimde anlatmak istediğim karşıdaki ne yazarsa yazsın hakaret edemezsiniz.Forum yöneticileri size gerekli yetkiyi vermiştir . gereğini yaparsınız. Yok beynine oksijen gitmiyomu kardeş ? rakım baya yüksek heralde '' gibisinden cümleleri yazıpta biraz da tahrik ediyorsunuz.Sonra vay efendim spy3 neden sövüyo. dikkat edersen sormuşum diye de eklemişsiniz. Peki ben size babanızın zamanında şapka yokmuydu diye soruyormuyum ?

Dip not : Ben malzeme arama çabasında değilim. Zaten ortada yeterince malzeme var. Bu tarz polemiklere ne zaman girsem sonu '' Devrimci Was Banned ..! '' oluyor. Zaten benim bu foruma girme yasağımında sertan abiyle en son girdiğim polemikle ilgisi yok. Edessa nickli admine Bayağı sert bir eleştiri yapmıştım. Sindirim yollarını zorladı herhal  *rose*

Tamam mod olunca sen öyle yaparsın Smiley

Başka neler yapmam gerek yani moderator olmak neler gerektirir biraz daha anlar öğreneyim. Smiley

Dip Not : Benim spy yi tahrik etmeme gerek yok o zaten ateş almış durmuyor  Wink  (Bana ve Bünyamine karşı yazdıklarını tek tek bir göz at istersen ne hazımsızlığımız kaldı ne adamlığımız. neden ise oyun içersinde ki durum )

SOn Not: Artık bana özelden yazın ne yazıyorsanız konuyu saptırmayalım. Benim kimseyle bir derdim yok ama ne hikmetse bazılarının tüm meselesi ben olmuşum ....
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3545 : Mart 11, 2012, 02:05:25 ÖS »

Senin sorunun da kendini ispat çabası sanırım Smiley Sürekli d75 te şunu yaptım bunu yaptım yok türk bayrağını yukarılara taşıyorum sanırsın milli olimpiyat, alt tarafı oyun arkadaşım. Oyun bu kadar hayatının ortasına oturmasın az gez dolaş hava al. Bak hayat güzel Grin
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3546 : Mart 11, 2012, 02:10:07 ÖS »

Senin sorunun da kendini ispat çabası sanırım Smiley Sürekli d75 te şunu yaptım bunu yaptım yok türk bayrağını yukarılara taşıyorum sanırsın milli olimpiyat, alt tarafı oyun arkadaşım. Oyun bu kadar hayatının ortasına oturmasın az gez dolaş hava al. Bak hayat güzel Grin

yok ben ordu milli takımında oynuyorum da . *hahaha* *hahaha* *hahaha*
askeri disiplin severim yani
tüfekli tüfeksiz hareketler yürüyüş kararı böyle gider yani

yaşı gen arkadaşları eğitirler ya  yat kalk sürün  şunu yap bunu yap .

sen öyle alışmadın o yüzden sana ters geliyor.  *hihi* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3547 : Mart 11, 2012, 02:14:53 ÖS »

pears  kendi gibidir insanın iyisi derler ya .

çevrene bak d13 te kimler var yanında .

modum modsun modum yani  .  Cry

çevrenizde oyuncu kalmadı bir bir kaybettiniz arkadaşlarınızı

kaldınız mod başınıza daha söze gerek var mı .

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3548 : Mart 11, 2012, 02:15:54 ÖS »

Konuyu daha da uzatırsanız papaz olacaz ona göre  Angry
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3549 : Mart 11, 2012, 02:27:08 ÖS »

adil mod oyuncular bu küfür değil mi ?

bu küfürü sana etse biri yada mod oyunculara etse ne olur sen onu yaz  .

ben fikrimi söylüyorum siz bu forumda aldığınız yetkiyi adil kullanmıyorsunuz bu küfür de kanıtı .

adam kollama başka ve kayırma daha nasıl belgelenir ben bilmiyorum . *rose*

Sevgili SPY73  Bu küfür mü ?   Bu küfürde kanıtı dediğin nedir kanıt nerde ??  Benim dedem  türkçe öğretmeni ve bulgaristanda iyi çalışmış bak adamlar ana dili gibi türkçe konuşuyor belki ? hemen her lafı heryere çekmekte üstümüze yok belliki..   Ben yavşak desem küfür mü olucak yoksa bit yavrusu anlamını mı düşünüceksiniz ?  Adamların beni kayırdıkları yok onuda nerden çıkardın , tanışmışlığımız dahi yok ??  Pears'ı karaliycam diye beni alet etme rica ediyorum..  Pears a bazen bende kızarım bazende hak veriyorum adama  nelerle uğraşıyor şuraya bak..

Uploaded with ImageShack.us
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3550 : Mart 11, 2012, 02:57:12 ÖS »

pears  kendi gibidir insanın iyisi derler ya .

çevrene bak d13 te kimler var yanında .

modum modsun modum yani  .  Cry

çevrenizde oyuncu kalmadı bir bir kaybettiniz arkadaşlarınızı

kaldınız mod başınıza daha söze gerek var mı .

Cok sukur çevremizde saygıyı hürmeti hak eden dostlarımız var

Senin çevrende kimler var  onu sormak lazım Wink

Not: Form kurallarını hatırlatmama gerek yok herhalde bu tavrını devam ettirirsen süreniz ban veririm bilgin olsun sonra uyarmadılar da diyemezsin Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Oxygen
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3551 : Mart 11, 2012, 03:02:25 ÖS »

mod admin vs kim olursa olsun ama kim olursa olsun Allah sabır vermiş ama sınırını da vermiş...devrimci kardeşim, gazik e.tüfek gibi yeni bir troll hortlamışsa insanların tahammülün sınırlarını denenemek te gerekir diye düşünüyorum.

Bir de tüm arkadaşlara tavsiyem oyunu bu kadar ciddiye alıyorsanız hemen bırakın.Eğlenmenin yolunu bulacak başka şeyler bulun günün stresini atmak için girdiğiniz bu ortama daha da stres katarak hayatınızı berbat etmeyin...diye düşünüyorum ben...
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3552 : Mart 11, 2012, 03:09:47 ÖS »

mod admin vs kim olursa olsun ama kim olursa olsun Allah sabır vermiş ama sınırını da vermiş...devrimci kardeşim, gazik e.tüfek gibi yeni bir troll hortlamışsa insanların tahammülün sınırlarını denenemek te gerekir diye düşünüyorum.

Bir de tüm arkadaşlara tavsiyem oyunu bu kadar ciddiye alıyorsanız hemen bırakın.Eğlenmenin yolunu bulacak başka şeyler bulun günün stresini atmak için girdiğiniz bu ortama daha da stres katarak hayatınızı berbat etmeyin...diye düşünüyorum ben...

*rose**ok* *bravo*

Sadece kendileri strese girmiyorlar baskalarınıda strese sokup rahatsızlık vermeseler Sad

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
*Baltazar*
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3553 : Mart 11, 2012, 03:21:32 ÖS »

Toyota'nın Krikosu

Japonun biri Rize'de bir kahveye girmiş ve herkese kafa tutmuş:
- Var mı aranızda delikanlı? Varsa çıksın dışarı!
Temel kapıya doğru yürümüş:
-Çıkıyorum ulan, görelim bakalım erkekliğini...
Birkaç dakika sonra Temel ağzı burnu dağılmış bir vaziyette kahveye geri dönmüş. Peşinden de Japon kasılarak içeri girmiş . Temel’i göstererek:
- Ona Toyokumi ustanın “katakori” tekniğiyle vurdum…
Ertesi gün Japon yine gelmiş. Yine meydan okumuş. Temel yine rest çekmiş. Birkaç dakika sonra kapıda yine ağzı burnu dağılmış bir Temel ve peşinden de Japon kasılarak içeri girmiş. Temel’i göstererek:
- Ona Kuyotomi ustanın “Kihotomi” tekniğiyle vurdum...
Ertesi gün aynı hikâye: Dayak yemekten ayakta duramaz hale gelmiş Temel ve her gün değişik stil kullanan Japon:
- Ona Toyhama’nın “kimanto” tekniğiyle vurdum.
- Ona Tiyotoki’nin “kohimato” tekniğiyle vurdum.
Bu böylece bir hafta devam etmiş. Sekizinci gün Japon yine kahveye gelip, herkese kafa tutmuş. Temel gene dışarı çıkmış. Birkaç dakika sonra herkes suratı dağılmış bir Temel beklerken bu defa Japon her tarafı kanlar içinde kapıda belirmiş. Temel de hemen arkasından girmiş içeriye, Japon’u göstererek gülümsemiş:
- ONA TOYOTA’NIN KRİKOSUYLA VURDUM!

Sen Yolcu Bu Yalan Dünya Hancıdır
Öyle Bir Gün Varki Yürekte Sancıdır
Yer Gök Bir Olup Da Hesap Sorulunca
En Sevdiğin Bile Senden Davacıdır
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3554 : Mart 11, 2012, 03:28:46 ÖS »

Ben açtığın hesapların hepsini süresiz uzaklaştırdım fakat uzaklaştırılma sebebin beni eleştirmenden dolayı degil sertan1973 özel msj yazarsan sebebinide öğrenmiş olursun

Not: defalarca uzaklaştırılmana rağmen tekrar tekrar hesap açıp forma girmende düşündürücü sendeki problemi çözmek uzmanlık alanıma girmiyor

Sayfa: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!