Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 12:06:49 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 537600 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
vayyil
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3450 : Mart 05, 2012, 09:11:04 ÖS »

yav adam hile yapsin yapilan inceleme sonucu bisi bulamadik gecin bunlari ozaman bu adam olmadigi zamanda neden kimse ticaretde ucuza mal geciyordiye sikayet etmiyor. sonucda bulgar degilmi adamlar birbirini desteklemis. ticaret programin kullan adam bununda onlemini almistir Ip addresini degistirmekden kolay birsey yoktur. kesin demistir bizi bisi yapmadik green111 bizim hesaba bakiyordu onun uzerine yikip kendilerini tutardilar zaten bu oyunlarinda artik bir hevesi kalmadi.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3451 : Mart 05, 2012, 10:02:21 ÖS »

Bizim buralarda bi laf vardır ''Kaplumbağa ağaca çıkarsa o iş olur diye'' artık olay buna döndü niye kabul etmiyorsunuz anlamıyorum ki Smiley

bir oyuncunun hile yaptığını araştırmak ve şikayette bulunmak daha önce gayet olağandı ama artık abesle iştigal  *SCRATCH* *suicide*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
vayyil
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3452 : Mart 05, 2012, 10:34:25 ÖS »

Dear/Sir

My regairding about _Buhala_ and pipiruda they was banned from game and now they are back. you are rewarding them because they use trade program. i dont understand how came one person can make 42k point on couple hours and still he has more than 2.5m golds. when he was -15m and how came he make that much point... from now there is no point playing this game. i give you guarantee you are going to says buhala and pipiruda
are clean we couldn't find anytihng all time same excuse... if these two players they don't punish. turkish players and italian players we all going to quit these game..

if you like this text please support us and send to moderator many as you can thank you.

arkadaslar bu mesaji modlara ne kadar cok gonder bilirisek o kadar iyi olacak ben zaten bu mesajin kopyasini italyanlara gonderdim onlarda kendi modlarina gonderecek.

Eger bu iki oyuncu ceza almazsa ozaman ticaret hilesi herkes acik demektir.... bunu boyle bilsinler !!!!!!.....  ve butun diyar ticarete baslayacaktir zaten kimse ceza almiyor millet niye yapmasinki !!!!!!!
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3453 : Mart 05, 2012, 10:45:15 ÖS »

Dear/Sir

My regairding about _Buhala_ and pipiruda they was banned from game and now they are back. you are rewarding them because they use trade program. i dont understand how came one person can make 42k point on couple hours and still he has more than 2.5m golds. when he was -15m and how came he make that much point... from now there is no point playing this game. i give you guarantee you are going to says buhala and pipiruda
are clean we couldn't find anytihng all time same excuse... if these two players they don't punish. turkish players and italian players we all going to quit these game..

if you like this text please support us and send to moderator many as you can thank you.

arkadaslar bu mesaji modlara ne kadar cok gonder bilirisek o kadar iyi olacak ben zaten bu mesajin kopyasini italyanlara gonderdim onlarda kendi modlarina gonderecek.

Eger bu iki oyuncu ceza almazsa ozaman ticaret hilesi herkes acik demektir.... bunu boyle bilsinler !!!!!!.....  ve butun diyar ticarete baslayacaktir zaten kimse ceza almiyor millet niye yapmasinki !!!!!!!

Hiç Bir mod hesap incelemez adminlere iletir sadece gelen şikayetleri Admin inceleme yapar  bazen geçici bloke koyar ceza gerektirecek bir durum olursa ban verilir yoksa bloke varsa kaldırılır.

_Buhala_ ve pipuruda yada blokeyi koyan Kurum kaldıran da kendisi Wink 

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
aslanbaba
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3454 : Mart 05, 2012, 10:49:56 ÖS »

BEN TATİLE ALMAYA HAZIRIM VAYYIL KARDEŞ.. AMA BİZDE BİRLİK BERABERLİK YOK.. TURKLER HER ZAMAN BİRBİRİNİN  ACIGINI ARAMA PESINDE.. AZMİNİ GAYRETINI CANI GÖNULDEN DESTEKLIYORUM.. EMEGINE SAGLIK. UMARIM MESAJIN GEREKEN İLGİYİ GÖRÜR *hmm*
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3455 : Mart 05, 2012, 10:56:42 ÖS »

şimdi burada sıkıntıyı çözemedim Huh?  Ben aksine sevindim buhala nın açılmasına çünkü vurmak istiyordum.. Ne karamsar adamlarsınız onu çözemedim kim ne yaparsa yapsın oyununuza bakın. devran döner hak eden hak ettiğini bulur. Hiç kimse merak etmesin....

Dip Not : Bir buhala mı oynuyor bu oyunu Huh? boş verin gitsin. O olmayınca daha mı rahat ediyorsunuz Huh? ya da yakalanmayan başka hile yapan yok mu Huh?  elbetteki var ... ama dediğim gibi devran döner ve hak eden ettiğini bulur...

Oyununuza bakın arkadaşlar ...

Son Not : Sanki türk diyarlarında bloke olup açılan hiç olmadı veya hile yapan hiç olmadı ... İşi bulgar yapınca şirket bulgar diye hemen bulgarları kayırıyorlar diyorsunuz.... Çıkın artık şu zihniyetten...
« Son Düzenleme: Mart 05, 2012, 10:58:44 ÖS Gönderen: pears » Kayıtlı
vayyil
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3456 : Mart 05, 2012, 11:05:58 ÖS »

pears kardes evet dedigin gibi bir hile yapan buhala degil ama kimse buhalayi gecemez  Shocked  bu kadar insanin emegini copemi atalim sen o kadar emek ver buhala senin uretimini 3 katini 1 gece ticaretden alsin ozaman bu oyunu anlami ne.. biz adami indirelim adam 1 hafta kendini toplasin Smiley
aslanbaba
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3457 : Mart 05, 2012, 11:32:01 ÖS »

Grin buhalanın acıldıgına bende sevındım ne yalan soylım..
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3458 : Mart 05, 2012, 11:32:31 ÖS »

Aklın yolu birdir Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3459 : Mart 05, 2012, 11:51:12 ÖS »

yazın yazın ben cok yazdım zamanında kimseden tık cıkmadı bendende tık cıkmaz isteyen istediğini yapsın ceza alsın almasın benim için hava her daim yaz  hile yapmayın temiz oynayın buhala gibi karda yürüyüp iz bırakmayın.bana gülüp gecen coktu şimdi gülme sırası bende
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3460 : Mart 05, 2012, 11:52:09 ÖS »

ertaç abi nerdesin yaaa hiç boy vermiyosun Smiley  *rose*
Geldim Hamza buradayım yine...
Kaldığımız yerden devam..  Smiley

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3461 : Mart 05, 2012, 11:59:54 ÖS »

Buhala ve diğerlerinin açıldığına, TURKGUARDS olarak biz de çok sevindik...  Angry

HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3462 : Mart 06, 2012, 12:00:43 ÖÖ »

abi sen yokken biçok şey değişti sadece rte değişmedi desek çok fazla abartmış olmayız sanırım Grin

ben bile ekoda sana yetiştim hatta geçtim de diyebilme ihtimalimiz var Grin Grin

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3463 : Mart 06, 2012, 12:07:47 ÖÖ »

abi sen yokken biçok şey değişti sadece rte değişmedi desek çok fazla abartmış olmayız sanırım Grin

ben bile ekoda sana yetiştim hatta geçtim de diyebilme ihtimalimiz var Grin Grin

Geçen sen ol yeter ki Smiley
Ben de hesaplar değişti artık...  *crazy*

nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3464 : Mart 06, 2012, 04:37:43 ÖS »

7 de 5 türk hadi bakalım  Grin
Sayfa: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!