Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 06:33:38 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539863 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1725 : Kasım 13, 2011, 09:21:19 ÖS »

beyler muhabbet uzadıkça uzuyor gördüğüm kadarıyla uzamayada devam edecek tanıyorsanız badwolfu söyleyin kimse karışmasın adama ama tanımadan etmeden kimsenin arkasında da durmayın. hamza ve bünyamin bu suçlu demiyor suçlu kimse ona oyun oynatmam diyorlar ki sonuna kadar da haklılar burda biz türkler adımıza yakışır bi oyun çıkartmak için varız gerekirse adaletide biz sağlarız cezasınıda biz keseriz ama bu badwolf için değil tüm TÜRK imperialılar için geçerlidir.
*bravo*
cok acık yorum ve cok guzel ozetlemişşin pasam helal

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1726 : Kasım 13, 2011, 09:21:34 ÖS »

beyler muhabbet uzadıkça uzuyor gördüğüm kadarıyla uzamayada devam edecek tanıyorsanız badwolfu söyleyin kimse karışmasın adama ama tanımadan etmeden kimsenin arkasında da durmayın. hamza ve bünyamin bu suçlu demiyor suçlu kimse ona oyun oynatmam diyorlar ki sonuna kadar da haklılar burda biz türkler adımıza yakışır bi oyun çıkartmak için varız gerekirse adaletide biz sağlarız cezasınıda biz keseriz ama bu badwolf için değil tüm TÜRK imperialılar için geçerlidir.

*ok*   *bravo*

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #1727 : Kasım 13, 2011, 09:21:55 ÖS »

Ben diyeceğimi dedim.Türk e dalan düşmanımdır. Buda benim düşüncem... nedeni açık.    

CEZAYI VEREN SİZ DEĞİLSİNİZ.    sizin bu yaptığınız çekememezlik...
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1728 : Kasım 13, 2011, 09:22:52 ÖS »

*ok*   *bravo*
pasam hile yaptıgı garanti degilse bencede ellemeyelim ama yaptıysa haketmiştir...

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
deligado_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1729 : Kasım 13, 2011, 09:23:14 ÖS »

Ben diyeceğimi dedim.Türk e dalan düşmanımdır. Buda benim düşüncem... nedeni açık.    

CEZAYI VEREN SİZ DEĞİLSİNİZ.    sizin bu yaptığınız çekememezlik...

eğer sende bu görüşü savunuyorsan demekki sende hile hurda mevcuttur eğer öyleyse açık yüreklilikle söyle bende yapıyorum yada badwolf benim diye bizde gerekeni yapalım üstümüze ne düşüyorsa
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #1730 : Kasım 13, 2011, 09:27:48 ÖS »

hunter  msn ye gel biriyle tannıştrcm seni bırak boş muhabbeti isteyen istedigini yapsın  hesap senin degill nasılsa
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #1731 : Kasım 13, 2011, 09:41:43 ÖS »

eğer sende bu görüşü savunuyorsan demekki sende hile hurda mevcuttur eğer öyleyse açık yüreklilikle söyle bende yapıyorum yada badwolf benim diye bizde gerekeni yapalım üstümüze ne düşüyorsa
Ben hile yapmam.Yapanda kendi bilir beni ilgilendirmez.Benim ıp belli alsınlar kontrol etsinler.Benim korkum yok.Benim kızdığım hemen birileri öne çıkınca adama dalıyorsunuz.İlkte önde çok türk var baktım aynı puanda saldrı yapmamış hatta bulgarda var ben ona kızıyorum hilesi ispatlama işi yönetimin biz neden Türklere dalıyoruz banlanır atılır dalarsın ama ceza işi bizim işimiz değil.  Artı dalacam diyen telefon açıyor ben şahsen şahitim bana 50 hesap aç diyor dediğinin ismide hakan... al isimde verdim
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #1732 : Kasım 13, 2011, 09:47:05 ÖS »

abi bırak yazma forma isteyen istedigine dalsın  isteyen istedigini araştrsın 
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1733 : Kasım 13, 2011, 10:05:30 ÖS »

Bünyamin, bu playerrr sana selam söylüyor tanıyor musun?? D9 da king ismiyle oynamış Smiley

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1734 : Kasım 13, 2011, 10:28:47 ÖS »

oh oh ilk 4 bizde Grin Grin

YOZGAT'LI
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1735 : Kasım 13, 2011, 10:37:35 ÖS »

Uploaded with ImageShack.us

gelde gülme yaw  *hahaha* *hahaha* adam 1 günde merkez basarak 216 yapıyor puanı  *hahaha* *hahaha*

hadi biriktirdin diyelim.. o zaman ya sen diyara bizden 10 gün önce başladın ya da bizim hiç birimiz oynamayı bilmiyoruz bi sen biliyorsun  *hahaha* *hahaha*
« Son Düzenleme: Kasım 13, 2011, 10:39:40 ÖS Gönderen: HamMer » Kayıtlı

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1736 : Kasım 13, 2011, 10:42:01 ÖS »

Yaw hamza , bende 49 puana sabitledim , her gün 12 saatlik üretim çektim , savaş yapmadan 217 puan yaptım , ha diyeceksin asker bastın , asker basmasamda 170 puan falan olurdum , ben 3 gün maden biriktirdim adam 3.5 gün falan biriktirdi olamaz mı yani ?

Admin falan incelemeden bişey diyemeyiz , tabi adam ismini falan sakladıgı için bende pek tutmadım ama zaman gösterecek neyin ne oldugunu...
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1737 : Kasım 13, 2011, 10:45:47 ÖS »

3 günde 1 k kılıçlının kaynağını biriktirebilitsin numan...ortalama 6 üniversite seviyesiyle 80 k dan fazla kaynak yapar merkezi  *hahaha*

yaw adam 13 k işçiyle nasıl toplayacak güldürmeyin adamı yaaa  *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1738 : Kasım 13, 2011, 10:46:54 ÖS »

Bu konuda pek bilgim yok tabi , ben kendi yaptıgımla karşılaştırdım sadece... Smiley
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1739 : Kasım 13, 2011, 10:48:47 ÖS »

Bu konuda pek bilgim yok tabi , ben kendi yaptıgımla karşılaştırdım sadece... Smiley

ulen bişey bilgin yoksa aç bi hesap sadece işçileri ver bekle 3 gün bakalım merkez kaynağı çıkacakmı o hesaptan Grin

çiftliğin kaynağı çıkıyorsa dua edersin bırak merkezi  *hahaha* *hahaha*

Sayfa: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!