Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 02:22:03 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539898 defa)
0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
IPMAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1050 : Kasım 11, 2011, 01:27:08 ÖÖ »

1. Ben hileci demiyorum devralınan hesabın 9k onuru olduğunu ve bunun devralan kişi dürüst oynasada bir yarar sağlayacağını söylüyorum. Ben cezamı çektim lafı da bana çok afaki gelir. İyi ben hileyle 5 my basayım 2 gün ban yiyeyim sonra gene milletten önde olduğum halde ben cezamı çektim diyeyim. Sende biliyorsun ki bir hesap banlandıysa o hesap diyarda ne başarı yapsa boştur ... Yoksa sana hileci diye alnına bant takmıyoruz...

2. Forum kuralları sabittir. hİleyle ilgili konu açmak yasaktır. Bunu okumuş olman gerekirdi. Artı yıldırım 58 denen arkadaş yeni konu açmayı bırak alakalı olsun olmasın her konuya yazıyordu bu durumu resmen forum kirliliği yapıyordu.bunu uyardık devam etti 3 gün banladık banı açıldı devam etti. 7 gün banlandı banı açıldı gene devam etti. Bir yerin kuralını sürekli ihlal eden adam en sonunda süresiz uzaklaştırılır...

3. Bana savunma yapmana gerek yok hile hiledir. O yaptı ben bundan yaptım lafları gereksiz. Olan olmuş kim yaptıysa yapmış cezasını çekmiş iş bitmiş. Bana ne senin neden yaptığından ...

ya işte bu benim yada diğerleirnin sorunu degil sorun oyunun sorunu sabitlersin ticareti olur biter ha sen sabitlemiyorsan ve ceza vermek için sadece ıp ararsan bana dersinki 2 ayrı ıp den hileni yap keyfine bak.ha eger benim gibi arkadasa söylersen hata yapıp oda aynı bilgisayardan girerse yakalanırsın Grin

mehmetle ben o konuyu görüştüm ve bana isminin gecmediği hiç bir yere yorum yapmadıgını söyledi.neyse burda yorum yapmayla dogru yad ayanlsı bulunmaz.ama yanlsı varsa oyunun sisteminde var bizlerde degil.suclayacaksan gidip oyun sistemini suclayacaksın.isteseler 1 saniyede cözülür iş.

mehmete verilen cezayıda gercekten kınıyorum burası form ise formda herkesin konusma yorum yapma hakkı vardır.özellikle formda moderatörün kimseyi özelde engellemeye hakkı yoktur( bunu söyledğinde bana gercekten cok komik gelmişti Grin )

Sana ittifak ismi buldum KADİRİZM   Grin Grin Grin

aslında hos bir ittifak ismi imiş Grin Grin Grin Grin

Uluslar arası bi diyarda tüm yabancılar Türkleri bitirmeye çalışacakken bir Türkün başka bir Türke saldıracak kadar alçalmayı kabul edip gururuna yedirebilen varsın vursun...

En çok ordu keser kale yıkar ama o işi yapan adamın kaç kuruşluk adam oldugunu anlamamıza yardım etmiş olur.

insanların adamlıgına ne bu oyun nede bir kişi karar verebilir.seni tanımıyorum ama konusmalara biraz daha dikkat edersek sevinirim.benim Türklerle ilgili bir sorunum yok ulusalda nasıl davranmam gerektiğinide kimseden ögrenmeye ihtiyacım yok.ama benim için arkadas degeri cok önemlidir. bu diyar Türk diyarı olsada aynı olacaktı ulusal olsada aynı olacaktı.

-- tekrardan herekse iyi oyunlar ve sonkez söylüyorum benim 2 kişi harici bir savasım olmayacak tabi kendileri ısrarcı olamdıkları müddetce.amacım gerceklesirse Türk oyuncuların tüm sıralamada olmaları ugruna elimden ne geliyorsa yapacagım.
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1051 : Kasım 11, 2011, 01:29:05 ÖÖ »

Senin sıkıntın ne canım benim Smiley Bizi vuranın türk olduğunu anlamayacağız mı Huh? Şimdi burada ahkam kesan adama vay be ne dürüst adam helal olsun dememizi mi bekliyorsun da bunu yazdın Huh?

Kafam karıştı açıkçası Huh?

nerden anlayacaksın bana anlatta bende bileyim.burda birlikten bahseden bazı kişileri gördük modluk ayrı olayları analiz etmek ayrı adam orda hakaret ediyo kaç kuruşluk adam diyo sende bunumu destekliyosun benim orda takıldıgım konu kaç kuruşluk adam kelimesi biz yazsak hakarete girermi girmezmi önce buna cevap ver
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #1052 : Kasım 11, 2011, 01:31:22 ÖÖ »

İsteyen istedigini yapsın 0.1 den mal olsa piyasada hepiniz atlarsınız bende dahil buda hileye destek demektir  Smiley

Etki alanımdaki herkez düşmanımdır bayrak gözetmeksizin kimin ne yapcagı belli olmaz uluslar arası diyarda en cok arkadan vuran türkler bunu cok kez yasadım  Smiley
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1053 : Kasım 11, 2011, 01:33:33 ÖÖ »

İsteyen istedigini yapsın 0.1 den mal olsa piyasada hepiniz atlarsınız bende dahil buda hileye destek demektir  Smiley

Etki alanımdaki herkez düşmanımdır bayrak gözetmeksizin kimin ne yapcagı belli olmaz uluslar arası diyarda en cok arkadan vuran türkler bunu cok kez yasadım  Smiley
  en canlı örnegide devam ediyo d 75
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1054 : Kasım 11, 2011, 01:36:18 ÖÖ »

Hile yapan yapar yakalanınca banlanır yada banlanmaz o kişiyi bağlar, bizim konumuz biraz farklı aslında burada... Eger eski ban konusunda bahsedilecekse ayrı bir konu başlığıyla devam edilirse süper olacak...

YOZGAT'LI
IPMAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1055 : Kasım 11, 2011, 01:36:46 ÖÖ »

A_E_G_M seni gercekten tanımıyorum ama konusmaların neden bu kadar sivri onuda cözmeye ugrasıyorum.herseyin herkese dogru yada yanlıs gelmesi gibi bir genellememi olması gerekiyor.ben kendi dogrudma send ekendi dogrunda hareket edersin olur biter.osmanım cok fazla tartısmaya girmene gerek yok ben tartısmak için yapmadım amacımı belirttim Grin

emre_can kardes ben kindar degilim ama arkadasımın ricasınada boynum kıldan ince.gecmişteki düşmanlıklar ve kindarlık olmayacaksa suan mehmet arkadasım formda banlı ve edessa nickli mod arkadasımızda engelli olmazdı.
ha mehmetin en cok içerlediği olayıda yazayım kendisine bir kişiden salak , onursuz gibi mesajlar gelemsi ve rapro etmesi sonucu o kişinin herhangi bir ceza yememesi.sonrasında ise sormus nedne ceza verilmedi diye gerek görmedim falan gibi cevap vermesi oda aynını sanırım mod arkadasa iade etmiş madem bu laflar insana dokunur neden agzını bantlamazsın rapor edildiğinde. yada ben sunu anlıyorumki gecmişteki düşmanlıklar hiç bir şekilde kapatılmıyor.
« Son Düzenleme: Kasım 11, 2011, 01:38:28 ÖÖ Gönderen: IPMAN » Kayıtlı
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #1056 : Kasım 11, 2011, 01:37:12 ÖÖ »

adam saldırmayım die yalvarıyordu sen nasıl türksün diordu biraz serbest bırakınca yakınımdaki tüm bulgarları ittifagına alıp üstüme saldırttı işte tuhaf insanlar var bu oyunda bu nedenden  her sey uygundur  Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1057 : Kasım 11, 2011, 01:39:15 ÖÖ »

ya işte bu benim yada diğerleirnin sorunu degil sorun oyunun sorunu sabitlersin ticareti olur biter ha sen sabitlemiyorsan ve ceza vermek için sadece ıp ararsan bana dersinki 2 ayrı ıp den hileni yap keyfine bak.ha eger benim gibi arkadasa söylersen hata yapıp oda aynı bilgisayardan girerse yakalanırsın Grin

mehmetle ben o konuyu görüştüm ve bana isminin gecmediği hiç bir yere yorum yapmadıgını söyledi.neyse burda yorum yapmayla dogru yad ayanlsı bulunmaz.ama yanlsı varsa oyunun sisteminde var bizlerde degil.suclayacaksan gidip oyun sistemini suclayacaksın.isteseler 1 saniyede cözülür iş.

mehmete verilen cezayıda gercekten kınıyorum burası form ise formda herkesin konusma yorum yapma hakkı vardır.özellikle formda moderatörün kimseyi özelde engellemeye hakkı yoktur( bunu söyledğinde bana gercekten cok komik gelmişti Grin )

aslında hos bir ittifak ismi imiş Grin Grin Grin Grin

insanların adamlıgına ne bu oyun nede bir kişi karar verebilir.seni tanımıyorum ama konusmalara biraz daha dikkat edersek sevinirim.benim Türklerle ilgili bir sorunum yok ulusalda nasıl davranmam gerektiğinide kimseden ögrenmeye ihtiyacım yok.ama benim için arkadas degeri cok önemlidir. bu diyar Türk diyarı olsada aynı olacaktı ulusal olsada aynı olacaktı.

-- tekrardan herekse iyi oyunlar ve sonkez söylüyorum benim 2 kişi harici bir savasım olmayacak tabi kendileri ısrarcı olamdıkları müddetce.amacım gerceklesirse Türk oyuncuların tüm sıralamada olmaları ugruna elimden ne geliyorsa yapacagım.

Form  kuralları Bellidir ve Bizlerde Modlar olarak bu kuralları Uyğulamak Görevimiz  Defalarca uyarıldığı halde bildiğinden Geri kalmıyorsa bizm yapacak bi şeymiz yoktur. Engelleme olayıda  Gerekli açıklamamı Yaparım özel msj kısmı Muhabbet yeri Değil Rahatsız ediliyorsam engellerim bu kadar basit Mod olmam veya olmamam ne alakası var ?

Israrcılıktan bahsediyorsun Israrlı Davranan biz değildik Yıldırım58 'in kendisidir.

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1058 : Kasım 11, 2011, 01:39:41 ÖÖ »

A_E_G_M seni gercekten tanımıyorum ama konusmaların neden bu kadar sivri onuda cözmeye ugrasıyorum.herseyin herkese dogru yada yanlıs gelmesi gibi bir genellememi olması gerekiyor.ben kendi dogrudma send ekendi dogrunda hareket edersin olur biter.osmanım cok fazla tartısmaya girmene gerek yok ben tartısmak için yapmadım amacımı belirttim Grin

Bende seni tanımıyorum ama tam ekip ruhunu yakalamaya başlamışken 2-3 adam gelip bu durumu bozmak istermişçesine yorumlar atması dokunuyor bana , sert mesaj yazmamın sebebi budur yoksa ne seninle nede kartosmanla bi sıkıntım yok , ama tüm düşmanlıklar geride bırakarak adam gibi sapasağlam bi diyar geçirelim istiyoruz.
IPMAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1059 : Kasım 11, 2011, 01:40:13 ÖÖ »

adam saldırmayım die yalvarıyordu sen nasıl türksün diordu biraz serbest bırakınca yakınımdaki tüm bulgarları ittifagına alıp üstüme saldırttı işte tuhaf insanlar var bu oyunda bu nedenden  her sey uygundur  Smiley
yok ben 2 kişi harici düşmanım yok su anda.amacım gerceklesirse tamamen destegim Türk oyunculara ki beni tanıyan bilir sözümü yemem. ama kaybedersekte zaten kazanan arkadaslar sizlere yardımcı olur cünkü nede olsa onlarda bizlerden birileri Grin Grin Grin
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #1060 : Kasım 11, 2011, 01:43:26 ÖÖ »

kimse kimseye saldırmak için can atmıyor oyun stilimde yok zaten bu beni yavaslatır ayrıca düsmanımda yok  Smiley sadece acık gördügümde yüklenirim ders olsun die  Smiley
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #1061 : Kasım 11, 2011, 01:44:23 ÖÖ »

yok ben 2 kişi harici düşmanım yok su anda.amacım gerceklesirse tamamen destegim Türk oyunculara ki beni tanıyan bilir sözümü yemem. ama kaybedersekte zaten kazanan arkadaslar sizlere yardımcı olur cünkü nede olsa onlarda bizlerden birileri Grin Grin Grin

tanıyormuyuz seni sanmıyorum kurt köpeginmi vardı senin  Smiley
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1062 : Kasım 11, 2011, 01:45:37 ÖÖ »

Etki alanını tam söylede yanlışlıkla girmeyelim dostum  Grin

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
IPMAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1063 : Kasım 11, 2011, 01:45:52 ÖÖ »

Form  kuralları Bellidir ve Bizlerde Modlar olarak bu kuralları Uyğulamak Görevimiz  Defalarca uyarıldığı halde bildiğinden Geri kalmıyorsa bizm yapacak bi şeymiz yoktur. Engelleme olayıda  Gerekli açıklamamı Yaparım özel msj kısmı Muhabbet yeri Değil Rahatsız ediliyorsam engellerim bu kadar basit Mod olmam veya olmamam ne alakası var ?

Israrcılıktan bahsediyorsun Israrlı Davranan biz değildik Yıldırım58 'in kendisidir.

peki mehmetin sana sordugunu formda tekrar sorayım kuralalr sabitse oyun içinden birinin diğer kişiye salak onursuz gibi laflar etmesi ceza sebebimidir.eger ceza gerektiriyorsa nedne ceza verilmemiştir.mehmet bu olaydna sonra cok defa beni aradı ve dertlesti.insanların her ne olursa olsun bir birine hakaret etmeye hakkı yoktur.bu ana kadar tek kişiye küfretmemişimdir.çünkü kendimde istemediğim hiç bir kelimeyi kullanmam ama karsının dilinin şekli ilede konusurum.

-- bir mod olarak ben birini engellemenin dogru oldugunu düşünmüyorum.bir oyuncu olarak engelleyebilirsin yada oyun içinde engelleyebilrisin ama formda engellemenin mantıgı oldugunu düşünmüyorum.

Bende seni tanımıyorum ama tam ekip ruhunu yakalamaya başlamışken 2-3 adam gelip bu durumu bozmak istermişçesine yorumlar atması dokunuyor bana , sert mesaj yazmamın sebebi budur yoksa ne seninle nede kartosmanla bi sıkıntım yok , ama tüm düşmanlıklar geride bırakarak adam gibi sapasağlam bi diyar geçirelim istiyoruz.

kardes ben ekip ruhunuzu bozmaya gelmedim arkadasımın ricası üstüne gelip bir kac hesap görülmesi gerekiyrosa onun için çabalamaya geldim.ama farzetki Türklerle savasmaya dahi gelsem kimsenin kimseye adamlık sorgulamaya hakkı varmıdır ?
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1064 : Kasım 11, 2011, 01:47:43 ÖÖ »

emre_can kardes ben kindar degilim ama arkadasımın ricasınada boynum kıldan ince.gecmişteki düşmanlıklar ve kindarlık olmayacaksa suan mehmet arkadasım formda banlı ve edessa nickli mod arkadasımızda engelli olmazdı.
ha mehmetin en cok içerlediği olayıda yazayım kendisine bir kişiden salak , onursuz gibi mesajlar gelemsi ve rapro etmesi sonucu o kişinin herhangi bir ceza yememesi.sonrasında ise sormus nedne ceza verilmedi diye gerek görmedim falan gibi cevap vermesi oda aynını sanırım mod arkadasa iade etmiş madem bu laflar insana dokunur neden agzını bantlamazsın rapor edildiğinde. yada ben sunu anlıyorumki gecmişteki düşmanlıklar hiç bir şekilde kapatılmıyor.

Şimdi Olayları Benden Dinlersen anlarsın crisangel oyundan Ağzı banlandı Cezayı ben verdim.  Bana neden ceza aldığını sordu Yolladığı msj Özel msj yoluyla yolladım  Küfrün alasını yapmıştı Kendisi de çok iyi bilir ve karşıdan gelen msj Rapor ettiğini Söyledi ve o Msj a  benim ceza vermeyeceğimi belirttim.   Kendisine gelen msj cezai işlem gerektiriyorsa Rapor edilen msj lara benden Başka 4 yönetici daha bakıyor ve cezasını alırdı

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
Sayfa: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!