Imperia Online Turkey  
Haziran 06, 2024, 02:06:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539844 defa)
0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #870 : Kasım 10, 2011, 12:34:35 ÖÖ »

Şu kale 3 basıp içersine 100 okçu koyan adamlara gidiyorum ben oyunun başında genellikle Grin  Siz basın okçunuzu kesin korunursunuz Grin Millet kale 4 bastığında bende tez elden koçbaşı basarım genellikle. Bu benim tarzım ama emin olun yapan yabancılardan da çok kişi olur .. Aman dikkat !!!
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #871 : Kasım 10, 2011, 12:35:01 ÖÖ »

su nüfus işi nolcak adam 8.5 k nüfus yapmıs benden 1.8k fazla nüfusla baslamıs oyuna  Smiley

haritanın kötü olma riskini göz önüne alıp taşıma yapsaydık bizde o nüfusa sahip olurduk harita düzgün olsun 1.5 k nüfusum olmasın ben razıyım  Smiley

Doğum gününü kutlarım, sevdiklerinle nice uzun yıllara inşallah... Smiley

tşk ederim üstad cümlemize inşallah Smiley

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #872 : Kasım 10, 2011, 12:36:46 ÖÖ »

Grin
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #873 : Kasım 10, 2011, 12:37:20 ÖÖ »

Grin

+    *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #874 : Kasım 10, 2011, 12:39:20 ÖÖ »

haritanın kötü olma riskini göz önüne alıp taşıma yapsaydık bizde o nüfusa sahip olurduk harita düzgün olsun 1.5 k nüfusum olmasın ben razıyım  Smiley

hem haritam kötü hem nüfusum kötü ben napcam ayrıca nice mutlu ve saglıklı senelere paran olmasada olur  Grin
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #875 : Kasım 10, 2011, 12:41:25 ÖÖ »

Şu kale 3 basıp içersine 100 okçu koyan adamlara gidiyorum ben oyunun başında genellikle Grin  Siz basın okçunuzu kesin korunursunuz Grin Millet kale 4 bastığında bende tez elden koçbaşı basarım genellikle. Bu benim tarzım ama emin olun yapan yabancılardan da çok kişi olur .. Aman dikkat !!!

1100 kılıçlı 50 okcu yeter bana diyorsun  Smiley
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #876 : Kasım 10, 2011, 12:42:19 ÖÖ »

hem haritam kötü hem nüfusum kötü ben napcam ayrıca nice mutlu ve saglıklı senelere paran olmasada olur  Grin

haritan idare eder 19 kafadan box yapacan işte Wink

(Sevgi) hissini yaşadığım tüm insanlar yanımda paraya o kadar da hayati olarak ihtiyacım yok saol ustam sağlıklı olalım sevdiklerimizle olalım gerisi bilek kuvveti ve yürekle gelir zaten Smiley

amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #877 : Kasım 10, 2011, 12:50:58 ÖÖ »

ben hic bir diyarda box yapmam gerek duymuyorum gelen böyle gelsin  Smiley şimdi bu harita  güzel se mediomina harita nasıl oluyor  Smiley
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #878 : Kasım 10, 2011, 12:55:58 ÖÖ »

ben hic bir diyarda box yapmam gerek duymuyorum gelen böyle gelsin  Smiley şimdi bu harita  güzel se mediomina harita nasıl oluyor  Smiley

benimkiyle hemen hemen aynı harita bu da fena değil Smiley

emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #879 : Kasım 10, 2011, 01:31:03 ÖÖ »

valla ben oyun başında odun ve demirin birer birer artışını izlediğim için savunma yapmaya gerek duymicam sanırım *freak* *freak* biriken hemen bitiyo zaten Grin Grin

YOZGAT'LI
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #880 : Kasım 10, 2011, 01:34:14 ÖÖ »

valla ben oyun başında odun ve demirin birer birer artışını izlediğim için savunma yapmaya gerek duymicam sanırım *freak* *freak* biriken hemen bitiyo zaten Grin Grin

aynen bende o durumdayım tam yarım saattir ucuzdan odun düşer diye bekliyorum az önce 0.58 düştü piyasaya hayırlısıyla bende şu askerleri bassaydım bi Smiley

emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #881 : Kasım 10, 2011, 01:35:50 ÖÖ »

aynen bende o durumdayım tam yarım saattir ucuzdan odun düşer diye bekliyorum az önce 0.58 düştü piyasaya hayırlısıyla bende şu askerleri bassaydım bi Smiley
okçumu basıcan 100 tane

YOZGAT'LI
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #882 : Kasım 10, 2011, 01:37:04 ÖÖ »

yok yawf ben def yapmam pek ama basıcam onuda yarın bugünlük piyade basacam daha Smiley

emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #883 : Kasım 10, 2011, 01:37:52 ÖÖ »

yok yawf ben def yapmam pek ama basıcam onuda yarın bugünlük piyade basacam daha Smiley
he premıum veriyo dıye bılıyom 3 gün o yüzden ben bastım  *freak* *freak*

YOZGAT'LI
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #884 : Kasım 10, 2011, 01:39:13 ÖÖ »

he premınium veriyo dıye bılıyom 3 gün o yüzden ben bastım  *freak* *freak*

ben göreve devam etmedim yawf o tavsiyeci şöwalyeden uyuz oluyorum 3 günlük pre 3-5 odun demir verecen çan çan çan kafa şişirmekten başka bişey yok  *hahaha*

Sayfa: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!