Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 05:24:19 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 537740 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #300 : Ekim 23, 2011, 04:14:00 ÖS »

Benim söylediklerim yanlış anlaşılmış sanırım Smiley Ben size lider olacağım demedim Smiley Ben buyum ister benim ittifakta olursunuz uymadı mı gider kendi ittifakınızla oynarsınız. Bana liderlik oylamayla olur yok şu olur bu olur diyecek adam gerekmiyor zaten var ekibim Smiley  Bunları yazdım çünkü ittifakıma gelmek isteyen durumu bilsin ona göre gelsin sonra sorun çıkarmasın ....

Dip not : dediklerim kafanıza yatmadıysa gelmeyin uzak durun zaten Smiley
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #301 : Ekim 23, 2011, 04:15:52 ÖS »

ins daha once acılır Smiley

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
44cancan44
Lilva44
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #302 : Ekim 23, 2011, 04:32:13 ÖS »

Diyar başlamadan tartışmaya başlamışsınız bile.Bence tartışmaya gerek yok bir ittifak kurulur burdakilere davet gönderilir beğenmeyende çıkar (buda hiç hoş olmaz).

*stop* *stop* Ümit *stop* *stop*
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #303 : Ekim 23, 2011, 04:36:14 ÖS »

Diyar başlamadan tartışmaya başlamışsınız bile.Bence tartışmaya gerek yok bir ittifak kurulur burdakilere davet gönderilir beğenmeyende çıkar (buda hiç hoş olmaz).

Ümit az çok beni Tanırsın 2 dönem beraber oynadık İttifakın Kuralları olması Gerekir  pearsın anlatmak istedigi İttifak ile Her yönden Örnek olunması Gerekir Çatlak seslerin çıkmaması için Geldiği yeri bilecek bir oyuncu ve kurallarınada uyacak   İttifaklarda bayan oyuncularda olabilir ona göre Saygıyı elden bırakmamak boş bulunmamak Gerekir.

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #304 : Ekim 23, 2011, 04:38:24 ÖS »

edessa pasam can cana mı diyorsun bana mı Smiley karıstırdım  Grin

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #305 : Ekim 23, 2011, 04:42:29 ÖS »

edessa pasam can cana mı diyorsun bana mı Smiley karıstırdım  Grin

Alıntıyı kimden yaptıysam ona yazmışımdır  Wink

Onun ismi Ümit İmzasına bakınca görürsün  Wink   44cancan44 

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #306 : Ekim 23, 2011, 04:47:16 ÖS »

Ekip dedim mi fikri olacak söz hakkı olacak.Eziklerde oluşan ekipden bir şey olmaz.Kuklalar grubu olur gölge oyunu yapar sadece
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #307 : Ekim 23, 2011, 04:48:44 ÖS »

benim söylediklerimde yanlış anlaşılmasın ben sadece diplomasiyi sağlam yapacak biri lider olsun yani günün birinde şu adam ingilizce ne diyor diye topludan atmasın msj Grin ayrıca tecrübeli olmalı bu özelliklere uyan herkes lider olabilir ittifakta tabiki çatlak sesler olmayacak ve bu kadro tek ittifakta olursa emin olun daha başarılı oluruz zira artık hazine bağışlarla işlemiyor Sad oyuncu çokluğu yanı sıra ekolarında biraz sağlam olması gerekir Smiley
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #308 : Ekim 23, 2011, 04:49:34 ÖS »

onu kacırmısım pasam  Grin umiti gorunce bana diyorsun sandım Grin

umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #309 : Ekim 23, 2011, 04:50:48 ÖS »

cok kisiyle ittifak daha iyi olur vergi yüzünden arastırma saglar bence ama tabi oyunuda bilecek  ittifakta olanlar her onune gelen olmaz Smiley
« Son Düzenleme: Ekim 23, 2011, 04:52:46 ÖS Gönderen: umit_bey » Kayıtlı

_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #310 : Ekim 23, 2011, 04:52:15 ÖS »

aynen katılıyorum ayrı takılıcam diyenler bile bence başlarda bu ittifakta olmalı ki araştırma yönünden ilerde olalım ekolar düzeldiği zaman zaten herkes stratejisini söyler ve yolunu çizer Smiley
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #311 : Ekim 23, 2011, 04:53:32 ÖS »

smdi varya ben geleym ben gelym herkez derse oo idare yetmez Smiley Smiley Smiley

_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #312 : Ekim 23, 2011, 04:54:59 ÖS »

burada bulunan arkadaşlarım gelsin idare yönü çabuk halledilir 2-3 savaştan geleni direk basarım hazineye beni bilen bilir gözüme gelmez Smiley
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #313 : Ekim 23, 2011, 04:56:06 ÖS »

sen ganimeti bagıslarsan o zman herkeze yer var Grin

SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #314 : Ekim 23, 2011, 08:10:49 ÖS »

dostum benim birsey dikkatimi cekti ve burda paylasmak istedim senin sözünden dolayı.ben ulusal yada Türk diyarı ne olursa olsun hile yapanla kimsenin tek yumruk olacagını düşünmüyorum.temennim elbette o yönde ama ortadada hayatın gercekleri var.alttaki güncel olan linki incelersen ne demek istediğimi daha iyi anlar ve bana sende hak verirsin.

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=24148.msg177848;topicseen

bence dediğim gibi bizleirn öncelikle bu hile çetesini temizlememiz ve bataklıgı kurutmamız gerekiyor.bunda en büyük işte o diyarlarda oynayan kişilere düşüyor.aynı ittifakta olsanız dahi lütfen bu ceteyi temizlemede yönetime yardımcı olunuz.ve bundan sonraki oyunlarda bu tür tartısmalar minimumda olacak sekilde tek bilek seklinde devam edelim..

yorumsuz : biliyorum belkide bu hile çetesiyle cok önce gecmişi olan ve bu oyunu gercekten temiz oynamaya calısan arkadaslarımız mevcut.gecmişte nasıl bir arkadaslıgınız olursa olsun bilinki bu tür karakteri tam oturmamıs kişilerin ne bir arkadaslıgına ne de bir düşmanlıgına güvenilir.bugün seninle dost olan menfaati denk gelmeyince düşman düşmanı ilede dost olabilir.bunun bariz örneklerini zaten bir cogunuz bilmekte.kısaca bazı takıntıları yüzüne oyunun cılkını cıkaran kişilerle olan yalan dostlugunuz sizi kandırmasın ve bildiginiz tüm gercekleri admin ile paylasın.bu hilebazlardan biz Türk oyuncualr olarak kurtulalım.ismimizin lekelenmesine engel olalım.saygılarımla....

evet güzel bir özetleme yapmıssın.benim çözemediğim ise bu kadar hile var ve bu hilelerin en büyük nedeni ticaret acaba neden bu ticarete önlem alınmaz ?

bu konuyu daha yeni gördüm ve okudum sadece şunu söylüyorum .
benim hakkımda ne biliyorsun yada şöyle sorayım beni ne kadar tanıyorsun ki bu kadar derdin var benimle .
bakın arkadaşlar ben herkezle her yerde yüzleşirim hiç te sorun değil  kimin benimle ilgili bir bilgisi var yada suçlaması var gelsin konu açsın ben kim ne kadar biliyorsa 10 katını biliyorum .

hodri meydan   .
ben yaptığımı inkar etmem inkar edeni de af etmem .  *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Sayfa: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!