Imperia Online Turkey  
Mayıs 23, 2024, 05:29:38 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539457 defa)
0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #120 : Ekim 20, 2011, 11:37:29 ÖÖ »

herangi bi diyarda oyunum yok dt6 nın kayıt linkini atarmısınız..ayrıca pubis seni tanımam etmem ama eger ua da bir türk saldırırsa yardım isteyebilirsin arkadaşım için 3  milyonluk orduyu  kami yaptım eger adamgibi adamsan herkonuda yazabilirsin
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #121 : Ekim 20, 2011, 11:49:56 ÖÖ »

herangi bi diyarda oyunum yok dt6 nın kayıt linkini atarmısınız..ayrıca pubis seni tanımam etmem ama eger ua da bir türk saldırırsa yardım isteyebilirsin arkadaşım için 3  milyonluk orduyu  kami yaptım eger adamgibi adamsan herkonuda yazabilirsin

;D

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #122 : Ekim 20, 2011, 11:51:23 ÖÖ »

eywallah hacı Smiley
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #123 : Ekim 20, 2011, 11:54:49 ÖÖ »

sagol link için yanlız tanıyamadım seni özelden yazmışsın cvp atamadım daha önce hangi nicklerle oynadın
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #124 : Ekim 20, 2011, 12:00:06 ÖS »

sagol link için yanlız tanıyamadım seni özelden yazmışsın cvp atamadım daha önce hangi nicklerle oynadın

Öylesine Takılıyorum bir iki diyarda  Hep Farklı Nicklerle oynadım Hatırlayamassın Kapanan Td 5 de D 95 ve şimdi de D 75 de oynuyorum  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #125 : Ekim 20, 2011, 12:01:51 ÖS »

Öylesine Takılıyorum bir iki diyarda  Hep Farklı Nicklerle oynadım Hatırlayamassın Kapanan Td 5 de D 95 ve şimdi de D 75 de oynuyorum  Wink

eskiden forumda FSM_Han dı yanlış değilsem ve Bünyas ve d5 de SemSert di dimi Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #126 : Ekim 20, 2011, 12:04:28 ÖS »

eskiden forumda FSM_Han dı yanlış değilsem ve Bünyas ve d5 de SemSert di dimi Smiley

F.S.M.
BunyaS
Fajnego
Buny@S
FaTiH24

Hatırlayabildiklerim bunlar  Form nickleri Grin

Oyunda ise spirit  ve SemSERT İle oynadım Td5 de  FAJNEGO_ Şuanda oynadığım D 75 deki nickim  Wink

_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #127 : Ekim 20, 2011, 12:07:59 ÖS »

yeni hesapta bunlardan biri mi olur acep üstad yoksa yeni bi isim mi Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #128 : Ekim 20, 2011, 12:10:20 ÖS »

yeni hesapta bunlardan biri mi olur acep üstad yoksa yeni bi isim mi Smiley

Bende bilmiyorum  Grin  Muhtemelen FAJNEGO_ veya fajnego olur  Smiley

kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #129 : Ekim 20, 2011, 12:11:33 ÖS »

kaç gün kaldı bitmesine td6 nın
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #130 : Ekim 20, 2011, 12:12:24 ÖS »

dt5 te oynamıştım  bir sene   o  diyarda estesi seneki diyarda  dartanyan meleks spirit arev benmen falan vardı özellikle dartanyan iiyiydi oynasam ilk onunla kapışırdım pusuda arkadaşlarım vardı o sene trasangel pusu çok ugraştılar dartanyanı bitirmek için ama olmadı işallh d48 de oda olur beraber oynamak istedigim oyuncuların başında
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #131 : Ekim 20, 2011, 12:12:31 ÖS »

kaç gün kaldı bitmesine td6 nın

8 kasımda bitiyordu yanlış hatırlamıyorsam , 9-10 kasım gibi açılır.

Not :

Diyar        Gün     Bitiş Tarihi

Turkish 6     347    08.11.2011

;D

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #132 : Ekim 20, 2011, 12:15:15 ÖS »

dt5 te oynamıştım  bir sene   o  diyarda estesi seneki diyarda  dartanyan meleks spirit arev benmen falan vardı özellikle dartanyan iiyiydi oynasam ilk onunla kapışırdım pusuda arkadaşlarım vardı o sene trasangel pusu çok ugraştılar dartanyanı bitirmek için ama olmadı işallh d48 de oda olur beraber oynamak istedigim oyuncuların başında

Senin Nick Neydi ?

Tres_angel Mehmet di sanırsam Hatırlıyorum diyarın ortasında bıraktı oyunu  Pusu dan da bir çok oyuncuyu tanrım başta prometa olmak üzere  Wink

bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #133 : Ekim 20, 2011, 12:21:30 ÖS »

şuan nickimi iki kişi biliyo biri ben digeri formdan biri ama oda söylemez sözü var nick açıklamak istemiyorum ama çogunuzu tanıyorum işallh iyi bi diyar olur sadece 5ila 7 ay oynayıp bırakcam ozamn içinde elimden geleni yaparım
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #134 : Ekim 20, 2011, 12:23:07 ÖS »

Kasımın ilk Günleri Veya Ekim Ayının Son günleri de açılabilir  Wink  Belli olmaz sürekli takip etmek Gerekir

Td 5 Diyar 43 24 Nisan da bitti Yerine açılan D 75 14 Nisanda açıldı

Ben 8in den önce açılmaz diye hiç bakmıyordum Smiley

Takip edelim ozaman...
Sayfa: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!