Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 10:33:19 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540177 defa)
0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #795 : Kasım 09, 2011, 05:02:46 ÖS »

bende kale 2 yaptım şimdi ilk olarak casusluğu 3 yapıcam puan 49 olunca demir ve odun biriktircm tek seferde 1200 kılıçlı cıkarcam kalem su anda iki bi seviye daha kale basıcam...yani puan 49 olduğunda kalem 3 1200 kılıçlı eğitimde casusluk 3 ve geriside ambarlar ve sağlık üniversite mimari olacak..böle bi yol düşündüm iyimidir??
iyi dusunmussunde kaynak uretmenin yolunuda unutma o kadar  asker var nufus eksilcek maas alacaklar ekon zaten cok azdır herkezde az zaten yani ekoyla dengelemen lazım dengelersen iyi yol

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #796 : Kasım 09, 2011, 05:07:09 ÖS »

Wink

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #797 : Kasım 09, 2011, 05:10:27 ÖS »

bak eger şimdiden başlarsan savaşa  çok kısa zamnda harcarlar seni barındırmazlar asker dahi basma  ilk 4 ay nüfusa  sonraki 3 ay ekonomiye sonrada askeriyeye.. Misal senin 10 eyaletin var 1 milyon ordun var bende 25 eyalet var ama ordu hiç yok ve  asker basmaya başladımmı senin ordundan daha iyi bi orduyu bir haftada basarım sen ise zayıf ekon ve para yiyen ordunla bana onur kaynagı olursun  ilk orduyu bonusa salmak için 3. Aydan sonra bas
Valla bende full bir şekilde asker basıyorum. Bana göre asker ilk başta cok önemli bugune kadar hep böyle başladım böyle devam ederim. Smiley

bugS_bUnny
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #798 : Kasım 09, 2011, 05:12:27 ÖS »

Valla bende full bir şekilde asker basıyorum. Bana göre asker ilk başta cok önemli bugune kadar hep böyle başladım böyle devam ederim. Smiley
pasam cok yakınım sana bundanda cok mutluyum  *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO*

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #799 : Kasım 09, 2011, 05:15:57 ÖS »

bende günde 1 yada 2 günde 1 açıcam hep saldırı alıcam sonuncu olucam  Grin

dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #800 : Kasım 09, 2011, 05:17:10 ÖS »

pasam cok yakınım sana bundanda cok mutluyum  *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO*
Neden  Grin

bugS_bUnny
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #801 : Kasım 09, 2011, 05:17:39 ÖS »

Neden  Grin
senin gibi oyuncuyu yakından takip edicem ondan  Grin

dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #802 : Kasım 09, 2011, 05:20:07 ÖS »

senin gibi oyuncuyu yakından takip edicem ondan  Grin
Estafurullah. Bütün oyuncular birbirine yakın zaten herkesi iyi izle bence Smiley

bugS_bUnny
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #803 : Kasım 09, 2011, 05:20:55 ÖS »

Estafurullah. Bütün oyuncular birbirine yakın zaten herkesi iyi izle bence Smiley
izlicem cok ogrencegim sey olcak o diyarda simdiden tsk ederim  Tongue Tongue Grin

bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #804 : Kasım 09, 2011, 05:23:44 ÖS »

SmileySmiley sen bilirsin ben fikrimi ilettim
klostrofob
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #805 : Kasım 09, 2011, 05:31:05 ÖS »

hayırlı olsun arkadaşlar Allah emeklerimizi gavurlara zayi ettirmesin  Grin
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #806 : Kasım 09, 2011, 05:31:59 ÖS »

hayırlı olsun arkadaşlar Allah emeklerimizi gavurlara zayi ettirmesin  Grin
amin pasam Grin

emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #807 : Kasım 09, 2011, 05:39:09 ÖS »

benim ambar 7 de daha... nufus 6994 ..bu akşam 100 okçu basıp kaleye koyacam 3 günlük preminyumu alayım diye Smiley)) puanlara bakıyorum millet uçmuş Grin Grin

YOZGAT'LI
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #808 : Kasım 09, 2011, 05:41:13 ÖS »

aykutla gibi bende ortalamanın üzerinde asker basıp öyle kaynak kasıcam bana yakın bir kaç bulgar var puanları çabuk yükselmeye başladı ilk işim onların kaynaklarını çarpmak *freak* *freak* *freak*

YOZGAT'LI
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #809 : Kasım 09, 2011, 05:46:19 ÖS »

çarpılmayında istese hepsini vurun
Sayfa: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!