Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 03:46:37 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540619 defa)
0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #465 : Ekim 30, 2011, 09:59:02 ÖS »

Bence forumu falanda terkedelim, Apo kucaklamaya başladı bir kere.... Shocked
hahaha

YOZGAT'LI
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #466 : Ekim 30, 2011, 10:00:01 ÖS »

TURKGUARDS ittifakı lideri olarak hepinizi kucaklayacağımı bilmenizi isterim Smiley)))

lider derken  Wink hayırdır bizim koltuğu mu sallıyorsun inceden inceden Grin
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #467 : Ekim 30, 2011, 10:01:43 ÖS »

Sen gönlümüzün liderisin ayıpsın Grin Grin

YOZGAT'LI
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #468 : Ekim 30, 2011, 10:02:53 ÖS »

Yok ittifak ismi bizim gerçek lider biziz. ittifağın sahibi de biziz gibi kafanızda bir düşünce oluştuysa hiç gelmeyelim biz bünyaminle siz takılın kafanıza göre ok Smiley
« Son Düzenleme: Ekim 30, 2011, 10:03:21 ÖS Gönderen: Edessa » Kayıtlı
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #469 : Ekim 30, 2011, 10:10:22 ÖS »

o değilde forumda uzun zamandır ilk defa bu kadar online goruyoru m  *crazy*

emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #470 : Ekim 30, 2011, 10:13:13 ÖS »

Tabiki öyle bir düşünce şahsen aklımın ucundan bile geçmedi ama!  bu gün sen lider sen olursun yarın ben, olmadı başkası bizde görevler sırayla değişir bilmem yanlışmı düşünüyorum  Smiley

YOZGAT'LI
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #471 : Ekim 30, 2011, 10:16:51 ÖS »

Tabiki öyle bir düşünce şahsen aklımın ucundan bile geçmedi ama!  bu gün sen lider sen olursun yarın ben, olmadı başkası bizde görevler sırayla değişir bilmem yanlışmı düşünüyorum  Smiley

Dostum sizin kafanızda belirlenmiş başka düşünceler var sanırım. Biz bünyaminle ayrı ittifak kurarız. Siz takılın kafanıza göre. Bana karşı fikir sunacak adam değil fikrimi uygulayacak elemanlar lazım. Siz daha baştan bu kadar fazla kişi olmaz falan filan diyerek ufaktan ufaktan başladınız kendi doğrularınızı söylemeye. aynı ittifakta olmamız uygun değil gibi.

Darılmaca gücenmece olmasın. Sizleri çok seviyor ve saygı duyuyorum ama siz kendi yolunuza biz kendi yolumuza ok.

Dip Not: Diyarda birbirimize destek oluruz gene merak etmeyin...
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #472 : Ekim 30, 2011, 10:23:45 ÖS »

Dostum sizin kafanızda belirlenmiş başka düşünceler var sanırım. Biz bünyaminle ayrı ittifak kurarız. Siz takılın kafanıza göre. Bana karşı fikir sunacak adam değil fikrimi uygulayacak elemanlar lazım. Siz daha baştan bu kadar fazla kişi olmaz falan filan diyerek ufaktan ufaktan başladınız kendi doğrularınızı söylemeye. aynı ittifakta olmamız uygun değil gibi.

Darılmaca gücenmece olmasın. Sizleri çok seviyor ve saygı duyuyorum ama siz kendi yolunuza biz kendi yolumuza ok.

Kafamızda bir sürü plan var ama ayrı bir ittifak kurma konusuna hiç değinmemiştik.  Tabiki taktir sizin, sonuçta aynı diyarda aynı amaç için orada bulunup destek vereceğiz birbirimize..

YOZGAT'LI
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #473 : Ekim 30, 2011, 10:29:47 ÖS »

hayırlısı neyse o olsun
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #474 : Ekim 30, 2011, 10:34:53 ÖS »

Ok. İyi olur Pears. Başka ittifaklarda birbirimizi desteklemek daha mantıklı. Biz de sana, Bünyamin'e ve ekibinde yer almayı düşünen arkadaşlarımıza saygı duyuyoruz.. Hep birlikte keyifli bir diyar geçireceğimizden şüphem yok....

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #475 : Ekim 30, 2011, 10:58:59 ÖS »

yeni diyarda TURKGUARDS ve tavşan olacak belli oldu
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #476 : Ekim 30, 2011, 11:05:28 ÖS »

bizde varız abi unuttunmu 
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #477 : Ekim 30, 2011, 11:10:47 ÖS »

Yabancı diyarda türk oyuncuların yoklugunu çekmiş biriyim. Ama burda tam tersi gerçekten bir çok oyuncu olucak ve ben inanıyorumki bir birimize ters düşmeyeceğiz. Benim kafamda zaten eğer TURKGUARDS yada bugS_bUnny  ittifakı kurulacaksa o diyarda  (benim için önemli olan 2 ittifak oldugu için bunları söylüyorum ) ve bu ittifakların sahipleri olan kişilerde orda olacaksa başkasının söz sahibi olması yanlış olurdu. Başında sorun çıkmasa bile ilerde kesin çıkardı. Böylesi daha iyi olucak dediginiz gibi, herkese başarılar şimdiden. Belkide türk olarak en iyi kadro ile bir diyara giriyoruz bunun değerini kıymetini bilip ona göre oynayalım. Herkesin kendi üzerine düşen görevi eksiksiz yapacagına eminim.

bugS_bUnny
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #478 : Ekim 30, 2011, 11:11:26 ÖS »

favori plase sonra biz süpriz bizi kimse tutmaz Grin gelirsek iyi ganyanla geliriz...
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #479 : Ekim 30, 2011, 11:13:42 ÖS »

yeni diyarda TURKGUARDS ve tavşan olacak belli oldu
bugS_bUnny ittifakı olmayacaktır olursada öylesine olucaktır. Asıl oyuncuların hepsi TURKGUARDS ittifakında toplanıcaktır.

bugS_bUnny
Sayfa: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!