Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 10:35:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 537749 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4245 : Mayıs 13, 2012, 06:09:26 ÖS »

gereken zaman kime lazımsa casus sokaraıs merak etme, hile diyorsan biliyorsun nereye şikayet ediliyor.
Ban alan hileci messi  Grin Durmak yok hileye devam. Takılın siz kafanıza göre  *hahaha* Buhalaya da selam söyle. Onu ilgilendirmez benim ne yapıp ne yapmayacağım... Sizin gibi hilecilere karşı anca ekoyla dik durulur. Emin olsun o yapalak. Sizin kadar hile yapsam sizin hepinizi indiririm buna emin olsun Wink
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4246 : Mayıs 13, 2012, 06:12:49 ÖS »

Ban alan hileci messi  Grin Durmak yok hileye devam. Takılın siz kafanıza göre  *hahaha* Buhalaya da selam söyle. Onu ilgilendirmez benim ne yapıp ne yapmayacağım... Sizin gibi hilecilere karşı anca ekoyla dik durulur. Emin olsun o yapalak. Sizin kadar hile yapsam sizin hepinizi indiririm buna emin olsun Wink

sana hile yapma mı diyorum ben. hadi ne istersen yap bekliyorum indir diye. Sadece ne yapabilirsin diye dinliyorum burada. Hadi yap ta görelim.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4247 : Mayıs 13, 2012, 06:16:52 ÖS »

Eee bende her gelene para kaptırsam , bende başa çıkamasam saldıranlarla bende ekocu olurdum mesela..  Kimi kastediyorsan adam haklı bence  *hahaha*

Lafın bana ise istediğim oyunumu oynarım kimseyide ilgilendirmez çok şükür ben böbürlenmiyorum sadece oynadığım oyundan nasıl zevk alacaksam öyle oynuyorum  Wink  bu oyunda yıkılmam diyen varmı ??  ben saldırı almam diyen herkez almıştır ve almaya da devam edecektir  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4248 : Mayıs 13, 2012, 06:17:08 ÖS »

ARKADAŞ  CASUS ATABİLİYORMUSUN Huh?  İSPATLİYCAZ İŞTE ,  HAYDİ CASUS AT Huh? HAYDİ MESİ KORKMA CASUS AT ve İÇERDEYİZ de Huh??  

Atamıyorsan sen   SUÇLUSUN ve KONUŞMAYACAKSIN...  Burası mahkeme değil...!!  

sana söyledim ki bir şey ispatlamaya niyetim yok. Sen kim oluyorsun ki bize hesap sormaya kalkıyorsun. 
Gerekli yere şikayet et onlar söyler casus atarmıyız yoksa atamayızmı
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4249 : Mayıs 13, 2012, 06:19:01 ÖS »

sana hile yapma mı diyorum ben. hadi ne istersen yap bekliyorum indir diye. Sadece ne yapabilirsin diye dinliyorum burada. Hadi yap ta görelim.
Geçmişte yaptıklarımı bilen bilir. Hile yapmadım yapmıyorum. Karşınızda dimdik duracam ekomla ilerde görüşürüz bay hileciler. Sizin gibi Şahsiyetsiz olacağıma emeğimle oynarım. Nasıl oynayacağım ne şekil oynayacağım kimseyi de ilgilendirmez Wink  Siz işinize bakın banınızı alın hırsızlık yapın. Ben de hilesiz ekomla karşınızda dururum. Sorun ondan sonra kime sorarsanız sorun siz hiç saygı görmezken benim oynum ve sıralamamla saygı gören bi hesap olcak. Sizin gibi baba hilecilere rağmen. Şimdi kafanıza göre tepinin anca yağma atarsınız kale yıkarsınız. O da hiç mühim değilll... Eğer böyle hilesiz oynayıp zevk alsaydınız burada tepinmezdiniz. Oyununuzu oynardınız bu da zevk verirdi size. Ama zevk alamıyorsunuz ondan sonra çocuklar gibi buralarda söyleniyosunuz. Basitsiniz hepiniz  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  Şimdi herkes işine baksın. Hepiniz rezil oldunuz ban vs vs olarak. Daha da ne konuşuyosun sen ya. İşine bak ne yapıyıosan yap basit adamsınız  hepiniz.  Wink Wink Cool Cool  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
« Son Düzenleme: Mayıs 13, 2012, 06:23:39 ÖS Gönderen: nowayout » Kayıtlı
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4250 : Mayıs 13, 2012, 06:22:18 ÖS »

Lafın bana ise istediğim oyunumu oynarım kimseyide ilgilendirmez çok şükür ben böbürlenmiyorum sadece oynadığım oyundan nasıl zevk alacaksam öyle oynuyorum  Wink  bu oyunda yıkılmam diyen varmı ??  ben saldırı almam diyen herkez almıştır ve almaya da devam edecektir  Wink

Sen Gezgine %20 yağma attıktan sonra malesef senle ilgilenmeye başladım.. Yaptığının ayıp olduğunu söylememe gerek yok..  hee cvbında hazırdır ; ban yemeseydi.. utanç verici...    Evet ban yedi de  keşke sen Ekocu halinle  Cezalandırmaya kalkmasaydın...!!  Oyuda yıkılmam dediğini de söylemedim sadece '' her diyar savaştıkta ne oldu burda eko yapalım'' sözün Pek inandırıcı gelmedi o kadar ...  

Amacım atışmak değil sadece yaptığını yüzüne vurmaktı ilk senden muhatap bekledim..

İyi eko'lar edessa  *rose*

Uploaded with ImageShack.us
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4251 : Mayıs 13, 2012, 06:22:22 ÖS »

Geçmişte yaptıklarımı bilen bilir. Hile yapmadım yapmıyorum. Karşınızda dimdik duracam ekomla ilerde görüşürüz bay hileciler. Sizin gibi Şahsiyetsiz olacağıma emeğimle oynarım. Nasıl oynayacağım ne şekil oynayacağım kimseyi de ilgilendirmez Wink  Siz işinize bakın banınızı alın hırsızlık yapın. Ben de hilesiz ekomla karşınızda dururum. Sorun ondan sonra kime sorarsanız sorun siz hiç saygı görmezken benim oynum ve sıralamamla saygı gören bi hesap olcak benim hesabım. Sizin gibi baba hilecilere rağmen. Şimdi kafanıza göre tepinin anca yağma atarsınız kale yıkarsınız. O da hiç mühim değilll  Wink Wink Cool Cool  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

*rose*  Aynen  Katılıyorum Gökhan bu Diyar böyle gerekiyor çünkü  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
meliksah
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4252 : Mayıs 13, 2012, 06:22:55 ÖS »

*rose*  Aynen  Katılıyorum Gökhan bu Diyar böyle gerekiyor çünkü  Wink
adminler neden benim konuya bakmıyor acaba ??  *SCRATCH* *SCRATCH*

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4253 : Mayıs 13, 2012, 06:24:30 ÖS »

Sen Gezgine %20 yağma attıktan sonra malesef senle ilgilenmeye başladım.. Yaptığının ayıp olduğunu söylememe gerek yok..  hee cvbında hazırdır ; ban yemeseydi.. utanç verici...    Evet ban yedi de  keşke sen Ekocu halinle  Cezalandırmaya kalkmasaydın...!!  Oyuda yıkılmam dediğini de söylemedim sadece '' her diyar savaştıkta ne oldu burda eko yapalım'' sözün Pek inandırıcı gelmedi o kadar ...  

Amacım atışmak değil sadece yaptığını yüzüne vurmaktı ilk senden muhatap bekledim..

İyi eko'lar edessa  *rose*

Yüz kızartıcı bi şey yapana birde %11 ile yağma atmamı bekliyorsanız yanılıyorsunuz Kimseye bi şey ıspatlamaya ihtiyacım da yok bilenler bilir nasıl oynadığımızı Sanada iyi oyunlar her kimsen artık

mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4254 : Mayıs 13, 2012, 06:26:49 ÖS »

Geçmişte yaptıklarımı bilen bilir. Hile yapmadım yapmıyorum. Karşınızda dimdik duracam ekomla ilerde görüşürüz bay hileciler. Sizin gibi Şahsiyetsiz olacağıma emeğimle oynarım. Nasıl oynayacağım ne şekil oynayacağım kimseyi de ilgilendirmez Wink  Siz işinize bakın banınızı alın hırsızlık yapın. Ben de hilesiz ekomla karşınızda dururum. Sorun ondan sonra kime sorarsanız sorun siz hiç saygı görmezken benim oynum ve sıralamamla saygı gören bi hesap olcak benim hesabım. Sizin gibi baba hilecilere rağmen. Şimdi kafanıza göre tepinin anca yağma atarsınız kale yıkarsınız. O da hiç mühim değilll  Wink Wink Cool Cool  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

kardeş sadece dinliyorum ne yapar misın ne yapabilir misin, hadi artık göster bişey.
bişeyı yapabiliyorum demek birdir, yapabilmek başka, yapmak  bambaşka dir
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4255 : Mayıs 13, 2012, 06:28:11 ÖS »

Yüz kızartıcı bi şey yapana birde %11 ile yağma atmamı bekliyorsanız yanılıyorsunuz Kimseye bi şey ıspatlamaya ihtiyacım da yok bilenler bilir nasıl oynadığımızı Sanada iyi oyunlar her kimsen artık

Yahu yüz kızartıcı ise kızartıcı SENMİ VERİCEN CEZASINI ARKADAŞ ??  SANA %11 ile yağma at diyen senden yardım isteyen oldumu Huh?   Nasıl oynadığını bilen bilsin ,  ben seni takip ediyorum ve NAsıl oynadığını Çok iyi biliyorum merak etme sen Wink  
neyse mümkünse cvbın olursa özelden at konu kirlenmesin ,  benimde iyi herzaman iyi niyetli , her zaman doğrucu olduğumu bu forumdaki çoğunluk biliyor, amacım ne sataşmak ne hırgür çıkarmak sadece çok kızdım ve içimi döktüm..  

Uploaded with ImageShack.us
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4256 : Mayıs 13, 2012, 06:29:09 ÖS »

ARKADAŞLAR AZ SAKİN Smiley
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4257 : Mayıs 13, 2012, 06:29:52 ÖS »

kardeş sadece dinliyorum ne yapar misın ne yapabilir misin, hadi artık göster bişey.
bişeyı yapabiliyorum demek birdir, yapabilmek başka, yapmak  bambaşka dir
Hileyle yapmak bambaşka demi messi  *hahaha* *hahaha* Hilesiz yap adam diyelim tebrik edelim. Ama ADAM değilsiniz  Wink Wink
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4258 : Mayıs 13, 2012, 06:30:46 ÖS »

Yahu yüz kızartıcı ise kızartıcı SENMİ VERİCEN CEZASINI ARKADAŞ ??  SANA %11 ile yağma at diyen senden yardım isteyen oldumu Huh?   Nasıl oynadığını bilen bilsin ,  ben seni takip ediyorum ve NAsıl oynadığını Çok iyi biliyorum merak etme sen Wink  
neyse mümkünse cvbın olursa özelden at konu kirlenmesin ,  benimde iyi herzaman iyi niyetli , her zaman doğrucu olduğumu bu forumdaki çoğunluk biliyor, amacım ne sataşmak ne hırgür çıkarmak sadece çok kızdım ve içimi döktüm..  

Olabilir herkes birilerine kızıyor bende kızdım diye öyle yağma attım yakıştıramadığım için  Wink

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4259 : Mayıs 13, 2012, 06:32:57 ÖS »

Hay maşallah,bir tane Bulgar arkadaş herkese laf yetiştiriyor bu yetmez gibi,Türklerde birbirine laf yetiştiriyor..
Biz ne zaman birbirimizin kuyusunu kazmadan,sataşmadan,çekememezlik yapmadan beraber oynamayı öğreneceğiz çok merak ediyorum...
Kimse üstüne alınmasın,sözüm genele..

Sayfa: 1 ... 282 283 [284] 285 286 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!