Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 03:03:16 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540556 defa)
0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3255 : Ocak 27, 2012, 02:30:49 ÖS »

Zieke adlı oyuncu maden olmustu ve bir kaç snye içinde madenlikten cıkmıstı. Ne mesaj attım ne saldırıya çıktım. Bekledim.

Tam bekledigim gibi oldu Smiley sagolsun akıllı arkadşımız kendini hiç belli etmeden inceden böyle şeyler yapabilecegini zannedip aç gözlülüğüne kurban olucak Smiley

Yazık Smiley
zeike adlı oyuncuya bizim itifaktan biri daldı 700 mt felanmış arkadaşa bonus olduğunu görünce saldırmış. şunu merak ettim bu bonus olacakları nasıl biliyosun sen  arada bi bakıyorum foruma senin her attığın mesajda şu bonustu yeni bonusluktan çıktı felan diyosun  bu bonus olacakları nasıl takip ediyosun sölentisine bakmadan ve ne kadar maden olduğunu görmeden onu sormak için mesaj attım.bildiğin bi taktik varsa söylede bizde öğrenelim yabancılara gitmesin bonuslar bizde faydalanalım Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3256 : Ocak 27, 2012, 02:33:39 ÖS »

zeike adlı oyuncuya bizim itifaktan biri daldı 700 mt felanmış arkadaşa bonus olduğunu görünce saldırmış. şunu merak ettim bu bonus olacakları nasıl biliyosun sen  arada bi bakıyorum foruma senin her attığın mesajda şu bonustu yeni bonusluktan çıktı felan diyosun  bu bonus olacakları nasıl takip ediyosun sölentisine bakmadan ve ne kadar maden olduğunu görmeden onu sormak için mesaj attım.bildiğin bi taktik varsa söylede bizde öğrenelim yabancılara gitmesin bonuslar bizde faydalanalım Smiley

Bu konuyu incelersen Öğrenmemek Güç de değil  Wink

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=24968.msg185990#msg185990

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3257 : Ocak 27, 2012, 02:49:44 ÖS »

Bu konuyu incelersen Öğrenmemek Güç de değil  Wink

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=24968.msg185990#msg185990
attığın linkte preminyuım oyuncuların bonus bulma özelliğini açıklamışsın ben bonus olacak oyuncuyu anında nasıl görüyor onu soruyorum anında çıkıyomuş bonuslar bonusluktan.bilmediğimiz birşey varsa bizde örenelimde türkler olarak diyarda kalkınalım Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3258 : Ocak 27, 2012, 02:59:50 ÖS »

attığın linkte preminyuım oyuncuların bonus bulma özelliğini açıklamışsın ben bonus olacak oyuncuyu anında nasıl görüyor onu soruyorum anında çıkıyomuş bonuslar bonusluktan.bilmediğimiz birşey varsa bizde örenelimde türkler olarak diyarda kalkınalım Smiley

Tamam İşte On süren iyi ise Haritayıda iyi takip edersen bonusu görürsün saldırıya yollamak istersin bi bakmışsınki saldıramıyorsun ismini tekrar girince bonus olmadığını Farkediyorsun veya saldırıyı yolluyorsun saldırı alıp almadığına bakmak için kontrol ederken maden olmaktan çıktığını görüyorsun bu böyle sürekli oluyor Dartanyanın anlatmak istediği de bu  Anlaşılmayan ne var bunda  Huh?

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3259 : Ocak 27, 2012, 03:13:00 ÖS »

Tamam İşte On süren iyi ise Haritayıda iyi takip edersen bonusu görürsün saldırıya yollamak istersin bi bakmışsınki saldıramıyorsun ismini tekrar girince bonus olmadığını Farkediyorsun veya saldırıyı yolluyorsun saldırı alıp almadığına bakmak için kontrol ederken maden olmaktan çıktığını görüyorsun bu böyle sürekli oluyor Dartanyanın anlatmak istediği de bu  Anlaşılmayan ne var bunda  Huh?
ozaman dartanyan epey çok bonusa denk gelmiş ama şanssız adam hemenden bonusluktan çıkıyomuş baktığı an onun gördüğü bonusu demekki başkasıda görüyoki salıyo hemen.zeikeye saldıran kişiye burda kendine bonus ayarlıyor konuşması yaptı bilip bilmeden burda şuçlama yapmasın ozaman.
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3260 : Ocak 27, 2012, 07:52:38 ÖS »

bonus bulma işi bi hesap işidir exelde süzgeç kurarsın ve farklı olan ekrana çıkar bunuda anca pc den ve exelden iyi anlayanlar bilir dartanyan hile yapmıyor sadece işi biliyor işe gitmiyor
BEN_MEN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3261 : Ocak 27, 2012, 08:00:49 ÖS »

o taktigi zeike ye kim saldirdiysa ona sor ..baksana onun taktigi de ise yariyor,en fazla 2-3 saniye iflas olup iflasdan cikan madeni görüp orduyu cikartiyor.merak etme yabancilara gitmiyor bonuslar. her bonus olup bonusdan cikan madenin altinda imzalar belli ..
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3262 : Ocak 27, 2012, 08:27:21 ÖS »

o taktigi zeike ye kim saldirdiysa ona sor ..baksana onun taktigi de ise yariyor,en fazla 2-3 saniye iflas olup iflasdan cikan madeni görüp orduyu cikartiyor.merak etme yabancilara gitmiyor bonuslar. her bonus olup bonusdan cikan madenin altinda imzalar belli ..
arkadaşımın bi bidiği taktik olsa sormam heralde edessanında dediği gibi preminyum özellikli olan herkes bonusları rahat bi şekilde bulabilir.exelelden felan anlamam öyle bi arama var ise neden söylemiyor onu sordum okuduysan yazılanları sende hile yapıyosun demiyorum bildiklerini paylaş bizde faydalanalım demişim:)ve saldıran kişiyi hemen suçlamasın diyorum.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3263 : Ocak 28, 2012, 12:09:28 ÖÖ »

37 ziyaretçi ve ben sana slm gönderiyoruz ertaç abi Smiley  *rose*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3264 : Ocak 28, 2012, 02:25:31 ÖÖ »

şimdi player .
1.cisi dartanyanın avukatı degilim ama eminim oda söyliceklerimi sana dicektir..
Bu oyunda her oyuncu her kurnazlıgı ögrenirse dartanyan  ismi falan kalmaz  hatta herkez sıradan oyuncu olur o yüzden açıklamaması en iyisi
Oyuna yaklaşık 1 aydır bakmıyorum hamza oynuyor artık  arada forma giriyorum o kadar yani kim ne olmuş bnane derim ama bence türkler yakında girecekler birbirlerine  ve bence dartanyanın ekibiyle zıtlaşacagınıza  destek çıkın birbirinize bu ua  öyle bi yerdirki tr lere benzemez  5 saniyede 50 ordu çigner geçer 
dartanyan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

bugS_bUnny

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3265 : Ocak 28, 2012, 11:12:03 ÖÖ »

Bana masal okuma Smiley 10-15 snye durmayan adamı senin adam nasıl görüyor benim nasıl gördügümün açıklamaısnı bünyamin yapmıs sen onu bilmiyorsun belli yazdıklarından peki o senin adamın nasıl görüyor Huh? ben onun kim oldugunuda biliyorum buraya daha sert mesaj yazıcaktım. Neyse dedim.

Bak burda söylemiyorum kim oldugunu Güya kendini saklıyor ya ondan. Ama şunu bilsin. Ben türk kimseyi şikayet etmem. 1 kere daha yakalarsam eger gerisini ben düşünmem. OK !!! Dahada bu konu hakkında mesaj yazmam.

bugS_bUnny
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3266 : Ocak 28, 2012, 12:18:45 ÖS »

Bana masal okuma Smiley 10-15 snye durmayan adamı senin adam nasıl görüyor benim nasıl gördügümün açıklamaısnı bünyamin yapmıs sen onu bilmiyorsun belli yazdıklarından peki o senin adamın nasıl görüyor Huh? ben onun kim oldugunuda biliyorum buraya daha sert mesaj yazıcaktım. Neyse dedim.

Bak burda söylemiyorum kim oldugunu Güya kendini saklıyor ya ondan. Ama şunu bilsin. Ben türk kimseyi şikayet etmem. 1 kere daha yakalarsam eger gerisini ben düşünmem. OK !!! Dahada bu konu hakkında mesaj yazmam.
öncelikle şunu belirteyim amacım türklerle karşı karşıya gelmek deil bu kadar güçlü düşmanlar varken.şimdi bünyamin biliyo diyosun bünyamin preminyum özelliğini anlattı badwolfta exel diyo ne türlü arama yapıyosun bilmiyorum şunuda belirteyim eğerki exelle öyle bi arama varda snysi snysine tutturuyosan bu bana göre ya oyun açıgıdır yada hileye girer çünkü oyunun bi parçası deil herkes bonus için exelmi örensin.açığıdır veya hilesidir o benide ilgilendirmez çünkü sonuçta düşman deiliz düşmanlar belli ama siz halada türklerle uraşmaya çalışıyorsunuz onu anlamıyorum bu kadar türkleri takip edip burda yazana kadar yabancıları yazsan daha iyi olur d13e biraz geç başladım aslında başlamıcaktım ama arkadaşlarım için başladım ve forumda ilk başlarda yabncılara karşı büyük bi birliktelik görüyodum buda bana daha çok heves vermişti ama bakıyorumki öyle deilmiş bende ticarette azda olsa birşeyler yaptım yapmadım desem yalan olur ama şunu diyorum bizle uraşana kadar yabancıları takip edin yabancı yapınca kimsenin sesi çıkmıyo bi türk birşeyler yaptığında üstüne gidiliyo şikayet edecekseniz edin benim hiç umrumda deil en fazla oyunu bırakırım.bende konuyu uzatmak istemiyorum ve başkalarıda yorum yapmazsa sevinirim.
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3267 : Ocak 28, 2012, 12:42:44 ÖS »

öncelikle şunu belirteyim amacım türklerle karşı karşıya gelmek deil bu kadar güçlü düşmanlar varken.şimdi bünyamin biliyo diyosun bünyamin preminyum özelliğini anlattı badwolfta exel diyo ne türlü arama yapıyosun bilmiyorum şunuda belirteyim eğerki exelle öyle bi arama varda snysi snysine tutturuyosan bu bana göre ya oyun açıgıdır yada hileye girer çünkü oyunun bi parçası deil herkes bonus için exelmi örensin.açığıdır veya hilesidir o benide ilgilendirmez çünkü sonuçta düşman deiliz düşmanlar belli ama siz halada türklerle uraşmaya çalışıyorsunuz onu anlamıyorum bu kadar türkleri takip edip burda yazana kadar yabancıları yazsan daha iyi olur d13e biraz geç başladım aslında başlamıcaktım ama arkadaşlarım için başladım ve forumda ilk başlarda yabncılara karşı büyük bi birliktelik görüyodum buda bana daha çok heves vermişti ama bakıyorumki öyle deilmiş bende ticarette azda olsa birşeyler yaptım yapmadım desem yalan olur ama şunu diyorum bizle uraşana kadar yabancıları takip edin yabancı yapınca kimsenin sesi çıkmıyo bi türk birşeyler yaptığında üstüne gidiliyo şikayet edecekseniz edin benim hiç umrumda deil en fazla oyunu bırakırım.bende konuyu uzatmak istemiyorum ve başkalarıda yorum yapmazsa sevinirim.
Exel profram degilki açık olsun yada program kullanıyosunuz diye ceza versinler hatta diyarda bikaçkişinin bunu bildigini fark etmedimde degil .ayrıca her şeyi ögrenecegiz diye bi kaidede yok bence dartanyan boşuna isim ypmadı aklını kullanan herkez dartanyan olabilir.
player
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3268 : Ocak 28, 2012, 02:38:12 ÖS »

Exel profram degilki açık olsun yada program kullanıyosunuz diye ceza versinler hatta diyarda bikaçkişinin bunu bildigini fark etmedimde degil .ayrıca her şeyi ögrenecegiz diye bi kaidede yok bence dartanyan boşuna isim ypmadı aklını kullanan herkez dartanyan olabilir.
kardeş dartanyanın mesajını okumadın sanırım preminyum özellikle arıyorum demiş mesajları dikkatli okursan exelle alakalı birşey dememiş yani ben şunu anlamıyorum başkasının adına neden açıklama yapıyorsunuz birşeyleri savunuyorsunuz sen exel diyon o preminyum neyse gelelim exele şimdi ben para verip preminyum olacağım başkasıda gelip exelle önceden arama yapacak ve bonusların saatini bilecek benden önce gidecek nerde kaldı bu preminyumun bonus özelliği ozaman ve her bonusa o exeli kullanan arkadaş gidecek adaletmi bu şimdi bakıcılık çoğu kişi hileye girmez der bana göre oda hiledir çünkü bakıcılık yapan kişi saldırı almasını önlüyor veya askerlerini yanda tutuyosa bakıcılık yapan idare ediyo bakım masrafından kurtuluyo oyunun kuralı bu yasak. exel program deil demişin hile yapmak için program şart deil bazen neyse tekrar yazıyorum konuyu uzatmak istemiyorum ve tekrar söylüyorum yorum yapmassanız bu konuya sevinirim.sadece birbirimize destek olalım yeri geldiğinde.o şunu yapmış bu bunu yapmış laflarına gerek yok bence kim ne yaparsa yapsın beni ilgilendirmez nasılsa düşmanımız ortak onu diyorum.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3269 : Ocak 28, 2012, 03:11:33 ÖS »

s.l arkadaşım  şu an  burada bu konuya yazan arkadaşların hepsi bir çok şey biliyor.

işin kötüsü de kimse bir şey bilmiyor gibi davranıyor ya o çok komik işte .  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

bu oyunu oynarken bilmen gereken en önemli kural . ( yüksek yerlerde tanıdığın olması )
bir de on süren yüksekse benim gibi aranan adam olursun .
dostun da düşmanın da çok olur .
gün gelir 4 / 5  ittifakta lider olursun o da yetmez 15 / 20 hesap kullanırsın .

bir de bakmışın benim gibi her türlü hile ve her oyuncu hakkında bilgin olmuş .

senin sorduğun her sorunun cevabı bende var arkadaşım emin ol ki var .
hangi oyuncu hangi yöntemleri bilir kullanır ben bilirim görürüm anlarım . ;D

yanlız benim konuşmam ( yasak ) ceza alıyorum yada yazdıklarım siliniyor . *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Sayfa: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!