Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 12:42:32 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540369 defa)
0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3195 : Ocak 22, 2012, 05:47:14 ÖS »

arkadaşlar ben bu oyunda hile yapıldığından dolayı ceza verildiğini düşünmüyorum .
hileyi nasıl ve kimlerle yaptığın çok daha önemli  .
doğru yerde ve doğru kişilerle birlik olup ta hile yapıyorsan sorun da yaşamıyorsun.

geçmişten kalan tecrübelerim bana bunu öğretti .

benim sizlere tavsiyem hile yapmadan önce iki kere düşünmeniz.

spy73 .   ;D

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3196 : Ocak 22, 2012, 05:49:55 ÖS »

arkadaşlar ben bu oyunda hile yapıldığından dolayı ceza verildiğini düşünmüyorum .
hileyi nasıl ve kimlerle yaptığın çok daha önemli  .
doğru yerde ve doğru kişilerle birlik olup ta hile yapıyorsan sorun da yaşamıyorsun.

geçmişten kalan tecrübelerim bana bunu öğretti .

benim sizlere tavsiyem hile yapmadan önce iki kere düşünmeniz.

spy73 .   ;D

Açıklarmısın Ne Demek İstediğini  Huh?  Kimseyi Zan altında bırakmaya Hakkın yok

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3197 : Ocak 22, 2012, 06:22:59 ÖS »

türklerin banlanması için hileye gerek yok ispatada gerek yok insiyatif kullanan kişiler var.eger diyarda bazılarının yapamadıklarını yapıyosan potansiyel tehlikesin bilesin bu ilerde sana ceza olarak döner bide bünyamin sana bir şey soracam benim konumu kitledin bende zaten oyunu askıya aldıgım için yazmadım burda soracam faceoface ve afrasyap senin arkadaşların 2 3 yıldır benim bildiğim beraber oynuyosunuz ben bu arkadaşlardan para kaldırdıgımda kredi cekilmiş işte ispatı dedin raporları koydun ve konuyu kitledin ben bu oyuncudan 8 10 saat öncede bomboş döndüm o raporu neden koymadın ve ben boş döndüğüm saatlerde bu kişi hiç saldırıda almamış artı bu adamlara bi sor bakalım kartosmanla bir alakaları mesajlaşmaları varmı ve şifrelerini vermişlermi.artı sen cok iyi biliyosunki ben 10m için onlara gidecegime şifresi bana gelen ve cebimden kredi alıp tatile soktugum bir hesaptan cok rahat 50m kaldırabilecegimi o hesapta 40m odun 3m demir 2 3 m taş hazırda duruyorken üstünede askerini veya kredisini koy ne kadar kaldırabilecegimi hesapla bu kadar kaynak dururken 10 m altın aldım diye ceza aldım ve siz bana destek verip savunacagınız yerde benim acıklarımı aramaya başladınız hadi beni gec kaç yıl beraber oynadıgınız arkadaşınızada sahip cıkmadınız.kanımca biz tek tek ceza alırken siz sevindiniz cünkü siz modların d75 de başaramadıklarını başarmak üzereydik.kanatimce burdada aynısı olacak siz başaramayacaksınız ve bu diyarda başarılı olan arkadaşlarıda incelemeye başlayacaksınız.onlarında ceza alması için didik didik araştıracaksınız.bana şimdi admin laflarıda etmeyin 15 gündür cevap alamıyorum ama yarın faxla dimitrova ulaşacam zaten insiyatif kullanan krumun ne oldugunu bu linki inceleyen herkes anlar adam admin ama bak ne güzel ceza alacakları forumda yayınlıyo

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=39792.msg443844#msg443844
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3198 : Ocak 22, 2012, 07:03:31 ÖS »

türklerin banlanması için hileye gerek yok ispatada gerek yok insiyatif kullanan kişiler var.eger diyarda bazılarının yapamadıklarını yapıyosan potansiyel tehlikesin bilesin bu ilerde sana ceza olarak döner bide bünyamin sana bir şey soracam benim konumu kitledin bende zaten oyunu askıya aldıgım için yazmadım burda soracam faceoface ve afrasyap senin arkadaşların 2 3 yıldır benim bildiğim beraber oynuyosunuz ben bu arkadaşlardan para kaldırdıgımda kredi cekilmiş işte ispatı dedin raporları koydun ve konuyu kitledin ben bu oyuncudan 8 10 saat öncede bomboş döndüm o raporu neden koymadın ve ben boş döndüğüm saatlerde bu kişi hiç saldırıda almamış artı bu adamlara bi sor bakalım kartosmanla bir alakaları mesajlaşmaları varmı ve şifrelerini vermişlermi.artı sen cok iyi biliyosunki ben 10m için onlara gidecegime şifresi bana gelen ve cebimden kredi alıp tatile soktugum bir hesaptan cok rahat 50m kaldırabilecegimi o hesapta 40m odun 3m demir 2 3 m taş hazırda duruyorken üstünede askerini veya kredisini koy ne kadar kaldırabilecegimi hesapla bu kadar kaynak dururken 10 m altın aldım diye ceza aldım ve siz bana destek verip savunacagınız yerde benim acıklarımı aramaya başladınız hadi beni gec kaç yıl beraber oynadıgınız arkadaşınızada sahip cıkmadınız.kanımca biz tek tek ceza alırken siz sevindiniz cünkü siz modların d75 de başaramadıklarını başarmak üzereydik.kanatimce burdada aynısı olacak siz başaramayacaksınız ve bu diyarda başarılı olan arkadaşlarıda incelemeye başlayacaksınız.onlarında ceza alması için didik didik araştıracaksınız.bana şimdi admin laflarıda etmeyin 15 gündür cevap alamıyorum ama yarın faxla dimitrova ulaşacam zaten insiyatif kullanan krumun ne oldugunu bu linki inceleyen herkes anlar adam admin ama bak ne güzel ceza alacakları forumda yayınlıyo

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=39792.msg443844#msg443844

Bak Verdiğin linkde Geçen dönem Ulusrar arası  Diyar 9  ve ceza alan oyuncular da Bulgar oyuncular O Oyuncuları da ben rapor etmiştim ilk 10 içerisinde olan oyuncular Msj Krum 18 Haziranda yazmış ve cezayı 16 haziranda yemişler neden ceza aldıklarının açıklaması yapılmış bu linkde iyi oku istersen  Wink

Not: http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=23188.0  bu konuyu iyi incele istersen  Wink
« Son Düzenleme: Ocak 22, 2012, 07:08:25 ÖS Gönderen: Edessa » Kayıtlı

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
xlest_
Ziyaretçi
« Yanıtla #3199 : Ocak 22, 2012, 08:56:53 ÖS »

o diyarı ve konuyu biliyrum benim diyarımdı sonuçta Grin Bulgarlar biz bulgarız neden banladın demişler krum da forumda pisliklerini ortaya dökmüştü.  *hahaha* Pis hile yapıyodular
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3200 : Ocak 22, 2012, 09:05:25 ÖS »

o diyarı ve konuyu biliyrum benim diyarımdı sonuçta Grin Bulgarlar biz bulgarız neden banladın demişler krum da forumda pisliklerini ortaya dökmüştü.  *hahaha* Pis hile yapıyodular

*rose*  

_ZEYBEK_ yani Nuri hoca bana bildirdi bende Admine ilettim  cezalandırıldılar.  İster yabancı olsun İster türk Hile yaptığı tespit edilmişse cezasız kalmaz  mutlaka cezalandırılır.

kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3201 : Ocak 22, 2012, 10:37:47 ÖS »

*rose*  

_ZEYBEK_ yani Nuri hoca bana bildirdi bende Admine ilettim  cezalandırıldılar.  İster yabancı olsun İster türk Hile yaptığı tespit edilmişse cezasız kalmaz  mutlaka cezalandırılır.

eminim cezasız kalmaz peki d 75 deki ler ceza olarak ne aldılar günüyle saatiyle ne kadar kaynak kaldırdılar rapor ettim ne oldu bu konuyu sende cok iyi bildiğin halde ne yaptın adam hiç savaşmadan 15 eyalet 2.5m orduyla 25 saatte 30 m kaynagını 150m yaptı üstünede 120k puan kastı ve ceza almadı bunun için savaş vereceginize ben 10 m asker kaybetmeden almışım onun peşine düşüyosunuz ve o arkadaşlara bir sor bakalım benim bu konuda bi sucum varmıymış.aslında var 3 4 saatlik yola git 6 7 m masraf yap 10 m al suç olsun adam bir günde 200 250m lik ticaret yapsın suç degil sizin yanlışınız ne biliyomusun ulusal diyarda türkleri kollayıp yabancıları takip edeceginize türkleri takip ediyosunuz.bırakın zaten türkleri yeterince takip eden var.ama bu böyle gitmeyecek yarın faxlar ve telefonlar calışacak bakalım oyunun ceo su bu durumlara ne diyecek.aynı tas aynı hamam devam edecekmi bazı şeyler degişecekmi 3 5 güne her şey belli olacak
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3202 : Ocak 22, 2012, 10:48:33 ÖS »

eminim cezasız kalmaz peki d 75 deki ler ceza olarak ne aldılar günüyle saatiyle ne kadar kaynak kaldırdılar rapor ettim ne oldu bu konuyu sende cok iyi bildiğin halde ne yaptın adam hiç savaşmadan 15 eyalet 2.5m orduyla 25 saatte 30 m kaynagını 150m yaptı üstünede 120k puan kastı ve ceza almadı bunun için savaş vereceginize ben 10 m asker kaybetmeden almışım onun peşine düşüyosunuz ve o arkadaşlara bir sor bakalım benim bu konuda bi sucum varmıymış.aslında var 3 4 saatlik yola git 6 7 m masraf yap 10 m al suç olsun adam bir günde 200 250m lik ticaret yapsın suç degil sizin yanlışınız ne biliyomusun ulusal diyarda türkleri kollayıp yabancıları takip edeceginize türkleri takip ediyosunuz.bırakın zaten türkleri yeterince takip eden var.ama bu böyle gitmeyecek yarın faxlar ve telefonlar calışacak bakalım oyunun ceo su bu durumlara ne diyecek.aynı tas aynı hamam devam edecekmi bazı şeyler degişecekmi 3 5 güne her şey belli olacak

Hakkınızı Aramak En doğal hakkınız Fakat Sende çok iyi bilyorsun ki kartosman hesabı ve 1942 hesapları   Turkey ittifakında bulunduar ve osmalı ittifakına geçtiler turkey ittiakında olan hesaplara saldırı yapılmış   sonradan tekrar turkey ittifakına dahil olmuşsunuz bunu ben değil incelemeyi yapan Admin Krum  inceleme sonucu Tespit etmiş ve cezalandırmayı yapmış   Ticaretten kimler nasıl kaynak kaldırmış bilemem  Şikayette etmiş olabilirsiniz  sizde bilirsiniz ki Her suç işleyen yakalanıyor diye bir kaide yok Delil bırakmamış ise yapacak birşey yok Sad

SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3203 : Ocak 22, 2012, 11:00:57 ÖS »

Açıklarmısın Ne Demek İstediğini  Huh?  Kimseyi Zan altında bırakmaya Hakkın yok

bünyamin ben açıklama yaparım .

ceza alıyorum sonra foruma da giremiyorum geçen ay  ceza aldım ve foruma giremedim bu yüzden .
admin ve mod arkadaşlar  kanaate göre ceza veriyor ya  o yüzden  yapacak bir şey yok.
şimdi ben burada yazarım sorun değil ama kimse daha okumadan mod arkadaşlar siliyor ve hiç bir açıklama yapmadan
forumda bile ceza veriyor oyunu geçtim boş ver oyunu forumda bile artık kimseyi konuşturmuyorsunuz .
işinize gelmiyorsa ver ceza  gitsin öyle ya bizi savunan da yok .
failli meçhul oluyoruz  dosyamız kapatılıyor ( bize her şey yasak ) bünyamin  *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
kartosman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3204 : Ocak 22, 2012, 11:05:23 ÖS »

Hakkınızı Aramak En doğal hakkınız Fakat Sende çok iyi bilyorsun ki kartosman hesabı ve 1942 hesapları   Turkey ittifakında bulunduar ve osmalı ittifakına geçtiler turkey ittiakında olan hesaplara saldırı yapılmış   sonradan tekrar turkey ittifakına dahil olmuşsunuz bunu ben değil incelemeyi yapan Admin Krum  inceleme sonucu Tespit etmiş ve cezalandırmayı yapmış   Ticaretten kimler nasıl kaynak kaldırmış bilemem  Şikayette etmiş olabilirsiniz  sizde bilirsiniz ki Her suç işleyen yakalanıyor diye bir kaide yok Delil bırakmamış ise yapacak birşey yok Sad

o zaman bir örnekde krumun ittifakından vereyim lucifer hesabından milyonlar kaldıtdılar ve aynı ittifakta tekrar buluştular o niye ceza almadı bu krumun işi sadece bizimi takip etmek madem bizimki ispat bu ne oluyo gazoz agacımı bunuda bi sor bakalım

http://www18.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/75/2011_10_12/75001978_75003123_870589

http://www18.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/75/2011_10_12/75004011_75003123_870563

ve şu an lucifer adıemus ittifakında bunlar niye ceza almıyolar o zaman acaba krum ismine torpilmi yapılıyo yoksa başka işlermi var işin içinde artı bu lucifer 3 4 günde bi sadece 8 10 saatliğine tatilden cıkıyo ve hiç ilk 5 şin dışına cıkmıyo ne eko varmışki adamda hem aylardır tatilde oynuyo hem ilk 5 şin dışına cıkmıyo
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3205 : Ocak 22, 2012, 11:15:02 ÖS »

o zaman bir örnekde krumun ittifakından vereyim lucifer hesabından milyonlar kaldıtdılar ve aynı ittifakta tekrar buluştular o niye ceza almadı bu krumun işi sadece bizimi takip etmek madem bizimki ispat bu ne oluyo gazoz agacımı bunuda bi sor bakalım

http://www18.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/75/2011_10_12/75001978_75003123_870589

http://www18.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/75/2011_10_12/75004011_75003123_870563

ve şu an lucifer adıemus ittifakında bunlar niye ceza almıyolar o zaman acaba krum ismine torpilmi yapılıyo yoksa
başka işlermi var işin içinde artı bu lucifer 3 4 günde bi sadece 8 10 saatliğine tatilden cıkıyo ve hiç ilk 5 şin dışına cıkmıyo ne eko varmışki adamda hem aylardır tatilde oynuyo hem ilk 5 şin dışına cıkmıyo

daha önce çok duymuştum gazoz ağacı denildiğini  hiç böyle bir şey olduğunu düşünmemiştim. *hahaha* *hahaha*

bu gazoz ağacı ise bizim ki ne ? panik oldum şimdi  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

ben bu oyunu neden bıraktım bünyamin biliyormusun yada merak ediyormusun ?

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3206 : Ocak 22, 2012, 11:18:08 ÖS »

ve şu an lucifer adıemus ittifakında bunlar niye ceza almıyolar o zaman acaba krum ismine torpilmi yapılıyo yoksa başka işlermi var işin içinde artı bu lucifer 3 4 günde bi sadece 8 10 saatliğine tatilden cıkıyo ve hiç ilk 5 şin dışına cıkmıyo ne eko varmışki adamda hem aylardır tatilde oynuyo hem ilk 5 şin dışına cıkmıyo

Size soru cevap yapayım azıcık Smiley

Sizin ban yemenizin suçlusu biz miyiz ?       hayır

Sizi banlatmak için biz mi uğraşmışız ?        Hayır

Ben d75 te oynadım mı ?               Hayır        (hep çoğul konuşuyorsunuz ya)

D75 ile ilgili en ufak bir fikrim var mı ?        Hayır  (hep çoğul konuşuyorsunuz ya)

D75 teki başarınızı kıskanır mıyım ?         Hayır

Siz çok önemli adamlar mısınız da sizi takip edeyim ?          Hayır

Sizin hesapların banlanmasında hile olayı mevcut mu yani iz var mı ?         Evet

Sizin hile yapıyor dediğiniz adamlar hile yapıyormu ?      Demenize göre Evet (Ben diyarı tanımıyorum)

Sizin hile yapıyor dediğiniz hesapları şikayet ettiniz de sonuç çıkmadı mı ?        Bilinmiyor Huh?

Buraya attığınız raporları kruma da yolladınız mı ?   Bilinmiyor Huh?

Her hile yapan bu oyunda yakalanıyor mu ?    Hayır

Bu konu d13 konusuyken d75 in burada ne işi var ?      Bilinmiyor Huh?  (size sormalı)

Kendinizi gerçekten tertemiz ve hiç bir şey yapmamış görüyor musunuz ?         Hayır

Buna rağmen biz modlardan sıkıntınız nedir ?           Bilinmiyor Huh?

Siz ne yaptığınızı ne yapmaya çalıştığınız daha da doğrusu bizimle derdinizin ki özellikle benimle derdinizin ne olduğunu biliyor musunuz ?    Bilinmiyor Huh?

.
.
.
.
.
.............  Hadi iyi oyunlar silzlere............Konu d13 konusudur d75 i burada konuşmayın...
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3207 : Ocak 22, 2012, 11:32:02 ÖS »

Size soru cevap yapayım azıcık Smiley

Sizin ban yemenizin suçlusu biz miyiz ?       hayır

Sizi banlatmak için biz mi uğraşmışız ?        Hayır

Ben d75 te oynadım mı ?               Hayır        (hep çoğul konuşuyorsunuz ya)

D75 ile ilgili en ufak bir fikrim var mı ?        Hayır  (hep çoğul konuşuyorsunuz ya)

D75 teki başarınızı kıskanır mıyım ?         Hayır

Siz çok önemli adamlar mısınız da sizi takip edeyim ?          Hayır

Sizin hesapların banlanmasında hile olayı mevcut mu yani iz var mı ?         Evet

Sizin hile yapıyor dediğiniz adamlar hile yapıyormu ?      Demenize göre Evet (Ben diyarı tanımıyorum)

Sizin hile yapıyor dediğiniz hesapları şikayet ettiniz de sonuç çıkmadı mı ?        Bilinmiyor Huh?

Buraya attığınız raporları kruma da yolladınız mı ?   Bilinmiyor Huh?

Her hile yapan bu oyunda yakalanıyor mu ?    Hayır

Bu konu d13 konusuyken d75 in burada ne işi var ?      Bilinmiyor Huh?  (size sormalı)

Kendinizi gerçekten tertemiz ve hiç bir şey yapmamış görüyor musunuz ?         Hayır

Buna rağmen biz modlardan sıkıntınız nedir ?           Bilinmiyor Huh?

Siz ne yaptığınızı ne yapmaya çalıştığınız daha da doğrusu bizimle derdinizin ki özellikle benimle derdinizin ne olduğunu biliyor musunuz ?    Bilinmiyor Huh?

.
.
.
.
.
.............  Hadi iyi oyunlar silzlere............Konu d13 konusudur d75 i burada konuşmayın...

seni tanıyormuyum  ( hayır)
seninle sorun yaşadım mı ( evet )
sonu nasıl bitti hatırlıyorsun sanırım.
benim arkadaşlarım ve dostlarım var
senin elinde ise imkanlar var bu imkanları bize karşı neden kullanıyorsun onu çözemedim

çok net yazıyorum umarım artık anlarsınız .

işinize geldiği gibi davranıyorsunuz ya o yüzden de sevgi ve saygı da görmüyorsunuz  konu oyun da değil yani
sizin insanlara karşı yaptığınız saygısızlıklar oyun bahane .
d13 te  yaşadığın o tatsız tecrübeden de ders alamadıysan  pes.  *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3208 : Ocak 22, 2012, 11:40:04 ÖS »

seni tanıyormuyum  ( hayır)
seninle sorun yaşadım mı ( evet )
sonu nasıl bitti hatırlıyorsun sanırım.
benim arkadaşlarım ve dostlarım var
senin elinde ise imkanlar var bu imkanları bize karşı neden kullanıyorsun onu çözemedim

çok net yazıyorum umarım artık anlarsınız .

işinize geldiği gibi davranıyorsunuz ya o yüzden de sevgi ve saygı da görmüyorsunuz  konu oyun da değil yani
sizin insanlara karşı yaptığınız saygısızlıklar oyun bahane .
d13 te  yaşadığın o tatsız tecrübeden de ders alamadıysan  pes.  *rose*

Seni tanıyor muyum ? Hayır

Seninle yaşadığım tatsız sorunda haklımıyı ?  Evet

Haklı olduğumu sen ve arkadaşlarında biliyor mu? Evet

Senin dostlarını tanır mıyım ? Hayır (Sinan hariç onunda hesabına girip ittifaktan çıkaran sizlersiniz)

Sırf kendi egonuz için ayrıldınız mı?   Evet

Şimdi burada kalkıp senin yazdığın mesajları mı atayım buraya sana karşı hangi yetkiyi kötüye kullanmışım Huh? Haklı olduğum konuda doğru bildiğimi yaparım. Sizler haksız olduğunuzu bildiğiniz halde işinize geleni yaptınız.. O yüzden uzatma konuları saptırma......... Ben d13 te tek bir şey gördüm sayenizde o da doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar  Grin .

KOnu bitmiştir varsa hala yazacakların özelden yaz ..........Bundan sonra yazacakların silinecektir....  Konu sapmasın diye...........iyi oyunlar...
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3209 : Ocak 23, 2012, 12:32:38 ÖS »

bir yenilik daha girişlerde mükemmel olmuş puan ittifak ismi felan 10 numero Wink  *rose*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
Sayfa: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!