Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 11:32:17 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540254 defa)
0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3180 : Ocak 21, 2012, 07:50:19 ÖS »

hakan yazın isim aramaya bonus oldu bi kaçı gerçi baya oldu bonus olalı ama SmileySmiley
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3181 : Ocak 21, 2012, 09:49:50 ÖS »

hakan yazın isim aramaya bonus oldu bi kaçı gerçi baya oldu bonus olalı ama SmileySmiley
dostum senin kaleler yanii oyunumu bıraktın dadananmı var Sad((

YOZGAT'LI
badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3182 : Ocak 21, 2012, 10:18:18 ÖS »

yaw bi kaç kişi sürekli saldırıyo tabi  puan kasmak istemedigim için askerde basmıyorum kaynagıda ticarete koyuyorum son bi istihkam araştırması kaldı sonra kale 8 tıklıcam ama ilk 50 nin 3x ine girmemek şartyla:)
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3183 : Ocak 22, 2012, 12:24:34 ÖS »

kulağıma gelen birşeye şiddetle karşı gelerek konuşuyorum kimse yanlış anlamasın üstüne alınan alınsın..   bu forumda gördüğüm kadarıyla bir kişiye düşmanlık vardı  d13 ün başından beri.. 2 kişiden duyduğum kadarıyla bonusa maden bırakıp bonus olduğunda alıyormuş gelişmek sebebiyle..  ve türk arkadaşlar yok ben böyle şeylere karşıyım senin foyan 15 güne çıkçak diyormuş.. ayıptır beyler ayıptır.. türklerle uğraşmanız çoook ayıp.. geçen gün buhala  neler yapıyor anlattım beni kimse takmadı bir tane msj gelmedi..  türklerle uğraşılcağına yabancılarla uğraşılsın lütfen...   

Uploaded with ImageShack.us
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3184 : Ocak 22, 2012, 12:29:44 ÖS »

kulağıma gelen birşeye şiddetle karşı gelerek konuşuyorum kimse yanlış anlamasın üstüne alınan alınsın..   bu forumda gördüğüm kadarıyla bir kişiye düşmanlık vardı  d13 ün başından beri.. 2 kişiden duyduğum kadarıyla bonusa maden bırakıp bonus olduğunda alıyormuş gelişmek sebebiyle..  ve türk arkadaşlar yok ben böyle şeylere karşıyım senin foyan 15 güne çıkçak diyormuş.. ayıptır beyler ayıptır.. türklerle uğraşmanız çoook ayıp.. geçen gün buhala  neler yapıyor anlattım beni kimse takmadı bir tane msj gelmedi..  türklerle uğraşılcağına yabancılarla uğraşılsın lütfen...   

Pardon  Huh?  Yani Kendine maden sağlayıp gelişip bu oyunu oynayacaksa hiç oynamasın 15 gün sonra savaş geçmişlerinden ortaya çıkacaktır kim olduğu ve gerekli şikayetde yapılacaktır

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3185 : Ocak 22, 2012, 12:42:18 ÖS »

tamam haydi o zaman buhala yı şikayet et,  temiz çıkarsa ben oyunu bırakıcam....    bulgarlar italyanlar yapınca sorun yok ,  türkler yapınca kuyusu kazılsın..   yok öyle şey..

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3186 : Ocak 22, 2012, 12:49:10 ÖS »

kızdığım konu şu , geçen yazdım buhala hakkında , kimse takmadı cvp vermedi. bakın türkler hakkında yazdığım an cvp aldım. sorun bu ... ne bu düşmanlık... 

TNT
Ziyaretçi
« Yanıtla #3187 : Ocak 22, 2012, 12:54:07 ÖS »

İncelenmesini istediğin savaşlar varsa burada yayınla inceletiriz.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3188 : Ocak 22, 2012, 12:57:42 ÖS »

kızdığım konu şu , geçen yazdım buhala hakkında , kimse takmadı cvp vermedi. bakın türkler hakkında yazdığım an cvp aldım. sorun bu ... ne bu düşmanlık... 

Rapor etmek istediğin kişi varsa özel msj yoluyla veya mail ile bildirirsin İster türk olsun ister yabancı şüpelendiğin varsa bildirmek de senin en doğal hakkındır  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3189 : Ocak 22, 2012, 01:10:16 ÖS »

15 kere bildirdim cvp yok...  haydi birde siz şikayet edin..  oda değil buhala yı takip edin lütfen anliycaksınız ne demek istediğimi...  ilk yabancıları halledin sonra türklere dil uzatın lütfen..  haaaa eğer o türk başka bir türke şu kadarıncı saldırım sana olucak derse ona istediğinizi yapın...!!

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3190 : Ocak 22, 2012, 01:22:04 ÖS »

15 kere bildirdim cvp yok...  haydi birde siz şikayet edin..  oda değil buhala yı takip edin lütfen anliycaksınız ne demek istediğimi...  ilk yabancıları halledin sonra türklere dil uzatın lütfen..  haaaa eğer o türk başka bir türke şu kadarıncı saldırım sana olucak derse ona istediğinizi yapın...!!

Dediğim gibi Türk veya yabancı Farketmez  şikayet edilen herkez incelenir varsa ceza gerektrecek bir durum cezalandırılır cezaları modlar vermiyor Adminler veriyor  Wink

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3191 : Ocak 22, 2012, 01:25:35 ÖS »

sakın ne modlara nede burdan birine düşmanlığım var sanılsın.. hep kendi doğrumu savunur hep onu konuşurum..   sizden ricam ilk başkaları bitsin sonra biz bitelim..  haydi herkes buhala yı şikayet etsin ,   ticaret 'in kralını yapıyor..  10 gün önce 110. sıradaydı şimdi  ilk 20 ye giricek asker basmadan mantığı varmıdır??  ben yıllardır kafaya oynuyorum , bu sene geç başladım ..  bilmeden konuşuyorum sanılmasın rica ediyorum..

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3192 : Ocak 22, 2012, 01:34:17 ÖS »

sakın ne modlara nede burdan birine düşmanlığım var sanılsın.. hep kendi doğrumu savunur hep onu konuşurum..   sizden ricam ilk başkaları bitsin sonra biz bitelim..  haydi herkes buhala yı şikayet etsin ,   ticaret 'in kralını yapıyor..  10 gün önce 110. sıradaydı şimdi  ilk 20 ye giricek asker basmadan mantığı varmıdır??  ben yıllardır kafaya oynuyorum , bu sene geç başladım ..  bilmeden konuşuyorum sanılmasın rica ediyorum..

Ekoyu kurabilmiş ise savaş yapan rakiplerine göre daha hızlı yükselir ona bakarsan bizim ittifaktakilerin 3x lerinde  değildim ben Şuanda padmargara ve hammer benim nerdeyse 3x deler  Wink  Burdan kimseyi savunduğum çıkmasın ortaya  Wink

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3193 : Ocak 22, 2012, 01:37:34 ÖS »

ben oyunu biliyorum kafaya oynuyorum derken bundan bahsediyordum.. kimse örnek vermesin diye.. kaleleri hala 5  mesela .. nüfusu benimle aynı seviyede yükseliyor dha ne diyim ki ?? puan farkımız 4 k idi şimdi 34 k... ben askerleri 18 saat yana alırken adamınki full ana eyalette..

badwolf
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3194 : Ocak 22, 2012, 01:57:35 ÖS »

modlarla ilgili bişey yazmanıza gerek yok burada onların elinden bişey gelse zaten ceza verecekler ama asıl sorumlular adminler...zaten modlara böyle bi seçenek sunsalar şuan d13 teki ilk 50 den en az 40 tanesi bence ban yerdi ...bizim ittideki azzazeli takip ediyom iyi hile yapıyo
Sayfa: 1 ... 211 212 [213] 214 215 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!