Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 02:07:35 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540482 defa)
0 Üye ve 22 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3045 : Ocak 13, 2012, 06:07:32 ÖS »

ittifak olarak stratejı değiştidik.. yabancılardan haraç isteyecez vermezlerse askerlerı kaleler ykılıp yağma atacaz.. *hahaha* *hahaha* Bölgemizde çok vatandaşımız olduğu için onlardanda vergi mahıyetinde haraç almaya başladık.. vermeyen olursa sadece yağmalıyoruz *freak* *freak* *freak*  Grin Grin

YOZGAT'LI
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3046 : Ocak 13, 2012, 06:15:00 ÖS »

ittifak olarak stratejı değiştidik.. yabancılardan haraç isteyecez vermezlerse askerlerı kaleler ykılıp yağma atacaz.. *hahaha* *hahaha* Bölgemizde çok vatandaşımız olduğu için onlardanda vergi mahıyetinde haraç almaya başladık.. vermeyen olursa sadece yağmalıyoruz *freak* *freak* *freak*  Grin Grin

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3047 : Ocak 13, 2012, 10:25:09 ÖS »

benim imparatorluğuma mensup olan fakat bonustan utanmadan 1907 altın ile dönen 1 k askerin gözünün yaşına bakılmadan terhis belgeleri ellerine verildi  *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3048 : Ocak 13, 2012, 11:14:45 ÖS »

benim imparatorluğuma mensup olan fakat bonustan utanmadan 1907 altın ile dönen 1 k askerin gözünün yaşına bakılmadan terhis belgeleri ellerine verildi  *hahaha*

Kanka ne yaptın  *xxx* *xxx* Artık durum çok daha vahim Sad
yasinkk
CAPTAIN BLACK
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3049 : Ocak 13, 2012, 11:40:15 ÖS »

ne terhisi la Grin

ANI YAŞA!!!HAYATIN
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3050 : Ocak 14, 2012, 12:47:10 ÖÖ »

terhis ettim yawf Smiley

napıcam ya 1907 altın getiren askeri barındırır mıyım bea Smiley

ertaç abinin askerlerde 1905 getiriyormuş ama o terhis etmiyormuş böyle bir dedikodu var ama hadi hayırlısı Smiley

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3051 : Ocak 14, 2012, 02:38:42 ÖÖ »

*hahaha*

YOZGAT'LI
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3052 : Ocak 14, 2012, 07:55:15 ÖÖ »

*hahaha*
Biz 1907 yi de,1905 i de severiz Hamza, seni sevdiğimiz gibi...  *rose*
Ama benim askerler "ultraprof" olduklarından maliyetleri çok yüksek ve terhis etmek de çok zor. Hepsi savaş meydanlarında, kelle koltukta savaşmak için özel olarak eğitildiler. Ama bir daha 1905 altınla gelirlerse, Apo nun mücolardan terhis ettiririm Smiley

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
BALTA_ZAR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3053 : Ocak 14, 2012, 08:55:05 ÖÖ »

Ama benim askerler "ultraprof" olduklarından maliyetleri çok yüksek ve terhis etmek de çok zor. Hepsi savaş meydanlarında, kelle koltukta savaşmak için özel olarak eğitildiler. Ama bir daha 1905 altınla gelirlerse, Apo nun mücolardan terhis ettiririm Smiley

amirim nerlerdesin bak ne diyolar  Embarrassed  Smiley

Sen Yolcu Bu Yalan Dünya Hancıdır
Öyle Bir Gün Varki Yürekte Sancıdır
Yer Gök Bir Olup Da Hesap Sorulunca
En Sevdiğin Bile Senden Davacıdır
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3054 : Ocak 14, 2012, 09:01:35 ÖÖ »

amirim nerlerdesin bak ne diyolar  Embarrassed  Smiley
Amirimi eve gönderdim az önce  Grin

emre_can
??????????
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3055 : Ocak 14, 2012, 09:35:30 ÖÖ »

amirim nerlerdesin bak ne diyolar  Embarrassed  Smiley
baltazar seni çıkaramadım ama gözüm bir yerden ısırıyor *hahaha* *hahaha* ama uyarın için teşekkürederim.. Ertaç abi 5 yıldır benim askerleri kıskandığı için bu taşlara alıştım *freak* *freak* neden kıskandığınıda anlatayım bari , yine yabancı diyarda ve aynı  ittifakta beraber oynuyoruz,  diyarın bitmesine son gün kala ittifaktan çaktırmadan ayrıldım ve kendisine saldırdım, benim ultra mücoların gidiş şekli hala gözümün önünde anlatmak mümkün değil kelimeler yetersiz kalıyor.. Süzülerek gidiyorlar benim aslan mücolarım, kale önüne geldiğimde kale duvarları ayak seslerinde çoktan yıkılmış köylüleri korku revan içinde, askerlerin elleri ayakları titriyor ki ben pc başında hissediyorum hatta monitör düşecek sanıyorum elimde tutuyorum düşmemesi için Smiley)) maçın sonucunu söylememe gerek yok heralde  *freak* *freak*
« Son Düzenleme: Ocak 14, 2012, 09:38:26 ÖÖ Gönderen: emre_can » Kayıtlı

YOZGAT'LI
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3056 : Ocak 14, 2012, 09:59:50 ÖÖ »

baltazar seni çıkaramadım ama gözüm bir yerden ısırıyor *hahaha* *hahaha* ama uyarın için teşekkürederim.. Ertaç abi 5 yıldır benim askerleri kıskandığı için bu taşlara alıştım *freak* *freak* neden kıskandığınıda anlatayım bari , yine yabancı diyarda ve aynı  ittifakta beraber oynuyoruz,  diyarın bitmesine son gün kala ittifaktan çaktırmadan ayrıldım ve kendisine saldırdım, benim ultra mücoların gidiş şekli hala gözümün önünde anlatmak mümkün değil kelimeler yetersiz kalıyor.. Süzülerek gidiyorlar benim aslan mücolarım, kale önüne geldiğimde kale duvarları ayak seslerinde çoktan yıkılmış köylüleri korku revan içinde, askerlerin elleri ayakları titriyor ki ben pc başında hissediyorum hatta monitör düşecek sanıyorum elimde tutuyorum düşmemesi için Smiley)) maçın sonucunu söylememe gerek yok heralde  *freak* *freak*

ne güzel yazmışsın heyecanlandım bende niye sonunu yazmıyosun  *xxx* *hahaha*

şu en güzel ve heyecanlı yerinde biten Türk dizileri gibi bir yazı gelecek bölümü merakla bekliyorum  *hahaha*

eywallah abi  *rose*

bak neler yazılıyor yawf hakkında Smiley

freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3057 : Ocak 14, 2012, 12:27:28 ÖS »

ne güzel yazmışsın heyecanlandım bende niye sonunu yazmıyosun  *xxx* *hahaha*

şu en güzel ve heyecanlı yerinde biten Türk dizileri gibi bir yazı gelecek bölümü merakla bekliyorum  *hahaha*

eywallah abi  *rose*

bak neler yazılıyor yawf hakkında Smiley
Bu hain saldırının sonucunu ben söyliyeyim. Sad Ya da şöyle diyeyim, Apo'nun 6000 Mücosuna karşı benim 2000 Ultraprof'um....Apo'nun da dediği gibi kale taşları yıkıldı ama saldırıdan veya başka şeylerden değil... Gülmekten yerlere yıkıldı.. Grin Apo'nun mücolar kaleyi bile göremedi çünkü  *hahaha*

HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3058 : Ocak 14, 2012, 12:33:53 ÖS »

Bu hain saldırının sonucunu ben söyliyeyim. Sad Ya da şöyle diyeyim, Apo'nun 6000 Mücosuna karşı benim 2000 Ultraprof'um....Apo'nun da dediği gibi kale taşları yıkıldı ama saldırıdan veya başka şeylerden değil... Gülmekten yerlere yıkıldı.. Grin Apo'nun mücolar kaleyi bile göremedi çünkü  *hahaha*

+++  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3059 : Ocak 14, 2012, 12:35:24 ÖS »

+++  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
*rose* +

Sayfa: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!