Imperia Online Turkey  
Haziran 04, 2024, 06:23:21 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 539812 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #270 : Ekim 23, 2011, 01:58:41 ÖÖ »

yaw nerden buldum seni allah kahretmesin bi çekiciliktr aldı başını gidiyo.  uyuyanlar düşünsün gayri ..... Efenimmmmm?Huh?
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #271 : Ekim 23, 2011, 02:09:34 ÖÖ »

Cool Grin
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #272 : Ekim 23, 2011, 02:11:55 ÖÖ »

Benim lider olduğum ittifakta biraz despot bir yönetim olacaktır. Şöyleki ;

1. Bir çok kafadan ses çıkan ittifak yol alamaz. Bu yüzden lider her zaman son sözü söylemeli (tabii bunu yaparken herkesi dinleyecek) ve liderin söylediği son söze karşı çıkılmamalı . Kuleli ittifakının başarısı buradan oluşmuştur. O ittifakta oynayanlar bilir.

2. Küfüre asla tahamul göstermem. İttifakımdan biri ağız bantı aldığında ittifaktan isterse diyar birincisi olsun atılır. (haksız yer alıp almadığını zaten görürüm ) Aynı şekilde toplu iletiden kendisine saldıran bir yabancı oyuncuya şerefsiz bana geldi .... vb. kelimeler kullanan ve hatta küfreden kişiyi ilk yapışında uyarırım ikincisinde atarım. İttifak diyarda sadece savaşlarıyla değil duruşuylada ses getirmelidir.

3. Despot gibi görünse de herkese gereken yetkiyi veririm. Ama ittifakta 2m puanlı adamlar varken 200k puanlı adama asla araştırmacılık vermem. Herkes net değere oynamayacak sonuçta ittifakta bir dağılım olmak zorundadır. Bunu göz önünde bulundururum. Benzer şekilde toplu ileti atsın diye gerekmediği halde birine orluk vermem savaşan adam alır orluğu

...............................

Pubis'e :  Dostum yeni sisteme göre 13  15 eyalet yap sonra savaş pek olmuyor. Ben muhtemelen 7   8  eyaletten sonra savaşmaya başlarım. Kaldı ki hiç araştırmacı olmayı düşünmüyorum (bir ihtimal seçkin açarken lazım olabilir) bu yüzden net değer gibi düşüncem olmaz. ( hiç bir diyarda böyle bir hevesim de olmadı zaten Smiley  )  Artı çok iyi oyuncu olsanızda her zaman derim bu oyunun % 40 ı şanstır. Her zaman aynı başarıyı yakalayamayabilirsiniz.

Dartanyan'a : Aykutcuğum sen bizde olursan sana elbet araştırmacılık verilir. Net değere giden biri olduğunu bildiğimden araştırmacılığı uzun tutarım sana fakat ben herkesin şifresini bilmeliyim falan demişsin Huh? resmen bakıcılık diyorsun !!! Ben buna karşıyım. benim şifremi kimse bilmez. Ve ittifakımda bakıcılığa asla müsade etmem. eğer kafan bu şekildeyse sen takıl kafana göre Smiley

......................

Dip Not : Benim istediğim tüm türk oyuncular tek ittifakta olsun ki %5 vergi ile bile diyarın araştırma birincisi olalım. 10 kişi ile %20 vergi yapacağınıza 40 kişi ile %5 vergi yaparsınız Smiley
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #273 : Ekim 23, 2011, 02:14:08 ÖÖ »

takipteyz ortak dikkat et açık verme SmileySmiley msnleri gören mi var ne Huh?? Wink
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #274 : Ekim 23, 2011, 02:15:32 ÖÖ »

senin yönetimin nasıl olacak bull sende yaz bilelim...
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #275 : Ekim 23, 2011, 02:23:58 ÖÖ »

ben öncelikle ittifakımı kendim ayarlıcam öyle herkezi almam  geceleri full barlar sokagında olcaz rakılar benden aklıma girdi gece yarısı . Sonracıgıma küfür serbest küfürü neden icat etmişler hiç düşündünzmü rahatlmak için tabiki eeee başka ne vardı neydi senin isim bak unuttum
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #276 : Ekim 23, 2011, 02:35:50 ÖÖ »

yaw yabanda kime neden küfür edecen:))
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #277 : Ekim 23, 2011, 02:46:01 ÖÖ »

çıkar o merak etme türklerin olmazsa olmazı
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #278 : Ekim 23, 2011, 10:46:03 ÖÖ »

pears dediklerine hak veriyorum sadece dikta rejimi hariç; ben cumhuriyetten yanayım liderlik seçimle olur...Öyle ben yaptım oldu beni bozar..Yabandaki oyuncular bile en ufak kararlarda oylama yapar.Bu tür bir uygulama ile lider olunabilir sadece..
« Son Düzenleme: Ekim 23, 2011, 10:47:43 ÖÖ Gönderen: hunter » Kayıtlı
_PUBIS_
Ziyaretçi
« Yanıtla #279 : Ekim 23, 2011, 10:55:54 ÖÖ »

ben liderliği istemem uzak dursun vekillikte aynı şekil 3 rütbe değişmeli kullanırım en başta generallik sonra haznedarlık seçkinleri her zaman ilk açanlardan olmuşumdur bide o zaman araştırmacılık zaten aksi takdirde pek bi avantajı kalmadı ortalama 100 k puanda seckinler açılıyor sonrası malum ilk açan takibindekileri perişan ediyor vuracak adam bulamadığı zamanda ekosu çöküyor ve mazi oluyor..

ittifak konusunda herşeye karışmam zira en basit konuda da en önemli konuda da sadece 1 oyum mevcuttur.liderin hem yönetme kabiliyeti hemde oyun tecrübesi ve ayrıca u.arasında diplomasi yapabilmesi gerekir.

en hassas olduğum 2 konu birincisi ittifak kararı dahi olsa eğer kafama yatmıyorsa kimseye ordu çıkarmam yani benim ordum sadece benden emir alır.
organize olunmalı eğer düşman 1 kişi ise 1 dk içinde 5-6 saldırı almalı bizden yanlış mıyım???
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #280 : Ekim 23, 2011, 11:01:26 ÖÖ »

pubis izle bizi savaş nasıl yapılır ögren
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #281 : Ekim 23, 2011, 11:15:26 ÖÖ »

ben liderliği istemem uzak dursun vekillikte aynı şekil 3 rütbe değişmeli kullanırım en başta generallik sonra haznedarlık seçkinleri her zaman ilk açanlardan olmuşumdur bide o zaman araştırmacılık zaten aksi takdirde pek bi avantajı kalmadı ortalama 100 k puanda seckinler açılıyor sonrası malum ilk açan takibindekileri perişan ediyor vuracak adam bulamadığı zamanda ekosu çöküyor ve mazi oluyor..

ittifak konusunda herşeye karışmam zira en basit konuda da en önemli konuda da sadece 1 oyum mevcuttur.liderin hem yönetme kabiliyeti hemde oyun tecrübesi ve ayrıca u.arasında diplomasi yapabilmesi gerekir.

en hassas olduğum 2 konu birincisi ittifak kararı dahi olsa eğer kafama yatmıyorsa kimseye ordu çıkarmam yani benim ordum sadece benden emir alır.
organize olunmalı eğer düşman 1 kişi ise 1 dk içinde 5-6 saldırı almalı bizden yanlış mıyım???

İttifak olmanın ne anlamı var ozaman ?
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #282 : Ekim 23, 2011, 11:15:45 ÖÖ »

pears dediklerine hak veriyorum sadece dikta rejimi hariç; ben cumhuriyetten yanayım liderlik seçimle olur...Öyle ben yaptım oldu beni bozar..Yabandaki oyuncular bile en ufak kararlarda oylama yapar.Bu tür bir uygulama ile lider olunabilir sadece..
   brah mefta müfri  ya pears  islam ordusunun yeni diktatörü *freak*
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #283 : Ekim 23, 2011, 11:20:38 ÖÖ »

brah mefta müfri  ya pears  islam ordusunun yeni diktatörü *freak*

Grin  *hahaha* +

Halife pears Grin
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #284 : Ekim 23, 2011, 11:31:45 ÖÖ »

Benim lider olduğum ittifakta biraz despot bir yönetim olacaktır. Şöyleki ;

1. Bir çok kafadan ses çıkan ittifak yol alamaz. Bu yüzden lider her zaman son sözü söylemeli (tabii bunu yaparken herkesi dinleyecek) ve liderin söylediği son söze karşı çıkılmamalı . Kuleli ittifakının başarısı buradan oluşmuştur. O ittifakta oynayanlar bilir.

2. Küfüre asla tahamul göstermem. İttifakımdan biri ağız bantı aldığında ittifaktan isterse diyar birincisi olsun atılır. (haksız yer alıp almadığını zaten görürüm ) Aynı şekilde toplu iletiden kendisine saldıran bir yabancı oyuncuya şerefsiz bana geldi .... vb. kelimeler kullanan ve hatta küfreden kişiyi ilk yapışında uyarırım ikincisinde atarım. İttifak diyarda sadece savaşlarıyla değil duruşuylada ses getirmelidir.

3. Despot gibi görünse de herkese gereken yetkiyi veririm. Ama ittifakta 2m puanlı adamlar varken 200k puanlı adama asla araştırmacılık vermem. Herkes net değere oynamayacak sonuçta ittifakta bir dağılım olmak zorundadır. Bunu göz önünde bulundururum. Benzer şekilde toplu ileti atsın diye gerekmediği halde birine orluk vermem savaşan adam alır orluğu

Pubis'e :  Dostum yeni sisteme göre 13  15 eyalet yap sonra savaş pek olmuyor. Ben muhtemelen 7   8  eyaletten sonra savaşmaya başlarım. Kaldı ki hiç araştırmacı olmayı düşünmüyorum (bir ihtimal seçkin açarken lazım olabilir) bu yüzden net değer gibi düşüncem olmaz. ( hiç bir diyarda böyle bir hevesim de olmadı zaten Smiley  )  Artı çok iyi oyuncu olsanızda her zaman derim bu oyunun % 40 ı şanstır. Her zaman aynı başarıyı yakalayamayabilirsiniz.

Dartanyan'a : Aykutcuğum sen bizde olursan sana elbet araştırmacılık verilir. Net değere giden biri olduğunu bildiğimden araştırmacılığı uzun tutarım sana fakat ben herkesin şifresini bilmeliyim falan demişsin Huh? resmen bakıcılık diyorsun !!! Ben buna karşıyım. benim şifremi kimse bilmez. Ve ittifakımda bakıcılığa asla müsade etmem. eğer kafan bu şekildeyse sen takıl kafana göre Smiley

......................

Dip Not : Benim istediğim tüm türk oyuncular tek ittifakta olsun ki %5 vergi ile bile diyarın araştırma birincisi olalım. 10 kişi ile %20 vergi yapacağınıza 40 kişi ile %5 vergi yaparsınız Smiley
  emir almaya degil zevk almaya gdiyoruz gerek yok böyle yönetimlere çok realist biriyz sanırım astıgım astık kestgim kestik vari konuşuyon
Sayfa: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!