Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 12:44:28 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540372 defa)
0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2265 : Kasım 23, 2011, 12:02:33 ÖS »

Şimdi supporttan baktım ceza sebebin ticaret iki hesap bakmak değil .  Wink
Sistematik bir şey değil ki, kısa süreli ceza almış. İşte o yüzden dikkat et bir daha hata yapma temennisi bizimki sadece...  *hmm*

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2266 : Kasım 23, 2011, 12:05:31 ÖS »

Sistematik bir şey değil ki, kısa süreli ceza almış. İşte o yüzden dikkat et bir daha hata yapma temennisi bizimki sadece...  *hmm*

Ticaretten mal kaldırmış olmayabilirde ama sanırım bir hesaptan koyduğu malı yanlışlıkla da olsa almış ...
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2267 : Kasım 23, 2011, 12:07:43 ÖS »

Ticaretten mal kaldırmış olmayabilirde ama sanırım bir hesaptan koyduğu malı yanlışlıkla da olsa almış ...
Katılıyorum, bende aynı şekilde düşünüyorum.

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2268 : Kasım 23, 2011, 12:59:26 ÖS »

ANLADIMDA burda millet  haritaya  hun lardan baya bi liste koymuslar yıllardr oynuyrum bu oyunu butun localar çalışıyr 10 saatlkleiri alıyrum okadar saldrı yapıyrum  saldırı yapmaynlarıı rahat 20 -300 puan geride bırakmamız lazım ama  etrafımz onlarla dolu  yani bir 2 hesap bakıyrdum 15 gundr girmiyrum bakıp incelesinler orada tic bile basılı değil saldrı geldi die onuda bıraktım neyse  bu asd...derebey..yada hun_ lar neyse işte bnlar bnm hesaplarım deiğildir  fearles itfkında adm var 1 saldırı yapmadan adam 3 sıradaydı  bunlar bnm  düşmanlarım bunalrla diyarda tek başıma mücadele ediyrum sırf onlar için geldm çook saglamlar onları bıtrıp kndimde bitersem bitecm  diyordum ama allah aşkına bii bakın o adama saldırısı bile yok  bnim üstümde  şimdi soruyroum en   rakip düşmanınız  hiç saldrı yapmıyr  ve siz gece  leri uyumayıp saldırı atack adam arıyrsunuz ordu cıkarırmı diee kontrol ediyrsunuz sonra  okadar mal kaldırınız die rahatlıyrsunuz  ertesi gun bakıyrsunuz adam sizden daha cok paun alıyr söylentisnde halen 100-200 k gösteriyr  bumu adalet?
ticaret basılı değil diyor ama ticaretten ceza alıyor...

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
_ceelO
_WitchKing ( v5 )
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2269 : Kasım 23, 2011, 03:43:13 ÖS »

ANLADIMDA burda millet  haritaya  hun lardan baya bi liste koymuslar yıllardr oynuyrum bu oyunu butun localar çalışıyr 10 saatlkleiri alıyrum okadar saldrı yapıyrum  saldırı yapmaynlarıı rahat 20 -300 puan geride bırakmamız lazım ama  etrafımz onlarla dolu  yani bir 2 hesap bakıyrdum 15 gundr girmiyrum bakıp incelesinler orada tic bile basılı değil saldrı geldi die onuda bıraktım neyse  bu asd...derebey..yada hun_ lar neyse işte bnlar bnm hesaplarım deiğildir  fearles itfkında adm var 1 saldırı yapmadan adam 3 sıradaydı  bunlar bnm  düşmanlarım bunalrla diyarda tek başıma mücadele ediyrum sırf onlar için geldm çook saglamlar onları bıtrıp kndimde bitersem bitecm  diyordum ama allah aşkına bii bakın o adama saldırısı bile yok  bnim üstümde  şimdi soruyroum en   rakip düşmanınız  hiç saldrı yapmıyr  ve siz gece  leri uyumayıp saldırı atack adam arıyrsunuz ordu cıkarırmı diee kontrol ediyrsunuz sonra  okadar mal kaldırınız die rahatlıyrsunuz  ertesi gun bakıyrsunuz adam sizden daha cok paun alıyr söylentisnde halen 100-200 k gösteriyr  bumu adalet?
Hakliii Smiley *rose*
H U N __T U R K
TUTKU
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

KORKUYLA YAŞAYACIĞINA ŞEREFİNLE ÖL

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2270 : Kasım 23, 2011, 05:13:10 ÖS »

BEn ticaretten kazanmadım 1 kuruş derebey yada asd neyse  bunlaradan bunlarda bnm hesaplarım değil  sadece  gecen cafeden girdim ertesi gün ban geldi yarn gece açılacak  ticretten kaldrısam  okadarda  swaşlaradn vuryrum  şimdiye  açık ara birinci olmm lazım ozman neyse artıkk adminlerle  konusacm durumu
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2271 : Kasım 23, 2011, 05:18:42 ÖS »

BEn ticaretten kazanmadım 1 kuruş derebey yada asd neyse  bunlaradan bunlarda bnm hesaplarım değil  sadece  gecen cafeden girdim ertesi gün ban geldi yarn gece açılacak  ticretten kaldrısam  okadarda  swaşlaradn vuryrum  şimdiye  açık ara birinci olmm lazım ozman neyse artıkk adminlerle  konusacm durumu
ne diyo bu   Grin *freak* Grin

Başkalarına imrenme,çok kimseler var ki senin hayatına imreniyorlar....(Hz. Mevlana)....
_ceelO
_WitchKing ( v5 )
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2272 : Kasım 23, 2011, 06:26:26 ÖS »

BEn ticaretten kazanmadım 1 kuruş derebey yada asd neyse  bunlaradan bunlarda bnm hesaplarım değil  sadece  gecen cafeden girdim ertesi gün ban geldi yarn gece açılacak  ticretten kaldrısam  okadarda  swaşlaradn vuryrum  şimdiye  açık ara birinci olmm lazım ozman neyse artıkk adminlerle  konusacm durumu
bende tam anliyamadiiim biraz yavas yazsa anliycaz ama olmuyoo Grin *hahaha* *hahaha*
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2273 : Kasım 23, 2011, 06:53:13 ÖS »

Dostum sana burada derbey  veya asd yüzünden ban yedin diyen bunlarla bağlantılısın diyen oldu mu ki ikide bir benim bunlarla alakam yok deyip duruyorsun. Grin

Dip Not : Derebeyi anladık da bu asd kim o nereden çıktı şimdi  Grin
_ceelO
_WitchKing ( v5 )
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2274 : Kasım 23, 2011, 09:55:48 ÖS »

Dostum sana burada derbey  veya asd yüzünden ban yedin diyen bunlarla bağlantılısın diyen oldu mu ki ikide bir benim bunlarla alakam yok deyip duruyorsun. Grin

Dip Not : Derebeyi anladık da bu asd kim o nereden çıktı şimdi  Grin
ya Aydin aabii bizde Makedonyada Arnavutlarin kulandigi bir deyim vardir "Moss e vet se kallxon veett" Turkcesii : Sorma zaten kendisi soyler  ..O Arkadas da aynisni yapicak gibii Grin:D *hahaha* *hahaha*
H U N __T U R K
TUTKU
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2275 : Kasım 23, 2011, 11:45:54 ÖS »

Coook mu komikk kardeşim yaşın kaç senin??
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2276 : Kasım 24, 2011, 11:22:00 ÖÖ »

Coook mu komikk kardeşim yaşın kaç senin??
kime sordun?
bana sorduysan yaşım 24

H U N __T U R K
TUTKU
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2277 : Kasım 24, 2011, 01:23:37 ÖS »

oyundaki nicin ne senin ?
Armorking
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2278 : Kasım 24, 2011, 01:34:20 ÖS »

oyundaki nicin ne senin ?
profilimde de yazıyor WitchKing..ne oldu saldıracak mısın? Grin

SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2279 : Kasım 24, 2011, 04:33:36 ÖS »

arkadaşlar siz beni güldürdünüz ya allah ta  sizleri güldürsün  inşallah . *hahaha* *hahaha* *hahaha*
gözümden yaş geldi gülmekten . Grin

bu oyunda ben hile yapıyorum diyen görmedim .
hile yapan çok insan tanıdım . *rose*

hilenin de kralını bilir gerektiğinde de yaparım .  Cool

iş bilenin kılıç kuşananın demişler .  *rose*

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Sayfa: 1 ... 150 151 [152] 153 154 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!