Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 02:26:21 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540509 defa)
0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1740 : Kasım 13, 2011, 10:50:19 ÖS »

ulen bişey bilgin yoksa aç bi hesap sadece işçileri ver bekle 3 gün bakalım merkez kaynağı çıkacakmı o hesaptan Grin

çiftliğin kaynağı çıkıyorsa dua edersin bırak merkezi  *hahaha* *hahaha*

Len bas git bi hesapla zor oynayacam sen ne diyosun Grin
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1741 : Kasım 13, 2011, 10:50:52 ÖS »

ulen bişey bilgin yoksa aç bi hesap sadece işçileri ver bekle 3 gün bakalım merkez kaynağı çıkacakmı o hesaptan Grin

çiftliğin kaynağı çıkıyorsa dua edersin bırak merkezi  *hahaha* *hahaha*
Valla ben bu akşam saat 17.00 den itibaren beklemeye başladım. Bakalım kaç günde merkez için kaynak birikecek, en azından elimizde veri olur... Smiley

Hayatta basit zevklerim vardır; herşeyin en iyisi....
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1742 : Kasım 13, 2011, 10:54:10 ÖS »

ben sana söyliyim usta en sağlıklı şekilde saldırı yapmadan ambarı 9 yapıp çiftliği geldiğinde basacak şekilde ayarlarsan 11. gün basabiliyorsun daha önce denemiştim...

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1743 : Kasım 13, 2011, 10:57:26 ÖS »

ben sana söyliyim usta en sağlıklı şekilde saldırı yapmadan ambarı 9 yapıp çiftliği geldiğinde basacak şekilde ayarlarsan 11. gün basabiliyorsun daha önce denemiştim...
Çiftlikte 4500 boşluk var 2,5-3 gün arasında beni idare edecek, ambar 8 sağlık 3 bakalım ne kadar sürede basacağım merkezi... Dedim ya en azından veri olur bize...

Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1744 : Kasım 13, 2011, 11:07:27 ÖS »

Bünyamin, bu playerrr sana selam söylüyor tanıyor musun?? D9 da king ismiyle oynamış Smiley

Tanıyamadım valla Üstad  Ne diyor  ?   Birde Hangi Diyar Ulusal Diyar D 9 mu Yoksa Geçen dönemki TD 9 mu ?

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #1745 : Kasım 13, 2011, 11:14:38 ÖS »

arkadaşlar 2 saattir benim nick için konuşuyosunuz yazışıyosunuz badwolf benim hesabım  birincisi o merkezin altınını bugün patlayan ticaretten çıkardım ama herkez gibi bende yüksekten koydum 10kdemiri 3 e bölüp koydum yüksek fiyattan   çogu arkadaşın yaptıgı gibi ve sonuçta elimde 70 k kadar bi altın oldu diger kaynaklar hazırdı merkez bastım yanınada asker bastım itirazı olan varsa konuşsun ayrıca saldıracak adamda gelsin saldırsın  hiç çekinmesin  şikayet edecek adamda buyursun etsin anlaşılmayan bişey varsa buyrun konuşun
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1746 : Kasım 13, 2011, 11:17:04 ÖS »

arkadaşlar 2 saattir benim nick için konuşuyosunuz yazışıyosunuz badwolf benim hesabım  birincisi o merkezin altınını bugün patlayan ticaretten çıkardım ama herkez gibi bende yüksekten koydum 10kdemiri 3 e bölüp koydum yüksek fiyattan   çogu arkadaşın yaptıgı gibi ve sonuçta elimde 70 k kadar bi altın oldu diger kaynaklar hazırdı merkez bastım yanınada asker bastım itirazı olan varsa konuşsun ayrıca saldıracak adamda gelsin saldırsın  hiç çekinmesin  şikayet edecek adamda buyursun etsin anlaşılmayan bişey varsa buyrun konuşun

Madem sendin bu zamana kadar niye ses etmiyorsun be kardeşim Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1747 : Kasım 13, 2011, 11:17:53 ÖS »

Derebeyleri hesaplarıyla yaptığını bugün bana Msn den ayal Söyledi onunla konuş istersen  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #1748 : Kasım 13, 2011, 11:19:06 ÖS »

Güzel işte adam ticaretten yapmış akıllı adam ticaret adamı.Hayır başkası olsada gene aynı derdim.Sonuçta ceza veren biz değiliz.TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.

ANLAYANA....
bull_shit
Ziyaretçi
« Yanıtla #1749 : Kasım 13, 2011, 11:20:07 ÖS »

ayal kim tanımıyorum  gelsin buyursun
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1750 : Kasım 13, 2011, 11:20:21 ÖS »

kendi adıma bugüne sıradan bir gün gibi başladım senin yaptığın yoruma bakılırsa sende öyle başlamışsın bakmışsın ticaret patlamış mal satmışsın öyle mi Grin

peki her ne hikmetse sen dün kendi ağzınla dedin ki yarın öğlen 2 gibi merkez basıcam Grin şimdide kaynağı ordan aldım diyorsun..

ticaretin patlatılacağı sana bi yerlerden iletildi mi yoksa rüyanda mı gördün  *hahaha* *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1751 : Kasım 13, 2011, 11:21:15 ÖS »

Güzel işte adam ticaretten yapmış akıllı adam ticaret adamı.Hayır başkası olsada gene aynı derdim.Sonuçta ceza veren biz değiliz.TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR.

ANLAYANA....

Yerim türkünü de bulgarınıda burada ağız tadıyla oyun oynuyoruz ve ağzımın tadını bozan adamı ben bozarım beni diyarlardan bilen bilir. Sen hile yapıp oyun oynarken türklüğün şerfini ne kadar düşünüyorsunda burada türklükten ahkam kesiyorsun !!!! .............

Konu benim için bitmiştir. tartışmaya gerek yok. Oyununuzu oynayın ...
freesoul
King of SouLs
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1752 : Kasım 13, 2011, 11:23:40 ÖS »

Tanıyamadım valla Üstad  Ne diyor  ?   Birde Hangi Diyar Ulusal Diyar D 9 mu Yoksa Geçen dönemki TD 9 mu ?
Ua 9 sanırsam, ayrıca istiklal, F.S.M., battal, arkın, fajnego yu biliyormusun diyor. Ben de bir seni tanıdığım için sana ileteyim dedim....

pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1753 : Kasım 13, 2011, 11:24:59 ÖS »

Ua 9 sanırsam, ayrıca istiklal, F.S.M., battal, arkın, fajnego yu biliyormusun diyor. Ben de bir seni tanıdığım için sana ileteyim dedim....

Adam hırvatmı arkın benim Smiley
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1754 : Kasım 13, 2011, 11:26:41 ÖS »

Anladım Üstad F.S.M Hesabı Bana Aitti D 9 Da ilk 6 ay oynadım Sonra ZEYBEK yani Nuri Hocaya bıraktım Hesabı FAJNEGO ve arkini De D 95 Den Tanır Hesaplar SÜrekli Üst sıralarda olduğundan Tanıdığı Türk Oyuncuları Yazmıştır  Wink

Sayfa: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!