Imperia Online Turkey  
Haziran 16, 2024, 11:36:45 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 302   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ULUSLAR ARASI DİYAR 13 SOHBET ODASI  (Okunma Sayısı 540261 defa)
0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #1710 : Kasım 13, 2011, 09:00:44 ÖS »

Valla Türke kim dalarsa bende ona dalarım baştan diyim.
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1711 : Kasım 13, 2011, 09:03:19 ÖS »

Eğer işin içinde hile varsa türkü yabancısı olmaz. Atış serbest hamza dalacam dediyse dalar. Bende ona dalana dalarım Grin
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1712 : Kasım 13, 2011, 09:04:45 ÖS »

ben dalacam raporu da yayınlıyacam gel bakalım sen bana nsl dalacaksan  *hahaha*

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #1713 : Kasım 13, 2011, 09:05:16 ÖS »

Valla baştan dedik türk e dalana dalarım sen o fark yapmaz ayrımsa şimdi yapalım no problem..
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #1714 : Kasım 13, 2011, 09:07:10 ÖS »

ben dalacam raporu da yayınlıyacam gel bakalım sen bana nsl dalacaksan  *hahaha*

Valla senin gibi adamlara benim öğretmişliğim var sende az şey öğrenmedin o yüzden kimse kimseyi kıskanmasın dalacaksan dalda görelim...Hava atma burada
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1715 : Kasım 13, 2011, 09:07:16 ÖS »

Valla baştan dedik türk e dalana dalarım sen o fark yapmaz ayrımsa şimdi yapalım no problem..

Haksız kazanç Çıkar sağlayan kim olursa olsun Önemli Değil  Amaç bunlara  izin vermemek ise Hep beraber hareket edilmesi Lazım Biz İttiafak olarak bu şekilde davranan Herkese saldırı yapacağız

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1716 : Kasım 13, 2011, 09:08:24 ÖS »

yap işte bişey demedik ben hile yapan Türk de olsa dalacam ismini açıklamazsa sürekli dalacam diyorum Smiley

tabi bu badwolf sen de olabilirsin 10 yıllık arkadaşımda olur fark yapmaz no problem Wink

ki nedense içimden bir his bu ticaretin altından sen ve bull_shit çıkacaksınız diyor 2 nizde tek hesaba bakıyorsunuz diyor ama ben o sese inanmak istemiyorum konduramıyorum size
Smiley
« Son Düzenleme: Kasım 13, 2011, 09:11:08 ÖS Gönderen: HamMer » Kayıtlı

IF YOU SLEEP YOU WILL DIE          .....Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer yine kendi kıçınızın üzeridir.....
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #1717 : Kasım 13, 2011, 09:11:04 ÖS »

Haksız kazanç Çıkar sağlayan kim olursa olsun Önemli Değil  Amaç bunlara  izin vermemek ise Hep beraber hareket edilmesi Lazım Biz İttiafak olarak bu şekilde davranan Herkese saldırı yapacağız
BIrakın geyik muhabetini haklı haksızı hepinizi biliyorum.Biri sizi geçince pisliğe yönelmeyin.Artı yabanda yapılanları oynayan bilir siz nerden bileceksiniz.Artı bir insan puanı çok diye hile yapmışmı olur.Kredi ilede basılır merkez ama siz herşeyi kendiniz gibi görüyorsunuz.Ayna sizsiniz demekki
hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #1718 : Kasım 13, 2011, 09:13:00 ÖS »

yap işte bişey demedik ben hile yapan Türk de olsa dalacam ismini açıklamazsa sürekli dalacam diyorum Smiley

tabi bu badwolf sen de olabilirsin 10 yıllık arkadaşımda olur fark yapmaz no problem Wink

ki nedense içimden bir his bu ticaretin altından sen ve bull_shit çıkacaksınız diyor 2 nizde tek hesaba bakıyorsunuz diyor ama ben o sese inanmak istemiyorum konduramıyorum size
Smiley
Sen hissetmeye devam et gene Ama bırakın isteyen istediğini oynasın bir ceza varsa onu adminler verir siz neyin cezasını veriyorsunuz.Hangi yetki ile
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1719 : Kasım 13, 2011, 09:13:28 ÖS »

BIrakın geyik muhabetini haklı haksızı hepinizi biliyorum.Biri sizi geçince pisliğe yönelmeyin.Artı yabanda yapılanları oynayan bilir siz nerden bileceksiniz.Artı bir insan puanı çok diye hile yapmışmı olur.Kredi ilede basılır merkez ama siz herşeyi kendiniz gibi görüyorsunuz.Ayna sizsiniz demekki

Ben Geyik muhabbeti yapmam Oyunuma bakarım Sana sen yaptın veya yapıyorsun da demedim yapan kim olursa olsun Karşı koyarım dedim sen nasıl anlıyorsun ? bu arada öğretsene yaban Diyarda nasıl oynanır Az çok bilğimiz olsun demi  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
HamMer
HamzA
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

HamMer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1720 : Kasım 13, 2011, 09:14:40 ÖS »

sen oyunu biliyorum diyorsun ya öğrettim diyorsun yaaa bak sana ne diyeceğim rezilliğin burdan belli  *hahaha*

badwolf nüfusu 12 k hadi diyelim ki bu adam kredi ile buraya geldi yaw banka 3 sence 12 k nüfuslu birine 90 k eden merkez ihtiyacını karşılar mı git oyunu öğren sonra gel daha da senle muhattap olmam...

git otur bu gece nasıl oynayabilirim i oku...

hunter
Ziyaretçi
« Yanıtla #1721 : Kasım 13, 2011, 09:15:25 ÖS »

Geyik yapıyorsun ceza size kalmaz ceza veren kurum belli.Bırakın insanları rahat...
umit_bey
LoRD_oF_UM
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1722 : Kasım 13, 2011, 09:17:25 ÖS »

Eğer işin içinde hile varsa türkü yabancısı olmaz. Atış serbest hamza dalacam dediyse dalar. Bende ona dalana dalarım Grin
bende pearsa dalana dalarım  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*

Çok oyuncu gördüm,kimisi adam gibi adam sözünde duran,kimisi karı gibi diyardan kaçıp korkakça savaşan.Bilmez ittifağın ne demek olduğunu satar arkadaslarını kahbe tohumu... ümit_bey
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1723 : Kasım 13, 2011, 09:18:21 ÖS »

Geyik yapıyorsun ceza size kalmaz ceza veren kurum belli.Bırakın insanları rahat...

Ben Geyiğimi yayınladığım Raporlardan sonra yaparım Genelde bilenler bilir  Wink  Seninde bilmen lazım beni Tanıyorsun ya O bakımdan dedim  Smiley

Not: Geyik merkezi Diye Formda Arama yaparsan Görürsün  Smiley

deligado_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1724 : Kasım 13, 2011, 09:20:22 ÖS »

beyler muhabbet uzadıkça uzuyor gördüğüm kadarıyla uzamayada devam edecek tanıyorsanız badwolfu söyleyin kimse karışmasın adama ama tanımadan etmeden kimsenin arkasında da durmayın. hamza ve bünyamin bu suçlu demiyor suçlu kimse ona oyun oynatmam diyorlar ki sonuna kadar da haklılar burda biz türkler adımıza yakışır bi oyun çıkartmak için varız gerekirse adaletide biz sağlarız cezasınıda biz keseriz ama bu badwolf için değil tüm TÜRK imperialılar için geçerlidir.
Sayfa: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 302   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!