Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 06:11:23 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Dünya kupası...  (Okunma Sayısı 13604 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
SelamVerdikBanYedik?
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Nisan 29, 2012, 07:25:21 ÖS »

Sana karşı ben iyi niyet gösterdim ve arkadaşlarıma banlamayalım bunu birde iyi yanımız gösterelim dedim.. Şimdi burada sen kalkıp ben forumu katlettim de beni banlayamadılar falan gibi konuşursan .... Sadece yazık derim...... He iyi niyetimi doğru kullandın mı hayır ... Hadi çocuk dedik, adam olur dedik, Büyür , büyümese de en azından büyüklere özenir de büyük gibi davranır dedik. Ama sen hala kafana göre takılıyor ve tüm yaptıklarının yanlış olduğunu düşüneceğin yerde . Bakın ben bunları yaptım iyi de yaptım bu sayede beni banlayamıyorlar diyorsun...yazık !!!!

Bu sana son sabır gösterişimdir ....

banlayamadılar dediğimi hatırlamıyorum dediysemde hislerimi yanlış tercüman etmişim demektir.Ben bezdirdim bıktırdım manasında bir kelime kullandım.. yani burda şow yapmanın luzmu yok. foruma geldıgım ılk gunler.. yanı geldım foruma adam gibi takılıyorum ban yedim. birdaha uyelık actım bıdaha ban yedım msnden sordum senın 7-8 ay onceden foruma gırme yasagın var dedıler... yanı ılk başlar ben yıde adam gıbı takılmışım siz benı banlamışsınız ama sonralardan forumun içine edince ben banlamayı kesmişsiniz..Sizin iyi niyetiniz ben abuk subuk hareketler yapınca mı meydana çıkıyor ?  Huh? buda benim son sabır gösterişimdir. bak dünden beri hangi konuda abuk subuk birşey yazdım ? kimseyle dalga geçmedim bişey yapmadım .. aksine gördüğüm sorulara da cevap verdim.Ve ben henüz 17 yaşında iken kendimi forum bagımsızlıgına armagan etmekden onur duyuyorum  Grin Grin
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Nisan 29, 2012, 10:04:42 ÖS »

banlayamadılar dediğimi hatırlamıyorum dediysemde hislerimi yanlış tercüman etmişim demektir.Ben bezdirdim bıktırdım manasında bir kelime kullandım.. yani burda şow yapmanın luzmu yok. foruma geldıgım ılk gunler.. yanı geldım foruma adam gibi takılıyorum ban yedim. birdaha uyelık actım bıdaha ban yedım msnden sordum senın 7-8 ay onceden foruma gırme yasagın var dedıler... yanı ılk başlar ben yıde adam gıbı takılmışım siz benı banlamışsınız ama sonralardan forumun içine edince ben banlamayı kesmişsiniz..Sizin iyi niyetiniz ben abuk subuk hareketler yapınca mı meydana çıkıyor ?  Huh? buda benim son sabır gösterişimdir. bak dünden beri hangi konuda abuk subuk birşey yazdım ? kimseyle dalga geçmedim bişey yapmadım .. aksine gördüğüm sorulara da cevap verdim.Ve ben henüz 17 yaşında iken kendimi forum bagımsızlıgına armagan etmekden onur duyuyorum  Grin Grin

Şov yapmaya ihtiyacımız yok çok şükür Smiley ......... Sana iyi niyetle yaklaşma fikri benden çıktı (öğretmen olduğumdan çoluk çocukla uğraşan biriyim. Bir şanş daha vereyim dedim)  Diğer arkadaşlar her geldiğinde banlama taraftarıydı (ki onlar haklıymış) .. Ama sen sana karşı iyi niyeti bile kendi yaptığın saçmalıklarla kazandığını sanıyorsun .. Sence burada şov yapan kim ? ......  Yazık ... Benimde sabrım bitti artık...  Üzgünüm Banlandınız !!!! 

Ben çocuk derken sana kafa yaşın için demiştim beden yaşın için değil  Wink

MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #62 : Nisan 30, 2012, 11:02:39 ÖÖ »

1) Dünya kupasında sadece listedekilerle oynayabiliyorsun ve bizde hiçbir zaman 30 kişilik kadro dolmamıştı ki atılasın
2) Anlattığın gibi bir olay hiç yaşanmadı, başından sonuna oradaydım, nikim aynı KARA_HAN. Bir şey olmamışken olmuş gibi söylenirse o olay olmuş olmaz, senin nikin neydi peki?
3) Dünya kupasında belli sayıda oy almadan ittifaktan atılamazsın. Bu yüzden ittifakını satanı bile atamamıştık.  
nickim mask değildi zaten
baskan limonota mıdı nedi
bütün askerimi terhis ettirti
puanım düşük diye ittiaktan attı  Huh?

sen benim yazdıklarımı tek anladıgın gibi yorumlamıssın.

ittifağın başına adam gibi birini geçirsediniz ittifak 30 kişyi hertürlü tamamlardı
limontanın küfürleşmediği adam kalmamıştı  Huh?
yeterli oy dediğini 10 defa aynı kişiyi oylarsan sonunda evet oyu baslar tabi  Huh?

os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Nisan 30, 2012, 12:01:10 ÖS »

selamverdikbanyedik-bu adam ortalıgı karıstırıyo hep banlayınıd banlayın ıp banlayın daha giresmın *freak*

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Nisan 30, 2012, 04:16:57 ÖS »

1) Dünya kupasında sadece listedekilerle oynayabiliyorsun ve bizde hiçbir zaman 30 kişilik kadro dolmamıştı ki atılasın
2) Anlattığın gibi bir olay hiç yaşanmadı, başından sonuna oradaydım, nikim aynı KARA_HAN. Bir şey olmamışken olmuş gibi söylenirse o olay olmuş olmaz, senin nikin neydi peki?
3) Dünya kupasında belli sayıda oy almadan ittifaktan atılamazsın. Bu yüzden ittifakını satanı bile atamamıştık.  

nickim mask değildi zaten
baskan limonota mıdı nedi
bütün askerimi terhis ettirti
puanım düşük diye ittiaktan attı  Huh?

sen benim yazdıklarımı tek anladıgın gibi yorumlamıssın.

ittifağın başına adam gibi birini geçirsediniz ittifak 30 kişyi hertürlü tamamlardı
limontanın küfürleşmediği adam kalmamıştı  Huh?
yeterli oy dediğini 10 defa aynı kişiyi oylarsan sonunda evet oyu baslar tabi  Huh?

nikin Huh?
_AZERBAIJAN_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Mayıs 01, 2012, 07:29:09 ÖÖ »

nikin Huh?

Kara_Han burda oldukda yaz
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Mayıs 01, 2012, 10:27:37 ÖÖ »

nikin Huh?
fark etmez nickim
katılımcıların 30 a tamamlanmamasına yakınmışsın ama bi 6-7  kişi ittifaktan atıldı yalan mı lider yüzünden en iyi oyunculardan biride oyunu bıraktı  Huh?

kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Mayıs 01, 2012, 11:05:21 ÖÖ »

fark etmez nickim
katılımcıların 30 a tamamlanmamasına yakınmışsın ama bi 6-7  kişi ittifaktan atıldı yalan mı lider yüzünden en iyi oyunculardan biride oyunu bıraktı  Huh?

Nikini bile söyleyemiyorsan ne söyleyebilirsin ki ?
Gerçekte olanlar ise uzun hikaye...
tusunamiy
Deathstorm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Namı değer Deathstorm

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Mayıs 01, 2012, 10:34:51 ÖS »

kara-han bidaki dönem gel beraber oynıyalım deathstorm td1 sizinti td1 td3 exfactor bu nicklerde benm belki duymuşsun 2 ortak oynarız hep dünya kupasını oynamadık bi tek Smiley kadroyu toplayak öle gidek bu sefer Grin
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Mayıs 02, 2012, 12:49:12 ÖS »

kara-han bidaki dönem gel beraber oynıyalım deathstorm td1 sizinti td1 td3 exfactor bu nicklerde benm belki duymuşsun 2 ortak oynarız hep dünya kupasını oynamadık bi tek Smiley kadroyu toplayak öle gidek bu sefer Grin

Katılabilecekler seçmelerde belirlenecek
D 50 de bunun kadrosunu oluşturmaya çalışıyoruz
Hep beraber ne biliyor ve öğreniyorsak paylaşıyoruz
İyi bir beraberlik oluyor
Diyarın üç ayı oldu ittifak olarak ilk üçten inmedik genelde ilk sıradayız
ve hala dışarıdan gelip başlayıp katılanlar ve tabi ayrılanlar oluyor
Hala gelebilirsiniz
tusunamiy
Deathstorm
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Namı değer Deathstorm

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Mayıs 03, 2012, 12:03:43 ÖÖ »

tmm bnde geliyim Grin
Sayfa: 1 ... 3 4 [5]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!