Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 11:18:11 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Dünya kupası...  (Okunma Sayısı 13579 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #45 : Nisan 29, 2012, 02:42:26 ÖS »

Konu başlıgına bakarak yazmış olsanız her şeyi,saçma sapan,başlıktan uzak konular dönmezdi sanırım tarafınızdan neyse haklısın çocuk  Smiley
saol cocuk

SelamVerdikBanYedik?
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Nisan 29, 2012, 03:29:06 ÖS »

amasyaimp sana katılıyorum.. her ağaçta yalan dalda. Ancak konu başlığına bakarak taraFINIZDAN dediğin cümle.Hayır abi peki biz ne yapalım ? bunu hiç bizim açımızdan düşündün mü ? ben nasıl bir tepki koyayım ortaya ?.. Bak forumu alt üst edince nasıl herşey yoluna giriyor. forumda adam gibi takılınca ban yiyordum.. Bak forumu alt ust edınce 1 haftadır banlamıyorlar.Banlamaktan bezdiler daha doğrusu.Ben bu yöntem ile hedefime ulaştım.. Kurallara uyarak denediğim yöntemde ise ne mi oldu ? bir arpa boyu yol kat edemedim. ilk bakışta sen bizi suçlu görüyorsan şayet yanılıyorsun.Sorgulamayı öğrenemediysen eğer oyundaki ittifağını sil derim.
SelamVerdikBanYedik?
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #47 : Nisan 29, 2012, 03:45:20 ÖS »

ne yazıyon arkadaş şimdiye orhan pamuk 3 tane roman yazmıştı  Grin

amasyaimp34    04:34:56 ÖS   Dünya kupası... konusuna yanıt v
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : Nisan 29, 2012, 03:53:26 ÖS »

amasyaimp sana katılıyorum.. her ağaçta yalan dalda. Ancak konu başlığına bakarak taraFINIZDAN dediğin cümle.Hayır abi peki biz ne yapalım ? bunu hiç bizim açımızdan düşündün mü ? ben nasıl bir tepki koyayım ortaya ?.. Bak forumu alt üst edince nasıl herşey yoluna giriyor. forumda adam gibi takılınca ban yiyordum.. Bak forumu alt ust edınce 1 haftadır banlamıyorlar.Banlamaktan bezdiler daha doğrusu.Ben bu yöntem ile hedefime ulaştım.. Kurallara uyarak denediğim yöntemde ise ne mi oldu ? bir arpa boyu yol kat edemedim. ilk bakışta sen bizi suçlu görüyorsan şayet yanılıyorsun.Sorgulamayı öğrenemediysen eğer oyundaki ittifağını sil derim.

Size ne yol göstermeye çalışıyorum haddim degil nede yolunuz yanlış diyorum,eger yanlış ise bana degil bu forumda ki modlara kalmış onların görevi sonuçta yanlış olduğunu söylemek,sadece konu ve konu başlıgının bir önemi yok çünkü muhabbet o konunun temasının dışına çıkmış bunu söylemek istedim, ittifak konusuna gelince sorgulamak yada sorgulamamakla ilgisi yok kuralları yok saymaklada ilgisi yok şayet öyle olsa en kuralcı rejimler sözde komünist ülkelerde olmazdı diyelim( dünyada daha komünist ülke var olmadı ),bu forumu bu hale getirenler yetkililerin ta kendisidir şuan ki olanları kastetmiyorum artık pek fazla konulara müdahil olmadığım için nasıl birileri olduklarını bilmiyorum ama geçmiş yıllarda ki forumun online oranlarına bakılırsa zaten forumun bu duruma gelme nedenlerinden biride yetkililerin tutumudur.
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : Nisan 29, 2012, 03:53:59 ÖS »

ne yazıyon arkadaş şimdiye orhan pamuk 3 tane roman yazmıştı  Grin

amasyaimp34    04:34:56 ÖS   Dünya kupası... konusuna yanıt v

Saldırı yiyorum Diyar 10da ona bakıyordum  Smiley
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #50 : Nisan 29, 2012, 03:57:15 ÖS »

bir fenerli 10 beşiktaşlı, 20 trabzonlu ve bütün cümbomlulara bedeldir.

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
MasK
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Nisan 29, 2012, 04:02:40 ÖS »

bir fenerli 10 beşiktaşlı, 20 trabzonlu ve bütün cümbomlulara bedeldir.
hayatında ilk defa güzel birşey konuştun  Grin

os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #52 : Nisan 29, 2012, 04:04:06 ÖS »

hayatında ilk defa güzel birşey konuştun  Grin
hayatın yalan

Ziya Gökalp
SelamVerdikBanYedik?
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #53 : Nisan 29, 2012, 04:22:30 ÖS »

Size ne yol göstermeye çalışıyorum haddim degil nede yolunuz yanlış diyorum,eger yanlış ise bana degil bu forumda ki modlara kalmış onların görevi sonuçta yanlış olduğunu söylemek,sadece konu ve konu başlıgının bir önemi yok çünkü muhabbet o konunun temasının dışına çıkmış bunu söylemek istedim, ittifak konusuna gelince sorgulamak yada sorgulamamakla ilgisi yok kuralları yok saymaklada ilgisi yok şayet öyle olsa en kuralcı rejimler sözde komünist ülkelerde olmazdı diyelim( dünyada daha komünist ülke var olmadı ),bu forumu bu hale getirenler yetkililerin ta kendisidir şuan ki olanları kastetmiyorum artık pek fazla konulara müdahil olmadığım için nasıl birileri olduklarını bilmiyorum ama geçmiş yıllarda ki forumun online oranlarına bakılırsa zaten forumun bu duruma gelme nedenlerinden biride yetkililerin tutumudur.
Cümlelerinde bir ima kullandığın bariz belli.. birtek burada dile getirmedin bunu.evet bunu söylemek istemişsin.. ama söylerkende bir iğne sokmadan geçmemişsin benimde dikkat çekmek istediğim nokta bu.komunist ülke olmaz.Komunizm bir dünya düzenidir.Ülkelerde uygulanabilecek komunizme en yakın yönetim biçimi sosyalizmdir.bu kısıma kısmen katılıyorum diyebiliriz. d10da kim saldırıyor ozelden mesaj atsana..
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : Nisan 29, 2012, 04:38:37 ÖS »

Neyse herkez kendi işini yaparsa daha saglıklı olur sanırım  Smiley red_army isminden yola çıkarak dedim sosyalizm yada komünizm ikiside sadece hayal fark eden bir şey yok  Smiley
SelamVerdikBanYedik?
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #55 : Nisan 29, 2012, 04:49:02 ÖS »

Neyse herkez kendi işini yaparsa daha saglıklı olur sanırım  Smiley red_army isminden yola çıkarak dedim sosyalizm yada komünizm ikiside sadece hayal fark eden bir şey yok  Smiley
kırmızının sağ tarafına doğru yazı devam ediyor soru sordum  Grin
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #56 : Nisan 29, 2012, 04:53:09 ÖS »

Grin Grin Grin

Ziya Gökalp
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #57 : Nisan 29, 2012, 04:58:19 ÖS »

Sana karşı ben iyi niyet gösterdim ve arkadaşlarıma banlamayalım bunu birde iyi yanımız gösterelim dedim.. Şimdi burada sen kalkıp ben forumu katlettim de beni banlayamadılar falan gibi konuşursan .... Sadece yazık derim...... He iyi niyetimi doğru kullandın mı hayır ... Hadi çocuk dedik, adam olur dedik, Büyür , büyümese de en azından büyüklere özenir de büyük gibi davranır dedik. Ama sen hala kafana göre takılıyor ve tüm yaptıklarının yanlış olduğunu düşüneceğin yerde . Bakın ben bunları yaptım iyi de yaptım bu sayede beni banlayamıyorlar diyorsun...yazık !!!!

Bu sana son sabır gösterişimdir ....

os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #58 : Nisan 29, 2012, 05:40:53 ÖS »

Sana karşı ben iyi niyet gösterdim ve arkadaşlarıma banlamayalım bunu birde iyi yanımız gösterelim dedim.. Şimdi burada sen kalkıp ben forumu katlettim de beni banlayamadılar falan gibi konuşursan .... Sadece yazık derim...... He iyi niyetimi doğru kullandın mı hayır ... Hadi çocuk dedik, adam olur dedik, Büyür , büyümese de en azından büyüklere özenir de büyük gibi davranır dedik. Ama sen hala kafana göre takılıyor ve tüm yaptıklarının yanlış olduğunu düşüneceğin yerde . Bakın ben bunları yaptım iyi de yaptım bu sayede beni banlayamıyorlar diyorsun...yazık !!!!

Bu sana son sabır gösterişimdir ....

KISACA AYANI DENK AL

Ziya Gökalp
kara-han
KARA_HAN
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #59 : Nisan 29, 2012, 06:40:03 ÖS »

la 500 k puanım vardı 300 k suvarım vardı bütün askerleri terhis ettirtiler bana sonra puanım düşük diye ittifaktan attılar

kafalarıda calısmıyor bırakın toplanma noktası kurun oraya  bagıslayam Grin

1) Dünya kupasında sadece listedekilerle oynayabiliyorsun ve bizde hiçbir zaman 30 kişilik kadro dolmamıştı ki atılasın
2) Anlattığın gibi bir olay hiç yaşanmadı, başından sonuna oradaydım, nikim aynı KARA_HAN. Bir şey olmamışken olmuş gibi söylenirse o olay olmuş olmaz, senin nikin neydi peki?
3) Dünya kupasında belli sayıda oy almadan ittifaktan atılamazsın. Bu yüzden ittifakını satanı bile atamamıştık.  
Sayfa: 1 2 3 [4] 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!