Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 12:29:34 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: legal bir oyuncu 2 günde banka kurabilirmi.....
evet - 5 (41.7%)
hayır - 7 (58.3%)
Toplam oy: 9

Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 2 günde banka kurlurmu  (Okunma Sayısı 10722 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
uqurby
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Eylül 15, 2011, 04:04:34 ÖS »

yaa asil bırak şimdi beni konuşturma birileri taşıdı bana neler yaptığınızı. şimdide bir yaygara koparma peşindesinmiz yok biz piyasaya ucuzdan demir sürüyormuşuzda . bunları sizin almanızı sağlayıp tuzak kuruyormuşuz. valla gülüyorum size dediğim gibi çok hayalperest çocuklarsınız..
1_zalim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Eylül 15, 2011, 04:17:30 ÖS »

yaa asil bırak şimdi beni konuşturma birileri taşıdı bana neler yaptığınızı. şimdide bir yaygara koparma peşindesinmiz yok biz piyasaya ucuzdan demir sürüyormuşuzda . bunları sizin almanızı sağlayıp tuzak kuruyormuşuz. valla gülüyorum size dediğim gibi çok hayalperest çocuklarsınız..
bu benim düşüncem tuzak yada değil zaten yazdım oraya bunların yapmadığı dediğim kişileri çünkü sen ve blady tatildiniz kizila msn den ben söyledim onunda haberi yok ittifaka sordum ses çıkmadı bende yazdım bunun tımar yada başka ittifakı hedef alaca şekilde de yazmadım sadece hileci denilen kişiler yokken bile hile yapılıyor demekki her fiyat düştüğünde veya çıktığında kesin bu yapmıştır diyerek itham etmememek için dile getirdim...... ben ucuz mal satmam ve almam ama yüksek fiyata satarım yazdığım gibi ben altında işçi çalıştırmam kaynağın yarısını satar yarısını biriktiririm ha dersinki istiklaldeki 2 hesap neden banlı doğrudur benbilmez ve herausu kizilates1 vermiştim ticaret ban yediler hileye göz yumdum doğru yalan söyliyemem
drgrath
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Eylül 15, 2011, 06:49:54 ÖS »

asilim neden monsteri casus olarak kullandıgını ve aynı pcden pynadıgını soylemiosun. ha 2 pc de diyosun ya ip cakısması. onunda kolayını bulmuşunuz neymiş ortak modemde kullanıyomusunuz bilgisayarlar ayrıymış. sanki bunları bilmiyoruz. denge ittifagının hepsi ticaret yapıyor imcelencekse onlar bir incelensin. o malları kime satıyorlar. keşke bulsalarda suclular kimse onlar cezalandırsa. ama nerde hileyi yapan yapar. sonra yan hesapşarı oyundan atılır. sonra bunlar kredi alcaz olayıyla tekrar oyunu alırlar. ne guzel iş. bizde burda yırtınalım
1_zalim
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Eylül 15, 2011, 07:13:12 ÖS »

asilim neden monsteri casus olarak kullandıgını ve aynı pcden pynadıgını soylemiosun. ha 2 pc de diyosun ya ip cakısması. onunda kolayını bulmuşunuz neymiş ortak modemde kullanıyomusunuz bilgisayarlar ayrıymış. sanki bunları bilmiyoruz. denge ittifagının hepsi ticaret yapıyor imcelencekse onlar bir incelensin. o malları kime satıyorlar. keşke bulsalarda suclular kimse onlar cezalandırsa. ama nerde hileyi yapan yapar. sonra yan hesapşarı oyundan atılır. sonra bunlar kredi alcaz olayıyla tekrar oyunu alırlar. ne guzel iş. bizde burda yırtınalım
sırf casus atıldığı için bi hesap banlanırsa yedekdelinin de ceza alması lazımdı yönetim incelesin yedekdeli ile kaçımız ipi çakışıyo bu haksızlık işte biri aynısını yaparken diğerinin ceza alması..........2 pc konusudu beni sıktı bekir abiyede defalarca anlattım ama hala aynı şeyi diyosunuz yahu istersen deneyin bi bağlantıda 2 modem çalışmaz ve yasak ttnet farkına anında varır ve para cezası vardır bi modemde de 2 pc olursaki benim tek pc im var ipler çakışır tıpkı ferzahla benim gibi sırf bu yüzden ferzah 2 kez ceza aldıki adamın hakkı yendi benle alakası yoktu ben ferzahla aynı binadaydım ve ferzah alt dairede oturuyodu ve interneti benden çekti sırf bu yüzden ceza aldı bu yüzden ferzahada mahcup oldum şimdi kendi netini aldı ve rahat rahat oynuyo bunu yönetimde inceledi ne ticaret hilesi nede anlaşmalı savaş bulamadı ve açtı hesabı ferzah tek kredi bile yüklememiş sizin iddaa ettiğiniz gibi kredi yükleyince hesap açılsaydı herkes açtırırdı monsterin sahibide kredi yüklememiş ve monster legal bi şekilde dağıttı altınları yani herkes 7 den demir 1 odun koydu oda çekti yani ceza gerektirecek bişey yapmadı siz kafanızdaki senaryo ile konuşuyorsunuz ben herşeyi açık açık yazıyorum ister inanın ister hayalinizdeki senaryoya inanın
« Son Düzenleme: Eylül 15, 2011, 07:20:16 ÖS Gönderen: 1_zalim » Kayıtlı
casus1
Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Eylül 16, 2011, 04:27:44 ÖS »

sırf casus atıldığı için bi hesap banlanırsa yedekdelinin de ceza alması lazımdı yönetim incelesin yedekdeli ile kaçımız ipi çakışıyo bu haksızlık işte biri aynısını yaparken diğerinin ceza alması..........2 pc konusudu beni sıktı bekir abiyede defalarca anlattım ama hala aynı şeyi diyosunuz yahu istersen deneyin bi bağlantıda 2 modem çalışmaz ve yasak ttnet farkına anında varır ve para cezası vardır bi modemde de 2 pc olursaki benim tek pc im var ipler çakışır tıpkı ferzahla benim gibi sırf bu yüzden ferzah 2 kez ceza aldıki adamın hakkı yendi benle alakası yoktu ben ferzahla aynı binadaydım ve ferzah alt dairede oturuyodu ve interneti benden çekti sırf bu yüzden ceza aldı bu yüzden ferzahada mahcup oldum şimdi kendi netini aldı ve rahat rahat oynuyo bunu yönetimde inceledi ne ticaret hilesi nede anlaşmalı savaş bulamadı ve açtı hesabı ferzah tek kredi bile yüklememiş sizin iddaa ettiğiniz gibi kredi yükleyince hesap açılsaydı herkes açtırırdı monsterin sahibide kredi yüklememiş ve monster legal bi şekilde dağıttı altınları yani herkes 7 den demir 1 odun koydu oda çekti yani ceza gerektirecek bişey yapmadı siz kafanızdaki senaryo ile konuşuyorsunuz ben herşeyi açık açık yazıyorum ister inanın ister hayalinizdeki senaryoya inanın
    burda benim adim neden geçti kerem ben oyunu biraktim oynamiyom diye kaç kez dedim mustafa bile halen bana sizinkiler diyor yahu ben oyunlarda yokum msnde dikkat ediyorsan oyunun adini bile konuşmuyorum ...ben birbirinizi suçlayip hileye devam etmenizi eleştiryorum ..ahmet suçlu ben akkaşik mehmet suçlu ben akkaşik işini birakin blues bizlerden daha iyi biliyor kim hile yapiyor yapmiyor td7 de kolay kolay ban atmaz oyuncu yok çünkü tüm turk diyarlari ayni durumda herkes birbirini suçluyor yok ip niz çakişiyor yok bakiciniz hadiiii kerem sende dahil bu turk diyarlarinda hangi sebepten olursa olsun bibirinin oyununa girmiyor hemen 3-5 kişi çikacaktir ben temizim yalanina nasilsa ispat yok...tüm forum yazilarini  herkes masum hep rkipleri suçlu kendileride biliyor ama işlerine öyle geliyor tuuu kaka onlar biz oma ile yikandik birakin traşida oyunu düzgün oynayin
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Eylül 16, 2011, 04:29:52 ÖS »

Grin Grin go go

Düşmanın ülkesi viran olacak,
Türkiye büyüyüp "TURAN" olacak.

Ziya Gökalp
OguzhN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Thessaloniki

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Eylül 16, 2011, 04:30:25 ÖS »

Grin Grin go go
Oss  *beer*

_MasK_
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Eylül 16, 2011, 04:31:10 ÖS »

*drunk*  Grin Grin adqwqwdq

Ziya Gökalp
OguzhN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Thessaloniki

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Eylül 16, 2011, 04:35:18 ÖS »

*drunk*  Grin Grin adqwqwdq
os bluese mail attım chatı acın die Grin

_MasK_
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Eylül 16, 2011, 04:36:27 ÖS »

os bluese mail attım chatı acın die Grin
  Grin Grin acmasını bılıyomu acaba  Grin Grin Grin

Ziya Gökalp
OguzhN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Thessaloniki

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Eylül 16, 2011, 04:37:46 ÖS »

Grin Grin acmasını bılıyomu acaba  Grin Grin Grin
kendısınden haberı vramı diye sorsan daha mantıklı  *hihi*
« Son Düzenleme: Eylül 16, 2011, 04:39:54 ÖS Gönderen: OguzhN » Kayıtlı

_MasK_
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Eylül 16, 2011, 04:38:53 ÖS »

kendısınden haberı vramı diye sorsan daha mantıklı  *hihi*
gunde 15 saat onlıne olan kisının kendısınden haberı olurmu   Grin Grin Grin

Ziya Gökalp
OguzhN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Thessaloniki

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #42 : Eylül 16, 2011, 04:40:09 ÖS »

gunde 15 saat onlıne olan kisının kendısınden haberı olurmu   Grin Grin Grin
trabzon ineteri yendi yav  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

_MasK_
os111_king
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #43 : Eylül 16, 2011, 04:40:51 ÖS »

trabzon ineteri yendi yav  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
ben o maca bızım mahelle takımı getırsem  Grin ınter e 5 cekerdık

Ziya Gökalp
OguzhN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Thessaloniki

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #44 : Eylül 16, 2011, 04:41:34 ÖS »

ben o maca bızım mahelle takımı getırsem  Grin ınter e 5 cekerdık
sen oynuyorsan 8-10 bile olur o

_MasK_
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!