Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 01:34:56 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kayıp ORDU  (Okunma Sayısı 1121 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
alaca_karanlık
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ağustos 18, 2011, 08:19:36 ÖS »

2 haftadır mağdur olduğum bir durumdan ötürü beklemekteyim, nihayetinde cevap geldi fakat programcılar hatayı tespit edememişler, dolayısı ile ne zararımı karşılayabiliyorlar nede ortadan kaybolan ordumu... Kırıcı bir telafuzda bulunmak istemiyorum, bu oyununa aylardır türlü hesaplardan para yatıran biri olarak bu almış olduğum karşılık beni bayağı tok tuttar!

Oyundaki tüm hesaplarımı terk ediyorum, ve ben gibi bir örneği ele alıp şu saatten sonra bu saçmalığın içinde emek ve para harcayan arkadaşlara iyi oyunlar diliyorum...

Ayrıca Word diyarında'da Since_1453 kullanıcı ismine sahibim yerime yedeklerden bir arkadaş atayabilirsiniz...

Saygılarımla

tek_adam
SPY73
spy73
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

zafer

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ağustos 20, 2011, 07:50:43 ÖS »

daha önce bu olay benim de başıma geldi türk diyar 5 te oynarken .
olay şu şekilde oldu  hesabımı açtım bir baktım bana bir kaç köy baskını geliyor ve bu olurken biz de ittifak savaşı yapıyoruz bu saldırı yani köy baskını yapan oyuncular ile  ve ben yattım pusuya bekliyorum gözüme kestim birini karşılamak için hazırlık ta yaptım ve çok iyi bir zamanlama da oldu ben saldırı yapandan 1 sn önce varıyorum eyalete.
neredeyse zil takıp oynuyorum kendimle gurur duyuyorum ve beklenen an geldi  .o  da ne savaş raporuna bakıyorum adam gelmiş köy baskını olmuş ve adam asker tam olarak  geri dönüyor  ne oldu diye bir şok oldum önce nerede hata yaptım diye bakarken o da ne benim ordu da yok  öyle az buz da değil yani  bir ayda bastığım asker yok ortada .
raporu attım ve konuyu anlattım asker sayısı ve özelliklerini yazdım bir hafta sonra askerim geri geldi .
emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ettim  ama ne oldu ben zarar gördüm mü gördüm köy baskını yedim  bu ne oldu bizden giden oldu ben ucuz atlattım sanırım sen çok çok daha kötü bir olay yaşamışsın.

sonuna kadar da haklısın buna da eminim arkadaşım emeğine çok yazık olmuş. Huh?

YA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL .
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN .
            S P Y 7 3
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!