Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 01:55:23 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kayıp ORDU  (Okunma Sayısı 2408 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
alaca_karanlık
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ağustos 05, 2011, 06:36:12 ÖS »

Kolonime gelen saldırıyla birlikte konuşlandırmış olduğum tüm eyalet ordusu ilginç biçimde kayboldu!
Kale 6 olan kolonime ardışık olarak 6 saldırı aldım, koloni yıkıldığı gibi tüm orduda kayboldu, yaklaşık olarak 300 K seçkin ordum kayboldu, Bu sorunla kimler ilgileniyor bilemiyorum fakat buna bir çözüm bulunmasını rica ediyorum zira 4-5 premium üyeliğim var habire para yatırıyoruz kendimi enayi gibi hissetmek istemiyorum!
Acilen bu konuyla ilgilenilmesini rica ediyorum
« Son Düzenleme: Ağustos 05, 2011, 06:50:51 ÖS Gönderen: sertan1973 » Kayıtlı
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ağustos 05, 2011, 06:41:25 ÖS »

support_tr@imperialsupport.org  buradan başvurup durumun tesbitini isteye bilirsin bu sorun dönem dönem yaşanabiliyor. Eger ordu bahsettigin gibi kaybolduysa geri iade ediyorlar
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ağustos 05, 2011, 06:51:59 ÖS »

Kolonime gelen saldırıyla birlikte konuşlandırmış olduğum tüm eyalet ordusu ilginç biçimde kayboldu!
Kale 6 olan kolonime ardışık olarak 6 saldırı aldım, koloni yıkıldığı gibi tüm orduda kayboldu, yaklaşık olarak 300 K seçkin ordum kayboldu, Bu sorunla kimler ilgileniyor bilemiyorum fakat buna bir çözüm bulunmasını rica ediyorum zira 4-5 premium üyeliğim var habire para yatırıyoruz kendimi enayi gibi hissetmek istemiyorum!
Acilen bu konuyla ilgilenilmesini rica ediyorum

Diyar, nick, kaybolan ordunun neviyatını özel mesaj ile bana bildir yardımcı olmaya çalışalım.... Smiley

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
alaca_karanlık
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ağustos 05, 2011, 06:55:35 ÖS »

Diyar, nick, kaybolan ordunun neviyatını özel mesaj ile bana bildir yardımcı olmaya çalışalım.... Smiley

Cool

PM yolladım
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 06, 2011, 02:38:50 ÖÖ »

Öncelikle geçmiş olsun lakin şu konuya deginmeden gecemiyecegim////4-5 premium üyeliğim var habire para yatırıyoruz//// bu resmen paranın gücünden yararlanma sanatı ...... paranın gücü insanların yarattığı bir değer ölçütü olan paranın üzerindeki sıfırlarla ve miktarıyla doğru orantılıdır burda ise o sıfırların hesabınıza yazdırdıgı elmasların sayısıyla ....insanımız rüşvete ve paraya okadar cok inanmışki forumdaki modları adminini ve benzerlerini parasıyla yola getirme düşüncesinde  :)yok efendim sen premin olmasanda onlar sana zaten yardım ederdi  Smiley
« Son Düzenleme: Ağustos 06, 2011, 02:48:17 ÖÖ Gönderen: amasyaimp34 » Kayıtlı
alaca_karanlık
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ağustos 06, 2011, 03:00:02 ÖS »

Öncelikle geçmiş olsun lakin şu konuya deginmeden gecemiyecegim////4-5 premium üyeliğim var habire para yatırıyoruz//// bu resmen paranın gücünden yararlanma sanatı ...... paranın gücü insanların yarattığı bir değer ölçütü olan paranın üzerindeki sıfırlarla ve miktarıyla doğru orantılıdır burda ise o sıfırların hesabınıza yazdırdıgı elmasların sayısıyla ....insanımız rüşvete ve paraya okadar cok inanmışki forumdaki modları adminini ve benzerlerini parasıyla yola getirme düşüncesinde  :)yok efendim sen premin olmasanda onlar sana zaten yardım ederdi  Smiley

Boş konuştuğunuzun farkındasınız değilmi?
amasyaimp34
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ağustos 06, 2011, 03:37:21 ÖS »

konuştuklarımızın %93 boş zaten olayı anlamamız için uzun yazının sadece kilit noktaları %7 kısmı yeterlidir ki sen %7 lik kısmı anlama zahmetine girmeden benim yazdıklarımın boşmu yoksa senin kafanın içininmi boş oldugu tartışmasına girmişşin yazık devam ediniz paranızla mutluluklar saldıranlarada ben bu oyuna para yatırıyorum saldırma bana diyebilirsiniz  *rose*
alaca_karanlık
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ağustos 06, 2011, 04:05:35 ÖS »

konuştuklarımızın %93 boş zaten olayı anlamamız için uzun yazının sadece kilit noktaları %7 kısmı yeterlidir ki sen %7 lik kısmı anlama zahmetine girmeden benim yazdıklarımın boşmu yoksa senin kafanın içininmi boş oldugu tartışmasına girmişşin yazık devam ediniz paranızla mutluluklar saldıranlarada ben bu oyuna para yatırıyorum saldırma bana diyebilirsiniz  *rose*

Evet konuştuklarınızın %93'ü boş, bahsi geçen %7 lik dolu kısmı ilede araya sıkıştırıp savunmaya çalıştığınız egolarınızla laf salatası yapıyorsunuz... Size iyi oyunlar diliyorum
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!