Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 02:45:30 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Merak ediyorum  (Okunma Sayısı 32527 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #150 : Temmuz 29, 2011, 10:40:22 ÖÖ »

ahmet abi bana at bi program yav gelişemiyoz:)şaka bi yana bunlar nasıl anlaşılmıyo bu ordu kaybolma çok oluyo
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #151 : Temmuz 29, 2011, 10:42:04 ÖÖ »

adamların yalan soyleyip sende inanıyor gibi yaptığın için snn isminde var orda gerçeği biliyorsan sorun yok ama sende işin ozunu bilmiyorsan özür dilerim ama o isim orda kalacak silmem

Benim konuyla  ilgili yaptığım Tüm yorumlarımı okuyupta yazdıysan diyecek başka lafım yok. Benim Herhangi  bir ceza verme gibi yetkim yok  sadece mod ve Admin olmadığı Zaman Bilgim Dahilinde konulara cevap veriyorum yapılması gereken izlenmesi gereken yolu anlatmaya çalışıyorum  Wink

Not: İsmimi Sil diyede yazmadım İsmim Geçtigi için cevap  verdim   Benim Td 6 Da hesabım da yok arkadaşımda 
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2011, 10:49:22 ÖÖ Gönderen: Edessa » Kayıtlı

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #152 : Temmuz 29, 2011, 10:55:06 ÖÖ »

ahmet abi bana at bi program yav gelişemiyoz:)şaka bi yana bunlar nasıl anlaşılmıyo bu ordu kaybolma çok oluyo

ufak burak bilsemde kullanmam ve yayılmaması için çabalarım şimdi 8 oyuncu bildirdim nasıl asker bastıklarını bilmesemde bunu nasıl gizlediklerini biliyorum ne zaman ani yükseliş yaptıklarınıda şuan bildirdiklerimin bazılar seyahet modunda sezon içinde 4 5 kez bu asker artışı oldu bu oyunlarda ve her seferinde tatile alıp 1 hafta 10 gün sonra seyahetten çıkardılar. Her seferinde oyunlarının puan ve üretim seviyelerinin üzerinde askerle tatilden dönmüş oldular.
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #153 : Temmuz 29, 2011, 10:59:40 ÖÖ »

Benim konuyla  ilgili yaptığım Tüm yorumlarımı okuyupta yazdıysan diyecek başka lafım yok. Benim Herhangi  bir ceza verme gibi yetkim yok  sadece mod ve Admin olmadığı Zaman Bilgim Dahilinde konulara cevap veriyorum yapılması gereken izlenmesi gereken yolu anlatmaya çalışıyorum  Wink

Not: İsmimi Sil diyede yazmadım İsmim Geçtigi için cevap  verdim   Benim Td 6 Da hesabım da yok arkadaşımda 

Bünyamin sanırım burak dünkü yorumları görünce sinirlemiş seninde arada yorumunu görünce senide eklemiş benim takip ettigim kadarıyla formda ters bi yorumun olmadı burak adına kusura bakma diyebilirim.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #154 : Temmuz 29, 2011, 11:06:59 ÖÖ »

Bünyamin sanırım burak dünkü yorumları görünce sinirlemiş seninde arada yorumunu görünce senide eklemiş benim takip ettigim kadarıyla formda ters bi yorumun olmadı burak adına kusura bakma diyebilirim.

Özelliklede yazdığım yorumları anlayarak okudun mu diye sordum Sadece Burak için Degil kim olursa olsun Öncelikle anlatılmak isteneni okumaya çalışalım  Kimin yazdığına bakmadan  Wink  Ön yarğılı olarak baktığımız Taktirde Br sonuca hiç bir şekilde ulaşamayız  Wink

Duyarlılığın için Teşekkürler  *rose*

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #155 : Temmuz 29, 2011, 11:13:01 ÖÖ »

Özelliklede yazdığım yorumları anlayarak okudun mu diye sordum Sadece Burak için Degil kim olursa olsun Öncelikle anlatılmak isteneni okumaya çalışalım  Kimin yazdığına bakmadan  Wink  Ön yarğılı olarak baktığımız Taktirde Br sonuca hiç bir şekilde ulaşamayız  Wink

Duyarlılığın için Teşekkürler  *rose*

Rica ederim dün pek bakamadım ironman ve srbrk sallayıp durmuşlar açıkcası bende sinirlenmiştim ilk gördügümde yorumları ama fevri olmanın anlamı yok olay açık aslında ama srbrk sadece bi bölümünü anlattı bahsettikleri prg dışında prg var bence bildirdigim oyuncular bu işi modları uyutarak yapmış olamazlar srbrk nın anlattığı yöntem için yazdım uyutmayı.
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #156 : Temmuz 29, 2011, 11:21:44 ÖÖ »

Rica ederim dün pek bakamadım ironman ve srbrk sallayıp durmuşlar açıkcası bende sinirlenmiştim ilk gördügümde yorumları ama fevri olmanın anlamı yok olay açık aslında ama srbrk sadece bi bölümünü anlattı bahsettikleri prg dışında prg var bence bildirdigim oyuncular bu işi modları uyutarak yapmış olamazlar srbrk nın anlattığı yöntem için yazdım uyutmayı.

Modların oyun içine müdahaleleri yok  ve oyun içinde olan biteni de bilemezler sadece şikayetlerinizi üst kısma bildirirler çözüme ulaşması için hızlandırırlar yöneticiler ile oyuncular arasındaki köprü vazifesi görürler mail yoluyla yapılan şikayetler ve öneriler direk yöneticilere ulaşır o mailleri de hiç bir şekilde modlar göremezler  Wink

ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #157 : Temmuz 29, 2011, 11:26:57 ÖÖ »

Modların oyun içine müdahaleleri yok  ve oyun içinde olan biteni de bilemezler sadece şikayetlerinizi üst kısma bildirirler çözüme ulaşması için hızlandırırlar yöneticiler ile oyuncular arasındaki köprü vazifesi görürler mail yoluyla yapılan şikayetler ve öneriler direk yöneticilere ulaşır o mailleri de hiç bir şekilde modlar göremezler  Wink

Hocam blues un konumu ne bu oyunda. Ayrıca eleman ordum kayboldu diye başvurdugunda form üzerinden hemde hiç denetlemeden dogru diye yönetime ordusunu kaybetmiş demesi bile yönetimin ona güvenerek ordu vermesini saglayabilir yanılıyormuyum
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #158 : Temmuz 29, 2011, 11:33:21 ÖÖ »

Hocam blues un konumu ne bu oyunda. Ayrıca eleman ordum kayboldu diye başvurdugunda form üzerinden hemde hiç denetlemeden dogru diye yönetime ordusunu kaybetmiş demesi bile yönetimin ona güvenerek ordu vermesini saglayabilir yanılıyormuyum

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=9487.0

blues Form'un Admini Dir

blues kendisine gelen hatayı, Şikayeti İnceler  proğramsal bir konu ise  Proğramcılara bildirir  ordu kaybolması da proğramsal bir hatadır  Wink

ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #159 : Temmuz 29, 2011, 11:35:25 ÖÖ »

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=9487.0

blues Form'un Admini Dir

blues kendisine gelen hatayı, Şikayeti İnceler  proğramsal bir konu ise  Proğramcılara bildirir  ordu kaybolması da proğramsal bir hatadır  Wink

Kırmızı olan yerde bi hata var yada burakla msn de blues oldugundan fazla bişeymiş gibi davranmış msn konuşmalarını mail atacakdı bi daha isteyim atsın burak

Öncelikle blues a bi özür borçlandım olaydaki tutumundan dolayı degil yukarda yazdıklarımdan dolayı yanlış anlaşılma yada yanlış bilgi yüzünden yazılmış bişey yüzünden şimdi özür diliyor durumdayım hemde blues a neyse olan oldu.

Şimdi konuya geri dönersek srbrk nın prg ile ilgili formda yazdıkları yalan yukarda bahsettigim msn konuşması burakla srbrk diye yorum yazan hamza arasında geçmiş. Askeri blues dan aldıgını almadan öncede bilerek çakılacagı savaşlar yaptıgını açıkca yazmış sonrada ordusunun kayboldugunu iddia ederek blues dan asker istemiş. Sanırım blues da bu elemana güvenerek işlemi başlatmış.

hamza sezer:
yani
ordunun tamamını gördünmü
mb n:
gordum de şu işin sırrını bi çıtlat hele
o kadar ordu var puan yok
hamza sezer:

mb n:
bnm askersiz puanım o kadardı zaten
hamza sezer:
ordu kayboldu bende geri aldım
boş ver yaw

mb n:
boşverme yaff sır çıkmaz merak ete
ule hesabı veriyoz si sırrı solemiyon ha
hamza sezer:
yemin et kimseye söylemicene
mb n:
usta guven bana
hamza sezer:
aga bluesten ordu istedim
mb n:
dost satacak yaşı çoktan geçtik
hamza sezer:
1 gün öncesi  pich ugura çakıldım
mb n:
gordum
hamza sezer:
sonra bi kaç kişiye daha çakıldım
bilerek
ordu iyice düşsün diye
mb n:
eee
bluesde sana ordu yolladı
başka bi program felan işi değil yani olemi
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2011, 03:06:37 ÖS Gönderen: ithake » Kayıtlı
atıl
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #160 : Temmuz 29, 2011, 04:30:54 ÖS »

Blues ta o kadar saftı öyle mi? *freak*
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #161 : Temmuz 29, 2011, 04:34:41 ÖS »

srburak hesabını bloke ettim. programın bana yollanmasını bekleyeceğim

Hamza orada burak'a da blues'den istedim verdi demiş ama olayın iç yüzü öyle degil ordu proğram ile yapılmış

Hesabın blokesinin kalkması için Orduyu kurdukları Proğramı bekliyor yöneticiler

ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #162 : Temmuz 29, 2011, 04:47:23 ÖS »

Hamza orada burak'a da blues'den istedim verdi demiş ama olayın iç yüzü öyle degil ordu proğram ile yapılmış

Hesabın blokesinin kalkması için Orduyu kurdukları Proğramı bekliyor yöneticiler

Evet blues verdi dedi ama ordu nasıl yapıldı ve nasıl yok oldu sorularına başka şeyler yazdı halbuki adam cumadan itibaren elindeki askeri eritmiş sonrada başvuru yapmış tabi bunun püf noktaları vardır. Anlayamadığım her çakılana ordu mu veriyorlar bunlar bende çakılıp mail atayım ordum kayboldu deyim asker mi verecekler. Hadi verdiler fazlasını nasıl verdiler. Kafam basmadı bu işe bakalım ne çıkacak sonunda. srburak tamamda digerlerine ne yapacaklar onuda merak ediyorum elemanın sadece blues la ilgili yazdıklarını yayınladım eleman başka bi hesabıda almak üzere oldugunu yazmış o konuşmada
ERENHAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #163 : Temmuz 31, 2011, 01:59:47 ÖÖ »

arkadaslar söyle bir konuyu inceleyince hala burda bu konuları tartısmanıza sasırdım. bu oyunda cok fazla acık mevcut ve hile yapmaya cok müsait.ama en kötüsü kuralların cok farklı sekillerde uygulanması.

oyunu uzun süredir oynamıyorum ve bundan sonrada oyunda köklü degişimler olana kadar oynamayı düşünmüyorum.oyuna emek beriyorsunuz ama birileri gelip hile hurda ile senin emeklerini yokediyor.hile yaptıgını oyundan cok az anlayan dahi anlayabildiği halde malesef yöneticiler tarafından temiz olarak nitelenmektedir.

yani yapılanın hile yaptıgını yöneticiler cözemiyor. acıklamada ıp cakısması olan bir hesap yok falan gibi cevaplar. yılmadan adalete olan güven dolayısıyla hesaplıyorsun adamın üretiminden masrafına kadar falan yine cevap geliyor incelendi temiz.

bu oyunda saldırı programı mevcut bende uzun ugras sonucu 10 gün önce ulastım isteyen özelden gelsin vereyim.şimdi burdan atarsam silerler.madem bu programa care bulamıyorlar herkes kullansınki adaletsizlik ortadan kalksın.

benim tavsiyem bu oyunu oynayıp haksızlıklar yüzüne kendinizi germeyin ve daha adil oyunlara bakın..

bu oyunu bizler oynamazsak oyunu mecburen düzeltmek durumunda kalırlar ama bizler oynamaya devam ettikce kişisel cezalarla aynı tas aynı hamam gider bu düzen.

Milleti susturmaktansa önce kendini düzelt !!!!! ya adam ol yada defol git !!!!
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #164 : Temmuz 31, 2011, 02:34:00 ÖÖ »

arkadaslar söyle bir konuyu inceleyince hala burda bu konuları tartısmanıza sasırdım. bu oyunda cok fazla acık mevcut ve hile yapmaya cok müsait.ama en kötüsü kuralların cok farklı sekillerde uygulanması.

oyunu uzun süredir oynamıyorum ve bundan sonrada oyunda köklü degişimler olana kadar oynamayı düşünmüyorum.oyuna emek beriyorsunuz ama birileri gelip hile hurda ile senin emeklerini yokediyor.hile yaptıgını oyundan cok az anlayan dahi anlayabildiği halde malesef yöneticiler tarafından temiz olarak nitelenmektedir.

yani yapılanın hile yaptıgını yöneticiler cözemiyor. acıklamada ıp cakısması olan bir hesap yok falan gibi cevaplar. yılmadan adalete olan güven dolayısıyla hesaplıyorsun adamın üretiminden masrafına kadar falan yine cevap geliyor incelendi temiz.

bu oyunda saldırı programı mevcut bende uzun ugras sonucu 10 gün önce ulastım isteyen özelden gelsin vereyim.şimdi burdan atarsam silerler.madem bu programa care bulamıyorlar herkes kullansınki adaletsizlik ortadan kalksın.

benim tavsiyem bu oyunu oynayıp haksızlıklar yüzüne kendinizi germeyin ve daha adil oyunlara bakın..

bu oyunu bizler oynamazsak oyunu mecburen düzeltmek durumunda kalırlar ama bizler oynamaya devam ettikce kişisel cezalarla aynı tas aynı hamam gider bu düzen.

Milleti susturmaktansa önce kendini düzelt !!!!! ya adam ol yada defol git !!!!

Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum. Geçen sene hesaplarımı sildirirken benzer bi yazı ile oyuncuların hesaplarını sildirmesini istemiştim farklı diyarlardan pek çok oyuncu hesap sildirdi. Sonuç dersen sonuç şu o hesap sildirenlerin yaşları 25 35 arası idi. Bu sezon oynun oyuncu profiline baktıgımda büyük çogunlugun 17 25 yaş grubu oldugunu görüyorum. Ne demek istiyorsun bununla diyen çıkacak şimdi. Anlatmak istedigim boşalan yeri yenisi dolduruyor ve bu süreç dahada bozularak devam ediyor. Bu konu açılmadan önce yapmak istedigimi arkadaşlarıma anlattıgımda yapınca ne olacak sorusu soruldu. Konunun başında buradanda soruldu. Düzen anlamında hiç bişey degişmeyecek oyuncular gene hile yapacak birileri tesbit edip şikayet edecek blues da ıp çakışması yok oyun temiz gibi açıklama mailleri atmaya devam edecek. Peki niye yaptık pek çok oyuncu bu olayları fark ediyor ve ispatlayamıyor bi süre sonrada madem onlar yapıyor bende yaparım diyerek haklı olarak araştırmaya başlıyor. Bu aslında tamamen ahlaki bi sorun bunuda uzun uzun anlatırım ancak anlatan anlattıgı ile kalır burdan da bir iki kişi çıkar zırvalar konu iyice cılkı çıkmış haliyle kalır.
Sayfa: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!