Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 01:06:56 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Merak ediyorum  (Okunma Sayısı 32599 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #135 : Temmuz 28, 2011, 04:06:06 ÖS »

sana bı soru benden senın gozunde mal aktarmak neydır:) cok merak ettım tum samımıyetınle acıkla

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
srbrk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #136 : Temmuz 28, 2011, 04:08:13 ÖS »

banamı sordun hakan
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #137 : Temmuz 28, 2011, 04:09:28 ÖS »

burda nerdeyse bı aydır oyunu ve acıklarını eleştıren arkadaşımız dıyarın daha ucuncu gunu mıne ben dartı vede bı tek kendısınde bın ordu varken kı orduya vurmakta imkansız ozaman ıcın 0 puan yapıp madalya alıcaz  tartar adlı hesaba dalıp askerını keserek madalyayı bı tek kendısı ve hevesımız gursagımızda kalıyo aradan baya zaman gectıkten sonrakı savaşlarınıda incelersek tartardan devamlı 4.  5 m altın kaldırıyo kendısıne
« Son Düzenleme: Temmuz 28, 2011, 04:22:04 ÖS Gönderen: ıronman » Kayıtlı

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #138 : Temmuz 28, 2011, 04:10:15 ÖS »

banamı sordun hakan
yok anlayan kişi anladım kankam Grin cevabı merak edıyorum sonrada hergun teneke verdıler verırler tabi Grin

srbrk
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #139 : Temmuz 28, 2011, 04:13:54 ÖS »

ben oyuna ara veriyorum ayrıca ithake  denen şahış srburagı askeri puan 1.ligini kaptırcam diye şikayet ettiginide adım gibi biliyorum ama yine olamıcak 
sinyorcan
Ziyaretçi
« Yanıtla #140 : Temmuz 28, 2011, 04:37:07 ÖS »

bu ne ayak yaf srburak her zmn askeri puanın birincisidr sıfırdan bi yerde çevirelim senle bi  diyar nikim buruf48
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #141 : Temmuz 29, 2011, 12:11:55 ÖÖ »

fazla turk filmi izliyon galiba  *hahaha*

senin amacını anladım sana bu işin başından bi özet geçeyim vatandaşlar şimdi sallayıp duruyorlar ancak bi amaçları vardı ve beceremediler. Öncelikle bu olayın ortaya çıkmasını istedik nedeni açık diyarda en az 7 oyun bu işi yaptı nasıl yapıldıgını bilmiyorum ancak bi gecede hesabında asker olmayan elemanlarda önce 200 300 k asker çıkmaya başladı yanlış mı takip ettik vardı fark etmedik mi diye yakın takibe aldık 24 saat casus attığım oyuncular oldu nöbetleşe kontrol ettik hiç asker olmayan bazı elemanlarda birden asker çıkmaya başladı. Bu olay eger modlar tarafından evet bu eleman şunu şu şekilde yapmış ve cezası bu denilerek sonuçlana bilse hem resimleri hemde takibi ile 7 elemanın daha ayı cezayı almasını saglayacaktım ama malum şahıs safa yatıp hala aynı maili atarak kulagının üzerine yatmayı seçti şimdi bu saatten ve bu modun her zamanki tutumundan sonra srburak istedigini yapmakta özgürdür ve hiç bi şekilde ittifagımdan atmayacagım.
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #142 : Temmuz 29, 2011, 12:16:10 ÖÖ »

burda nerdeyse bı aydır oyunu ve acıklarını eleştıren arkadaşımız dıyarın daha ucuncu gunu mıne ben dartı vede bı tek kendısınde bın ordu varken kı orduya vurmakta imkansız ozaman ıcın 0 puan yapıp madalya alıcaz  tartar adlı hesaba dalıp askerını keserek madalyayı bı tek kendısı ve hevesımız gursagımızda kalıyo aradan baya zaman gectıkten sonrakı savaşlarınıda incelersek tartardan devamlı 4.  5 m altın kaldırıyo kendısıne

Arkadaşım diyarın ilk 1 haftasını bi incele elinde 1k askerin varsa kime vursan madalya alırsın. Gene oyunun ilk 30 gününe bi bakacaksın tanımam etmem 7 8k mesafeden yağmaya gelenler ne ayak peki sen biraz dürüst olda şu nickinide bi yaz oyundaki bunca şey yazıyorsun ama kendini açıklamaya yüregin mi yok. Sen kim oldugunu bi yaz ki bizim yazacaklarımızda olsun sallayıp tabana kuvvet kaçacaksın her zaman yaptıgınız gibi

Tartar demişsin bi tartarı yazma sen oraya ekle bak kimler var daha eminezafer,razlory,gp30,serkanhan,fisilik,12345x,aylakherif,atmaca19,silverlord,scream

bunları unutmuşsun dahada var yazarım ilerde bi yaz bu oyunculardanda ne kadar almışım kaynak sen yaz benimde yazacaklarım olacak ama şunu untmadan yaz kafanı gömersin topraga ama gövden dışarda sen hala bunları yazarken görünmedigini san dur. Daha bu yapılan ordu basma işini kimler yaptı nasıl kullandı ve srburakta kullanırken nasıl hata yaptılar sen onlarıda yazacaksın burdan
« Son Düzenleme: Temmuz 29, 2011, 03:13:24 ÖÖ Gönderen: ithake » Kayıtlı
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #143 : Temmuz 29, 2011, 10:20:47 ÖÖ »

herşeyi biliyorum ama konuşmayacam.... pubis edessa ironman srbrk daha fazla ustelemeyin artık yada konuşurum temelli bidaha yandaşınız olmaz oyunu kendi çabanızla oynamak zorunda kalırsınız becerebilirseniz tabi ki umarım konuşmadanda bole olacaktır olmasınıda umud ederim olmassa eğerki bnm emeklerime bi zaiyat gelsin bundan sonra tum çamaşırları kanıtlarıylaispatlarıyla dokerim haberiniz olsun aha bunlarda bu kahbe diyara ve oyunculara son sozumdur...

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #144 : Temmuz 29, 2011, 10:27:03 ÖÖ »

Benim ismimi Kullandığın için yazıyorum Hesabın Geçici olarak bloke edildi  benim bu konuya yazdığım tüm yorumlarımı iyi oku istersen ben ne anlatmaya çalışmışım anlamadın heralde  beni başkalarıylada karıştırma  Wink

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #145 : Temmuz 29, 2011, 10:29:03 ÖÖ »

herşeyi biliyorum ama konuşmayacam.... pubis edessa ironman srbrk daha fazla ustelemeyin artık yada konuşurum temelli bidaha yandaşınız olmaz oyunu kendi çabanızla oynamak zorunda kalırsınız becerebilirseniz tabi ki umarım konuşmadanda bole olacaktır olmasınıda umud ederim olmassa eğerki bnm emeklerime bi zaiyat gelsin bundan sonra tum çamaşırları kanıtlarıylaispatlarıyla dokerim haberiniz olsun aha bunlarda bu kahbe diyara ve oyunculara son sozumdur...

Burak uzaklaştırma aldı bugün sabah srburak bi bakın bakalım bize başvurun mu diyor yoksa şu nedenden uzaklaştı mı diyor. Eger başvurun diyorsa maille açtırın yok digeri ise şenlik başlar dostum
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #146 : Temmuz 29, 2011, 10:33:39 ÖÖ »

Benim ismimi Kullandığın için yazıyorum Hesabın Geçici olarak bloke edildi  benim bu konuya yazdığım tüm yorumlarımı iyi oku istersen ben ne anlatmaya çalışmışım anlamadın heralde  beni başkalarıylada karıştırma  Wink

Geçici bloke çalıntı hesaplar için uygulanmıyormuydu yanlış mı biliyorum
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #147 : Temmuz 29, 2011, 10:34:30 ÖÖ »

Geçici bloke çalıntı hesaplar için uygulanmıyormuydu yanlış mı biliyorum

İncelemeye alınan Hesaplar içinde Geçici bloke uygulanır  Wink 

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
srburak
***srburak***
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ECRİN_SR

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #148 : Temmuz 29, 2011, 10:36:11 ÖÖ »

adamların yalan soyleyip sende inanıyor gibi yaptığın için snn isminde var orda gerçeği biliyorsan sorun yok ama sende işin ozunu bilmiyorsan özür dilerim ama o isim orda kalacak silmem

SRBURAK & ECRİN_SR & WAR_LRD
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #149 : Temmuz 29, 2011, 10:36:34 ÖÖ »

İncelemeye alınan Hesaplar içinde Geçici bloke uygulanır  Wink 

O zaman güzel bi mail atayım hemen bakalım onlarda bloke olacak mı srburakta yapılan olay bizim tesbitlere göre 7 oyuncuda daha var. Tabi laftan anlarsa ve tenezzül edip incelerse görevli vatandaş
Sayfa: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 17   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!