Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 11:34:02 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Merak ediyorum  (Okunma Sayısı 32570 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #180 : Temmuz 31, 2011, 07:13:36 ÖS »

benim en merak ettiğim konu biri bluese küfür edince blues ne yapacak ozele ceza vermem mi diyecek yoksa süresi ban mı atacak

Her türlü küfür, alay, din ve dil ayrımı vs. vs. cezai işlem gerektirir.... ben forum kuralları dahilinde veririm....  Angry

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #181 : Temmuz 31, 2011, 07:45:13 ÖS »

Her türlü küfür, alay, din ve dil ayrımı vs. vs. cezai işlem gerektirir.... ben forum kuralları dahilinde veririm....  Angry

Cool

Sertan seni tanıdıgım kadarıyla evet olay oldugunda buralardaysan ceza verirsin eleman bişeyden bahsediyor o konu hala açık yazılanları bi incelermisin ne olmuş ne bitmiş
sertan1973
S e r X
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #182 : Temmuz 31, 2011, 08:01:48 ÖS »

Sertan seni tanıdıgım kadarıyla evet olay oldugunda buralardaysan ceza verirsin eleman bişeyden bahsediyor o konu hala açık yazılanları bi incelermisin ne olmuş ne bitmiş

heh he yanlış konuya cevap yazmışım..... Grin

Neyse denk gelen konuya oturtursunuz mesajımı.... Grin

Cool

TD 2 - Diyar 23 - 10.01.2009 NET DEĞER LİDERİ
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #183 : Temmuz 31, 2011, 08:14:11 ÖS »

heh he yanlış konuya cevap yazmışım..... Grin

Neyse denk gelen konuya oturtursunuz mesajımı.... Grin

Cool

Bağlantılı oldu konular sertan eleman buradada açtı aynı konuyu o yüzden yorum dogru oldu  Grin Grin *hahaha*
ERENHAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #184 : Temmuz 31, 2011, 08:40:32 ÖS »

şimdi bazı yazılanlara cevap yazayım istedim.pears demiş sıralamaya hile yapmadan girebilirsin diye.sıralamaya anca senin bulundugun ittifagın hile yapanları ayakta kalırsa bi nevi girebilirsin.yoksa karsı grup ayakta kalırsa  hile yapmıyorsan sıralamada olma sansın hiç bir zaman olmaz. ( bunu tartısmanın bile yanlıs oldugu düşüncesindeyim.aksini iddia eden varsa yalan söylüyordur.)

diğer bir konu bu oyunda açık şekilde bir uygulanan kural yok.kurallar  kişiye göre uygulanmakta.

hilenin bu kadar fazla oldugu ve daha öncede söylemiştim hileye bu kadar göz yumulan baska online oyun görmedim.( bence cezayı ellerinde aktif oyuncu cok aza indiği özellikle kredili oyunculara ceza veremiyorlar.)
TEMİZ
  halbuki kuralları her kişiye aynı oranda uygulasalar ve hileye çanak tutulmasa bu oyunda aktif oyuncu sayısı suankinin cok daha fazlası olur.

ben bu kadar hilenin döndüğü ve çanak tutuldugu bir oyuna para harcanırmı yada harcayan varmı bilmiyorum.

neyse daha fazla tartısmaya girmekte istemiyorum.suan yazdıklarım ben ve benim gibi 10 kişiye yakın arkadasın oyunu bırakırken aklımızda olan sebeplerdi ve emin olun oyunda  cok fazla bilgi sahibiyiz.  yapılan hileleri anlatmaya kalksak tartısma sonsuza kadar döner ama yapılan şikayetlere gelen cevap malesef tek düze cevaplardı ( hesap incelendi TEMİZ Grin )

SON YORUM : burda yapılan tartısmalardan daha ziyade bu tür uygulanamalardan şikayetci olan arkadaslar komple oyunu bırakmıs olsa ve bunu yazılı bir hale getirmiş olsaydı bu kişisel uygulamalar son bulur ve hilenin önüne set cekilmeye calısılırdı.ama malesef biz o zaman 10 kişi bıraktık daha fazlası şikayetci olmalarına ragmen üşenmeleri sonucunda ugrasmadılar. umarım bir gün form a girdiğimde daha radikal degişimleri hep birlikte görürüz....
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Can evimden baktım sana İstanbul!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #185 : Temmuz 31, 2011, 08:53:31 ÖS »

Ben Senin Yazdıkarının Aksini İdda etmiyorum kanıtlıyorum  Wink  Resmi Ve linkleri incele istersen birde ilk sıralarda oyunu bitiren  Emek vererek Para harcayarak on süresi yüksek olan oyunculara haksızlık ediyorsun Sad

D 95 Güncel Sıralama diyar devam ediyor ve Ulusrar arası Diyar

Pears'ın Konusu

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=21553.75

Benim Konum

http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=22482.135

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #186 : Temmuz 31, 2011, 09:40:09 ÖS »

Bünyamin haklı oynu emegi ilede oynayanlar bir yere geliyor bu oyunda erenhan şunu karıştırıyor bence oyunda hile yapanları ayıklamadıkları için hile yapmayan oyuncuda hile yapmaya teşvik ediliyor böylece herkez hile yapmış gibi oluyor. Osmanlıda bi yasa çıkarmışlar ama kimse o yasaya uymamış sonuçta herkezin yaptığı yasak olamaz demişler. Şimdi aklıma geldi yazdım aslını araştırır yazarım tarih tartışmalrında çok verilen bi örnektir bu.
ERENHAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #187 : Temmuz 31, 2011, 11:55:51 ÖS »

sıralamada ilk 20 ye girmen için ben dedimki ittifak yada dost ittifaklardan saglam hile yapan kişiler vardır ve diğer hile yapanlara karsı daha baskın olmuslardır.
 şimdi tekrar soruyorum bu sıralamadaki kişiler her oyunda sıralamadalarmı yani her sezon oyun sonuna kadar devam edip oyun sonunda ilk 20 de mi kalıyorlar.

eger dediğim gibi hile yapanlar ( ki bence dolaylı yada dolaysız dahi hileyi herkes yapıyor.bakıcılık cogu kişice hile görülmüyor yada saldırı programı hile görülmüyor vs ..) diyarın seklini belirliyorlar. kim sıralamada olacaksa onu belirliyorlar.eger hilede cok fazla üstünlük olmuyorsa yani herkes saglam hile yapıyorsa sıralama karısık oluyor.

neyse bu benim düşüncem ve gördüklerim.ve ben suna eminimki bu oyunu oynayan tabi sayı 20 yi bulurmu oda mechul kime sorarsanız sorun mutlaka hile ye doalylı yada dolaysız bulasmıslardır.zaten bulasmak istemeyende 2-3 ay içinde eger kendi grubu saglam degilse hile yapanların ugrası olmaktan kurtulamazlar.
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #188 : Ağustos 01, 2011, 12:19:28 ÖÖ »

sıralamada ilk 20 ye girmen için ben dedimki ittifak yada dost ittifaklardan saglam hile yapan kişiler vardır ve diğer hile yapanlara karsı daha baskın olmuslardır.
 şimdi tekrar soruyorum bu sıralamadaki kişiler her oyunda sıralamadalarmı yani her sezon oyun sonuna kadar devam edip oyun sonunda ilk 20 de mi kalıyorlar.

eger dediğim gibi hile yapanlar ( ki bence dolaylı yada dolaysız dahi hileyi herkes yapıyor.bakıcılık cogu kişice hile görülmüyor yada saldırı programı hile görülmüyor vs ..) diyarın seklini belirliyorlar. kim sıralamada olacaksa onu belirliyorlar.eger hilede cok fazla üstünlük olmuyorsa yani herkes saglam hile yapıyorsa sıralama karısık oluyor.

neyse bu benim düşüncem ve gördüklerim.ve ben suna eminimki bu oyunu oynayan tabi sayı 20 yi bulurmu oda mechul kime sorarsanız sorun mutlaka hile ye doalylı yada dolaysız bulasmıslardır.zaten bulasmak istemeyende 2-3 ay içinde eger kendi grubu saglam degilse hile yapanların ugrası olmaktan kurtulamazlar.

Hocam çogu yazdıgın dogru buna bişey denmiyor ancak sen şunu diyorsun ilk 20 her zaman hile yapan yada yapanlardan faydalanan oyuncular. Bende hepsi böyle degil diyorum şuda bi gerçek bir diyarı hile yapmadan ilk 10 bitiren oyuncu her diyarda belki giremez ilk 10 a ancak ilk 50 de kesin olur
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #189 : Ağustos 01, 2011, 12:27:15 ÖÖ »

Ben Hergün 20 Saatten Fazla pc başındayım saat başı da oyunu kontrol ederim sürekli. Diyar  bitiminde 10.000 den Fazla hucum zaferim olur madem hile yapıcam neden bu kadar emek ve çaba sarfedeyim ki  Gece gündüz demeden  ?  hiç bu oyunu oynamam Pc ye yüklenen oyunlardan oynarım  kodlarını girerim ( GTA -Araba Yarışları ) onlarla takılırım 

"Gölgede duranın, gölgesi olmaz" diyerek güneşe çıkıp, kavrulmaya başladım. Kendi gelecekleri uğruna kavrulmayı göze aldıklarım başkalarının gölgesinden hiç çıkmadılar.
ERENHAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #190 : Ağustos 01, 2011, 12:32:22 ÖÖ »

bahsettiğim olay zaten bu yani hile yapmadan basarılı olma sansın hemen hemen hiç yok kadar az yada sansa baglı.halbuki bu hile ye canak tutmalar olmamıs olsa ve bunu yapanlar gereken cezayı yemiş olsa sıralama ve oyun zevki daha farklı olurdu.

şikayet edildiğinde sadece kanıt aranmaya calısılıyor.ya örnegin bahsettiğiniz orduyu o puanda kuramayacagını oyundan cok az anlayan birine dahi sorsan hile yapmıstır olur cevabı.ama bizlere gelen cevap tam tersi incelendi TEMİZ !!!

aslında son zamanlarda bu isyan cok fazla büyüdü ama konuların bir cogu kilitlenmiş yada silinmiş durumda.nereye kadar bu sekilde susturma yöntemiyle ilerleyecekler görecegiz.

konuların bir cogu dönüyor dolasıyor aynı yere geliyor HİLEYE CANAK TUTULUYOR VE BU OYUNCULARI VE DAHA ADİL BİR MÜCADELE İSTEYEN KİŞİLERİ OYUNDAN SOGUTUYOR VE SONUNDA OYUNDAN KOPARIYOR !!!
ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #191 : Ağustos 01, 2011, 12:38:12 ÖÖ »

bahsettiğim olay zaten bu yani hile yapmadan basarılı olma sansın hemen hemen hiç yok kadar az yada sansa baglı.halbuki bu hile ye canak tutmalar olmamıs olsa ve bunu yapanlar gereken cezayı yemiş olsa sıralama ve oyun zevki daha farklı olurdu.

şikayet edildiğinde sadece kanıt aranmaya calısılıyor.ya örnegin bahsettiğiniz orduyu o puanda kuramayacagını oyundan cok az anlayan birine dahi sorsan hile yapmıstır olur cevabı.ama bizlere gelen cevap tam tersi incelendi TEMİZ !!!

aslında son zamanlarda bu isyan cok fazla büyüdü ama konuların bir cogu kilitlenmiş yada silinmiş durumda.nereye kadar bu sekilde susturma yöntemiyle ilerleyecekler görecegiz.

konuların bir cogu dönüyor dolasıyor aynı yere geliyor HİLEYE CANAK TUTULUYOR VE BU OYUNCULARI VE DAHA ADİL BİR MÜCADELE İSTEYEN KİŞİLERİ OYUNDAN SOGUTUYOR VE SONUNDA OYUNDAN KOPARIYOR !!!

Hocam yönetim hakkında açıkcası konuşmaya gerek yok yazdıkların yaşanmış ve yaşanmaya devam eden şeyler. Bünyaminin yazdıgıda dogru bunca emek neden harcasın. Peki o dogru bu dogru niye burda yanlış var işte o tamamen güvenlerin sarsılmasından ve herkezin gördügünün inkarından kaynaklı
ERENHAN
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #192 : Ağustos 01, 2011, 12:42:11 ÖÖ »

evet dogru diyorsunuz yeri geliyor 6 saat off süresi dısında tamamen oyun basında geciriyoz.ama hile ile ben bu emeklerimin yenmesini istemiyorum.önünde 2 şık kalıyor ya sende hile yapacaksın yada oyunu bırakacaksın.ben bıraktım ama devam edipte hile yapan ve diyarda söz sahibi olan kişilerde cok fazla.

ama ben bu oyunda bu kadar hile varken para ve emek harcanmasını dogru bulmuyorum...
« Son Düzenleme: Ağustos 01, 2011, 12:46:26 ÖÖ Gönderen: ERENHAN » Kayıtlı
Edessa
Buny@S
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #193 : Ağustos 01, 2011, 12:53:54 ÖÖ »

Bunun cevabı İmzamda yatıyor zaten Sad

ithake
Ziyaretçi
« Yanıtla #194 : Ağustos 01, 2011, 12:58:19 ÖÖ »

evet dogru diyorsunuz yeri geliyor 6 saat off süresi dısında tamamen oyun basında geciriyoz.ama hile ile ben bu emeklerimin yenmesini istemiyorum.önünde 2 şık kalıyor ya sende hile yapacaksın yada oyunu bırakacaksın.ben bıraktım ama devam edipte hile yapan ve diyarda söz sahibi olan kişilerde cok fazla.

ama ben bu oyunda bu kadar hile varken para ve emek harcanmasını dogru bulmuyorum...

Hocam kredi konusunda şunu söyleyim ben kredi alıyorum ancak hiç bi oynumda premium olmadım olmamda madem bu kadar zaman harcıyorum bu oyna premium daki bazı özellikleri zaten yaparım (nakliye etme ordu birleştirme gibi) oyun başında sıralamada şu olurum gibi hedef hiç koymadım kendime bu yüzden hileyede pek bulaşmam bakıcılık demiştin evet gir çık yaptım kendi oynum dışında başka oyunlara. Şimdi td6 oynuyorum ve bu her halükarda son sezonum turnuvada bittikten sonra belki formu takip ederim ama oynu kimse oynatamaz bi daha bana. Şuan td6 da as puanda ilk sıradayım madalyada en yakına 5 fark atmışım ancak nette ilk 50 de zor duruyorum nasıl yaptığımıda formda diger konularda açıkladım. Şimdi önemli olan bence oyuncuların araç olması gereken bu oynu amaç durumuna getirmesi bu hırs ve çelişki her şeyi doguruyor.
Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!